לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שופינג
ברוכים הבאים לפורום שופינג! 
אנא קראו את תקנון הפורום תחילה 
"שופינג זה תיאבון חוזר. את קונה - מתמלאת. מחר תהיי רעבה שוב, לא תאכלי?"
(סופי קינסלה/ סיפורה של שופהולית, הוצאת פוקוס 2003)
ברוכים הבאים לפורום שופינג! המקום לאוהבי הקניות באשר הם. זה המקום להחליף חוויות, לחלוק טיפים ולהשביע את התאבון מבלי להרעיב את הכיס. גלישה מהנה!
רגע... לפני שאתם רצים לכתוב הודעות... הפרסום בפורום, כמו בכל תפוז, אסור בתכלית האיסור. לא נהסס למחוק הודעות פרסומיות, וכן לחסום את המפרסמים לכל פרק זמן שיעלה על דעתנו, ללא התראה מראש.
גלישה מהנה, מנהלת פורום שופינג

אודות הפורום שופינג

ברוכים הבאים לפורום שופינג! 
אנא קראו את תקנון הפורום תחילה 
"שופינג זה תיאבון חוזר. את קונה - מתמלאת. מחר תהיי רעבה שוב, לא תאכלי?"
(סופי קינסלה/ סיפורה של שופהולית, הוצאת פוקוס 2003)
ברוכים הבאים לפורום שופינג! המקום לאוהבי הקניות באשר הם. זה המקום להחליף חוויות, לחלוק טיפים ולהשביע את התאבון מבלי להרעיב את הכיס. גלישה מהנה!
רגע... לפני שאתם רצים לכתוב הודעות... הפרסום בפורום, כמו בכל תפוז, אסור בתכלית האיסור. לא נהסס למחוק הודעות פרסומיות, וכן לחסום את המפרסמים לכל פרק זמן שיעלה על דעתנו, ללא התראה מראש.
גלישה מהנה, מנהלת פורום שופינג
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום שופינג!  אנא קראו את תקנון הפורום תחילה
הצטרפו לעמוד האופנה של תפוז בפייסבוק והתעדכנו מדי יום בנושאי אופנה, שופינג וסטייל!
אין לפרסם על גבי הפורום, פרסומים ודרושים בלוח המודעות בלבד! ההודעות תמחקנה ללא התראה. בקשות חריגות יאושרו ע''י הנהלת הפורום במסר מקדים. תודה!
משתתפים בתחרות במסגרת שת"פים מטעם "תפוז"?
רגע לפני, שימו לב לנהלים הבאים:
כל גולש שמשתתף בתחרות מונחה לפעול על פי הכללים הבאים:
• שמירה על התנהלות נעימה בפורום
• שמירה על גילוי נאות וציון ברור כי העלאת הרשומה נעשתה במסגרת תחרות של תפוז.
• פרסום רשומה מלאה (ולא רק לינק לרשומה) ובסיומה- ניתן לצרף את הלינק הייעודי.
• פרסום הלינק רק בקהילות בהן הגולש משתתף באופן קבוע
• פרסום הרשומה רק כתגובה לשרשור רלוונטי – שרשור המלצות, שרשור  וכו'. אם אין שרשור מתאים – פתיחת שרשור חדש תיעשה רק בתיאום עם מנהל הפורום
• העלאת הקישור פעם אחת בלבד.
• סטייה מכללים אלו או הפרעה להתנהלות הפורום, עלולה להביא לפסילת המשתתף מהתחרות  (נוסף על מחיקת הודעתו וחסימה מהפורום בו הפר את הכללים)

בהצלחה!
המשך >>

שאלה לגבי רכישת מוצר בעסקת קרדיט

04/07/08 00:23
אודה לכם אם תוכלו להסביר לי מה ההבדל בין רכישת מוצר בעסקת תשלומים ובין רכישת מוצר בעסקת קרדיט.

תודה מראש לעונים.
שאלה לגבי רכישת מוצר בעסקת קרדיט
<< ההודעה הנוכחית
04/07/2008 | 00:23
7
846
אודה לכם אם תוכלו להסביר לי מה ההבדל בין רכישת מוצר בעסקת תשלומים ובין רכישת מוצר בעסקת קרדיט.

תודה מראש לעונים.
בגדול מאוד:
04/07/2008 | 08:02
6
279
בעסקת תשלומים: בית העסק מקבל את הכסף בתשלומים.
למשל: אם קנית ב 1000 ש"ח ב 4 תשלומים, בית העסק יקבל כל חודש 250 ש"ח ואת תחוייבי כל חודש ב 250 ש"ח בחשבון האשראי.

בעסקת קרדיט- בית הכסף מקבל את כל הכסף מחברת האשראי במועד החיוב הראשון, אך חברת האשראי גובה ממך את הכסף בתשלומים (ולכן בעסקת קרדיט יש עמלה מסויימת שהיא קבועה עפ"י התנאים של חברת האשראי.
למשל: אם קנית ב 1000 ש"ח ב 4 תשלומי קרדיט, בית העסק יקבל במועד החיוב 1000 ש"ח מחברת האשראי ואת תחוייבי כל חודש ב 250 ש"ח בחשבון האשראי+ ריבית מסויימת.

תודה לך
04/07/2008 | 13:11
5
72
שכחתי לשאול, אז מה התועלת שברכישה בקרדיט
04/07/2008 | 13:18
1
146
לפי מה שאמרת כאשר אני משלם בתשלומים אין עלי גם תשלום ריבית, ובקרדיט יש לי תשלום ריבית, אז
מה בעצם נותן לי תשלום קרדיט? הדבר ההגיוני היחיד שאני יכול לחשוב שאפשר להפיק תועלת מן התשלום בקרדיט
זה שבמידה ובית העסק אינו מאפשר רכישה בתשלומים כלל וכלל ואז ניתן לרכוש בקרדיט ובכך בעצם אתה משלם על המוצר בתשלומים ובנובף ישנה ריבית על כל תשלום.
האם קיימת עוד תועלת בקרדיט?
מה התועלת?
04/07/2008 | 19:02
159
בעיקר לבית העסק: הוא מקבל את הכסף עכשיו ומיד ולא בתשלומים (יש לזה קשר להכנותשהוא מדווח עליהם ועל הרווחים שוא מציג לבעלי עניין, במידה וקיימים. למשל: סניף של חנות מוסיימת שהוא יחידת רווח והפסד יכול להראות הכנסות נאות להנהלת הרשת ולהוכיח שהוא סניף רווחי, אעפ"י שהעסקה היא בתשלומים מצד הלקוח. יש בזה גם סוג של "ביטוח")היתרון ללקוח: בד"כ בקרדיט אפשר לשלם כמות גדולה של תשלומים (למשל- 12/24/36) וכאשר מדובר על רכישות בסכומים גבוהים (למשל: מוצרי חשמל, ריהוט), זה פחות כואב בכיס, למרות הריבית... :)
למשל- טלויזיה  ומערכת סראונד ב 20,000 ש"ח- יש אנשים שלהם יותר קל לשלם ב 20 תשלומים של 1000 ש"ח+ 25 ש"ח עמלה (נגיד) מאשר בתשלום אחד או ב 3 תשלומים ללא ריבית...
ועכשיו אני רואה שאני פונה אליך
04/07/2008 | 19:06
2
125
בלשון נקבה, ואתה בכלל זכר...
מתנצלת..
זה בסדר, תודה רבה לך על התשובה המפורטת.
04/07/2008 | 20:53
1
108
בפועל אני רואה שלא כל כך משתלם לקנות בקרדיט כי היום כמעט על כל מוצר אתה מקבל אפשרות להמון תשלומים
ואם מדובר במוצר יקר באופן אוטומטי המוכר מציע 36 תש' ללא ריבית ככה שהקרדיט היא רק הדרך
של חב' האשראי לעשות על הלקוחות שלה עמלה.
נו, זה ברור
05/07/2008 | 15:44
88

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...
הודעות אחרונות
11:09 | 10.03.13 sarit1222
17:55 | 06.03.13 אורחים בפורום
16:38 | 04.03.13 אורחים בפורום
14:38 | 16.02.13 niya
17:37 | 12.02.13 אורחים בפורום
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש