בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ניהול כלכלת המשפחה הפך בשנים האחרונות למורכב ודינמי וזאת בעקבות שינויים בכלכלה בארץ ובעולם, רפורמות ומעבר הדרגתי לעבודה עם אמצעי תשלום חדשים.  

ניהול הכסף המשפחתי בעידן המודרני מחייב ידע, הבנה ולימוד מסודר - החל מגיל צעיר.

במציאות אין שום מסגרת מסודרת בה מלמדים את מקצוע כלכלת המשפחה. זה נושא שלא מדובר, לא נלמד ולמעשה לא מנוהל. מליוני שקלים עוברים בכל משק בית ממוצע  בלי ניהול ובלי תכנון וכך "נזרקים לפח" מאות אלפי שקלים, רק בגלל חוסר הבנה בניהול כלכלת המשפחה.    

פורום זה נועד לכולם כדי לשתף, להקשיב לרעיונות חדשים ולהעלות את המודעות לצורך בניהול מסודר של הכסף המשפחתי. "פורום ניהול כלכלת המשפחה" הוא המקום, להשמיע דעות, להקשיב, ללמוד, לייעץ, לשתף ולתמוך.  

כמנהלת הפורום וכיועצת לכלכלת המשפחה ולעסקים, אני מגלה  כל יום את השיפור העצום במצב הכלכלי של משקי בית שלקחו את גורלם בידם ומנהלים את כלכלת המשפחה שלהם בצורה נכונה.  

נושא כלכלת המשפחה רלבנטי לכולם, בכל גיל, בכל מצב כלכלי ובכל צומת בחיים. אשמח לקיים דיונים, לענות על שאלות, להציף שאלות ולפעול לקידום הפורום.   

בשום מקרה הפורום לא יכול להחליף ייעוץ אישי על ידי יועץ מקצועי ומיומן. אם אתם עומדים בפני החלטה משמעותית, אם שיניתם סטטוס, אם אתם עומדים בפני הרחבת המשפחה, שינוי בקריירה, לפני פרישה - ייעוץ כלכלי טוב יכול להיות בעל ערך רב עבורכם. 

כמה כללים להשתתפות בפורום:

1. יש לשמור על שפה יפה ולשון נקיה. אין לריב בפורום, לקלל או להעליב גולשים בפורום - הודעות שפוגעות ושעוברות על תקנון הפורומים של תפוז - ימחקו.

2. אנא כבדו את הדעות של הגולשים - כל אחד ודעותיו ומחשבותיו.

3. אין להשתמש בפורום לצרכי פרסום ישיר, ובכלל זה מספרי טלפון/סלולרי וכתובות על גבי הפורום, ניתן להכניס את מספרי הטלפון שלכם בשורת ההזדהות בסוף.

4. אין לפרסם כתבות או כל חומר אחר העלול לפגוע בזכויות יוצרים,

5. תרמו לאחרים מהידע והנסיון שלכם אין טוב מזה.

אשמח לעמוד לשרותכם בכל, 

מירה שדה -  מנהלת הפורום, יועצת לכלכלת המשפחה ולעסקים

פורום זה עוסק בכלכלת המשפחה - כל מה שקשור בניהול הכסף האישי והמשפחתי שלנו.
הפורום הוא שלכם ולמענכם, אתם מוזמנים לשאול, לפתח דיונים, להעלות רעיונות והצעות בכל הקשור בכלכלת המשפחה.
שימו לב לחוקי הפורום ובעיקר לכך שאסור לפרסם בפורום. שמרו על תרבות דיון נאותה.
המשך...
הודעה חדשה

הוצאות חודשיות...כמה באמת זהעולה

מאת: solo2
02/11/09 22:03
שלום,
בעוד כחודשים שלושה אנו עוברים לדירה..גרנו שנתיים בשכירות, בחצי שנה האחרונה אצל הורים ועם המעבר אנו מצפים לתוספת חדשה למשפחה (זוג + 1...מזמן רציתי להגיד את זה)
בגלל ששכחתי איך לתכנן את ההוצאות החודשיות הכנתי את כל ההוצאות שעולות לי בראש...לרוב אני דואג להגזים כדי לא להיתקע וכדי שיהיה לי כסף לנתב לדברים שקופצים.
הייתי שמח את תוכלו לעבור על הרשימה ולחוות את דעתכם במיוחד בכל מה שקשור לתינוק חדש שממש אין לי מושג כמה זה צריך לעלות בחודש
סה"כ הוצאות לחודש:

משק בית : 5620

ארנונה 700
ועד בית 150
חשמל 500
מים 400
גז 100
טלפון קוי 200
פלאפון 220
טלוזיה 300
אינטרנט 50
משכנתא 3000

אחר : 5300

קניות 2000
ביגוד 700
הוצאות ילד 1000
מתנות 500
יציאות 500
אחר 600

יכול להיות שהגזמתי, ואני אשמח לדעת שאכן הגזמתי...כי אני לא מבין איך משפחה ממוצעות יכולה להתקקים ב 13K..במיוחד עם מדובר בילדים שצריכים גן פרטי בעלות של 2600 שקל (כרגע זה לא המקרה אצלי לשמחתי)

תודה על הזמן ועל התגובות כשיגיעו

תגיות:
הוצאות חודשיות...כמה באמת זהעולה
<< ההודעה הנוכחית
02/11/09 22:03
498צפיות
הוצאות ילד?
02/11/09 22:41
108צפיות
תכנון תקציב
05/11/09 10:28
107צפיות