לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!

שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...

התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 

kramerkaren ושושן בשם אחר

משחק לילד בן 5

מאת: rs1984
29/09/12 21:51
היי

תודה על ההמלצות בפעם הקודמת עזרו לנו מאוד.

הילד אוהב מאוד דברים הקשורים לתהליכים, למשל ואני אתן דוגמא:
הוא אוהב מאוד את הנשא של חד גדיא (השיר האחרון בפסח), אוהב מאוהד את הספר המפלצת הסגולה.

האם יש משחקים שקשורים לתהליכים, דבר הגורר דבר.

בנוסף הוא אוהב מאוד חידות , האם יש טריוויה לילדים?

תגיות:
º
ציוד לסופ"ש
28/09/12 19:16
430צפיות
כרית ואופניים לבן 3
28/09/12 19:20
195צפיות
ניסיתי למצוא אייקונים מתאימים
הי לכן,
רציתי לשאול אתכן שתי שאלות :
1.רכשנו היום לליאב, בן 3 ,מיטת נוער עם מעקה סוף סוף.עד כה ישן בלי כרית במיטת תינוק.האם נהוג לרכוש כרית בשלב הזה ואם כן איזה סוג? האם זה לא יהיה מוזר לו לישון פתאום עם כרית? אמא שלי טוענת שצריך לרכוש כבר....
2.איזה אופניים מתאימים לדעתכן לגיל הזה? אשמח לשמוע מניסיונכן.יש לו גם עוד חודש יום הולדת אז ננצל את ההזדמנות
תודה וחג שמח לכולן
לגבי כרית, לא חייב
28/09/12 20:21
116צפיות
ממש לא. אצלי ישן עם גם במיטת תינוק אז עברנו עם.
בכל מקרה, אם תחליטו לקנות, אז לא נוצות אמיתי אלא סינטטי.

לגבי אופניים, בגיל הזה בדרך כלל המידה הכי קטנה מתאימה. בכל מקרה, הולכים יחד איתו לחנות ובודקים בוודאות את הגודל והמידה.
אף פעם לא "צריך" לקנות כרית
28/09/12 20:23
153צפיות
באופן כללי, גם עבור מבוגרים ממליצים לא לישון עם כרית. לרוב מה שקורה זה שרואים שהם נרדמים עם הראש על הבובה או השמיכה או משהם פשוט מבקשים.
בגיל הזה אין בעיה עם כרית. שוב, ההמלצה היא לדקה ביותר. אצלינו היא זרקה לצד ונאמר לי: "לא. גדולה. כמו של אמא".
אם הוא לא מבקש ממש לא חובה כרית
28/09/12 20:32
70צפיות
לליאור קנינו פעם כרית דקה של תינוקות בתקופה שהוא היה מניח את הראש על כל מיני דברים, אבל עם הזמן הוא התחיל לישון בלעדיה והיום הוא ישן ללא כרית.
לגבי כרית ואופניים
29/09/12 10:07
55צפיות
כרית- אני לבני רכשתי את כרית אורטופדית קטנה שמוכרים בקופות במשביר. יש גם לורדינון כרית קטנה. בני מאוד אוהב לישון עם כרית ובגיל שנה התחיל לישון עם כרית שטוחה לתינוקות שקנו לי באיקאה.  לא חייבים, אבל מותר.

אופניים- לקחת אותו לחנות ולנסות את הכי קטנים עם גלגלי עזר, אם יצליח עם פדלים אז תקנו אותם.  
כיסא בטיחות
28/09/12 17:01
67צפיות
היי,
למישהו יש המלצות או השמצות על כיסא בטיחות מקסי קוזי פריורי?
יש לנו שוברים לשילב כך שרק שם ניתן לרכוש את הכיסא בטיחות

