לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
"אשכול גישור" הינו משרד גישור מוביל בארץ, הפועל משנת 1998 העוסק בניהול הליכים לישוב סכסוכים, בנושאים מגוונים ומורכבים – אזרחיים, עסקיים ומשפחתיים. למשרד ניסיון רב ביצירת הסכמים באלפי תיקים מסובכים ומורכבים, בהיקפים כספיים גדולים ומרובי צדדים, בהם נדרש ידע, ניסיון ומיומנות רבה, כמו גם בעניינים מורכבים פחות, אך בעלי היבטים רגשיים בהם היו הצדדים זקוקים למגשר מיומן, שינתב את התיק לבירור והגדרת הצרכים והאינטרסים והגעה להסכם בר קיימא. הצוות: יעקב אשכול- מראשוני המגשרים בארץ (משנת 1998). בעל ניסיון עשיר מאד בניהול הליכי גישור ובהדרכת קורסים לגישור. עו"ד עינב אשכול- עורכת דין וכלכלנית, בעלת ניסיון ניהולי וכלכלי בארגונים גדולים בתעשייה ובתחום המשפחה. מרבית הליכי הגישור, ככל שניתן, מנוהלים בשניים (co- mediation), מתוך הכרה וניסיון, ששילוב זה מביא למיקסום יתרונות ההליך

הליך הגישור הוא הליך רצוני לגיבוש הסכמות ויישוב סכסוכים, הנבנה על בסיס האינטרסים, הצרכים והיכולות של כל אחד מהצדדים. ניתן לפנות להליך גישור עוד בטרם נוצר סכסוך ובכל אחד מהשלבים מעת שנוצר, כולל במהלך ההליך המשפטי וכל עוד לא ניתן פסק דין במסגרת הסכסוך. בהליך הגישור מחזיר כל צד את השליטה לידיו בקביעת סדרי העדיפות, בלוח הזמנים, בתקציב ובעיקר בתוצאה. התשובות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליהן גם אם ניתנו במענה לשאלה עניינית.
הודעה חדשה

אז מה כדאי ללמוד בכדי להיות מגשר?

מאת: רונה118
03/08/08 15:05
שלום לכל מביני הדבר

אני ניצבת בפני דילמה..ברצוני להיות מגשרת ולשם כך נרשמתי ללימודי משפטים (אני כבר בעלת תואר בלימודי מזרח אסיה).בשיחה שערכתי עם נציגה מגומא, הבנתי ממנה שבכדי להיות מגשר, ממש לא דרוש רקע במשפטים. אך בעיון בדיונים בפורום יצאתי קצת מבולבלת...שאלותי הן:
האם רצוי שיהייה תואר במשפטים בכדי לקבל הכרה רצינית ומוסמכת כמגשר?
איך ניתן להתקדם ולקבל הכרה כמגשר ללא תואר במשפטים?
האם נחשב "גומא" כמרכז מוסמך ללימודי משפטים?
האם יש מקום שניתן להתמחות בו בגישור מעבר לשעות הפרקטיקום של קורס הגישור?

תודה לכל המשיבים

אז מה כדאי ללמוד בכדי להיות מגשר?
<< ההודעה הנוכחית
03/08/08 15:05
442צפיות
א.אין צורך ללמוד משפטים כדי להיות מגשר,
03/08/08 19:21
174צפיות
ובכול זאת...
03/08/08 23:13
131צפיות
עקרונית שילה צודקת אך עם זאת אשתף מניסיוני
03/08/08 23:37
151צפיות
חגי-תודה על ההרחבה.לצערי הייתי עסוקה,וחשבתי
04/08/08 09:06
114צפיות
ועוד קצת...
04/08/08 20:38
94צפיות
פיילוט גישור המהו"ת
04/08/08 21:17
107צפיות
º
צודק אביגדור.
05/08/08 10:10
78צפיות
º
תודה על ההתיחסות.
05/08/08 22:22
70צפיות
º
תודה.עזרת לי מאוד
05/08/08 12:55
57צפיות

מנהל/ת הפורום

אודות:
אשכול גישור "אשכול גישור" הינו משרד גישור מוביל בארץ, הפועל משנת 1998 העוסק בניהול הליכים לישוב סכסוכים, בנושאים מגוונים ומורכבים – אזרחיים, עסקיים ו
עוד...
Flix

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום