לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הורים בטיפולי פוריות
 שלום לכולן ולכולם. שמי אופיר שגב פרימן, מומחה לטיפולי פריון טבעיים, איזון הורמונלי ובעיות גניקולוגיות בדרך הטבעית. התחום של הורים בטיפולי פוריות אינו זר לי. כחלק מתמיכה שוטפת במטופלים הרבים המגיעים על מנת לאזן, לחזק ולתמוך בגוף במהלך טיפולי פריון קונבנציונליים, נחשפתי למקרים רבים בהם מעבר לטיפול המקצועי מצאתי את עצמי תומך רגשית, מייעץ, חווה יחד עם המטופלות היקרות רגעי שמחה ואושר כאשר ההליך הצליח, לצד רגעי מבוכה, אכזבה ועצב כאשר ההליך לא צלח. 

במהלך השנים השתלמתי באספקטים הקשורים לטיפולי פוריות הן קונבנציונליים והן טבעיים, לרבות פרוטוקולי טיפול, שימוש בהורמונים שכיחים והמלצות לגבי תוספים, שיטות טיפול ועוד.

אני שמח להיות חלק מהפורום הזה ומזמין את כל המשתתפות והמשתתפים להמשיך ולתרום
ולעזור. זה מחמם את הלב !!

אני כאן בשבילכם בכדי לעזור, ליעץ , לתמוך ולכוון

שלכם 

אופיר שגב פרימן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

שלום לכולן ולכולם. שמי אופיר שגב פרימן, מומחה לטיפולי פריון טבעיים, איזון הורמונלי ובעיות גניקולוגיות בדרך הטבעית. התחום של הורים בטיפולי פוריות אינו זר לי. כחלק מתמיכה שוטפת במטופלים הרבים המגיעים על מנת לאזן, לחזק ולתמוך בגוף במהלך טיפולי פריון קונבנציונליים, נחשפתי למקרים רבים בהם מעבר לטיפול המקצועי מצאתי את עצמי תומך רגשית, מייעץ, חווה יחד עם המטופלות היקרות רגעי שמחה ואושר כאשר ההליך הצליח, לצד רגעי מבוכה, אכזבה ועצב כאשר ההליך לא צלח. 

במהלך השנים השתלמתי באספקטים הקשורים לטיפולי פוריות הן קונבנציונליים והן טבעיים, לרבות פרוטוקולי טיפול, שימוש בהורמונים שכיחים והמלצות לגבי תוספים, שיטות טיפול ועוד.

אני שמח להיות חלק מהפורום הזה ומזמין את כל המשתתפות והמשתתפים להמשיך ולתרום
ולעזור. זה מחמם את הלב !!

אני כאן בשבילכם בכדי לעזור, ליעץ , לתמוך ולכוון

שלכם 

אופיר שגב פרימן

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות וברוכים הבאים לפורום ! בפורום זה נקשיב, נייעץ, נשתף ונתמוך בכל הקשור לאספקטים שונים הקשורים להורים העוברים טיפולי פוריות. 

זה המקום לשתף את כולם בידע, בנסיון ובחוויות שעברתם או אתם חווים ממש ברגעים אלו. החל מהמלצות על פרוטוקולי טיפול, מסגרות תמיכה

כלשהן וכל טיפ שיכול לתרום להורים בטיפולי פוריות.

שלכם ofirsegevp
 אנא כבדו את כללי הפורום:

1. שמירה על תרבות דיון מנומסת ומכובדת

2. אין להציף הודעות פרסומיות - הן תימחקנה לאלתר

גלישה נעימה ומחכימה לכולנו !!

שלכם ofirsegevp, מנהל הפורום
המשך >>

מחזור או דימום השתרשות?

19/11/07 09:16
שלום לכולן...
כמה נעים להגיע לכאן ולראות שהאוירה לא השתנתה...
שתי שאלות לי אליכן בנושא:

1.תזמון הדימום:
הביוץ היה אחרי יום שלישי (לפני שבועיים) כי בשלישי בבקר ראינו במעקב שהזקיק עדיין שם. ואז הלכנו להזרעה.
אתמול-יום שני בלילה-דימום.
נ.ב
גם לפני חודש זה קרה: הדימום התחיל אחרי 12 יום ולא אחרי 14 יום מהביוץ...מה זה אומר?!?!

2.מאפיינים של דימום השתרשות:
האם יש משהו שונה בדימום כזה?
אולי יותר קצר?
פחות דם?
פחות או יותר כואב? אולי זה כאב אחר?
כי הדימום אצלי עכשיו מופחת מאוד ואין כאבי מחזור אופייניים.

כל מידע יעזור לי....ולו בשביל התחושה שחזרתי להיכנס לעניינים ולבירורים...
תודה ובהצלחה לכולן!
מחזור או דימום השתרשות?
<< ההודעה הנוכחית
19/11/2007 | 09:16
9
4049
שלום לכולן...
כמה נעים להגיע לכאן ולראות שהאוירה לא השתנתה...
שתי שאלות לי אליכן בנושא:

1.תזמון הדימום:
הביוץ היה אחרי יום שלישי (לפני שבועיים) כי בשלישי בבקר ראינו במעקב שהזקיק עדיין שם. ואז הלכנו להזרעה.
אתמול-יום שני בלילה-דימום.
נ.ב
גם לפני חודש זה קרה: הדימום התחיל אחרי 12 יום ולא אחרי 14 יום מהביוץ...מה זה אומר?!?!

2.מאפיינים של דימום השתרשות:
האם יש משהו שונה בדימום כזה?
אולי יותר קצר?
פחות דם?
פחות או יותר כואב? אולי זה כאב אחר?
כי הדימום אצלי עכשיו מופחת מאוד ואין כאבי מחזור אופייניים.

כל מידע יעזור לי....ולו בשביל התחושה שחזרתי להיכנס לעניינים ולבירורים...
תודה ובהצלחה לכולן!
אז לי יש כמה שאלות בחזרה
19/11/2007 | 09:50
4
1525
קודם כל, כשאת אומרת "דימום", למה את מתכוונת? לדם אדום בשטף כמו של מחזור, או לדימום חום בכמות קטנה? שני הדברים יכולים להיות "מחזור", אבל לצורך קביעת משך השלב הלוטאלי לא מתייחסים לשום דימום שאינו אדום טרי. אם כבר אחרי 12 יום יש לך דימום כזה, זה אומר דרשני, ומצריך בדיקה של ערכי הפרוגסטרון והE2 אחרי שבוע מהביוץ (לא היה מזיק לבדוק אותם גם לפני הביוץ, בשביל הערך ההשוואתי). אם אחרי 12 יום מתחיל דימום חום, זה מצב נורמלי שקיים אצל רובנו.
לגבי המאפיינים של דימום השתרשות, התשובה המבאסת היא שאין דבר כזה. דימום השתרשות יכול להיות זהה לדימום של מחזור לכל דבר ועניין, מבחינת הכאבים, הכמויות ובוודאי משך הזמן שלו, וכבר היו לא מעט סיפורים על נשים שהיו כל כך בטוחות שהטיפול נכשל, עד שלא טרחו לבדוק, והבטא דווקא הייתה חיובית. מנגד, כמובן שאצל נשים רבות דימום השתרשות היה שונה באופן מהותי מדימום רגיל בעצמה או בשאר המאפיינים. דבר אחד שכן יכול לעזור הוא שדימום השתרשות מופיע לרוב *מוקדם* מהצפוי, אם כי גם דימום שמופיע סמוך לזמן המחזור הצפוי יכול להיות דימום השתרשות.
מקווה מאוד שאצלך הדימום הוא מהסיבה הנכונה!
עתליה
תשובות לעתליה. ותודה
19/11/2007 | 10:52
3
1273
דימום רגיל-טרי. לא כתמים ולא חום.רק מועט יותר ולא כואב. וקצת מוקדם...
למה הכוונה:
"אם כבר אחרי 12 יום יש לך דימום כזה, זה אומר דרשני, ומצריך בדיקה של ערכי הפרוגסטרון והE2 אחרי שבוע מהביוץ..."
מה זא? אז למה זה מרמז? ד"א- יש לי ערכי הפרוגסטרון מהמעקב ביוץ.
וכתבת ש:
"אם אחרי 12 יום מתחיל דימום חום, זה מצב נורמלי שקיים אצל רובנו." לא הבנתי למה התכוונת במשפט הזה.
האם הכוונה שזה שכיח במצב שאין הריון? ואם זה לא חום אלא אדום?

נ.ב
באמת המקום הזה מעורר בי נשכות...מודה שקיוויתי שלא לחזור לכאן אבל אם כבר חוזרים- אז פה מאוד נעים!!!
תיקון מילה אחרונה בהודעה:נשכות=נשכחות
19/11/2007 | 10:53
547
קודם כל, אני שמחה שנעים לך במחיצתנו
19/11/2007 | 13:58
1
957
שנית, אני אנסה לפרט קצת יותר למה התכוונתי. כפי שאת יודעת, אחרי הביוץ הזקיק הופך למה שנקרא "גופיף צהוב", שמטרתו להפריש פרוגסטרון ובכך לשמור על רירית הרחם במצב מתאים לקליטת הריון. הגופיף ממשיך לתפקד במשך משהו כמו 12 יום, ואם עד אז הגוף לא מאותת שנקלט הריון (על ידי הופעת הורמון הHCG בדם), הוא מתנוון ומפסיק לתפקד, ואז הרירית מתחילה להתפרק והוסת מופיעה. פעמים רבות התהליך הזה מתחיל בדימום ישן שמקדים ביומיים את המחזור ה"אמיתי", וזה נורמלי לגמרי ואינו מעיד על הפרעה בייצור הפרוגסטרון. לעומת זאת, אם כבר אחרי 11 יום מתחיל דימום של ממש, זה נקרא "שלב לוטאלי קצר", וזה אומר בדרך כלל שייצור הפרוגסטרון אינו אפקטיבי או אינו ממושך דיו. זו הסיבה שבמקרה של דימום מוקדם הדבר הראשון שכדאי לבדוק הוא את רמת הפרוג'. כל זה מתייחס כמובן לדימום של וסת, ולא חל כלל על דימומי השתרשות, שיכולים להיות אדומים וחזקים בכל יום שהוא אחרי הביוץ. עכשיו זה טיפה יותר ברור?...
עתליה
תודה.
19/11/2007 | 16:58
472
ויהיה נעים גם אם הפורום יתרוקן...
רק כי כבר לא זוכרת...:
19/11/2007 | 10:47
2
759
אנדומטרין יכול לגרום לכאבים בציצי??
זכור לי שכן (ב"זכות" הפרוגסטרון) - אבל לא בטוחה.
יכול גם יכול
19/11/2007 | 12:15
1
491
תודה. כנראה שהמח לא ממש נשחק עם הגיל...
19/11/2007 | 14:03
439
ברוכה השבה
20/11/2007 | 00:07
457
ולשהות קצרה בלבד מהסיבות הנכונות...
ואני זוכרת את הניק שלך
לעניין עצמו כבר קיבלת תשובות מצויינות מעתליה....
רוצה לעדכן אותנו מה עבר עלייך מאז מזמן מזמן...

מנהל/ת הפורום

אודות:
אופיר שגב פרימן B.A, La.c, מומחה בטיפולי פריון טבעיים ובטיפול בבעיות גניקולוגיות - הורמונליות, מומחה ברפואה סינית, רפואת תדרים ורפואה יפנית ומנהל את מ
עוד...
הודעות אחרונות
22:52 | 03.09.15 אורחים בפורום
20:26 | 03.09.15 שני זילברמן
22:32 | 31.08.15 אורחים בפורום
12:25 | 30.08.15 אורחים בפורום
11:07 | 30.08.15 אמא לירוני
16:49 | 29.08.15 ליאתי801
12:41 | 27.08.15 Shirleybh
23:43 | 26.08.15 Pringles וחצי1
22:17 | 26.08.15 אורחים בפורום
15:16 | 26.08.15 אמונה פריון ואהבה