תודה רבה
יש המלצות לחנות טובה לרכישת ספה לסלון?
28/09/12 21:07
86צפיות
מחפשים להחליף את הספה שלנו לספת בד חדשה,חשוב לנו שהריהוט יהיה איכותי, שיהיה לו אבא ואמא אם קורה משהו וכמובן יפה ומודרני,המלצות באזור המרכז והשרון?
º
ריהטי גבעת חמד, הר ציון פינת לוינסקי ת"א
28/09/12 21:32
211צפיות
שמרת הזורע
28/09/12 21:32
86צפיות
אמרת איכותי.שם קנינו ואנחנו מאוד מרוצים ואני ממליצה יש להם מבחר גדול. אולי שווה עכשיו לבדוק,יש בטח מבצעים לחגים !
רק לא שמרת הזורע
29/09/12 18:02
87צפיות
איכות נמוכה, שירות מתחת לכל ביקורת, מניסיון אישי. אני ממליצה לחפש בגוגל את המילים: שמרת הזורע תלונה, ולראות לכמה אנשים היו ועוד יש צרות איתם. שומר נפשו ירחק...
אני ממש לא מסכימה איתך
29/09/12 18:32
74צפיות
אנחנו מאוד מרוצים.צר לי שכך חויתם אותם.
אז אנחנו דווקא כן מסכימות
29/09/12 18:42
68צפיות
לא כתבתי שכל מי שקנה אצלהם נכווה. רק כתבתי שיש הרבה אנשים שיש להם תלונות. אני בטוחה שמה שקיבלתם יצא במקרה מצויין, ולכן גם לא נזקקתם לשירות הלקוחות שלהם מעבר לרכישה. לשמחחתכם. אני סיפרתי מנסיון אישי, ומהרבה שקראתי על נסיונם של אחרים (לצערי רק אחרי שקניתי). לכן, אין פה מה לא להסכים...
לא מסכימה ,כנראה עניין של זמל
29/09/12 22:51
45צפיות
קנינו,ספה ו2 רהיטים,והשירות שלהם היה מעולה...
נכון. היה לכם מזל טוב. חפשי בגוגל...
30/09/12 01:47
25צפיות
ותראי כמה תלונות יש עליהם. אתם ממש נזקקתם לשירות הלקוחות, או שפשוט סיפקו לכם את המוצרים וזהו?
תודה על ההמלצות
30/09/12 16:58
21צפיות
בסוף כנראה נקנה באחת החנויות בהרצל, לאחר שעשינו אמבוש על חנויות הרהיטים ביומיים האחרונים...
איך מכניסים 3 מושבי בטיחות ברכב מאחורה?
29/09/12 00:32
120צפיות
הי,
יש לי שלושה ילדים. קטנה בת שנה באחוזון 90 בגובה, שוכבת בסל קל של מוטסי, במושב הקדמי של הרכב(ללא כרית אויר פעילה כמובן)
אמצעי בן שנתיים וחצי, גם לא קטן בגובה, שוקל כ-17 קילו, יושב כרגע בכיסא בטיחות בן שש שנים של אלפא אומגה עלית.
הגדול, בן שש, יושב על בוסטר ללא גב.
אני רוצה להוציא את הקטנה מהסלקל שלה שכבר קטן עליה להעביר אותה לאלפא אומגה עלית. לאמצעי לקנות בוסטר עם גב ואז ייוצא שלגדול לא נשאר מקום ברכב מאחורה
הרכב שלנו הוא סקודה סופרב (רכב מנהלים) שהוא עצמו בעל חמש כוכבי בטיחות במבחני ריסוק.
בדקנו היום בחנות, ולמרות המבחר של כיסאות בטיחות יפים בטיחותיים ויקרים, כנראה שניקח את הבוסטר של גרקו גוניור מקסי, הוא נראה לנו הכי צר ואולי יאפשר להכניס גם את מושב הבוסטר של הגדול.
מה אומרים על הבוסטר הזה? לא מצאתי עליו ברשת בכלל חומר  מבחינת הבטיחות שלו אם היא סבירה.
אין מקום לבוסטר של הגדול מאחורה. מה עושים??
29/09/12 10:22
91צפיות
ניסינו לשים מצד אחד את כיסא הבטיחות אומגה עלית, מהצד השני את הבוסטר עם הגב של גרקו גוניור ולא נשאר מקום באמצע לבוסטר ללא גב של הילד הגדול. אני אובדת עצות....
אם זה אומר שאני צריכה להחליף את כיסא הבטיחות של הקטנה למשהו אחר, איזה כיסא בטיחות טוב יש שהוא גם צר יותר?
שימי את 2 הכסאות אחד ליד השני.
29/09/12 13:44
121צפיות
תשאירי חגורים.גם אם את מחליפה לבוסטר גב (שאני לא ממליצה עדיין, בכלל. אאל"ט ההנחיה זה גיל 3.5 ו- 18 ק"ג. בכל מקרה הכסא יותר בטיחותי. )
מהנסיון שלי - מכניסים את השלושה. את הקטנים חוגרים וקושרים בכסאות שלהם. הגדול עומד, הבוסטר שלו בזוית, טורקים את הדלת ואז הוא מתיישב.
נתנו כיפים כל פעם שהצלחנו להכניס את שלושתם לאוטו בפחות מעשר דקות...
היא התכוונה לבוסטר גב לגיל 6 אאל"ט?
29/09/12 17:47
73צפיות
בגיל כזה אין בעיה כמובן להושיב בבוסטר עם גב
אם הכוונה היתה לילד האמצעי אז אני לגמרי עם קרן, תשאירי אותו במושב בטיחות עד גיל 4 לפחות (ועדיף כמה שיותר בהתחשב באילוצי המציאות..)
אז בהנחה שבוסטר גב הוא עבור בן ה-6 - אני מציעה להושיב את הקטנה בכיסא של האמצעי - תוודאי אבל שהוא עוד בתוקף כי 6 שנים זה הרבה. את האמצעי להושיב בכיסא הכי בטיחותי, הכי קומפקטי, והכי זול שיש הלא הוא אהוב ליבי, קוסקו סנרה, 5 כוכבי בטיחות 350 ש"ח
את הגדול בבוסטר עם גב סייבקס סולושן X (שימי לב, לא סייבקס סולושן אלא סייבקס סולושן X שהוא זה שמופיע ברשימת המומלצים) מחירו למיטב זכרוני סביר והוא מאוד קומפקטי (ומהמם בוורוד אבל אני מרשה לך לשחק אם הצבעים ;-ׂׂׂׂ))
בכל מקררה לפני שקונים כדאי להגיע בלי הילדים לחנות ולעשות סשן מדידות כדי לוודא במאה אחוז שהכל יחד נכנס (לא נורא שיעשו לך קצת פרצופים, את לא הראשונה שעושה את זה, ואם המוכרת מוכנה להישבע בהורים שלה שבדיוק עכשיו היה פה מישהו שהכניס 3 כסאות בדיוק כאלה בפיאט פונטו ולכן אין לך מה למדוד כי זה בטוח נכנס, אז להגיד "יופי תודה" ולמדוד בכל זאת) הסופרב ענקית אבל זה לא אומר שמבפנים נכנסים 3 כסאות מאחורה, אין קשר בין הרוחב בפנים לרוחב בחוץ... אם את רואה שאין מצב להושיב את שלושתם מאחורה תיפרדי לשלום מהסופרב ותעברי לסקודה רומסטר

מצרפת מאבי ורון רשימת בוסטרים מומלצים מעודכנת לינואר 2011, הנה:

"הנה רשימה עדכנית של הבוסטרים שזכו ל-4 כוכבי בטיחות במבחני ריסוק שכללו תאונות צד (שנעדרות כליל מהתקנים המאומצים בישראל!).

ההבדלים הבטיחותיים ביניהם מינוריים, ולכן כל בחירה כאן המתאימה לטעמכם ורכבכם ראויה.

ההמלצה כיום היא לדחות את המעבר ממושב הבטיחות האוחז טוב יותר ומחלק יותר טוב את עצמת ההתנגשות על הגוף בזכות הרתמות הסימטריות לבוסטר ככל האפשר.

מושבי בטיחות רבים מעניקים אפשרות לעשות זאת רק במשקל 23~30 וגובה 1.25 מ' לערך, במקום 18 ק"ג וגובה מטר לערך המקובלים.

BÉBÉ CONFORT Moby
MAXI COSI Rodi XR
MAXI COSI Rodi Airprotect
CONCORD Lift Evo PT
CONCORD Transformer T/XT
CYBEX Free-fix
CYBEX Solution X-Fix - Isofix
CYBEX Solution X
HTS BESAFE iZi UP X2"
אוי, סליחה!! טעיתי לגמרי
29/09/12 17:51
64צפיות
לאמצעי לא מתאים קוסקו סנרה כי זה עד 18 קילו
וראיתי שאכן הכוונה היתה להושיב את האמצעי בן ה-2.5 בבוסטר גב אז מצטרפת מאוד למה שאמרה קרן, בשום אופן לא להושיב בבוסטר גב בגיל כזה, אלא רק במושב בטיחות. תגגלי "רשימת מושבי בטיחות מומלצים" ותבחרי משם. בהצלחה
הי סימון
29/09/12 19:29
70צפיות
הקוסקו סנרה אכן לא מתאים לאמצעי שלי ששוקל כ-17 קילו.
לא רצינו לקנות כרגע כיסא בטיחות חדש רק בשביל עוד כשנה וחצי כשיעבור לבוסטר רגיל. מצד שני בגלל המשקל והגובה שלו הוא לא צריך בוסטר גב עם רצועות פנימיות. הבאנו לו בוסטר גב גרקו גוניור מקסי ללא רצועות פנימיות והחגורות של הרכב יושבות עליו במיקום טוב ונכון.
הבנו היום מה הבעיה ברוחב המושב האחורי של הרכב שלנו.
הוא לא רחב יותר מרכב פרטי משפחתי אחר ( רק האורך שלו ארוך יש יותר מקום לרגליים וזה מה שחיפשנו בשבילנו כי אנחנו גבוהים מאוד) במושב יש משני צידיו שקרובים לדלתות מעין הגבהות צידיות של הריפוד סקאי, הן על המושב והן על הגב ואי אפשר להניח עליהן כיסאות בטיחות, כלומר, אי אפשר לקרב אותם עד לדלת ואנחנו למעשה מפסידים פה ברוחב הכללי של המושב האחורי עוד כעשרים סנטימטרים יקרים שחסרים לנו. ברכבים כמו טיוטה וכו׳ המושבים שטוחים עד לדלתות. חבל חבל חבל שפיספסנו את הנקודה הזו כשבחרנו את הרכב הזה.
לגבי תוקף כיסא הבטיחות אלפא אומגה עלית שהוא בן שש שנים מאז רכשנו אותו עבור הבכור, בעלי טוען שהוא לא מאמין בזה. שהפלסטיק שמור היטב תחת הריפוד המסיבי של הכיסא ואין עליו שמש ישירה. החניה שלנו שמשית ולא מוצלת.
בקיצור, הוא מנסה לחסוך, היות והכיסא עלה לנו בזמנו 900 שקלים והוא לא רוצה להוציא שוב סכום כזה על כיסא בטיחות איכותי.
אם תרשי לי להיות קצת מקאברית, הכיבוד בהלווייה
29/09/12 19:54
82צפיות
עולה יותר מכיסא בטיחות חדש. וברצינות: אני מעבירה מילד לילד ה-כ-ל כולל מוצצים שהעברתי מהגדול לאמצעי ולקטנה, כולל סנדלים ורודים שקיבלתי מחברה ושני הבנים שלי הלכו בהם והקטנה שלי תהיה החמישית (!) שנועלת אותם... אני לא מאלה שחושבות שצריך להחליף פטמות לבקבוק כל חודשיים כי ככה כתוב.... וכו' וכו' כך שבדרך כלל אני לגמרי עם בעלך בגישה הזו א-ב-ל מכל המוצרים שבעולם אם יש משהו שאפילו אני *לא* הייתי מתעסקת איתו זה מועד פקיעת תוקף של כיסא בטיחות לילד. למה בשם אלוהים להעמיד את זה בניסיון? למה לקחת סיכון ולו זעיר ביותר לעמוד מחוץ לחדר ניתוח ולהגיד "איזה אידיוט אני שלא החלפתי כיסא"? אני לא "יורדת" עלייך פה, אני באמת מתקשה להבין את זה. אני בכלל לא מזלזלת בשיקול הכלכלי {אנחנו נאלצנו להחליף רכב כשנולדה השלישית בגלל 3 כסאות מאחורה כך שאני מאוד מבינה אותך} אך אפילו בלי פקטור הגיל, ילד במשקל כזה בבוסטר גב זה פשוט להקפיץ לשמיים את סיכויי הפגיעה שלו בשביל לחסוך... נגיד... 500 שקל?? נכון שיש כורסאות מנהלים (חלקן בדירוג לא משהו בכלל אגב) של 1,500 ש"ח אבל באמת שלא חייבים לדוג' הטיטאן של אוונפלו 4 כוכבי בטיחות ומומלץ ע"י איגוד הצרכנים האמריקני, מאוד קומפקטי, עד 23 ק"ג אאל"ט ועולה 600 שקל, או האוונפלו מאסטרו שעוד יותר צר והולך עד משקל גבוה יותר (לא זוכרת בדיוק כרגע את כל המידע שלו ואם מתאים לגיל שלכם - תגגלי) המאסטרו גם הופך אח"כ לבוסטר גב כך שמאוד חסכוני, עולה כ-500 ש"ח! ושוב השיקול הכלכלי ודאי שחשוב, פשוט לדעתי פה ההוצאה היא זניחה ***יחסית לתמורה*** תמורת כמה מאות שקלים את מרחיקה את הילד שלך משמעותית  מפגיעת גפיים או ראש, או אלוהים יודע מה... לדעתי זה שווה.

מתנצלת אם חפרתי או פגעתי לא היתה שום כוונה כזו פשוט הרבה פעמים חושבים שהכסאות הטובים הם רק היקרים, אז אני מעדיפה להגיד... ושכל אחד יחליט מה שמתאים לו העיקר שהמידע יהיה לפניו
איך משאירים כסאות חגורים?
29/09/12 23:04
50צפיות
בזמנו (וזה כבר לפני המון המון זמן) אמא של ילדה קוראת (לאן היא נעלמה?!) גם הציעה להשאיר כסאות חגורים. אבל אז איך הילד נכנס פנימה??
מושכים ומזדחלים
30/09/12 00:31
50צפיות
זה אפשרי. באמת. הכל רק לא לשחרר את החגורה שפשוט בלתי אפשרי לחגור אותה שוב. עם הבסוטר גב היינו משחררים את המעבר ליד הצוואר, מושכים החוצה את רצועת המותן, הוא היה זוחל פנימה ואז מסדרים.
º
נראה לי כאב ראש. פשוט לימדתי את הגור לחגור...
30/09/12 12:49
12צפיות
כשאת עם 3 כסאות אז פשוט זה לא תמיד אפשרי,
30/09/12 15:56
45צפיות
אין לך את הרווח הזה של להכניס את היד פנימה, או שהבוסטר מונח על הסוגר של החגורה. מכוניות ישראליות משפחתיות לא בנויות עבור קהל היעד שלכם של המשפחות עם הילדים הקטנים. פשוט לא. להכניס 3 כסאות\בוסטרים לרכב רגיל (אפילו לא הקטנים, אלא אוטו רגיל) זה אתגר לא קטן. נשבעת לך שהייתי מסיימת מיוזעת, מעוצבנת, כעוסה על העולם, ולרוב עד שהצלחנו להכניס את כולם כבר היה צריך להניק או להחליף חיתול שוב.
30/09/12 16:14
27צפיות
טוב, בינתיים אין לי שלושה והגור יושב בבוסטר הכי פשוט שזה רק מושב. אין בעיה
מחפשת לשאול מנשא בייבי ביורן עם תמיכה לגב
29/09/12 08:44
54צפיות
תחתון לחודשים הראשונים של אחרי הלידה.
המנשא יישמר בקפידה ויוחזר!
יש לנו משהו ישן שאין בו שום תמיכה לגב והוא פשוט תלוי על הכתפיים, שזה לא בא בחשבון לגב שלי...
הלידה צפויה סביב ה-20/10.

תודה!
יש קבוצה בפייסבוק להשאלת מנשאים
30/09/12 19:48
32צפיות
נקראת: שאו בברכה - פרויקט השאלת מנשאים
http://www.facebook.com/groups/506528616030738/?re...
º
מ-גניב. תודה!
30/09/12 19:55
4צפיות
כסא בטיחות לילדה בת שנה
29/09/12 09:08
86צפיות
שלום, אני מקווה שאני בפורום הנכון.
על איזה כסא בטיחות אתם ממליצים? יש כסאות עד גיל 8 , עד גיל  5  או עד גיל 3.5 .אנחנו כבר מבולבלים.
ראינו בשילב את הפריריטי של מקסי קוזי 1300 ש"ח - האם כדאי לקנות את הכסא כולל הבוסטר או לקנות כסא בכל שלב?
ראינו עוד כסאות בחנויות אחרות (דוקטור בייבי, מוצצים וכו'?).
נא המלצותיכם.

תודה
מניסיוני כסאות שהופכים לבוסטר די מעיקים
29/09/12 10:03
81צפיות
כלומר, מבחינתי ברגע שאפשר לעבור לבוסטר אני מעדיפה, כי לרוב הוא תופס פחות מקום ברכב.
היה לנו אלפא אומגה עלית (לא אהבתי) וכשאפשר היה, החלפנו לבוסטר והיה מצוין. עכשיו לקטנה יש לנו טריומף והוא מעולה, ממליצה בחום!
קנינו בכלבו סימה, היה זול והשירות היה מצוין.
לנו יש אלפא אומגה
29/09/12 10:14
58צפיות
הוא עד משקל 35קג, גדול נסעה בו עד גיל 4.5 ועבר לאחותו.
נראה לי שבגיל הזה יותר נוח כיסא עם הטיה קלה לאחור

לפני שהלכנו לקנות בוסטר לגדול קיבלתי המלצות על אוונפלו ג'ריישן. לי הוא נראה מאוד נוח, נעים. לצערי בני לא אהב אותו בגלל הצבע (הוא היה בן 4.5 עם דעות משלו)- הוא מתאים ממשקל 9קג וגיל שנה.

לנו יש אלפא אומגה ומאוד
29/09/12 18:37
39צפיות
מרוצים.
המומלץ הקבוע שלי (ושל אבי ורון) קוסקו סנרה
29/09/12 19:30
111צפיות
5 כוכבי בטיחות 350 ש"ח עד 18 קילו וגובה מטר. {הזוי בעיניי כיסא בטיחות עד משקל 35 קילו מי מושיב ילד ביסודי בכיסא בטיחות?!)
רואים שהילדים שלך רזים
29/09/12 19:35
93צפיות
35 ק"ג אצלינו זה גיל 4....
אוקיי, לא, אבל ה- 18 ק"ג היו סביב גיל שנתיים וקצת....
הלוואי שיעבירו לי את הגנים הרזים שלהם
29/09/12 20:02
92צפיות
נראה לי שהם די ממוצעים..??  הגדול בן 4.5 שוקל 16 קילו,
האמצעי בן שנתיים ו-9 חודשים, מאותגר צמיחתית,  שוקל 12 קילו,
והקטנה כראוי לילדה שלישית, מוזנחת אז אין לי מושג כמה היא שוקלת

וברצינות 35 קילו זה נראה לי איזה כיתה ד' לא?? באמת מי מוכן לשבת בכיסא בטיחות בגיל כזה? {חוץ מהילדים של אבי ורון שבטח יודעים שאין טעם להתווכח }
האמריקאיים עושים את זה,
29/09/12 20:15
92צפיות
זה כמו ההנחיה להשאיר עם הפנים לאחור עד גיל שנתיים. כנראה שאם אתה לא יודע אחרת אז אתה לא מתנגד. אצלי ביום הולדת שמונה שני הגדולים העיפו את הבסוטרים שלהם לאלתר...בדרמטיות רבה ובהצהרתיות.
ורוני שוקלת לא רחוק משני הבנים שלך יחד...ואני כן רוצה למשוך בכסא עוד קצת לפחות, עד גיל 4-4.5, אז היא בטח תשקול 50 ק"ג. דובי שלי
º
אוחחח רוני הזאת
30/09/12 07:26
12צפיות
ממוצעים?
01/10/12 10:19
35צפיות
הקטן שקל 17 קילו בדיוק בגיל 3 ואמנם זה קצת מעל הממוצע אבל לא בהמון (לעומת זאת בגובה הוא כבר מזמן מעל אחוזון 97).
אבל מסכימה ש- 35 קילו זה איפשהו ביסודי...
º
וואללה? הוא נראה ממש רגיל, חשבתי שזה ממוצע
01/10/12 11:00
6צפיות
מבחינתי השיקולים העיקריים בכסא בטיחות
29/09/12 23:25
44צפיות
זה:
א. ציון בטיחות
ב. אפשרות נסיעה נגד הכיוון.

קראי באתר בטרם. חפשי קצת מידע על הסיבות להמלצה להמשיך לנסוע נגד הכיוון  עד גיל שנתיים לפחות - אחרי שנתקלים במה שתאונה פשוטה יכולה לעשות לפעוט חגור בכסא עם כיוון הנסיעה - לא מוכנים להתפשר על הענין הזה.

מכאן אני ממליצה לחפש באמת את אבי ורון והמלצותיו הספציפיות ,המפרטות גם את ציוני הבטיחות, היתרונות והחסרונות של כל כסא.

אישית לא הייתי לוקחת מקסי קוזי כי ככל הזכור לי אין להם דגם שמאפשר נסיעה נגד הכיוון. לא הפריורי בכל מקרה.
חוץ מזה, ממה שראיתי על הכסא הזה אצל חברים - הוא נוח מאד לילד, אבל הקלקרים שלו (שמשמשים להגנה מפגיעות צד) נוטים להשבר מתישהו. זה קרה בכל הכסאות של כל החברים שלי.

אני הייתי בוחרת בכסא שיתאים לילד עד גיל 4-5, כי בשלב הזה בכל מקרה עוברים כבר לבוסטר. ובוסטרים זה דבר די זול.
º
תודה רבה לתגובותיכם
30/09/12 06:55
12צפיות
אפשר המלצות לחנויות לרהיטי ילדים?
29/09/12 09:31
227צפיות
בהכנה לבואה בעוד כחמישה חודשים של הגברת החדשה לביתינו, החתלתול צריך מיטה וארון. יש לו חדר גדול ולכן החלטתי לוותר על שלב מיטת המעבר לעבור ישר למיטת ילדים עם מעקה.

היה פה דיון לפני איזה שבוע שממנו הבנתי שעדיף ללכת על חנויות קטנות ולא על ה"גדולים" כמו עצמל'ה. אשמח אם משהי יכולה לתת המלצות ספציפיות של חנויות באיזור המרכז. אני מחפשת משהו איכותי, שרות טוב, ולא מחירים בשמיים (בינתיים ההמלצה היחידה שקיבלתי מקולגה בעבודה זה קלימרו בהוד השרון - הוא קנה שם עכשיו מיטה לבן שלו ב-4500 ש"ח - זה יקר, נכון? תגידו לי בבקשה שזה יקר....).

אגב מה עם נגר פרטי? יש לזה יתרונות? המחיר יצא יקר הרבה יותר?

והתיעצות אחרונה - יש לחתלתול כוך בחדר שבו התכוונתי לשים את הארון. הכוך באורך של כ-2 מטר. ארון 4 דלתות סטנדרטי הוא 1.6 מטר ומספיק בהחלט לילד ואפילו לנער (זה מה שיש לגדולים בחדרים שלהם וזה בהחלט מספיק). חשבתי בהתחלה להזמין בכל זאת ארון 2 מטר כדי למלא את כל הכוך. בעלי הציע להשאיר את זה 1.6 ולמלא את הרווח במדפים פתוחים (למרות ששטח מדפים כבר יש לו בחדר). דעות? רעיונות?
זה יקר בטירוף
29/09/12 13:34
169צפיות
אנחנו קנינו ב2200 מיטת חבר מקסימה בחנות בשם בנים בנות ברמת גן. בינתיים מרוצים מאוד (10 חודשים בערך)
או, זה נשמע מחיר שפוי יותר...
29/09/12 14:05
97צפיות
איפה זה בנים בנות? לא מצאתי בגוגל, ודווקא רמת-גן זה טוב בשבילי...
לא זוכרת בדיוק אבל אם רמת גן טוב לך
29/09/12 14:52
79צפיות
יש המון חנויות אחת ליד השניה מול קניון איילון והיא אחת מהן, המחירים שם +- אותו דבר בכל החנויות וגם ההיצע. מאוד ממליצה על סיבוב שם באיזור. גם ארון קנינו שם ברהיטי דורון
º
מצויין. נעשה שם סיבוב. תודה!
29/09/12 17:15
10צפיות
בנים בנות תיכב פושטים רגל, עצמל'ה מומלץ מאוד
29/09/12 14:59
169צפיות
וגם יש את סבא שאול בכפר מל"ל במחירים של עצמל,ה ואולי אפילו זול יותר, אנחנו עם מיטה מעצל'ה ומרוצים מאוד (גילוי נאות, עבדתי -טכנית עדיין שייכת לצוות- בעצמל'ה) אבל באמת שאני ממליצה אובייקטיבית מהניסיון שלי
סבא שאול לא יקר נורא?
29/09/12 17:19
88צפיות
הצצתי שם פעם כשהלכתי לקנות פסטה בחנות ליד ואני זוכרת שהסגנון מצא חן בעיני. אלך לבדוק (ואולי לקנות פסטה...).

שמעתי הרבה ביקורות שליליות על השירות של עצמל'ה אז אני קצת חוששת מהם....
אחרי שאת מכירה את הסיפור שלי איתם את ממליצה??
29/09/12 18:04
114צפיות
הרגת אותי עכשיו...
יש את הסיפור שלך ושל עוד רבים
30/09/12 07:51
78צפיות
אבל גם קיבלתי ומקבלת גם המון תודות ואנשים מרוצים, כמו כל חברה נירא לי, לא מכירה חברה (כמעט) ששירות הלקוחות שלה "פלולס" ואני ממליצה על טיב המוצר על פי מוצר שנמצא אצלי בבית ושוב, כמו שיש אנשים מאוד לא מרוצים, בתכלס ביוםיום שלי היו לי הרבה יותר לקוחות מרוצים מאשר לא מרוצים.
לגבי סבא שאול, הבנתי שהמחירים נמוכים יותר, מעולם לא הייתי שם אבל אחד הלקוחות בעצמל'ה טען שסבא שאול זול יותר, אז שווה לבדוק.
אז אמא חתולה, כשאת באה לאזור דברי איתי ונפגיש את הציפלונים בפארק =)
לצערי לא ממליצה על עצמלה
01/10/12 11:38
29צפיות
יש לנו את המיטה שנה, היא לא נראית כאילו היא מעץ מלא בכלל למרות שזה מה שהם מפרסמים. נראה יותר שהיא עשוייה מארגזי תפוזים שצבעו אותם בצביעה מרושלת.
המיטה התחתונה זזה ולא ניתנת לקיבוע. ה
ם מאלתרים לא מאט בזמן ההתקנה - מה שמראה על ליקוי בתיכנון של המיטה.
לא ממולץ בכלל.
לא להתקרב לבנים בנות!
29/09/12 17:15
141צפיות
שירות מתחת לכל ביקורת. חברה טובה עדיין אוכלת מהם קש עם המיטה שהזמינה מהם. אאל"ט הם פשטו/פושטים את הרגל.
º
המממ... או קי, נזהר מהם. תודה!
29/09/12 17:37
25צפיות
בהחלט יקר
29/09/12 14:07
123צפיות
מיטת ילדים בממוצע ממה שבדקתי בזמנו נעה סביב 2000+-. אגב גם בעצמל'ה זה המחירים למיטה סטנדרטית.
אני לא רואה סיבה לנגר פרטי, מה שכן הייתי לוקחת בחשבון זה מיקום מיטה לקטנה שבדרך כי ישנה נטייה לבכור/ה לקנות מיטה ענקית גדולה ויפה ואם אח"כ רוצים לקנות מיטה נוספת אין מקום בחדר למיטה דומה.
אם יש מקום מספק למדפים הייתי קונה ארון 4 דלתות אבל שוב השאלה מה התכנון, האם הקטנה מיועדת לחדר הזה? יש חדר נוסף?
אומנם זה נראה לך רחוק אבל אם הדירה שלכם אז האם את מתכננת בעתיד שולחן כתיבה בחדר? בחדר אחר?
אומנם אני הולכת רחוק מידי אבל חבל בעייני להשקיע בארון מיטה ואח"כ להתפשר ולעשות שינויים לא רצוניים.
וסליחה עם בלבלתי אותך יותר
תודה רבה! לא בלבלת בכלל
29/09/12 14:36
84צפיות
ואכן אני מנסה לחשוב לטווח הרחוק.

קודם כל - הקטנה תקבל חדר משלה. אני גרה בבית פרטי גדול (הצלחנו להרשות אותו לעצמינו כי הוא מאד ישן והוא בדיוק ממול סופר - מה שהוריד דרסטית את המחיר, אבל גם עושה לנו בעיות חניה קשות...). יש קומה של חדרי ילדים ובו 4 חדרים גדולים - תחשבי על חדרי שינה בבניה של שנות השבעים. כרגע שלושה חדרים מאוכלסים - שני ילדיו של בעלי והחתלתול. החדר הרביעי שימש מאין חדר משחקים/מחשב עד עכשיו. אנחנו בשלבים של לסדר ולפנות אותו ומיטת התינוק והשידה של החתלתול יעברו לשם עבור הגברת שבדרך. אני מאד רוצה לעשות הכל מוקדם, קודם כל כי אני חוששת מלידה מוקדמת (בעית קרישיות, הסטריה מהלידה של החתלתול שלא הייתי מוכנה בכלל...) וגם כי אני רוצה שהחתלתול יקבל דברים חדשים בלי קשר אליה כדי למנוע קנאה. שני החדרים - גם של החתלתול וגם של הגברת שבדרך גדולים - החדר עצמו גדול ובנוסף יש כוך חצי עגול באורך 2 מטר בצד אחד של החדר. בחדר של הגברת הדיירים הקודמים סגרו את הכוך לחדר ארונות - אני צריכה להביא נגר לעשות שם תיקונים כי יש דברים שלא עובדים (הדלת לא נפתחת ונסגרת טוב וכנ"ל מגירות) - בגלל זה חשבתי לשאול את הנגר גם על ארון לחדר של החתלתול. בחדר של החתלתול יש שפע של מקום לארון - אני רוצה לשים אותו לאורך הכוך, ולכן ההתלבטות עם ללכת על 1.6 סטנדרטי ולהשאיר רווח בקצה (שאפשר למלא במדפים) או להזמין ארון 2 מטר שימלא את הכוך. יש כבר מדפים מקובעים לקיר בפינה אחת שישארו איפה שהם, ויש מקום למיטת ילדים ונשאר עוד מקום לשולחן כתיבה כשזה יהיה רלוונטי. בקיצור - מקום זה לא האישוי...

2000 ש"ח למיטה נשמע לי סביר הרבה יותר מהמחיר שהקולגה שילם. אני לא מחפשת איזה מותג או עיצוב מיוחד. מיטה, עם מגירות ומיטת חבר, באיכות סבירה ובעיצוב נעים ופשוט. כנ"ל לגבי הארון.

וואו, איזה מגילה כתבתי....
אנחנו הזמנו מרהיטי דורון
29/09/12 15:57
81צפיות
נראה לי שיש להם חנויות בכל הארץ.
לקחנו דגמים פשוטים ולא מקושקשים- כדי שזה יחזיק לטווח רחוק. המחירים שלהם סבירים מאוד והשירות מצוין.
בקיצור מאוד מרוצים מהם.
תודה - הוספתי לרישמה
29/09/12 17:35
35צפיות
הצצתי באתר שלהם - אכן נראה טוב - מחירים סבירים ודגמים נחמדים. נקפוץ גם אליהם.
בלת"ק - ברח' הרצל והסביבה בדרום ת"א
29/09/12 17:19
60צפיות
יש המון חנויות עם מחירים הרבה יותר שפויים מהמותגים המפורסמים.
עשינו שם סבב לפני כמה חודשים והיו מלא חנויות קטנות שהציעו יופי של מיטות. חבל שזרקתי את כרטיסי הביקור שלקחתי מהם, אחרת בכיף הייתי נותנת לך כתובות מדוייקות וטלפונים.
שווה לך לעשות שם סיבוב.
מצויין - רשמתי לעצמי גם את הרצל
29/09/12 17:31
33צפיות
לפני שנכנסנו לבית קנינו שם את הארונות, דולחנות כתיבה וספות נוער לילדים של בעלי ואכן המחירים היו סבירים. לא זכרתי אם יש שם גם חנויות שמתאימות יותר לילדים - פשוט לא היה בראש סולם העדיפויות שלי לשים לב... תודה!
אנחנו קנינו בגלמר עיצובים
29/09/12 17:58
77צפיות
אני ממליצה, מחירים ממוצעים, השירות היה מצויין, כולל בעיה שטופלה במהירות ולשביעות רצוני למרות שהמיטה כבר ביתה אצלי והם כבר קיבלו את כל התשלום (ברור שכך אמור להיות אבל לצערנו בארץ זה לא מובן מאליו...) יש להם כמה סניפים.
אנחנו רכשנו ארון לעומר ברהיטי ברזילי
29/09/12 18:11
56צפיות
יש להם קו נקי מאוד, מחירים סבירים ואחלה שירות
אנחנו רכשנו אתמול מיטה
29/09/12 18:34
128צפיות
וכוורת בגלמר עיצוב אחרי הרבה המלצות ובאמת מאוד התרשמנו,מקווה שנהיה מרוצים גם בהמשך.מציעה לך לבדוק אותם.
האתר שלהם נראה נחמד - עיצובים פשוטים
29/09/12 20:01
85צפיות
כמו שאני אוהבת...

אפשר לשאול כמה עלתה המיטה? כמובן שרק אם לא אכפת לך לשתף (קשה לי עם הישראליות של לשאול מחירים, אבל בעלי ואני בויכוח על כמה אמורה לעלות מיטה....), ואפשר במסר אם את מעדיפה.
2500 ש"ח
29/09/12 21:05
79צפיות
היא מעץ מלא,אני לא רציתי להתפשר על זה.יש להם גם דגמים זולים יותר...
מעולה! תודה רבה!
29/09/12 21:27
41צפיות
סתם מתוך סקרנות כי אני לא מבינה בזה - למה להתעקש על עץ מלא? זה עמיד יותר? יפה יותר? או שיש משהו אחר שאני מפספסת?
זה איכותי יותר ומטבע הדברים עמיד ליותר
30/09/12 08:35
40צפיות
שנים ואני קונה מיטה שבהמשך תעבור לילדה ולכן מעדיפה להשקיע יותר כסף כי זו השקעה לטווח ארוך.זה לא בקטע של יפה יותר...
תודה לכולכן על ההמלצות
29/09/12 20:16
47צפיות
עשיתי לי רשימת חנויות לבדוק - עכשיו רק צריך למצא זמן וכח...
אני קניתי מיטה ב"גזע העץ"
30/09/12 08:58
42צפיות
הם היצרנים של הרבה חנויות לרהיטי ילדים, ולכן זולים יותר.
צריך לעמוד על המקח, אבל בסופו של דבר המיטה שקניתי (דגם מעין) עלתה 2,500 ש"ח, והמוצרים שלהם מעולים (וגם השירות).
משחק לילד בן 5
<< ההודעה הנוכחית
29/09/12 21:51
143צפיות
היי

תודה על ההמלצות בפעם הקודמת עזרו לנו מאוד.

הילד אוהב מאוד דברים הקשורים לתהליכים, למשל ואני אתן דוגמא:
הוא אוהב מאוד את הנשא של חד גדיא (השיר האחרון בפסח), אוהב מאוהד את הספר המפלצת הסגולה.

האם יש משחקים שקשורים לתהליכים, דבר הגורר דבר.

בנוסף הוא אוהב מאוד חידות , האם יש טריוויה לילדים?
יש טרוויה לילדים
29/09/12 21:57
46צפיות
ויש ערכות מדעיות שמסבירות ועוסקות בתהליכים שונים, לרוב יש המלצה גילאית עליהם, הערכות של ד"ר איינו מעולות.
אני לא בטוחה שהבנתי - מה זה תהליכים?
29/09/12 23:13
35צפיות
ניסיתם דמקה? יש משהו שנקרא קפוץ צפרדע או משהו כזה שזה סוג של דמקה למתחילים, עם אתגרים שצריך לפתור וצריך לחשב מהלכים.
בגן של הבן שלי התחילו שחמט. ילדים בני 5 מסתדרים איתו.
משחקי קלפים עם אסטרטגיה כמו טאקי, חלומות ואחרים..
זה סוג התהליכים שאת חושבת עליהם?
סליחה ואני אסביר
30/09/12 14:45
27צפיות
למשל

גורם ג קרה בגלל גורם ב שקרה בגלל גורם א. (זה יותר מובן?)

לצערי לא, בהקשר של משחק אני לא לגמרי מבינה
30/09/12 15:24
24צפיות
אני מבינה את הרעיון של תהליך, אבל לא יכולה לחשוב על משחקים שעובדים ככה.  במקום מסוים הרי הכול בחיים מתבסס על העקרון הזה. הרץ לא יכול ללכת שמאלה מפני ששם נמצא הרגלי שהעברת אותו לשם כדי להגן על המלכה, למשל... אולי למישהו אחר יהיה רעיון?
שאלת אופניים לבן 3?
29/09/12 22:44
81צפיות
אז לבייבי יש יוהולדת 3 ואנחנו רוצים לקנות לו אופניים...
בהתחלה חשבנו על אופניים ללא פדלים אבל יוצא יקר,אז החלטנו ללכת על הרגילות.
איך יודעים מה טוב?חברה מומלצת?הבנתי שאופניים זה סביב ה 200 ש"ח?האם יש בנות שהתאכזבו או ממש התלהבו מאופניים ספציפיות?
מה לגבי קסדה ואביזרים?איך אני יודעת מה לקנות?חוץ מכמובן למדוד את הקסדה...
תודה ואשמח לתובנות
בארץ לא ראיתי מבחר חברות
30/09/12 07:42
33צפיות
נראה לי כל מה שלילדים כתוב עליהם BMX

תקחו את הילד לחנות אופניים/חנות צעצועים לילדים/מגה ספורט ותמדדו לו.

אני התאכזבתי מאופנים שהיו לבני- גם היה כתוב BMX אבל היו להם גלגלי גומי ולא אוויר (הם הכי קטנים במידה), וכנראה לאבא של בעלי דחפו אופניים מקולקלים כי תמיד שרשרת ירדה ובסוף אבא שלי התעצבן וזרק אותם וקנה לו רגילים עם גלגלי עזר.

קסדה ואוויזרי בטיחות- גם מדדנו בחנות שבה קנינו אופניים.

אופניים שלנו עם גלגלי אוויר עלו 350שח (אולי הקודמים באמת עלו 200שח, הם היו גם עם מוט דחיפה להורים).

תקנו במקום שגם נותן שרות אחרי זה
מחפשת מטבח...
29/09/12 23:48
58צפיות
לבני היקר בן שנה ושמונה שפשוט חולה על מטבחים!!!
התקציב- 400/500 ש"ח...
תודה מראש על ההמלצות...
מי כתבה פה משהו על השעון ארנב פעם?
30/09/12 14:07
43צפיות
זה שמתי שהארנב ער הילד יכול לקום וכשהוא ישן הילד יודע שהוא צריך להישאר במיטה?
בעקבות שעון החורף אני שוקלת לנקוט בצעדים אבל לא מצליחה למצוא את הדבר הזה. אפשר לקבל קישור?
רוב  תודות
אני, בצירוף המלצה חמה
30/09/12 16:01
41צפיות
קבוצת החלפות מוצרי תינוקות בפייסבוק
30/09/12 21:08
38צפיות
נדמה לי שמישהי כתבה את השם בשבוע שעבר.. אני מעוניינת למכור או להחליף כיסכיסא (כיסא אוכל מבד שמתקפל קטן וניתן להלביש על כל כיסא)
Flix
ד

ד"ר יעקב יולנו

כירורג, מומחה בניתוחי בקע לפרטים נוספים היכנסו >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום