לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שיער - עיצוב וטיפוח
ברוכים הבאים לפורום שיער- עיצוב וטיפוח
שמי עומר שמעוני מעצב  שיער ובעלים של מספרת omer shimoni hair & more בת"א. הפורום מיועד לקהל הרחב.

שימו לב לחוקי הפורום:

* שמרו על תרבות דיון - אסור לקלל בעלי מקצוע או אנשים אחרים ו/או להשמיץ אותם וכו'.
  אבל אתן יכולות בהחלט לספר את סיפורכן כאן.

* כשאתן מעלות הודעה מצאו כותרת ברורה לנושא ההודעה, לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב, אנא השדלו להכניס פרטים רבים אודות השאלה ככל הניתן וזה כולל גם תמונות להמחשה,בנושא, .
*אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים וקידומים סמויים של בעלי מקצוע ומוצרים יימחקו ללא הודעה מוקדמת!

*אסור להכניס קישורים בתוך ההודעה.

*שיהיה  לכולנו כיף
עומר שמעוני

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיער - עיצוב וטיפוח

ברוכים הבאים לפורום שיער- עיצוב וטיפוח
שמי עומר שמעוני מעצב  שיער ובעלים של מספרת omer shimoni hair & more בת"א. הפורום מיועד לקהל הרחב.

שימו לב לחוקי הפורום:

* שמרו על תרבות דיון - אסור לקלל בעלי מקצוע או אנשים אחרים ו/או להשמיץ אותם וכו'.
  אבל אתן יכולות בהחלט לספר את סיפורכן כאן.

* כשאתן מעלות הודעה מצאו כותרת ברורה לנושא ההודעה, לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב, אנא השדלו להכניס פרטים רבים אודות השאלה ככל הניתן וזה כולל גם תמונות להמחשה,בנושא, .
*אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים וקידומים סמויים של בעלי מקצוע ומוצרים יימחקו ללא הודעה מוקדמת!

*אסור להכניס קישורים בתוך ההודעה.

*שיהיה  לכולנו כיף
עומר שמעוני
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
חוקי הפורום!, חדשים בפורום קראו - ניסוח הודעה בפורום.

יש לכן שאלה? בואו לשאול אותנו, מצאתם/ן פיתרון לבעיה? שתפו אותנו.

המשך >>

תרומת שיער להכנת פאות לחולי סרטן- חשוב

מאת: didimus
16/01/09 07:31
שלום לכל הספרים, ספריות ולכל באי הפורום
שמי לי ואני תושבת תל אביב. אני מתה להסתפר קצר ועלתה בראשי המחשבה שחייב להיות משהו לעשות עם השיער למטרה טובה ואכן- גיליתי בשיטוט באינטרנט את החברה האלה : זכרון מנחם. הם מקבלים תרומות שיער של מינימום 25 ס"מ אסופים לצמה שנשלחות אליהם לדואר. הבעיה היא שיש כרגע בארץ רק 3 מספרות המשתפות פעולה ומספרות חינם אנשים ונשים המגיעים לשם כך..שנים בירושלים ואחד בחולון.
בקישור ששמתי יש פרטים על הפעילות הכל כך חשובה הזאת והייתי שמחה אם מישהו בתל אביב ישמח להירתם ולקחת חלק במצווה הענקית הזאת..
שתהיה שבת של שלום
לי  

כתובות אינטרנט מצורפות:
תגיות:
תרומת שיער להכנת פאות לחולי סרטן- חשוב
<< ההודעה הנוכחית
16/01/2009 | 07:31
1
575
שלום לכל הספרים, ספריות ולכל באי הפורום
שמי לי ואני תושבת תל אביב. אני מתה להסתפר קצר ועלתה בראשי המחשבה שחייב להיות משהו לעשות עם השיער למטרה טובה ואכן- גיליתי בשיטוט באינטרנט את החברה האלה : זכרון מנחם. הם מקבלים תרומות שיער של מינימום 25 ס"מ אסופים לצמה שנשלחות אליהם לדואר. הבעיה היא שיש כרגע בארץ רק 3 מספרות המשתפות פעולה ומספרות חינם אנשים ונשים המגיעים לשם כך..שנים בירושלים ואחד בחולון.
בקישור ששמתי יש פרטים על הפעילות הכל כך חשובה הזאת והייתי שמחה אם מישהו בתל אביב ישמח להירתם ולקחת חלק במצווה הענקית הזאת..
שתהיה שבת של שלום
לי  

כתובות אינטרנט מצורפות:
וכמובן שלא רק מתל אביב..
16/01/2009 | 07:37
36
ישנו סעיף באתר שלהם המאפשר יצירת קשר לשם שיתוף פעולה.. ככל שהמודעות תהיה גבוהה יותר נוכל לעזור ליותר ויותר ילדים, נשים וגברים שידם אינה משגת קניית פאה איכותית משיער אדם.
כתובות אינטרנט מצורפות:
הודעות אחרונות
19:26 | 30.08.15 jan777
13:44 | 23.08.15 שושי177
11:38 | 22.08.15 MorB21
22:17 | 16.08.15 darklily
11:26 | 11.08.15 אופטימוסית
21:46 | 04.08.15 האמיתית
00:07 | 04.08.15 avinoni23
19:30 | 29.07.15 אורחים בפורום
20:28 | 28.07.15 Liron5553
17:25 | 27.07.15 Engel der Nacht