לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום קונסולות משחק
ברוכים הבאים לפורום "קונסולות משחק". הפורום הגדול והבוגר ביותר בתחום זה בארץ. כאן תוכלו לדון בכל הקשור לקונסולות משחק (מכל הסוגים) ולמצוא תשובה לכל שאלה בנושא. למעט נושאים הקשורים לצ'יפים והורדות לא חוקיות. אז אם יש לכם שאלות או סתם בא לכם לדסקס עם חברים לתחום, הגעתם למקום הנכון!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קונסולות משחק

ברוכים הבאים לפורום "קונסולות משחק". הפורום הגדול והבוגר ביותר בתחום זה בארץ. כאן תוכלו לדון בכל הקשור לקונסולות משחק (מכל הסוגים) ולמצוא תשובה לכל שאלה בנושא. למעט נושאים הקשורים לצ'יפים והורדות לא חוקיות. אז אם יש לכם שאלות או סתם בא לכם לדסקס עם חברים לתחום, הגעתם למקום הנכון!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורום זה קיים איסור מוחלט לדיון בנושא צ'יפים ו/או צריבות וכל דבר הקשור לנושא.
שרשור החלפות ומכירות מפורסם כל יום חמישי, כל הודעה בנושא ביום אחר ולא בשרשור המדובר תמחק.
אבקש את כל חברי הפורום, הותיקים וחדשים כאחד, לא לדון בנושא צ'יפים ו/או כל פירצה מכל סוג שהוא. חריגה מכלל זה תלווה בהדחת המשתמש מהשתתפות בפורום.
המשך >>

ענק!!!!!!!!GTA IV מכוניות מהשמיים!!!!!

מאת: chewoawoa
06/06/08 00:16
בגלל שאני מחכה שיחזירו לי את המכשיר המקורי עם השמירות של הGTA שלי אז אני משחק עם צ'יטים בלי משימות קיצר עשיתי קוד של מסוק ובטעות יצא לי גם איזה קוד של אוטו, שעושים קוד של אוטו/אופנוע/סירה/מסוק שאתה באוויר עם המסוק אז הוא כאילו קפוא בגובה שבו אתה נמצא בשביל לגרום לרכב ליפול למטה פשוט צריך לגעת בו עם המסוק או לירות בו, וכך תנחת מכונית מהשמיים על האנשים הקטנים והמסכנים....
חובה לנסות!
ענק!!!!!!!!GTA IV מכוניות מהשמיים!!!!!
<< ההודעה הנוכחית
06/06/2008 | 00:16
1
10
בגלל שאני מחכה שיחזירו לי את המכשיר המקורי עם השמירות של הGTA שלי אז אני משחק עם צ'יטים בלי משימות קיצר עשיתי קוד של מסוק ובטעות יצא לי גם איזה קוד של אוטו, שעושים קוד של אוטו/אופנוע/סירה/מסוק שאתה באוויר עם המסוק אז הוא כאילו קפוא בגובה שבו אתה נמצא בשביל לגרום לרכב ליפול למטה פשוט צריך לגעת בו עם המסוק או לירות בו, וכך תנחת מכונית מהשמיים על האנשים הקטנים והמסכנים....
חובה לנסות!
חח
06/06/2008 | 10:24
הודעות אחרונות
13:37 | 29.08.15 אפרת12
10:49 | 29.08.15 שלום אספיר
08:58 | 29.08.15 Raised by Wolves
09:02 | 28.08.15 chrono היחיד
16:53 | 27.08.15 voguemaster
00:48 | 26.08.15 cobrabomb
20:20 | 24.08.15 שושו השועל המזניב
19:48 | 24.08.15 chrono היחיד
03:57 | 24.08.15 Raised by Wolves
17:51 | 21.08.15 chrono היחיד
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום