לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הורים לפעוטות
לאלו של דפנה לוינסון, יש לי גם וגם והן לדעתי כמעט זהות. גם המחיר דומה ויש לה גם ג'ינסים (קניתי במבצע שהיה 2 ב-300 שזה נראה לי ממש... - פורום הורים לפעוטות המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

`
x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

המכנסיים של אוללה מאוד דומות בגזרה גם

13/10/12 20:33
לאלו של דפנה לוינסון, יש לי גם וגם והן לדעתי כמעט זהות. גם המחיר דומה ויש לה גם ג'ינסים (קניתי במבצע שהיה 2 ב-300 שזה נראה לי ממש שלא יקר)
אירוח חטוב ומחוטב - פטפוטי אופנה|נעלי
13/10/2012 | 00:27
163
1516
ביום ראשון יתקיים בפורום אירוח מיוחד במינו. סו ורד, סטייליסטית הבית (בדימוס) תקדיש לנו מתובנותיה וידעותיה, ותסייע לכל המתחטבות, החדשות והוותיקות, אלה שבתחילת הדרך ואלה שהגיעו למשקל היעד - לבנות את המלתחה החדשה והמתחדשת.
סו תענה על שאלות בנוגע ללבוש ולאופנה, למבני הגוף השונים, והתאמת בגדים - במיוחד בעקבות השינויים שהגוף עובר בתהליך ההרזיה.
תשובות ינתנו רק במהלך האירוח, אז נא לא לשלוח מסרים בנושא אופנה או סטייל.

אתן מוזמנות לשרשר את שאלותיכן לכאן.

איזה כיף! ובקשות...
13/10/2012 | 08:32
2
433
קודם כל -אתן בהחלט מוזמנות לכתוב לי במסר, באירוח הקודם היו בנות ששלחו לי תמונות שלהן וזה תרם לעצות שיכולתי לתת. מה שביקשתי מקרן להעביר הלאה -אני לא עושה סטיילינג בתשלום, נא לא לשלוח לי בקשות לסטיילינג פרטי. מי שרוצה להתמסרר איתי במקביל לאירוח מוזמנת.

ודבר שני -כבר הרבה זמן שאני לא בעסקי הסטייל והנצנץ -אם יש לכן עצות, תשובות או תמונה של חולצה מהממת =תצטרפו לשרשור. לא צריך להתייחס לזה כאל אירוח מומחה נטול דיונים.

יאללה, שיהיה לנו כיף, תשאלו הרבה שאלות
איזה כיף!
13/10/2012 | 14:03
43
מכנסיים
13/10/2012 | 21:19
141
אני בחורה רזה עם טוסיק וקצת ירכיים. יש לי תמיד בעיה עם נושא המכנסיים. תמיד אני מתלבטת בין 2 מידות. מידה אחת נוטחה ומידה אחת קצת לוחצת. המוכרות  תמיד ממליצות על המידה הלוחצת אבל אח,כ לא נוח לי....
איזה מידה עדיף לקחת?
ג'ינס
13/10/2012 | 09:52
42
538
אני מאוד אוהבת ג'ינס, מרגישה הכי נוח בג'ינס. מה שקורה זה שאני קונה זוג, הם יושבים מעולה במשך כמה שבועות ואז נהיים גדולים (לא מתלוננת חו"ח), הם כבר לא יושבים טוב, חגורה לא מסתדרת, כי הבד פשוט מתכווץ כמו בלון, ויוצא שהם יושבים לי בגזרה מאד נמוכה, ואני מבלה את רוב הזמן בלמשוך אותם למעלה.
יש לך רעיונות? מכנס פונקציונאלי אחר שאולי יעבוד (שלא דורש גיהוץ!!!!)?
ויש גזרה שאת ממליצה עליו לגוף עם ירכיים וטוסיק לא קטנים ורגליים די עבות?
אוי, וכמעט שכחתי - ועם הנתנונים האלה - איזה אורך חולצה? ובכלל, עכשיו בסתיו - מה הולך? איך מתלבשים? כדאי חולצות ארוכות יותר? שכבות? מה את ממליצה?
גם אצלי זה קורה עם הג'ינסים
13/10/2012 | 10:15
23
362
קבוע אחרי כביסה הם בקושי נסגרים ואחרי כמה שעות כבר צריך למשוך אותם למעלה שהחריץ לא יציץ.
אני משתדלת לקנות את אלו שעולים עליי בקושי כי יודעת שבבית יתרחבו, אחרי כביסה אני מסתובבת איתם קצת בבית עם ריצ'רץ וכפתור פתוחים בשביל שיתרחבו קצת ואז סוגרת בקושי, אחרי לבישה אחת זה מסתדר...

חוץ מזה באמת נוח לך עם ג'ינס?! אני אוהבת ג'ינסים כי הם הכי יפים עליי (אוספים את מה שצריך)  אבל בשנייה שמגיעה הביתה אני פושטת, זה הכי לא נוח בעולם!
זה לוחץ לי על שיפולי הבטן

חוץ מזה מזמן לא קניתי ג'ינס חדש אבל נראה לי שהיום יש ג'ינסים יותר נעימים מבד שמזכיר יותר בד "רגיל" ולא של ג'ינס וגם הגזרות השתנו- עכשיו הגזרה הגבוהה אופנתית יותר ואז פחות מתעסקים עם המשיכה למעלה.

(וסליחה שנדחפתי אבל סו אמרה שמותר)
גושפנקה, כבר דנו בעבר בנושא לא?
13/10/2012 | 17:36
5
326
הג'ינס לוחץ לך על שיפולי הבטן כי הוא נמוך. תקני ג'ינס גבוה ממש, מבד עבה ואיכותי ולא יציץ לך החריץ הנפיץ.
וואלה? לא זכרתי
13/10/2012 | 18:52
186
זכור לי האירוח הקודם שלך בנושא אבל לא זכור לי שדברנו על זה.

בכל מקרה את צודקת הג'ינסים שלי נמוכים, רק  שג'ינסים זה מצרך יקר שאני לא יכולה להרשות לעצמי לקנות חדשים ויש לי מלא מלא ישנים שאני אוהבת אותם (ותכלס הישנים הכי יפים) השיטה שלי זה פשוט לשים מתחת לחולצה הרגילה בגד גוף\גופיה נמתחת לתוך הג'ינס ואז זה מסתיר את החריץ (וגם עושה ציצי יותר יפה)

אפרופו ג'ינסים גבוהים
13/10/2012 | 22:50
3
183
עכשיו אני נזכרת שלא סתם אני לא קונה את הגבוהים, יש לי כמה בעיות איתם ואני אשמח לשמוע מה הפתרון...

כשאני רואה טינאייג'ריות עם ג'ינסים בגזרה גבוהה זה נראה נהדר אבל כשאני רואה נשים כמוני (עם בטן) מסתובבות עם גזרה גבוהה אז בדרך כלל או שמשולש ברמודה הופך לסוג של כספומט ו\או שהבטן עוד יותר מתבלטת בתוך הג'ינס, כמו בטן הריון נמוכה כזאת, כמו שנראו פעם המורות המבוגרות שלבשו ג'ינסים גבוהים שהיו באופנה כשאני הייתי ילדה, בכל מקרה משהו במראה הזה שאני רואה ברחוב על בנות שעברו את גיל 30 לא נראה לי.

חוץ מזה שזה נראה לי גם קשה לשבת עם זה ועוד יותר לוחץ על הבטן (אולי אני טועה כי בפעם האחרונה שלבשתי ג'ינס שעובר את הפופיק שקלתי בסביבות ה-30 קילו והייתי בת 12).
בעיני ג'ינס גבוה נראה מזעזע על רוב הנשים
13/10/2012 | 23:16
2
237
אלא אם הן ממש דקיקות וגבוהות כמו דוגמניות. אצל רוב הנשים זה עושה טוסיק ענק, גם אם אין להן כזה, ומבליט בטן אפילו אם היא קטנטונת.
זה לא שאהבתי את אופנת המכנסיים שחושפות את שיער הערווה שהיתה לפני כמה שנים, אבל חזרתה של אופנת הג'ינסים הגבוהים ממש מבאסת אותי. כי בחיים לא אקנה ג'ינס כזה, ואז ממש אין לי מה לקנות. וחוץ מזה ממש מבאס אותי לראות כמה נשים לא קולטות שהן נראות כמו חבית רק בגלל המכנס שהן לובשות, למרות שיש להן בד"כ גוף נהדר.

יש לי הרבה מה להגיד גם על עוד טרנדים עכשווים באופנה, אבל לא נתיש אתכן...
רק בקשונת
14/10/2012 | 12:55
1
199
חלק מהדברים שאת אומרת נכונים, אבל המינוח "חבית" וכינויי גוף אחרים לא מתאימים לשרשור בניצוחי. אני אצטט גבר שחביב עליי שגורס כי גופה של אמא הוא חבל אדמה שכבר ראה כמה קרבות ומגיע לו צל"ש.

וברור לי שזה רק ביטוי, ואת מודעת לזה, מכירה הודעות שלך -את סופר רגישה וכו, אצלי זה רגיש ועקרוני -אין צורך להשוות משמנים לשום דבר (או בכלל גוף -גם המילה שלד לרזות מצמררת אותי), קשה מספיק גם כך לשאת אותם.

לגבי השאר אני מגיבה במרוכז לדיון ג'ינסים
מקבלת את ההערה
14/10/2012 | 22:07
92
אמנם כתבתי את זה לא רק כביטוי, אלא גם תוך ציון העובדה שזה לא אמיתי, אלא רק אשליה שהגזרה הנוראית של הג'ינס יוצרת, אבל אני מקבלת את זה שבסופו של דבר מדובר בדימוי גועלי.
אצלי אך ורק, ובאופן בלעדי, ג'ינסים נמוכים
13/10/2012 | 20:48
12
263
1) זה יותר נוח
2) זה יותר יפה!

גושפנקה, לדעתי הבעיה היא שאת לא קונה ג'ינס במידה המתאימה. ג'ינס צריך להיות נוח, שאפשר לנשום איתו ומורידים אותו רק כדי להכנס לפיג'מה, או לסקס פרוע עם הבעל.
לדעתי מה שיותר נוח גם יותר יפה (בתנאי שזה מוקפד ולא מוזנח).

אז מה עושים עם החריץ?
התשובה היא פשוטה מאוד. קונים חולצות ארוכות.
גם אני לא האמנתי בזה אבל התחלתי לקנות חולצות ארכות (לא בשרוולים אלא כאלה שמגיעות לי עד מעבר לטוסיק, וואלה - החריץ כבר לא מופיע.

אין, ג'ינס זה הכי יפה וגם כיף אבל צריך לדעת איזה גיזרה ומידה מחמיאים.
רשמתי שזה מה שאני עושה (עם החולצות)
13/10/2012 | 21:41
1
49
אז התשובה שלי שתקני חולצות עוד יותר ארוכות
13/10/2012 | 22:08
116
גם לי היתה את אותה הבעיה עם חולצות שעלו וכשקניתי חולצות עוד יותר ארוכות, הבעיה נפתרה.
אבל זה לא מגביל אותך?
13/10/2012 | 22:03
3
219
לקנות ג'ינס שרואים לך את חריץ הישבן ולקנות אך ורק חולצות ארוכות בשביל להסתיר -עבורי זו אופנה שלא נוח לי בה. לא רוצה להיות מודאגת, לא רוצה למשוך למעלה/למטה.
ואם לא בא לי היום חולצה ארוכה? אם באה לי אפודה קצרה או חולצת בלון עם גומי למטה?
אולי לא הסברתי את עצמי נכון
13/10/2012 | 22:38
1
160
אני קונה חולצות ארוכות ושמה אותן בתוך הג'ינס.
נניח בסגנון:
http://bananarepublic.gap.com/browse/product.do?ci...

בכל מקרה, אם המזג מאפשר לבישת אפודה אז אפשר ללבוד גופיה ארוכה מתחת בתוך המכנסיים וכנ"ל לגבי חולצת בלון.

אני לא נגד גיזרה גבוהה למי שזה טוב לה אבל לי אישית זה לא מחמיא וגם הרבה יותר נוח לי כשהבטן מעל למכנסיים בגזרה הנמוכה. רק רציתי להעיר שגיזרה נמוכה לא בהכרח "חושפנית" אם לובשים חולצה ארוכה מתחת. (כמובן רק במזג אויר מתאים וכמובן כאשר 40 מעלות בחוץ אז לא לובשים שתי שכבות, אבל אז גם אני לא לובשת ג'ינס )
אז זהו שאני גם בקיץ לובשת רק ג'ינסים
13/10/2012 | 22:43
110
(לא אוהבת קצר ו\או שמלות\חצאיות) ככה שזה מחייב 2 חולצות.
איך אני אוהבת את החולצות האלו עם הגומי
13/10/2012 | 22:40
124
למטה, הן הכי מחמיאות לי, אבל לא בלון בלון רק לא ממש צמודות באזור הבטן (עד הקטע של הגומי) וכמובן שמתחתן תמיד יבוא בגד גוף
אגב- הבעיה היא ממש לא במידה
13/10/2012 | 22:33
5
158
כי...40 ענקי עליי!!! ממש נופל ממני ואני שונאת חגורות
ו-36 לא עולה עליי בכלל! (יש לי כמה כאלו מתקופות רזות ואני מנסה אותם והם פשוט לא עולים!)
רק 38 טובים עליי וכן הם הכי יפים ונוחים (עד כמה שג'ינס יכול להיות נוח) אבל בגלל שיש לי כרס משתפלת של לידה ושל שוקולד ואכילה בשעות הלילה המאוחרות וטוסיק קטן משהו שם לא מסתדר...
ברור שהגופיות שאני שמה מתחת הן ארוכות או כמו שרשמתי אני שמה בגד גוף (תקתקים למטה) אבל לא תמיד זה נוח, בקיץ זה חם ולפעמים בא לי סתם חולצה מאווררת וקלילה בלי משהו נוסף שצמוד מתחת, אז ברור שאפשר לקנות טוניקות וחולצות ארוכות וכדומה ואז אני לא מסתובבת עם חריץ מציץ אבל כן זאת בעיה של הג'ינסים הנמוכים וקורה שאני מתכופפת בגן שעשועים או משהו ומרגישה אינסטלטורית לרגע וחוץ מזה הטוסיק שלי יפה |אייקון של בחורה צנועה| לא בא לי להסתיר אותו דרך קבע עם חולצות שעוברות את הטוסיק.

את יודעת הכי טוב מה יפה לך
13/10/2012 | 23:19
4
116
כמו שאמרתי, אני לא נגד ג'ינסים גבוהים... אני לא גזענית ג'ינסים
עלי, הם לא נראים יפה. יוצא שהם צמודים בירכיים ורחבים במותן, כמו שמיסי תארה, והם לא נראים עלי יפה.
תראי, תנסי בחנות. כשמשהו יושב יפה - רואים את זה מיד.

הצעתי לך לנסות מידה אחת מעל כי התאור שלך לגבי זה שאת צריכה ללבוש אותם בבית כדי לעשות להם מתיחה, זה משהו שאני ממש לא צריכה לעשות. ואני לא רזה כמו דוגמנית, יש לי בהחלט עודפים. כשאני לובשת מכנסיים קטנות מידי, אני לא נראית יותר רזה, וזה פחות יפה בעיני. אבל שוב, את יודעת מה הכי יפה לך.
אבל הג'ינס שך לא מתרחב?
14/10/2012 | 06:37
3
121
אם אני קונה ג'ינס בול במידה שלי הוא מתרחב אחרי כמה שבועות ונראה פחות טוב. לעומת זאת אם אני קונה ג'ינס כמו שגושפנקה תיארה, לוחץ וצמוד, אז אחרי שבוע הוא מתרחב למידה שלי בדיוק.
אבל אבל
14/10/2012 | 15:41
1
81
זה דורש לסבול במשך שבוע. לי זה קשה...
לא צריך לצאת איתו מהבית
14/10/2012 | 19:49
121
לאחר הרכישה ליבשי אותו רק בבית, אם לוחץ תפתחי כפתור, תסתובבי יומיים שלושה איתו בזמנך הפנוי בבית והוא יתרחב.
האמת שיש לי גם ג'ינסים קטנים ולוחצים
14/10/2012 | 17:09
78
עוד מהתקופה לפני הפונפון. זה לא שאני לא יכולה ללבוש אותם - למעשה אני לובשת אחד מהם עכשיו. אבל א' זה גיזרה נמוכה אז יש קצת יותר "מרווח תמרון". וב' זה אכן קצת יותר מידי צמוד בהשוואה למה שאני אוהבת.
מעולם לא קרה לי שהמכנסיים "גלשו" לי אם היה קצת רווח. אולי אני לא מבינה את המושג... אני לא מתכוונת שהמכנסיים נופלות בלי שלייקס, שפשוט... יש מקום לאכול ארוחה טובה בלי לפחד שיהיה לא נוח אח"כ...
עדיין אני מתעקשת שהכל עניין של גיזרה. יש מכנסיים שבחנות, על מישהי אחרת, נראות פצצה ועלי - אה, לא משהו. וזה באמת עניין של פורפורציות אגן ירכיים מותן.
אולי לא היה פה אמת בפרסום כי למען האמת יש לי איזה ג'ינס גבוה שנסגר על הפופיק. אבל הוא לא הדבר הכי נוח שיש לי, ואני באמת לובשת אותו פעמים די נדירות...
אני גם חיה בג'ינס. הדבר הכי נוח שיש.
13/10/2012 | 21:39
3
76
נזכרתי שלמדנו בבית ספר
14/10/2012 | 08:15
2
212
שג'ינס זו המצאה של איזה לוי אחד שחיפש בגד עבודה חזק ועמיד לפועלי מכרות או משהו כזה... ובסוף יצא לו ליווייס חח... ועכשיו אני חושבת לי - בגד עבודה חזק ועמיד לאמהות שטח, שמוצאות את עצמן מטפסות - גולשות סלאלום - זוחלות במנהרה בגובה 4 מטר בחיפוש אחר הפעוט המייבב - קופצות מעל שלוליות - יורדות מדרונות מסולעים עם ילד רטוב מפיפי ביד אחת ותינוק ביד השניה - מוציאות מהגן שלושה ילדים בשבע דקות... וכו וכו.... אולי אני אעבור לעבודה במכרות, לנוח קצת
לגמרי
14/10/2012 | 08:34
1
150
הבגד היחיד שריח השתן מתנדף ממנו, והנזלת מתנגבת בלי להשאיר סימן.
בטח נורא שקט במכרות.....
חושך מולט
קריר
אפשר לבוא גם? מבטיחה לתת לך לעשות פיפי לבד....
אני חושבת שאיבדתי את היכולת לעשות פיפי לבד
14/10/2012 | 14:09
127
אני כמעט בטוחה שמתישהו בחיי, פיפי סולו היה דבר שבשגרה. אבל זה היה מזמן... אני לא בטוחה שאוכל לחזור לזה אי פעם. אבל תבואי! במכרות שקט, חשוך קריר, עם מעלית... זה לא מתאים לילדים (!!!) ומותר ללבוש כל הזמן ג'ינס
אני גם צריכה עזרה עם גינסים
( לעמוד שלי בתפוז )
13/10/2012 | 14:40
218
אין לי אף גינס כי אף פעם אני לא מצליחה למצוא את הגזרה שתשב עלי בול יש טיפים לרכישת גינס? אולי נעשה הדרכה בקניון...?
תוגת הג'ינס
13/10/2012 | 17:33
11
412
ג'ינס בחנות צריך בקושי להסגר, צריך ללחוץ על הבטן כשאת יושבת, וצריך להשאר גבוה למעלה כשאת מתכופפת. אחרי כמה פעמים בשימוש הוא מתרחב, ואז לרוב הוא מתרחב לגודל הנכון שלך.  החדשות הטובות הן שלא צריך לפחד לבחור ג'ינס צמוד כי גם אם עולים במשקל הוא מתרחב די הרבה, במפתיע.

ואני בעד ג'ינס בגזרה גבוהה, אפילו מאוד. שיגיע אצבע ומעלה מעל הפופיק. בגזרה כזו הוא אוסף את הבטן כמו ששום מכנסיים אחרים לא יאספו, וגם אין סיכוי, גם אם יתרחב משמעותית שהוא ירד לו למטה. הגזרה המאוד גבוהה פחות מגבילה מבחינת מה תלבשי עם המכנסיים -את יכולה ללבוש חולצה ארוכה ולא יראו שזה ג'ינס גבוה, את יכולה ללבוש חולצות קצרות יותר ולא לפחד שבורחת לך החוצה פיסת גוף.

עוד פתרון שאני מחבבת -ג'ינס סטרצ'. עם גומי למעלה, יש בזארה, הן חביבות על נשים בהריון. הגומי מחזיק את הטוסיק בפנים גם כשמתכופפים.

מכנסיים שיכולים להתאים למבנה הגוף שלך ואינן ג'ינס -המכנסיים של המותג אוללה olala. הן קלאסיות למבנה שלך והן לא יקרות. גם מכנסיים של רונן חן יכולים להלום אותך מאוד.

ואם כבר ג'ינס - לטעמי חשוב שיהיה בארון ג'ינס בגוון כחול כהה קלאסי, צר וארוך. גם ג'ינס שחור מתגלה אצלי כשימושי וכמעט מחוייט. אני משקיעה בג'ינס אחד פעם ב- והם עולים לי הרבה מאוד, והם נשארים איתי עשור בכיף. מקום שאני ממליצה להשקיע בו בג'ינס מחמיא שנשאר להרבה -חגית טסה. כדאי לבדוק בחנויות העודפים שלה.

על השאלה של הסתיו אענה מחר עם תמונות של קולקציות סתיו למיניהן...
מקווה שעזרתי

המכנסיים של אוללה מאוד דומות בגזרה גם
<< ההודעה הנוכחית
13/10/2012 | 20:33
1
473
לאלו של דפנה לוינסון, יש לי גם וגם והן לדעתי כמעט זהות. גם המחיר דומה ויש לה גם ג'ינסים (קניתי במבצע שהיה 2 ב-300 שזה נראה לי ממש שלא יקר)
באמת לא יקר
13/10/2012 | 22:06
180
ובכלל דפנה לוינסון עושה בגדים נשיים ומחמיאים לטעמי. הרבה חולצות עם כל מיני פטנטים של בד מקדימה שמסתירים היטב בטן/צמיגים.
מה זה olala? איפה????
13/10/2012 | 21:40
8
221
זה מותג מכנסיים שנמכר בבוטיקים בכל מיני מקומו
13/10/2012 | 22:04
266
מקומות בארץ, אפשר להשיג אותו בכל מקום. מסררי לי את שם העיר שלך ואמצא לך אוללה בסמוך
כמה דוגמאות לחנויות
14/10/2012 | 12:26
6
234
מיקה -ביהוד
לוקה -קניון הזהב
יסמין -ראשון לציון
תמה -קרית שאול
הפרלמנט של עתר -ליד נתניה
הרבה חנויות בוטיק בדיזינגוף סנטר
גריפין -גבעתיים
יש משהו באזור פרדס חנה/חדרה?
15/10/2012 | 13:40
5
50
רוב הסיכויים שלא, אז יש משהו בחיפה (ההורים שלי) או בכפר סבא והסביבה (חמותי)?
בחיפה יש במרכז חורב בחנות בשם סקופ .
15/10/2012 | 14:18
3
40
ויש עוד הרבה בגדים יפים בסקופ
15/10/2012 | 14:26
2
103
תודה!
15/10/2012 | 15:09
1
13
מצאתי בכפר סבא
15/10/2012 | 15:41
59
מסתבר שיש סניף של חנות נפלאה בשם אמה גרין, שאני תמיד מוצאת בה בגדים נהדרים -יש גם סניף בכפר סבא בקניון ערים
התבלבלתי לחנות קוראים סטוץ ולא סקופ...
15/10/2012 | 21:15
15
עוד שאלת ג'ינס קטנה
14/10/2012 | 08:04
2
164
יש לי בעיה עם רוב הג'ינסים ביקום שהגזרה שלהם לא מגיעה לי עד בית השחי יש לי ישבן רציני ביותר (וירכיים עוד יותר רציניות) - אבל אין כלכך בטן,  ואיכשהו כל הג'ינסים פשוט מחליקים לי למטה מאחורה, ואני כל הזמן צריכה למשוך אותם למעלה. זה כולל גם את ה-J&J "גזרה גבוהה" של ML. אם אני שמה חגורה, אז היא יושבת עלי באלכסון ומושכת את הג'ינס למטה גם מקדימה.

יש איזשהו פטנט? אולי יש איזושהי תפירה ספציפית שאפשר לעשות במכנסיים האלה מאחורה כדי שיישבו יותר טוב?

אודה לתובנותץ
לכאורה כל ג'ינס
14/10/2012 | 13:21
1
149
שעובר את קו עצמות האגן שלך אמור להצליח להישאר עליהן. מה שפחות מקו העצמות -יורד...

אין לי פטנט תפירה -אני על הפנים בעצות מלאכה ועשה זאת בעצמך. אולי המוכשרות כאן יענו
כנראה רק לכאורה
14/10/2012 | 13:27
80
כל הג'ינסים שלי נחשבים גזרה גבוהה - הם כולם נסגרים בקו הפופיק בערך, ועדיין, הן מחליקים להם למטה מאחורה...
אם אני מנסה להזכר בימים שלא הייתי הריונית
14/10/2012 | 10:29
120
(מרגיש לפני 4-5 שנים...) היו לי כמה ניסיונות טובים עם הג'ינסים של גולף, להפתעתי. בימים כתיקונם יש לי ישבן + ירכיים + saddle bags (כהגדרתה של טריני) מכובדים.  הרגשתי שהג'ינסים של גולף אורזים יפה ויושבים טוב (וכן, הם מתרחבים, קחי בחשבון)
עונה במרוכז לשאלות הג'ינס
14/10/2012 | 13:19
185
במצטבר לגושפנקל'ה, יד אביב, יעלה פרפרי ועוד.

התשובה הגורפת שלי על ג'ינס גבוה הייתה בתגובה לקרן, לשאלת הג'ינס והחריץ. עובדתית ג'ינס נמוך חושף חריצים ובעיני זה מצב צבירה לא נינוח, וחשוב לי להיות נינוחה, במיוחד בגלל שציינו כאן שהג'ינס זה מדי הפועלת האימהית הפעלתנית. ג'ינס הדוק מבד עבה ומאיכות טובה מועך/מפחית את הכרס, ואני חושבת שצריך להתאים לו חולצה - אין לי שום כוונה לשלוח את קרן ללבוש ג'ינס עם מותן גבוהה וחולצה צמודה תחובה בפנים כמו הנערות הדקיקות.
אבל אם בעלת גוף ממוצע או שמנמן, עם בטן, לובשת ג'ינס גבוה, היא יכולה להתאים לו חולצה לא קצרה, לא ארוכה, מעט רפויה באזור הבטן. החלק של הג'ינס שחובק את הכרס לא צריך להיות גלוי, חולצה יכולה לכסות אותו, או קפלים, או קווים אלכסוניים של עליונית, או חולצה שהתחבה לתוך המכנסיים ונשלפה החוצה כך שתכסה את ההתעגלות.

יעלה צודקת! כל אחת כבר התנסתה ורבות יודעות מה מתאים להן. לבחורות גבוהות לדוגמא, המכנסיים הנמוכים מתאימים יותר. בחורות עם עודף משקל גדול מאוד לא יוכלו ללבוש  ג'ינס עם מותן גבוהה. לעומת זאת בחורות נמוכות מרוויחות עוד כמה סנטימטרים לקו הרגליים אם יבחרו במותן גבוהה. הרבה מכנסי סקיני נראים טוב יותר עם גזרה נמוכה. הגיוון בגזרות הג'ינס הוא אינסופי.

ג'ינס בגזרה גבוהה לא חייב להיות צמוד. יש ג'ינסים רפויים יותר בגזרה גבוהה. אפשר למצוא בדן קסידי (עד 46) ביעל אורגד (בטווח מידות גדול מאוד), בחגית טסה -שאצלה ראיתי את הג'ינסים שהכי מחמיאים למידות מעל 42

פרפרי אהבה -קשה לי לענות לך כי לא ראיתיך מעולם. אבל בגדול אני מאמינה בלקנות ג'ינס איכותי, מבד עבה, בצבע כהה -כעקרון בסיס.

מותר להשתתף אם אני מתרחבת ולא מתחטבת?
13/10/2012 | 11:00
18
413
מקווה שזה בסדר שגם אני אשאל שאלה...

אני מתלבשת אלגנטי לעבודה - בדרך כלל שמלות או טייצים וטוניקות, וכמעט תמיד עם נעלי עקב  - בקיץ סנדלים עם עקב ובחורף מגפיים עם עקב. למרות ההריון אני רוצה להמשיך להתלבש באלגנטיות - זה מה שמתאים לי ולתפקיד שלי. אין לי בעיה למצא בגדים מתאימים להריון. אבל אני בבעיה עם נעליים - אני רוצה לרדת מהעקבים - הם לא ממש עושים לי טוב בהריון, ובמקביל ככל שאגדל יותר, אני לא בטוחה שיהיה לי נוח עם מגפיים ובכלל שאצליח לנעול אותם (להתכופף עם הבטן...).

בקיצור - יש לך המלצה לסגנון של נעליים בלי עקב שיהיו נוחות וגם שיראו טוב גם עם שמלות וטייצים, ויראו יחסית אלגנטיים? כל הנעליים השטוחות שאני רואה נראות לי נהדר עם מכנסיים, אבל לא עם שמלה

לדעתי פלאטס מעולות עם כל דבר. תיהני
13/10/2012 | 16:09
82
נעלי בובה, נעלי אוקספורד נראות נהדר
13/10/2012 | 18:02
1
156
גם עם שמלה וטייץ' ויש מלא כאלו
אבל נעלי בובה נורא פתוחות - בחורף זה יהיה קר.
13/10/2012 | 19:10
136
ורטוב ברגע שיורד גשם... יש משהו מתאים שסגור יותר?

מה זה בדיוק נעלי אוקספורד? עובר לי בראש אילה משני צבעים עם שרוכים. אני מתבלבלת?
ברור שמותר
13/10/2012 | 20:11
3
236
איזה כיף לך שאת יכולה להתלבש אלגנטי למקום העבודה...

לרגע פחדתי שתשאלי אותי על נעלי עקב -ובתור מי שלא עולה גם על עקבון היה לי קשה לענות לך...

פונצ'י כתבה נכון -נעלי אוקספורד. אני לא מתה עליהן, הן מעט גבריות לטעמי, אבל מאוד מחמיאות לרגל ואלגנטיות ואופנתיות לאחרונה. ולשאלתך -הן אלו עם השרוכים אבל לאו דווקא שני צבעים -תלוי.
נעלי סירה -רבות הולכות איתן בחורף, מעור כמובן, עם גרבונים דקים. לי קר מידי אבל זה פתרון סביר ומאוד אלגנטי.
מגפונים - הפריט החורפי האהוב עליי. יש שטוחים יפים מאוד והם מתאימים לטוניקה וטייצ או למכנסיים אלגנטיים בגזרה ישרה.

וגם סתם נעל לכה סגורה שטוחה ונוחה שתראה אלגנטית ולו בשל העובדה שהיא שחורה ובוהקת.
מה שסו כתבה
13/10/2012 | 22:21
1
99
ואגב אני הולכת מלא בחורף עם נעלי בובה וגרביונים.
מגפונים עם עקב נמוך גם יכולים להיות פתרון טוב לעבודה
הבנתי - נעלי בובה גם בחורף. רשמתי
14/10/2012 | 13:33
36
תודה יקירתי!
14/10/2012 | 13:32
52
לגבי העבודה - זה לא שאני "יכולה" להתלבש אלגנטי, זה ש"החלטתי" להתלבש ככה. אני עובדת בחברת היי טק גדולה בה רב האנשים באים בג'ינסים מלפני שני עשורים, גופיות קרועות, כפכפי ים, ושאר סמרטוטים. עשיתי לפני איזה 7 שנים דיאטה והורדתי 15 קילו. מצאתי את עצמי בפעם הראשונה בחיי במצב של גוף שאני מרגישה איתו טוב ומשכורת שמאפשרת לקנות בגדים בלי להתחשבן יותר מדי (בימי הרווקות ולפני הילדים...). ואז גיליתי את עולם בגדי המעצבים - רונן חן, מיטל כץ, עדית מור.... אז החלטתי שאני שוברת מוסכמות והתחלטי לבוא ככה לעבודה. במקביל גיליתי שהחיים קלים יותר עם שמלות - לא צריך להתאים כלום לכלום, מקסימום נעליים . אני מודה שקצת הנהגתי מהפכה - מאז שהתחלטתי ללבוש שמלות זה נהיה יותר ויותר פופולרי אצלינו והמון בנות התחילו גם.

אני מסכימה שהאוקספורד קצת גבריות - בגלל זה לא ברור לי איך זה ילך עם שמלה. אני גם חושבת שאולי יהיה לי קשה להתכופף לשרוך שרוכים (בהריון הקודם הייתי עם בחילות עד הדקה האחרונה וכל התכופפות לוותה בבחילה איומה. אז אולי באמת נעלי סירה.

תגידי, נעל בסגנון של פני לופרס (אין לי מושג איך נקרא בעברית) יכול להתאים?

תודה!
אני מבלה את רוב הימים בחצאיות ובשמלות,
14/10/2012 | 10:11
10
144
(יותר נוח ויותר מחמיא לי), ובימים כתיקונם (כלומר, לא באמצע תשיעי ) הולכת לסירוגין על עקבים ועל נעליים שטוחות (תלוי באופי העבודה באותו יום. יש לי ימים של הסתובבויות, 8 שעות על הרגליים)
שתי המלצות לי אלייך - אחד, לעבור לקנות עקבים בחנויות של הסבתות (אירוסולס, הלב הכחול, קלארקס וכו'). נכון, 90% מהדגמים שם מכוערים פחד , אבל בכל עונה יש להם כמה זוגות ממש מוצלחים, שאפשר לעמוד עליהם המון שעות ונותנים תמיכה טובה לרגל. על אחד הזוגות האלה הלכתי בכיף עד חודש חמישי-שישי, לדעתי.
אלה לא נעליים זולות אבל הן בדרך כלל מחזיקות שנים, ובאמת שכיף לנעול אותן.

ביתר הזמן הלכתי עם נעלי סירה (וסנדלים, בכל זאת יולי אוגוסט)

ההמלצה השנייה שלי היא מגפיים עד הברך, שטוחים, צמודים לשוק, יחסית. הם נראים מעולה עם חצאיות ושמלות, ונוחים מאוד.

ועוד דבר - אם יש לך מישהו שנוסע לחו"ל, או אם את המתעסקת בקניות ברשת - פנקי את עצמך בגרביונים להריון, בכמה צבעים, אם יש.
חשבתי עליך היום שכבר מלא זמן לא ראיתי את הניק
14/10/2012 | 10:54
2
84
שלך ולרגע חשבתי שאולי ילדת.
אז בינתיים
כיף לשמוע
14/10/2012 | 14:33
1
62
סובלת כרגע מחוסר אנרגיות כללי, וקרעכצן ברמות מתקדמות. אי לכך, אני בודקת את הפורום פעם בשעה (במקום לעבוד), אבל רוב הזמן אין לי אנרגיות ממש לכתוב משהו...

התחלתי שבוע 37, ומבחינתי, אני לא יולדת בשבועיים הקרובים. פשוט, אין לי איפה לדחוף את זה בלו"ז.

כיף ששמת לב
אם את צריכה משהו אל תהססי לבקש
14/10/2012 | 22:11
43
ברצינות!
מסכימה איתך לגמרי
14/10/2012 | 13:37
6
87
גם אני חיה את רב חיי בשמלות - יותר מחמיא, ולא צריך להתאים צבעים.... וגם אני בדרך כלל לסרוגין עם עקבים ונעל שטוחה. אגב אני קונה הרבה בקלרקס והן אכן נוחות יותר. אני רק לא בטוחה שאצליח להתמודד עם 5-6 ס"מ + בטן.... ראיתי שם משהו שטוח שמצא חן בעיני אבל לא היה במידה שלי וכשמדדתי מידה יותר גדולה בעלי עשה פרצוף... אני צריכה לקפוץ לסניף אחר לראות איך זה נראה במידה הנכונה.

לגבי גרביונים - great minds think alike - אמא שלי חוזרת בעוד יומיים (תודה לאל! תחזרי כבר!!!) מאנגליה עם משלוח גרביונים מ- Mother Care שהזמנתי לעצמי עוד לפני שהיא נסעה... ונשארו לי כמה מההריון הראשון. במובן הזה אני מסודרת. רק צריכה נעליים...
יש לי ליד הבית קלרקס
14/10/2012 | 13:54
2
90
אני ברביעי אהיה ליד החנות אז אם את רוצה שאבדוק לך מידה אז בכיף
את מתוקה! תודה רבה!
14/10/2012 | 14:55
1
55
אני מקווה לעשות סיבוב סיום שלישי בערב - זה היום שבעלי מטפל בחתלתול, אז אולי אספיק לפנייך.

אגב איפה יש קלארקס? חשבתי שיש בקניון אילון אבל באינטרנט טוענים שלא...  אנסה אולי לקפוץ בכפר-סבא אחרי העבודה.
יש במרכז וייצמן במקום החנות של נימרוד
14/10/2012 | 15:52
38
זו החנות שלידי וגם בגן העיר
אמא באנגליה?
14/10/2012 | 14:40
2
78
שילחי אותה מיד למרקס אנס ספנסר ובקשי ממנה לקנות חזיות. הרבה חזיות.

עליתי מידה (ועוד מידה) בהריון ולא היה מנוס מלקנות חזיות חדשות. אבל החזיות במידה שאני צריכה (אוהל סיירים / מנשא תאומים) עולות 400-500 ש"ח ליחידה.
במרקס אנד ספנסר יש יופי של חזיות לכל המידות, במחירים ממש טובים (אאל"ט יצא 80-100 ש"ח לבייסיק, 150 -120 למפונפנות)
קצת מפחדת לקנות חזיות בלי למדוד
14/10/2012 | 14:51
1
76
כי אני בעיתית במידה - אני יחסית צרה בהיקף ועם ההריון עם קאפ שמשתנה כל הזמן.
אבל אל דאגה, במזוודתה של אמא יש ערימה נאה של גוזיות הנקה גם מ- mother care. וגם צמר כדי שאמא שלי תסרוג שמיכה וקרדיגן לגברת שבדרך (היא מוצאת באנגליה צמר מגניב שעמיד במכונת כביסה ומייבש - היה מושלם לחתלתול כשהוא היה תינוק), וקרם שאני אוהבת נגד סימני מתיחה שאי אפשר להשיג בארץ (ואני יודעת שזה שטויות והכל גנטיקה, אבל זה עושה לי נעים בבטן...), ובטח עוד שלל פינוקים. מגיע לי אחרי שהתמודדתי בגבורה כמעט חודש בלי העזרה שלה, לא?
לגמרי מגיע...
14/10/2012 | 14:56
53
קחי בחשבון בחנויות ליה לונדון יש מגוון מותגים אנגליים, והמידות די תואמות. כך שאת יכולה למדוד כאן ולעדכן אותה שם.

מה שכן - רשימת הפינוקים נשמעת מ-ע-ו-ל-ה!
ועוד שאלה - בגדים אלגנטיים
13/10/2012 | 14:13
10
318
יש לנו כמה אירועים, ארוחות, דברים קצת יותר פורמאליים.  אני צריכה כמה פרטי בייסיק, יפים, שאני יכולה לשלב ולערבב ביניהם.  עם אקססןריז (מה בכלל הולך באיזור הזה היום???) ושלא יהיה מאד יקר.  
עונה לך בקישורים ותמונות...
14/10/2012 | 10:08
9
415
קסטרו
בייסיק לאירועים וארוחות -שמלה שחורה או אפורה כהה, או כחולה כהה. את קונה אחת ומגוונת באקססוריז -מאוד פרקטי.
בייסיק נוסף ליציאה -חצאית שמתאימות לה 2-3 חולצות שתוכלי להחליף. חצאית שבעיני תתאים לך היא בגזרת A שמשתוקקת לאגן רחב, אם קצת קלוש לשטשטוש בטן, שחורה, פשוטה, לא מבד דק אלא קצת נוקשה. ואיתה חולצות. מצרפת תמונה של חצאית שאני אוהבת מקסטרו וכמה חולצות שיכולות להסתדר איתה.
חולצה 1. דלית -חולצה עם פטנט פלא לטשטוש בטן -אני לבשתי אותה רגע אחרי הלידה וזה עשה קסמים. 2. עדית מור -מעצבת בגדים יפים לנשים, ממוקמת בשרון אאל"ט. אני אוהבת לקנות דרך האתר "ג'ינג'ית"
דוגמאות לשמלות נשים שאני אוהבת:
אלמביקה אהובתי - מי שהייתה בעבר המעצבת של הגרה. מעצבת שמבינה בחמוקי אישה בעיני הכי טוב בארץ. אם המחירים יקרים לך -חפשי מעונות קודמות. היא גם ככה לא מוצאיה קולקציות טרנדיות אלא סגנון קלאסי די אחיד. שימי לב בקישור לשמלה האפורה כהה עם הקשירות (האחרונה במצגת...) -בעיני תהלום אותך מאוד מאוד. בסוף עונה שמלות שלה עולות סביב ה-300 שזה מחיר טוב לשמלה טובה.
רונן חן - מצרפת תמונה של שמלה מהקולקציה החדשה -זו עם הפס/תפר האורכי שעושה נפלאות לגזרה. ובכלל לרונן חן יש בגדים שמאוד מאוד יחמיאו לך. מזהירה שהוא יקר לטעמי -שימרי לאירוע מיוחד.

בעיני כדאי לזכור ששמלות הן לא הפריט הכי מחמיא לנשים שרוצות לטשטש בטן או ירכיים, לכן שווה להשקיע בשמלה אחת בטוחה ויקרה. חצאית וחולצה כמעט תמיד יעשו עבודה מחמיאה יותר.

תשובות על אקססוריז -קראי את תשובותי בהמשך לאנטיבס.
מקווה שעזרתי

ושמלה של רונן חן -יש עוד יפות באתר שלו
14/10/2012 | 10:10
5
366
רונן חן
לגבי רונן חן - יקר אבל שווה את זה...
14/10/2012 | 13:24
4
171
הבגדים שלו מחזיקים מעמד יפה במשך שנים ושורדים גם כשבעלי טועה ומכניס אותם למייבש (), וזו אחת החנויות היחידות שבה יש מידות יחסים גדולות - מ-0 עד 6.

ואני ממליצה בחום לבדוק את חנות העודפים שלו בתל-גיבורים. כמה פעמים קניתי שם דברים במחירים ממש מצחיקים, ואפילו אם יש איזה פגם קטן - לא משהו שאי אפשר לחיות איתו.
בכלל מרכז העודפים בתל גיבורים
14/10/2012 | 13:30
3
127
שווה במיוחד
יש לך מושג אם יש שם חנויות בגדי הריון?
14/10/2012 | 13:39
14
איפה זה תל גיבורים?
14/10/2012 | 21:36
1
10
בדרום תל אביב
14/10/2012 | 23:54
20
אני עם פה פעור כאן, איזה דברים מקסימים!
14/10/2012 | 12:38
2
172
תודה רבה על החיפוש וההשקעה!
הפתעת אותי לגבי שמלה אל מול חצאית - תמיד חשבתי שחצאית פחות מתאימה...
נתת לי רעיונות מעולים, שבוע הבא - יוצאים למסע חיפוש!
תודה תודה תודה!
לגבי שמלה
14/10/2012 | 12:49
122
יותר קל לעצב חצאית שמחמיאה, לעומת שמלה שצריכה לשבת טוב בכל חלקי הגוף - גם בירכיים, גם במתניים, גם בחזה, גם בזרועות...

שמחה שעזרתי, תשלחי לי תמונות עם השמלה החדשה...
לגביי שמלות
14/10/2012 | 16:51
79
כדאי לך לבדוק בגולברי. יש להם ליין שמלות מוצלח ומחמיא מאוד!
שמלות מעטפת מקסימות שמטשטשות בדיוק מה שצריך.
לי יש את השמלה שבקישור (התמונה קצת עושה לה עוול) אבל היא סופר מחמיאה! וגם לא הכי יקרה, 200 ש"ח אאל"ט.
חוץ מזה יש להם קרדיגנים מעולים (אלו שהגזרה שלהם א-סימטרית) , בצבעים מקסימים ב 99 ש"ח , והם הולכים נפלא עם ג'ינס או מכנס שחור, וגם עם חגורה על המותן

http://www.golbary.co.il/#/?stringId=collection_mc

איזה כיף!!
13/10/2012 | 14:30
9
252
אני אנסה לתאר את המצב.
קודם כל אני תקועה עם בגדים מסויימים שחרשתי עליהם, הם מרגישים לי כבר ישנים, אבל כרגע אין אפשרות לרכישות חדשות.
איך ניתן לרענן בגדים קיימים, מה ניתן להוסיף?

בטן בטן בטן, יש לי בטן ואני לא אוהבת ללכת עם חולצות צמודות,
הן צמודות בחלק העליון ואז רחבות, שאלתי:
אני מאוד אוהבת חצאיות ארוכות, אבל חצאית ארוכה עם חולצה רחבה במותניים זה ממש לא יפה לטעמי, מה כדי ללבוש עם חצאית ארוכה ושהבטן עדיין תהיה מוסתרת?

בא לי לנסות לחפש שמלה ארוכה פשוטה ליומיום, איזה סגנון עלי לחפש?
חסרונות: הזרועות שלי קצת שמנמנות, בטן, חייבת חזיה.
תודה יקירתי, באת לי בדיוק בזמן
אני צריכה עוד פרטים
14/10/2012 | 10:25
2
129
נתחיל מהסוף -את מונה את "חייבת חזיה" כחסרון שלך? אני מתפללת בלילה שיום אחד תחזור תפארתי אהיה חייבת חזיה...

אני רוצה לענות לך תשובה מועילה באמת ולכן צריכה עוד פרטים -מלבד הכרס הסוררת -המבנה שלך אגסי? (חלק תחתון רחב וחלק עליון צר יותר) או שעון חול? או דק ורק "כרס לא עשיתי פילאטיס"? את גבוהה יחסית? נוהגת לנעול עקבים? את יכולה לענות לי במסר אם לא נוח לך.

ורק לגבי חידוש בגד ותקציב מצומצם. אני לא טובה במלאכות יד, מי שמוצלחת בזה תמיד יכולה להוסיף סרט יפה לצווארון של חולצה ישנה... אם יש לך שמלה שאת אוהבת במיוחד והצבע שלך דהה אפשר לשטוף עם צבע לבגדים ולרענן משמעותית את המראה. לי בקיץ הזה היה תקציב מאוד מצומצם ואני חובבת שמלות ידועה. קניתי שמלת טריקו שחורה רחבה בבזאר של אתי פרץ ב-50 שח, עד גובה הברך בערך ובכל פעם כיוצתי אותה עם חגורה או סרט שונה -חגורת עור עם ניטים, סרט שחור, סרט כסוף לערב, חגורת בד אדומה כשרציתי להרגיש סקסית..אני מכינה לי סרטים משאריות בד וזה אחד הדברים שאני מרשה לעצמי להתפרע איתם מבחינת צבעים והדפסים ורחבים שונים.

תשובות מפורטות על שמלה וחולצות לחצאית אתן לך כשתעבירי לי קצת פרטים

איפה את קושרת את הסרט\חגורה?
14/10/2012 | 11:04
72
לפעמים נראה לי שחסר לי בחולצה איזו חגורה, אני יודעת שזה די אופנתי בשנים האחרונות אבל כשאני מנסה משהו מוזר לי, לא יודעת בדיוק איפה ממקמים אותה ו\או מה העובי שלה צריך להיות ובסופו של עניין לא יצא לי עוד אף פעם ללכת עם חגורה מעל החולצה, לא מסתדר לי.

את יכולה לצלם את הסרטים\חגורות שהכנת?
תמונות של דוגמניות עם חגורות כאלו אני יכולה לראות בגוגל אבל הייתי מעדיפה לראות תמונות של משהו יותר "אמיתי" ולאו דווקא של משהו מתצוגה שעשרות מעצבים בדקו לפני שזה יושב בול.
עוד פרטים
14/10/2012 | 11:40
97
הייתי אומרת יותר בכיוון של שעון חול
אני 1.70 מטר, "החייבת חזיה" כי הוא קטן יחסי, בלי חזיה הוא בגדר נעלם (בצבא היו צוחקים ואומרים לא ידענו אם את באה או הולכתמניאקים)
הנקודות תורפה שלי זה הזרועות השמנמנות קצת והבטן.
זה מספיק? במידת הצורך אני אוכל לצלם את עצמי ולשלוח לך במסר
תשובה חלקית
14/10/2012 | 14:55
5
279
שמלת גי'נס
לגבי החצאית -הייתי מחפשת חלקים עליונים (חולצות, קרדיגנים וכו) שנסגרים סביב המותן (ולא מתחת לציצי) ונפתחים שוב. לדוגמא ללבוש חצאית ארוכה עם גופיה ומעליה
וחידוד קטן לתשובה עם תמונות
15/10/2012 | 11:55
4
172
וחידוד קטן לתשובה  עם תמונות
מצרפת לך תמונה של חצאית מקסי וחולצה עם כיווצים שמסתירה את הבטן כדי שתביני את הכיוון של השילוב -אתמול כבר לא הצלחתי לתת קישורים ותמונות, המחשב קרס מהעומס...

וחצאית מקסי שתשלב איתה יפה
15/10/2012 | 11:57
63
וחצאית מקסי
15/10/2012 | 11:58
2
151
וחצאית מקסי
אולי בכל זאת?
15/10/2012 | 12:00
126
אולי בכל זאת?
אלו בדיוק החצאיות שאני אוהבת (האורך)
15/10/2012 | 12:08
75
ואני רואה שלזו יש כיווצים אז בטח יסתיר, נכון?
אהבתי מאוד את השמלה מ H&M חבל שאין באילת
אבל אני אנסה לחפש משהו לפי מה שרשמת (סוג הבד, הכיווצים),
ובאמת לא חשבתי על החולצות עם הגומי בשביל החצאיות.
תודה רבה יקירתי!!
לא מאמינה שאני אשכרה שואלת את זה
13/10/2012 | 16:22
3
417
אבל אין מנוס, הבטן הזאת כבר לא תחזור לעצמה אז - איזה מחטב מומלץ? כזה שלא רואים סימנים שלו מבעד לחולצה/מכנסיים/ווטאבר? שלובשים מתחת לחולצה רגילה, לא צמודה מדי, ולא בויפרנד מדי? ומה זה מחיר סביר למחטב? אולי יש פתרון אחר? {כן אני יודעת שגיזרה גבוהה זה טוב  }
תודה
גיזרה גבוהה זה טוב
14/10/2012 | 10:32
2
169
סתם... זה תלוי איפה מתחילה הכרס. אם זו כרס גבוהה אז גזרה גבוהה היא אסון. אם מדובר בשיפולי הבטן אז היא פתרון.

את תלביבית -סורי לפסיה בנחלת בינימין. הן יתאימו לך מחטב. תבואי עם הרבה שאלות -הן אוהבות את זה... אם הדתייה המבוגרת לא נמצאת תבררי מתי היא מגיעה.
רגע לפני המחטב -שכפי שכתבתי למיסי, לטעמי לא קל ללכת איתו ביום יום -נסי תחתונים גבוהים שנגמרים מתחת לצלעות, מין "חצי מחטב" -גם כן לקנות בחנות לבנים של זקנות כמו פסיה.
מחירים של מחטב -תלוי אם הוא כולל את הירכיים, או רק עד החזה -סביב ה-200-300. כמו שכתבתי שמעתי המלצות חמות על מחטבים של טריני וסוזנה שנמכרים ברשת אפרוטידה.
תחתונים גבוהים נשמע סקסי
14/10/2012 | 22:08
1
104
כמעט כמו חזיית הנקה... גיזרה גבוהה יושבת עליי יופי, דא עקא, אני אוהבת גיזרה נמוכה אז יש לי גם וגם. וגם בטן. אצעד לי לנחלת בנימין (עשר דקות מהבית, כבר נחמד...) ואצטייד במחטב עד החזה לא כולל ירכיים, נשמע כמו רשימה לקצבייה
תודה
דווקא יש גבוה סקסי
14/10/2012 | 23:24
78
http://market.marmelada.co.il/products/16396

אגב לי יש מחטב עד החזה שהיה פעם גם של ירכיים (קיבלתי מחברה שלא עשתה בו שימוש)
מספריים נשלפו והמחטב הפך ל "תחתון גבוה", מספיק לי שילחץ לי בבטן, לא צריך "לסבול" גם בירכיים.
אני אמיצה
13/10/2012 | 19:44
18
594
אני אמיצה
ואם לא היתה לי סיבה להתגאות בעצמי{השרשור של מנטה} אז עכשיו יש לי.
הצטלמתי במיוחד עבור האירוח ואני מקווה שזה יעזור לא רק לי.

אני בקרוב צריכה לצאת ולחפש עבודה אני רוצה לעשות רושם טוב וכמו שכמעט כולן יודעות ירדתי לאחרונה במשקל כמעט כל הבגדים בארון גדולים רופפים או לגמרי נופלים ממני {הצטלמתי במה שהכי צמוד עלי }והגיע זמן להתחדש אני לא יכולה להשקיע במלתחה חדשה ומלאה רק בכמה פריטים אז אני צריכה המלצה על דברים בסיסים שאפשר לאלתר איתם .

2 אין ברירה ומתחיל להווצר עור עודף ונפול במיוחד באיזור הבטן ומותניים אפשר אפילו לראות בתמונה , אני מרגישה שהכל זז ומדלדל לי כשאני הולכת וזה מרגיש ממש רע יש כמה חולצות שהפסקתי ללבוש כי הדילדול הזה מודגש בהן מאוד.כדי להשקיע במחטב? מתי לובשים מחטב? יש מחטב מומלץ? רק לאיזור הבטן או אובראול?

3 שאלה לגבי ג'ינס ובעצם כל מכנסיים . בתמונה מס' 2 אפשר לראות את הרווח שנוצר בגב , אי אפשר להצר אצל תופרת כי אז המכנסיים לא עוברות את הירכיים הרחבות, יש פתרון?

בצדק אמיצה! וואו וואו וואו וואו
13/10/2012 | 19:50
4
365
אני בשוק. פה פעור. נפעמת.
כמה הורדת כבר? נראה כמו 30 ק"ג???!!!!!!!!!!!!
אני מניחה שקרוב ל20
13/10/2012 | 19:52
3
360
היה את הקטע הזה בהתחלה שנשקלתי על משקל מקולקל אז אני מניחה שהמשקל ההתחלתי שלי היה קרוב ל 140 קילו.
שיחקת אותה!!!
13/10/2012 | 20:41
2
72
זה לא היה קורה בלעדיך
13/10/2012 | 20:43
1
59
סורי הקרדיט הוא רק שלך!
13/10/2012 | 21:38
33
אין עלייך!
13/10/2012 | 21:19
104
את אמיצה ויש לך סיבה מצויינת להיות גאה בעצמך.

ווואו!! נשארתי בלי מילים!!
13/10/2012 | 21:39
102
מדהים מדהים מדהים כל הכבוד לך!
את מהממת!!!! כל הכבוד!
13/10/2012 | 22:19
18
מזל טוב על הגיזרה החדשה!!
13/10/2012 | 22:27
3
183
כל הכבוד על כח הרצון, ההתמדה, וההצלחה!

לגבי בגדים לראיון עבודה, אני חושבת שזה מאוד תלוי איזה סוג עבודה את מחפשת. אם את מחפשת עבודה כמזכירה או מנהלת כח אדם לדוגמא אז הייתי הולכת על מראה "נקי" וקלאסי.
מכנסיים מחוייטות בסגנון:
http://www.calvinklein.com/product/index.jsp?produ...
או אם את מעדיפה גזרה גבוהה אז:

לגבי חולצה - את יכולה לבנה מכופתרת או אם את כמוני, ומעדיפה משהו יותר נשי אז אני אוהבת חולצות בסגנון הבא:

אולי לא בצבע הזה, אבל בסגנון הזה ובתוך המכנסיים.

אם את מחפשת עבודה יצירתית כמו עיצוב, קופי רייטר דברים כאלה אז נראה לי שחשוב להיות קצת יותר נועז במה שלובשים. דווקא בארץ יש חולצות מעוצבות נורא מדליקות. אז הייתי הולכת על מכנסיים סולידיים וחולצה "מעניינת".

לגבי הג'ינס וזה שיש רווח בגב, זה נראה לי רק עניין של גיזרה, ולא עניין של מידה לא נכונה. צריך לקנות מכנסיים "שיושבות טוב" וזה עניין של ניסוי וטעייה. אני פחות או יותר יודעת מה נראה עלי טוב, כך שאני רואה בגדים באינטרנט אני רק צריכה מידה נכונה ואני יודעת שזה יראה עלי טוב.

אני קונה בגדים סולידיים ב"בננה ריפבליק". חולצות בסגנון:
http://bananarepublic.gap.com/browse/category.do?c...
או קלוין קליין
לפנטז אני מפנטזת פה:
http://www.saksfifthavenue.com/Women-s-Apparel/Top...
*אנחה* אמריקה הקסומה, בה מידה 44
13/10/2012 | 22:35
2
239
נחשבת למשהו שקונים בחנויות רגילות, שוות כאלה, ולא רק בחנויות של השמנות.
יש דברים שאני ממש רוצה saks. אוף. כמהשזה יקר.

האמת, אני לא מבינה את החנויות בארץ
13/10/2012 | 22:47
1
164
הם ממש בכח מפסידים לקוחות!
צריך לעשות איזה התארגנות צרכנים או משהו... הרי בכל מקום אחר בעולם המידות הללו הן סטנדרד! זה לא ממש הגיוני שכל הנשים נראות בדיוק אותו הדבר - אותו גובה ואותו משקל.

אגב, שלא תחשבי. אני מאוד נמוכה, וגם לי קשה למצוא בגדים מתאימים. על חזיות, בכלל אין על מה לדבר ואני קונה באינטרנט כי אין לי ברירה.

בכל מקרה. סאקס. אנחה. וואו! אם הייתי רוטשילד...
אפילו קניתי שם פעם שמלה חמודה ב300$ אבל גוד - זה לא שוה את זה...
tell me about it
14/10/2012 | 08:19
118
הכי כיף זה לנסוע לאמריקה ולהרגיש "מלאה בקושי", "עגלגלה במידה". אני מניחה שזה אומר הרבה על התרבות שם, כמו שזה אומר על התרבות כאן, אבל בשביל אלה מאיתנו שמידה 38 התאימה בכיתה ה'.....באמת ארץ בה הרחובות מרוצפים בזהב....
לא מתאפקת וקופצת לענות לך. לפני כולן..
13/10/2012 | 22:46
1
322
מיסי את נראית מדהים! באמת שאין לי מילים רק . הייתי חייבת להגיב לך לפני הכל!

דברים בסיסיים למלתחה לעבודה -
מכנסיים שחורים בגזרה ישרה. אל תקני מתרחבות אלא ישרות בירכיים וצמודות על השוק. הרגליים שלך רזות -תשוויצי.
קרדיגן  ( עם חגורה, קצר) בצבע שמרני ( אפור/שחור/כחול מעושן לדוגמא) שאפשר ללבוש עם חולצות צבעוניות מתחת ולתת תחושה של גיוון.
אם את לא מתכננת לעבוד במקום שדורש הופעה אלגנטית כמו mother cat אז ג'ינס, עבה וכהה, גזרה ישרה.
חולצות סריג עם מחשוף V או U לא נדיב מידי, בצבעים חלקים.

דילדול ומחטב -תראי, יש הרבה חולצות שגזרתן יכולה ממש לטשטש עודפים שכאלה. לדוגמא חולצה של דפנה לוינסון שבקישור. גם ב אריסטו שמט יש הרבה חולצות כאלה, צירפתי קישור לחולצה שאני אוהבת אבל תמצאי שם עוד הרבה הצעות.
בעיני מחטב הוא פתרון לא פשוט ליום יום -זה חם וזה לוחץ. כיף ללבוש מחטב עם שמלה לאירוע ולקבל מחמאות ולהראות באמת כמה רזית, לכמה שעות ולהוריד. את יכולה להתחיל עם תחתונים גבוהות וחזקות, מין "חצי מחטב" כזה. מכנסיים גבוהים גם יחזיקו את העודפים בפנים. שמעתי המלצות חמות על המחטב של טריני וסוזנה שעולה הון קטן אבל כנראה נעים יותר ללבישה. מחטבים עולים כמה מאות שקלים, אני שולחת נשים לפסיה שבנחלת בינימין -הן מתאימות ומייעצות ומנוסות מאוד. אין לי המלצה צפונית.

וטיפ לגבי המכנסיים שגדלו עלייך -נסי לחבר להן בד אלסטי רחב מלמעלה, כמו הפטנט במכנסי ההריון. את מוכשרת -תעשי זאת בקלות.

כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה על התשובה המפורטת
14/10/2012 | 10:48
113
נראה לי שבמקום מחטב אני אנסה הלבשה תחתונה יותר אוספת לפחות עד שאני אגיע למשקל הבריא

ניסיתי את הבד האלסטי על ג'ינס ופשוט הרסתי ג'ינס זה עדין לא יושב טוב פשוט נוצרת בליטה עם אקסטרא בד והמכנס כל הזמן החליק לי למטה שזה גם הבעיה שהיתה לי עם מכנסי הריון.
וואו!!!
13/10/2012 | 23:23
121
מה זה?! את ירדת המון! אלופה כל הכבוד
על העבודה הקשה + האומץ!
14/10/2012 | 10:19
12
מלכה! כל הכבוד
14/10/2012 | 10:23
7
סמדי את ניראת מעולה,מעולה מעולה!!!
14/10/2012 | 13:39
65
נעתקו המילים מפי!
איזה כיף !
13/10/2012 | 20:57
1
117
הורדתי עד כה 11.5 קילו... אני מאוד מרוצה מזה אך יש לי עוד מה לרדת..
רוב הבגדים גדולים אליי,
שמרתי בגדים מתקופות רזות שלי אבל כבר לא רלווטים או יצאו מכל אופנה :)
יש לי התלבטות האם לקנות מלתחה חדשה כבר עכשיו או להמתין ..
השאלה למה להמתין
1. אני מתחילה טיפולי פוריות עוד כמה ימים
2. אני ממשיכה בדיאטה.

יש טעם לקנות בגדים ולהשקיע לסטייל חדש או לחכות עד סיום הריון ( מקווה שיבוא בקרוב)/ או ליעד שזה עוד 7-8 קילו..

אשמח לכמה טיפים למשהו שיוכל ללוות אותי בתקופה זו
צירפתי תמונה של לפני ואחרי :)

לא הייתי משקיע במלתחה חדשה
14/10/2012 | 11:05
75
אבל כן הייתי מוסיפה לי 4-5 פריטים שאפשר להנות מהם בינתיים.

את יכולה לקנות חצאית מעטפת - רצוי לא מבד רך, גזרת A תתאים. הן גם מחמיאות לגזרה מלאה וגם ניתן לקשור אותן הדוק יותר/רחב יותר על פי הגוף המשתנה.

את יכולה לקנות טוניקות צרות בחזהו מתרחבות בהמשך + גרבונים אטומים, זה מראה שיכול להכיל גוף משתנה. להזהר מטוניקות שנראות הריוניות.

את יכולה לקנות שמלת טריקו רחבה ולכווץ אותה עם חגורה על פי צו הגיזרה המשתנה

את יכולה לקנות חולצות בגזרת עטלף עם רצועה אלסטית של כיווצים באזור הבט

העונה הנוכחית מביאה לך פתרון בדמות השכבות. את יכולה לקנות עליונית. סתם דוגמא זו של דיסקרט, ואת סוגרת אותה עם חגורה על פי הגזרה הנוכחית שלך. מאוד קל לשנות ולהתאים אותה לגזרה משתנה. עוד פתרון שכבתי נאה -ווסט סריג שאת יכולה לפתוח/לסגור לפי איך שאת מרגישה עם הגוף.

בהצלחה בתהליך וכל הכבוד...
שילוב אקססוריז
13/10/2012 | 21:46
8
154
אירוח מעולה,תודה!
שאלה לגבי שילוב שרשראות/צמידים/צעיפים.
יש איזושהי חוקיות מבחינת אורך,צבעים,מבנה גוף?
האמת,אני רואה נשים שמשלבות בצורה מושלמת שרשרת,צמידים וכו וכשאני הולכת לקנות אני תמיד חוזרת בי בשניה האחרונה כי נראה לי מגוחך או לא מתאים.
לדוגמא:חולצה עם פתח צוואר סגור (לא v או מחשוף) מתאימה שרשרת ארוכה/קצרה?
מקווה שהסברתי את עצמי
תודה
קודם כל אין חוקיות
14/10/2012 | 11:49
7
307
צמיד מדיווה
אני חושבת שהמחשבה הזו שיש חוקיות מונעת מהרבה נשים לנסות ולהתקשקש עם אקססוריז מפחד לעשות טעויות. וכל העניין עם אקססוריז זה לשחק איתם בכיף, מקסימום לא הולם -את מורידה.

צעיפים -אני אוהבת להתלבש בצבעים שקטים ולהתעטף בצעיף או מטפחת צבעוניים מאוד. לדוגמא כתום אדמה/חמרה, סגול (לכהות העור בעיקר...) ירוק דשא. צעיפים הולמים גם מחשוף עמוק, וגם חולצות סגורות -אם כי אז אקשור אותו בלולאות שיהיה יותר צמוד לצוואר. החוקיות היחידה בעיני -צעיף לא הולך לרוב עם חולצת כפתורים -לכפתורים יותר הולם מטפחת קטנה ואלגנטית.
שרשראות -לא חובה לטעמי לצרף כברירת מחדל. בדוגמא שנתת -חולצה עם פתח צוואר סגור, האקססוריז שיוציא ממנה את המיטב יהיו עגילים ארוכים משתלשלים, או סיכת דש -האקססוריז האהוב עליי.
צמידים -הולך עם הכל, מאוד מחמיא עם חולצות שרוול רחב כמו חולצות עטלף לדוגמא.
חגורות וכובעים -בקיץ הישראלי אני בעד כובע יפה ומצל שיכול להיות אקססוריז משדרג במיוחד, נשי, חוצלארצי. חגורות הן האקססוריז הכי בשימוש אצלי -אפשר לקנות המון ובצבעים שונים בזול ברשתות כמו קסטרו/זארה ואז לשחק איתן.

אני מזדהה איתך במובן של חוששת שזה "נראה לי מגוחך" -אקססוריז זה כמו המשחקים ששיחקנו כשהיינו ילדות -מורידים, לובשים, וצריך להעז.
מצרפת תמונות של אקססוריז זולים -את הצמיד האדום הייתי מצרפת דווקא ללבוש שמרני בשחור או אפור לדוגמא.
את הסיכות -קלסי לטוניקות ולחולצות סגורות מפתח.
וקצת תמונות
14/10/2012 | 11:51
3
246
וקצת תמונות
צמיד זול שמוסיף המון
14/10/2012 | 11:52
2
251
צמיד זול שמוסיף המון
ולא צריך לדאוג שביזבזת לשווא
סיכה של לזירד -מעודנת
14/10/2012 | 11:53
1
232
סיכה
מעולה לחולצות סגורות/צווארון סיני
הסיכה שיא של ליזרד
14/10/2012 | 11:54
65
סיכות הדש מאד מאד יפות!
14/10/2012 | 12:20
1
64
איפה אפשר למצוא אותן באזור המרכז, ומה טווח המחירים בערך?
תודה
עולות סביבות 30 ש"ח ברשת דיווה
14/10/2012 | 12:28
77
סיכות יפות וזולות אפשר למצוא באקססוריז. ובכלל -סיכות אפשר לקנות בזול, ככה לא חבל על הכסף אם הן לא מתאימות לכלום...
תודה רבה על התשובה המושקעת
15/10/2012 | 08:42
6
ואוו! איזה יופי של רעיון!
13/10/2012 | 23:21
1
101
אני ממש נהנית. וכל הכבוד לסו ורד על ההרתמות!!
תודה
14/10/2012 | 11:54
10
איזה כיף! שואלת..
14/10/2012 | 10:03
1
65
סטייל אצלי הוא בהחלט דבר בעייתי, בדרך כלל מתחיל ומסתיים בצעקת שבר של "אין לי מה ללבוש!!!!
אצלי יש בעיה שהיא הכי חמורה מבחינתי- חולצות. יש לי חזה גדול ומתחתיו בטן שעדיין נראית הריונית... (למרות שמתחילה להצטמצם יפה...),
השאלה היא איך מתאימים חולצה כך שמצד אחד לא אראה בהריון (נמאס לי מהשאלה הזאת.. אם הייתי בהריון והייתי רוצה לספר- הייתי מספרת, עכשיו תעזבו את השמנמנים שלי בשקט....) ומצד שני החולצה לא תהיה ענקית...
בנוסף, איזה מחטבים לדעתך הכי מומלצים ליום יום?

תודה!!! (יצאתי לריצה..באמת, 12.5 דקות ברציפות השבוע, מיום שני 15 דק... אני גאה!)
מנסה לענות
14/10/2012 | 12:09
60
קודם כל - המנעי מחולצות בגזרת אמפייר. מי שיש לה חזה גדול, החולצות האלה באמת מעניקות מראה הריוני במיוחד.
ממליצה לך על חולצות מעטפת עם קפלים עדינים בסביבות הבטן.  יש מותג שמתמחה בכאלה - קוראים לו סיאלו, יש אותו גם בשרון וגם באשקלון אאל"ט. אפשר לראות תמונות באתר החביב עלי -ג'ינג'ית. מצרפת דוגמא. לחולצת המעטפת הייתי מצרפת ז'קט קטן שנעצר בקו המותן.
דומא בקישור...
תשובה על מחטבים עניתי למיסי וסימון מעלייך
כתובות אינטרנט מצורפות:
מה עושים כשלא אוהבים את כל הבלאגן הזה?
14/10/2012 | 10:21
18
235
אני צריכה בגדים, באמת. גם בגלל מבנה הגוף שהשתנה, גם מפני שרוב מה שהיה לי התבלה, גם מפני שאני לא אופנתית בגרוש ולא מתלבשת בהתאם לגיל שלי ואף פעם אין לי שום דבר מתאים ללבוש לאירוע (אפילו סתם כדי לקפוץ לחברים לקפה במשהו קצת יותר מעניין מהג'ינס הנצחי) ו... צריכה בגדים, נקודה. אבל... אני לא אוהבת את כל ההתעסקות הזאת.
אני רואה אותך מעלה תמונות מאתרים של מעצבות וחנויות וירטואליות והחולצת שפיץ של דלית למשל מהממת, אבל זאת חולצה אחת. אני מין הסתם צריכה עוד חולצות ועוד בגדים אחרים. ואין לי כוח לחפש אותם, ואין לי מושג איפה לחפש אותם ובאופן כללי אני מוכנה לשלם הרבה כסף כדי שהם פשוט יופיעו באורח פלא בארון שלי. מה עושים?
איכשהו כל העניין הזה של "איזה כיף ללכת לקנות בגדים" פסח עלי. אני מוטציה גנטית...
את לא לבד
14/10/2012 | 10:42
118
אני שונאת שונאת שונאת שופינג כשמדובר בקניות בשבילי. (שופינג בשביל הילדים זה דבר אחר לגמרי - אני מוכנה לשרוף על זה שעות ואלפים...)

נעליים עברתי לקנות אקסקלוסיבית באיביי (יש לי מזל, צורת הנעל הסינית יושבת עלי בול). כבר קניתי שם גם כמה חולצות. מכנסיים עוד לא העזתי כי אני בעייתית...

אבל אם תגלי את ה"אורח פלא" הזה שמגדל בגדים בארון באופן אוטומטי - תספרי לי
אחד הפתרונות שאני מצאתי
14/10/2012 | 13:42
4
238
זה חנויות גדולות שיש בהם דברים של הרבה מעצבים.
ספציפית אני מאד אוהבת את ליאת ומירב - חנות גדולה עם בגדי מעצבים בהנחות גדולות. יש שם תא הלבשה גדול (כולן מתלבשות יחד) ומוכרות שיודעות ליעץ. ואז בפעם אחת של שעה-שעתיי-שלוש אפשר למצא המון דברים מתאימים. פשוט מודדים עוד משהו, ועוד משהו, ולא צריך בין לבין להתלבש ולכתת רגליים בין חנויות, וכמובן שכולן גם מיעצות אחת לשניה.

אני חושב שג'ינג'ית שסו ורד המליצה עליה היא גם בסגנון הזה, לא?
14/10/2012 | 14:03
3
39
מה זעזע אותך? חדר ההלבשה?
14/10/2012 | 14:16
2
156
זה מגניב. פעם היה ככה בכל החנויות הגדולות באנגליה. הרבה יותר נוח מלהדחס בתא קטנטן, ובסוף מתחילים להעביר פריטים מאחת לשניה...

שנשנה את הדייט שלנו למשהו בשעות היום ונלך לקנות בגדים?
אוי, הכול.
14/10/2012 | 14:59
1
179
הכול. החל מההתערטלות הכללית וכלה ברעיון לבלות 3 שעות בחנות בגדים, דרך להעביר פריטים מאחת לשניה באמצע. אוי. אני פשוט כל כך לא אוהבת לקנות בגדים...
תצטרכי ממש לשכר אותי קודם. אבל ממש. זה לא קשה, אבל... אוי.
טוב, אז כמה בירות ואני אגרור אותך לקניות...
14/10/2012 | 16:00
110
רק שאני לא יכולה לשתות את הכמה בירות. אוף.

תשמעי, אני לא באמת מבלה שעות בחנות בגדים. כשזה לוקח כמה שעות זה אומר קניון ולעבור מחנות לחנות, ואת זה אני שונאת. כל פעם להתלבש שוב, ולהתפשט שוב, ולסחוב שקיות.... זה בדיוק מה שאני אוהבת בחנות הזו - אני מגיעה, בוחרת כל מיני דברים מהקולבים ומתחילה למדוד. ואז המוכרת הולכת ומביאה עוד משהו שלדעתה יותר יתאים לי, או מוצאת לי את אותו הדבר בצבע אחר, או מידה אחרת, ופתאם מה שההיא לידך מודדת שעל הקולב נראה זוועה דווקא נראה טוב עליה - אז בא לי גם... והכל בלי שהייתי צריכה ללבוש שוב את הבגדים והנעליים ולהסחב לחנות אחרת.

אבל בסדר, כמה בירות קודם...
גם לי יש בעיה דומה...
14/10/2012 | 17:29
1
112
כאילו, יש לי דעה בבגדים. יש דברים שהם לטעמי ויש כאלה שלא.
אבל הלוגיסטיקה וגם הפרקטיקה... הם בעייתיים.
לוגיסטיקה - למי יש זמן לקנות מלתחה שלמה!??!
פרקטיקה - אני נמצאת במקצוע מאוד גברי שלהתלבש יפה בו עלול לעלות לי בדעתם של קולגות שיחשבו שאני לא רצינית. אז אני מהלכת על חבל דק בין הרצון מידי פעם לחרוג מג'ינס וחולצה הכי פשוטים שאפשר למצוא באולד נייבי, לבין המודעות שעם שמלה (אפילו פשוטה) אני לא יכולה לבוא לעבודה.

הקיצור יש לי כמה עצות אליך:
1)השראה.
תראי אופנה זה יכול להיות כיף. את צריכה למצוא משהו שמדליק אותך מבחינה אינטלקטואלית, וגם מושך את חוש הטעם שלך.
יש לי כאן וידוי - אצלי זאת בלייר מגוסיפ גירל. זה לא שאני יושבת לראות את הסדרה. אבל הבגדים שהם מלבישים את הדמות הזאת זה פשוט גאונות: קלאסי, רומנטי, קוים נקיים אבל מידי פעם "יציאות" יצירתיות מהממות. בנוסף, מבנה הגוף שלה קצת דומה לשלי. כלומר היא נמוכה ורזה (אני הרבה פחות רזה ממנה אבל בד"כ מה שהולך אצלה גם ילך אצלי). אז אני מסתכלת, מה היא לובשת לעבודה, מה ליציאה, מה האקססוריס
http://blairfashion.blogspot.com/
מה המעצבים? איפה אפשר להשיג דברים דומים..
עכשיו זה לא שאני אלך לקנות את הדברים האלו ב3000$ אבל זה נותן לך מנטל אימג' בראש -- מה ילך אצלך, מה יפה, מה שיק, מה מודרני, מה רומנטי...

2) אינטרנט.
אם את מכירה את הגוף שלך, ויודעת מה יפה לך, אל תפחדי לקנות באינטרנט. אני קונה באינטרנט הכ-ל החל מחזיות ב150$ ושמלות ב300$ וכלה בגרביים. כמעט בכל חנות כזאת אין בעיה להחזיר (צריך לזכור! להחזיר מה שלא טריויאלי אצלי וכבר נתקעתי עם חזיות יקרות שלא עולות עלי...) אבל באופן כללי זה סידור נוח ואפשר להשיג הכל!!!

חוץ מזה אני בטוחה שתוכלי למצוא חברות שישמחו לעזור לך "בבעיה" שלך (חוסר חשק לשופינג...)
בטוחה שלאמא חתולה ולורד יהיו גם עצות טובות.
אהם... אחרי שקראתי את מה שכתבתי....
14/10/2012 | 18:07
90
אני לא מוציאה כאלה סכומים השכם וערב...
יצא לי פעם אחת שקניתי שימלה ב300$ כי לא יכולתי להתאפק...
חזיות זה כבר נושא כאוב, אין לי ברירה, הן יקרות להחריד אבל ככה זה שיש לך גב קטן וחזה "ברוך ה'".
אני לא כזאת בזבזנית ... ...
טוב, לצאת טוב מזה אני כבר לא אוכל...
את לא לבד
15/10/2012 | 12:43
9
198
קלאסית טלי רוקני
הרבה נשים לא אוהבות לקנות בגדים, נראה לי הגיוני.

חולקת עלייך לגבי מידת האופנתיות שלך. בפעם האחרונה שראיתי אותך לבשת חולצה נהדרת בעיני שגם הלמה אותך. הייתי שואלת היכן קנית לו היה לי רגע לדבר...

עצתי למי שלא אוהבת שופינג להתחיל את כל המהלך של הבחירה בבית. תבחני את תכולת הארון שלך ותבדקי במה את לא משתמשת -הנה כבר למדת מה לא לקנות...
תנסי להבין אם יש לך את הבסיס -מכנסיים שחורים ישרים, ג'ינס שימושי ובמצב טוב, חולצת ערב, סריגים יפים (או חולצות מחויטות לעבודה), קרדיגן, חצאית אחת שווה ובצבע ניטרלי, ז'קט. נעליים שמתאימות לחצאית, שמלה ומכנסיים.
אם אין משהו מרשימת הבסיס אצלך בארון -אז את זה תחפשי (בהנחה שזה פריט שימושי עבורך כמובן). אל תצאי לקניות בלי רשימה, גם אם היא מתקיימת רק בראש שלך.
בנוסף -אם מצאת פריט שיושב עלייך מעולה -את יכולה לקנות אותו בעוד צבעים, זה יחסוך לך זמן, יקצר זמן שופינג ועדיין תוכלי להשתמש בו יותר מפעם בשבוע.
זה החלק הפרקטי. אחר כך צריך להפעיל את הדמיון -איך היית רוצה להראות? איזה מראה היית מאמצת לעצמך? כתבה כאן יעלה נכון, שהיא לוקחת דמות טלוויזיונית כמקור השראה. הרבה עושות כך. אני פשוט אוהבת לדמיין לעצמי מי הייתי רוצה להיות ואיך "היא" הייתה מתלבשת (שזה דומה למה שיעלה הציעה רק בלי הרפרנס). ואז זה הופך להיות כיף, משהו שאפשר לדמיין, לשחק בו.

מאחר וראיתי אותך ונתוני גופך המצויינים נמצאים אל מול עיני אני יכולה לנסות לדמיין עבורך פריטים שיהלמו אותך... אם אני צריכה לדמיין אותך כדמות אז הייתי בוחרת בקלאסית מרוחקת לשעות העבודה וברומנטית שברירית לשעות הפנאי. מתחילה לצרף לך דוגמאות...

בתמונה המצורפת של המעצבת טלי רוקני -מכנסיים מחוייטים אבל עם טוויסט קטן בתפרים ובכיסים, יחד עם חולצה שמטשטת בטנים של אמהות. אני לא מתה על האפודה המצורפת...ולא בטוחה אם צבע החולצה הוא בול בשבילך, הייתי מחפשת משהו בסגנון אבל בצבעי חמרה, אדמה, צבעים חמים.

עוד קלאסית מרוחקת
15/10/2012 | 12:46
172
עוד קלאסית מרוחקת
דוגמא לחולצה קלאסית שימושית שמחמיאה לגזרה. קל ללכת לחנות ולקנות אחת בלבן, אחת בשחור, ולסגור את פינת החולצות המכופתרות במלתחה.
סופר קלאסיקו
15/10/2012 | 12:59
1
189
סופר קלאסיקו
של חגית טסה
איזו חולצה מ-ה-מ-מ-ת!!!!!!!!
15/10/2012 | 13:54
16
פנאי במראה מעודן ורומנטי
15/10/2012 | 13:16
160
פנאי במראה מעודן ורומנטי
מצטערת שאני משתמשת בתמונות עם דוגמניות. זה יראה לעייך לא פחות טוב, ואת יותר מאושרת מהן, תאמיני לי.
רומנטית רכה וצמרירית
15/10/2012 | 13:19
151
רומנטית רכה וצמרירית
התמונה מעלי היא של לוצ'י. התמונה הזו של קאלה (מהעונה הקודמת) -כולן רשתות שפועלות בכמה מוקדים. בחרתי עבורך חולצות נשיות ורומנטיות שהולכות עם ג'ינס -כי זה הבסיס ההגיוני ביותר לשעות הפעילות של הילדים.

טוב, אין לי זמן להמשיך לדמיין אותך רכה וסוערת לסירוגין

מקווה שקצת עזרתי לייסורייך
וואו, עזרת עזרת עזרת, תודה!
15/10/2012 | 13:53
3
97
אני לא מצליחה לחשוב על דמות... צריכה לנסות לשים לב לזה...
יש לי מכנסיים, יש לי ג'ינסים. יש לי חולצות מחוייטות לעבודה. לא הולכת עם חצאיות או שמלות, למעט שמלות טריקו פשוטות לקיץ שכאלה יש לי הרבה ושמלות לאירועים מיוחדים שגם כאלה יש לי.

אין לי חולצות ערב בכלל, ואין לי חולצות ליום-יום שהן לא טי שרט פשוטה. כנ"ל לגבי סריגים. קרדיגן או שניים יש. וגם ג'קט.

נדמה לי שזאת בעיקר הבעיה. אני הרי לא עובדת הרבה מחוץ לבית, אז לעבודה אני הולכת באותן 4-5 תלבושות סופר מחוייטות שאני מורידה בשניה שאני מגיעה הביתה וביום-יום אני שלוכית עם גי'נס וטישרט כי אני עם הילדים או בבית. ואז היתה אתמול אספת הורים ורציתי ללבוש משהו שלא מלוכלך בגואש ופשוט לא היה לי שום דבר שהוא נורמלי לאישה בגילי. וכל האמהות האחרות באו ישר מהעבודה עם חולצות כאלו כמו שאת מעלה פה והתבעסתי. מצד שני, בגלל שאני לא ממש עובדת מחוץ לבית אז הבגדים האלה לא יכולים לשמש ליום יום ואז (וידוי) אני מתבעסת ללכת ולקנות את החולצת שפיץ נגיד, ב-250 שקלים, ולדעת שאני אלבש אותה אולי פעם בחודשיים... וללבוש אותה כדי לרדת עם הילדים לגינה זה גם לא לעניין.

הנה, אפשר לקרוא למה שעשיתי עכשיו פטפוטי אופנה?
לגמרי פטפוטי אופנה!
15/10/2012 | 14:18
2
73
החולצת שפיץ מאוד שימושית לגינה, אני הולכת איתה לכל מקום -למה לא<?
אני מניחה שהיא נראית לי פשוט יפה מדי
15/10/2012 | 14:52
1
64
באופן כללי רוב הבגדים שהבאת לכאן אמורים להיות בגדי יום-יום? כאלה שאפשר לרדת בהם לגינה או ללכת לסופר?
בעיני הם כולם בגדים של עבודה + בילוי ערב קליל.  אולי זה גם סוויץ' שצריך לעשות. אני מניחה שאם יהיו לי רק בגדים יפים אז לא תהיה לי ברירה ואני פשוט אאלץ ללבוש אותם לכל מקום, לא?
היא שחורה וסגורה יחסית
15/10/2012 | 14:56
54
מה שהופך אותה לפריט שבהחלט אפשר לבלות איתו בנוחות אחהצ.
באופן אישי אני לא מחליפה בגדים אחרי העבודה, אבל הלבוש שלי לעבודה הוא לא פורמלי כמו אצלך, בעיקר שמלות וחצאיות שנוח לי להסתובב איתן עד סוף היום.

הדבר היחיד שאני לא לובשת לאחהצ הם בגדים לבנים...
חגורות
14/10/2012 | 15:18
5
117
קודם כל תודה על האירוח! החכמתי לגבי הגינסים!

אני שמנמנה, לא יודעת אפילו להגדיר את מבנה הגוף שלי (אולי אשלח לך תמונה במסר?). בכל מקרה, לאחרונה נכנסתי לחנות וראיתי חגורה מדליקה, והחלטתי לנסות אותה על חולצה. זה נראה ממש ממש מדליק, מרגיש כאילו זה מטשטש את הבטן, ולא להפך (כמו שתמיד הנחתי). השאלה שלי היא, איפה בדיוק מניחים את החגורה? מתחת לקו החזה? על המותן? זה מתאים עם כל חולצה\שמלה? יש חוקיות בכלל? ויש הבדל בין חגורות עבות לדקות מבחינת האפקט שלהן?

חגורות - עלית על הפטנט!
15/10/2012 | 14:11
4
164
נטע לי שני
זה אכן מטשטש את הבטן, בגלל שחגורה מגלה את קו המותן שלך ומדגישה אותו. וזה יפה יותר למלאות מאשר לרזות.

לגבי היכן להניח -אין חוקיות ברורה, זה תלוי מבנה. בגורף לרובנו מתאים בקו המותן. חגורה מתחת לחזה מעניקה מראה מעט הריוני וגוררת ברכות מיותרות . אפשר גם להניח מוך על עצמות האגן, זה אמור להעיק לירכיים מראה מחוטב יותר אבל אני לא בטוחה שאני אוהבת את המראה.

נשים שטוחות חזה וכרס יכולות בהחלט לבחור למקם את החגורה גבוה, לשאר אני ממליצה על המותן עצמה. תשחקי עם זה עד שתגלי איפה הכי מחמיא לך. אני אוהבת חגורה עם חולצות טריקו, טוניקות, חולצות כפתורים גדולות (בויפרנד כאלה) ושמלות. לא אוהבת חגורה על חולצות 'גופיות צמודות, חלק מחינה של החגורה זה המשחק של הכיווצים והרפוי שהיא מעניקה לבד ולגזרה.

וחגורה -כיאה לאקססוריז, יש במבחר ענק במיוחד של צבעים, דגמים, עובי וקישוטים. אם את רוצה לטשטש את הבטן נסי להימנע מאבזם מאוד גדול או דומיננט או שתסגרי את האבזם בצ הגוף -זה מאוד מחמיא! אם את לא מאוד רזה -אל תבחרי בדקיקות דקיקות, חוץ מיזה -אין חוקיות. מה שכיף זה שחגורות הן פריט נפוץ וזול -אין שום בעיה לקנות הרבה ולשחק עד שתביני מה עובד בשבילך מעולה. זו גם לא חייבת להיות חגורה עם אבזם, אפשר לשחק עם סרטי בד (אני משתמשת המון בשאריות בד) ובעיני לא פחות יפה.

קצת תמונות בשביל התיאבון

ועוד
15/10/2012 | 14:19
112
ועוד
מעלי חגורה של נטע לי שני -אבל לא צריך לקנות חגורת מעצבים בשביל המראה הזה, יש כאלה בכל רחבי קינג ג'ורג'... טוב, לא לגמרי כאלה אבל כמעט.

וזו חגורה של טיפא -חגורות מדהימות ויקרות אבל השראה טובה
ועוד חגורה של טיפא
15/10/2012 | 14:20
1
125
ועוד חגורה של טיפא
ואחרונה חביבה -חגורה סרוגה
15/10/2012 | 14:25
117
ואחרונה חביבה -חגורה סרוגה
אקססוריז חורפי חמוד
את נהדרת! תודה!
16/10/2012 | 00:27
6
לא שכחתי את השואלות
15/10/2012 | 08:42
89
מבטיחה להתפנות ולענות בצהריים
איך קונים בגדים דרך האינטרנט?
15/10/2012 | 11:46
3
57
לפעמים בא לי לקנות, אבל אני חוששת שהבגד לא ישב עלי יפה.
בחנות עד שאני בוחרת בגדים...
אז יש לך עצות פרקטיות?
מאיזה אתרים כדאי לקנות ועל מה להסתכל?

תודה.
דרך אגב, למדתי המון מהתשובות שלך לבנות האחרות.
אני לא מספיק מכירה אתרים
15/10/2012 | 14:59
67
אני מאלו שאוהבות להסתובב... ואני גרה בתל אביב אז לא חסרות לי חנויות לבחור מהן.
מצטערת -לא בטוחה שתהיה לי תשובה בשבילך, מקווה שאחרות יענו לך
מכיוון שלא ענו לך, אנסה קצת....
16/10/2012 | 11:05
1
33
רק עכשיו התחלתי להעיז לקנות קצת באינטרנט, וזה קצת מפחיד לקנות בלי למדוד. את צריכה בשביל זה קודם כל לשים לב לדעת איזה גזרות מחמיאות לך.

לי חשוב לשים לב לכמה דברים לגבי הבגד:
1. הבד -  אני לא אוהבת בדים סינטטים, ובחנויות אני תמיד ממששת את הבגד לפני הכל. באינטרנט אי אפשר אבל הרכב הבד תמיד כתוב ואני פוסלת על הסף כל מה שנראה לי שלא יהיה לי נעים, לפעמים אם אני לא בטוחה אני אשווה לבגד שכבר יש לי - אם כתוב שמשהו הוא 90% כותנה ו-10% אלסטין, אחפש משהו בבד דומה כדי לבדוק שאין לי בעיה עם זה.

2. ברב האתרים כתוב את גובה הדוגמנית. זה חשוב לי בעיקר בשביל שמלות וחצאיות - אם החצאים מגיעה לדוגמנית לאמצע הירך והיא 1.85 ס"מ, אז עלי החצאית תהיה ארוכה יותר ובאורך שאני יכולה ללבוש. מה לעשות שאני כבר לא נערה שיכולה ללכת עם חצאיות קצרצרות, בטח לא לעבודה.

3. מחיר - אני מכירה את עצמי מספיק בשביל לדעת שאני לא אתעסק עם החזרות אם משהו לא מוצא חן בעיני בסוף (עצלנית וחסרת זמן) אז אני קונה רק במחירים שאני יכולה לספוג עם זה קורה. בינתיים לא קרה...

אתרים שאני ניסיתי בינתיים:
1. סטיילריבר - אתר ישראלי. יש בו הרבה שמתאים לנערות אנורקטיות לדעתי, אבל מצאתי בו כמה שמלות נחמדות ב-99 ש"ח כל אחת שהיו ממש מוצלחות:  http://styleriver.mako.co.il/Main.aspx

2. ASOS - אתר בריטי אבל משלוח חינם לארץ. בינתיים הזמנתי משם בגד ים להריון ושמלת הריון - שניהם מאד זולים, לא באיכות שתשרוד שנים, אבל אני לא מתכוונת להיות בהריון במשך שנים, והגזרות ממש אחלה. יש להם המון, לא רק להריון, ויש עכשיו סייל על בגדי קיץ ב-70% הנחה:  http://www.asos.com/?hrd=1

3. NEXT - גם אתר בריטי, וגם משלוח חינם. עדיין לא ניסיתי אותם כי הם קצת יותר יקרים, אבל אני מאד מתפתה... : http://www.nextdirect.com/il/en/shopping/women#LID... אגב אני קונה בחנויות שלהם באנגליה והם מאד איכותיים.

מקווה שעזרתי במעט. מודה שאני חדשה מאד בזה... עד עכשיו קניות האינטרנט שלי היו ספרים ודברים לחתלתול...
תודה על התשובה המפורטת.
16/10/2012 | 20:02
5
עוד נשאר לך כוח לענות על שאלות?
15/10/2012 | 16:56
8
80
קראתי בעניין רב את השרשור כולו, ולמדתי הרבה. בעיקר שאני חייבת ללכת דחוף ולהתרענן קצת עם בגדים חדשים...
העניין הוא שמבנה הגוף שלי קצת שונה מרוב הבנות כאן, והרבה דברים שנראים מדהימים בתמונות נראים עלי נורא (אם הם בכלל עולים).
אמנם נפגשנו במפגש אבל למקרה שאת לא זוכרת איך אני נראית, יש לי נקודת חוזק משמעותית בדמות החזה שלי, שהוא מאודדדד גדול. ואני מבסוטה ממנו מאוד, רק שהוא הופך את כל נושא החולצות המחוייטות לבעייתי.
פעם עוד יכולתי ללכת עם חולצות יפות שמכילות לייקרה ונמתחו על החזה אבל היו קצת יותר צמודות במותניים, אבל מאז הלידות צמחה לי גם בטן כפולה נוראית - יש לי מותניים לא רעות אבל גם שומנים מעל קו המותן (בבטן, כן?) וגם שומנים מתחת לקו המותן, ובאמצע מין שקע שגורם לי להיראות כמו הפריחות ההן שלא מודעות למידת המכנסיים שלהן והכל נשפך להן מלמעלה רק שאני מאוד מודעת והכל נשפך לי גם בלי המכנסיים...
מצאתי שחולצות מעטפת יושבות עלי טוב, ויש לי הרבה כאלה, אבל אני באמת מרגישה צורך לגוון, וגם זקוקה לכמה בגדים קצת יותר מחוייטים לפגישות וכאלה בעבודה. בקולקציית הקיץ אני די מכוסה בזכות כמה שמלות מצויינות שעושות את העבודה (יש לי גם רגליים נהדרות אם מותר לי להגיד את זה על עצמי). אבל בחורף אני באמת בבעיה. יש לך עצות בעניין?
אגב גרביונים וכאלה לא בא בחשבון. שונאת את הדברים האלה והם עוד יותר מחלקים לי את הבטן ממה שהיא מחולקת גם ככה.
ועוד שאלה - מאותה הסיבה של חזה ענק יש לי גם בעיה עם סוודרים וקרדיגנים. הם פשוט גורמים לי להיראות מלבנית (ובהיקף של החזה). יש לך עצות לחלקים עליונים מחממים שייראו טוב?
אענה לך מחר בנחת
15/10/2012 | 19:15
57
תהיי האחרונה החביבה של השרשור
תשובות
16/10/2012 | 10:50
6
71
תשובות
מחלקת את התשובה לכמה חלקים, אני זוכרת איך את נראית אז מקווה שאצליח לקלוע.
את מאוד צודקת באינסטינקטים שלך -חולצות מעטפת הן הפריט המתבקש למבנה גופך. קרדיגנים למינהם פחות יתאימו לך כי הם מרחיבים את הכתפיים. ובכל זאת, יש כמה אפשרויות לגיוון:

1. מציאת חולצה מחוייטת עבור חזה מאוד גדול היא אתגר גדול - כשמצליחים לפצח את האתגר אז מדובר באחת מהחולצות המחמיאות ביותר למבנה שלך. חפשי חולצות בצבעים כהים, אם אפשרות לפתוח כפתורים לרווחה למחשוף V עמוק. תפרים אורכיים עדינים באזור המתניים או תפר רוחבי מתחת לחזה יכולים להפוך אותה לממש מחמיאה. אחת הסיבות שחולצה מחוייטת לחזה גדול כה מחמיאה -בגלל שאפשר ללבוש אותה עם ז'קט אלגנטי מבד עבה, צר באזור המותניים, רכיסת כפתור בודד או שניים. זה הכיסוי העליון האולטמטיבי למבנה שלך (בהמשךך לשאלת העליוניות ששאלת...) ומתאים לפגישות בעבודה. מצרפת דוגמא לחולצה שאני מכוונת אלייה של ליאת הר נוף (שבכלל מעצבת בגדים שיתאימו לגזרתך לדעתי) ואצרף גם תמונות של ז'קטים.

2. טוניקות עמוקות מחשוף עם מכנסיים בד סטרץ מתחת. הכוונה היא לאו דווקא לטייטס (גם הם אפשריים) אלא למכנסי בד עם לייקרה, שנצמדים אך עדיין נראים כמו מכנסיים.
דוגמא לטוניקה בגזרה שמתאימה.

3. חולצות/טוניקות עם מחשוף רבידה וקווים/קפלים/כיווצים/תפרים אלכסוניים. מצרפת תמונה

4. ווסטים ארוכים

מקווה שעזרתי...בהצלחה בחזרה לעבודה

ז'קט של אוברזון
16/10/2012 | 10:52
47
ז'קט
מעונות קודמות, לא בטוח שתמצאי בחנויות אבל הוא אחלה רפרנס.
ז'קט של קסטרו
16/10/2012 | 10:53
44
קסטרו
לטעמי גם הצבע יהלום אותך בטירוף
רבידה
16/10/2012 | 10:55
39
רבידה
מבד שיפון או בד רך אחר. המנעי מלייקרה...
ואני רואה שהקישור לווסט לא עולה
16/10/2012 | 10:59
18
נסי להכנס לאתר של קרייזי ליין בקטגוריית הז'קטים תמצאי ווסט שאולי לא הולם את טעמך אבל בהחלט יהלום את גזרתך -לא הייתי ממליצה לך לקנות דווקא אותו אבל כרפרנס...
תודה נתת לי כיוונים טובים אבל
16/10/2012 | 13:26
1
17
אחד הקאצ'ים של חזה גדול הוא בעייתיות בכל מה שקשור לכפתורים. גם אם כבר מצאתי חולצה שלא מתפוצצת על החזה, ברגע שאני מזיזה קצת את הידיים או מרימה אותן בד"כ האפקט שיתקבל יהיה כפתורים שנראים כאילו הם הולכים להתפקע. היו לי בעבר כמה חולצות כאלה שפשוט תפרתי בקו הכפתורים. השאלה היא אם אין פיתרון מובנה יותר...
יש חולצות כפתורים עם פתרון מובנה
16/10/2012 | 13:46
43
בוומן אונלי ובעונות. שמעתי המלצה חמה על חולצות כפתורים לחזה גדול מהאתר הזה - בראביסימו

אפשר גם לתפור תיקתקים פנימיים באזורים המתפקעים...
בהצלחה
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