בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום פסיכומטרי!

נתקעת עם שאלה או שלא מצאת דרך קצרה לפתרון? הפסיכומטרי מלחיץ אותך? לומד/ת לבד ולא יודע איפה להתחיל? פה זה בדיוק המקום לשפוך את הכל!

פורום פסיכומטרי מיועד לכל מי שעומד להיבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי לשאול שאלות,לתת טיפים, שיטות ועצות, להחליף חוויות, לקטר, לעודד וכל מה שקשור ללמידה לקראת המבחן.

מה זה בדיוק פסיכומטרי? מבחן הפסיכומטרי ללא ספק הוא ה"אבא" של כל המבחנים ומבחינת מוסדות ההשכלה הגבוהה משקלו כמעט זהה (בד"כ) למשקל תעודת הבגרות.

המבחן מתחיל במטלת כתיבה שנמשכת כ-30 דקות. שאר המבחן מורכב מ-8 פרקים בכמותי (מתמטיקה), מילולי ואנגלית, 20-23 שאלות בכל אחד ו-20 דקות מוקצבות לפתירת כל פרק.

הבחינה מנוהלת ומועברת ע"י "המרכז הארצי לבחינות והערכה" לאוניברסיטאות.

שימו לב - לפני כתיבת הודעות בפורום יש לקרוא את התקנון הפורום (שימו לב לכיתוב האדום בצד שמאל של הפורום) שיהיה בהצלחה לכולם!

אינטרלקט?

מאת: tiltal4
10/11/09 11:25
כחלק מהעובדה שאני מנסה לפתור כמה שיותר בחינות מכמה שיותר מכונים, רציתי לשאול על הרמה של אינטרלקט ביחס לבחינה האמיתית. כמובן שאת הH הכי מומלץ לפתור ולדעת על בוריהם כי זה הכי קרוב לבחינה (או לפחות מה שהמרכז הארצי טוען), אבל שמעתי הרבה דעות על שונות  אינטרלקט אז ... מה דעתכם על הבחינות שם? במיוחד האנגלית והמילולי.
וגם אם זה יותר קשה מהבחינה, האם זה תורם לי לפתור משהו ברמה גבוהה יותר לכאורה?

אשמח לתשובה (:

אינטרלקט?
<< ההודעה הנוכחית
10/11/09 11:25
112צפיות
האנגלית ממש קשה באינטרלקט
10/11/09 13:04
19צפיות
שירותי תרגום - Technically Perfect

צריך לתרגם מסמכים ?

אנו זמינים לשרותך כעת חייגו: 052-6390346

עסקים נבחרים