לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום פוריות
ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

מה אומרת עובי רירית הרחם לגבי ..?

מאת: love joy
16/10/01 15:01
מה אומרת עובי רירית הרחם לגבי השתרשות.

אני יודעת שצריכים לפחות 6-7 מ"מ אבל מה זה אומר 14 מ"מ (כשהזקיקים עוד קטנים ויש עוד כמה ימים טובים של מונוגון לגדילת הזקיקים).

האם יכול להיות מצב של רירית יותר מדי עבה????

בנוסף האם יש אפשרות לביוץ עצמוני אחרי דיכוי של דקא ארוך????? יש לי הפרשות כמו לפני ביוץ אבל הזקיקים הרבים עדיין קטנים ואין כוריגון באופק. יש לציין שלעולם אין לי ביוץ עצמוני ( אבל לפעמים הדברים הטובים לא מגיעים בזמן ).
מה אומרת עובי רירית הרחם לגבי ..?
<< ההודעה הנוכחית
16/10/2001 | 15:01
4
מה אומרת עובי רירית הרחם לגבי השתרשות.

אני יודעת שצריכים לפחות 6-7 מ"מ אבל מה זה אומר 14 מ"מ (כשהזקיקים עוד קטנים ויש עוד כמה ימים טובים של מונוגון לגדילת הזקיקים).

האם יכול להיות מצב של רירית יותר מדי עבה????

בנוסף האם יש אפשרות לביוץ עצמוני אחרי דיכוי של דקא ארוך????? יש לי הפרשות כמו לפני ביוץ אבל הזקיקים הרבים עדיין קטנים ואין כוריגון באופק. יש לציין שלעולם אין לי ביוץ עצמוני ( אבל לפעמים הדברים הטובים לא מגיעים בזמן ).
לא הבנתי, את אחרי דקא ארוך- עם
16/10/2001 | 15:04
2
רירית 14?
וכבר התחלת להזריק?
אם כן אז יכול להיות שהיא פשוט גדלה מהר, אבל אם עוד לא התחלת להזריק אז זה מוזר.
באיזה שלב את?
עמיתי, אני אחרי דקא ארוך
16/10/2001 | 16:42
1
ואני מזריקה כבר 10 ימים רק שהזקיקים הגיעו (מקסימום) ל 13 מ"מ והרירית היא כבר 14 מ"מ.

אף פעם לא הייתה לי רירית כזו עבה.

LOVE JOY
ההפרשות נגרמות בגלל הזריקות
16/10/2001 | 17:03
אל תהיי מודאגת בגללן. התפתחות הזקיקים מעלה את רמת הE2 שגורם להפרשות ביוציות. ישנן מקרים נדירים בהן הדיכוי לא משפיע, אבל אני במקומך לא הייתי מוטרדת מזה.
הדעה המקובלת היא שרירית לא יכולה להיות "עבה מידי" בכל מקרה 8 מ"מ זה המינימום הרצוי, כך ש14 לא נשמע לי ממש עבה "מידי"

שיהיה רק בהצלחה ג´וי

נועם
לי תמיד אמרו שזה בסדר
16/10/2001 | 15:41
אבל, משום מה, אני לא מאמינה להם...

במסגרת הטיפולים הגעתי גם לרירית של 20 מ"מ ותמיד האחות אמרה שאין רירית עבה מידי.
משום מה, בטיפול המוצלח, הרירית לא עברה את ה 16 אז אולי זה כן אומר משהו?

ולגבי ביוץ עצמוני - לא. אם הדיכוי באמת עובד (כבר היו מקרים שהוא לא השפיע) לא יהיה ביוץ עצמוני. גם אני הרגשתי כמה פעמים כאילו אוטוטו ביוץ בגלל ההפרשות והכאבים המוכרים אבל תמיד הגעתי לשאיבות עם כל הסחורה במקום. לא נראה לי שיש לך סיבה לחשוש.

חנה
הודעות אחרונות
18:55 | 04.09.15 אורהגנוז
17:06 | 04.09.15 צילה1234
16:52 | 04.09.15 גרגירישלי
14:54 | 04.09.15 שיר שיר7
14:18 | 04.09.15 נועה312
12:28 | 04.09.15 ננסית12
10:27 | 04.09.15 תותים ושוקולד
01:17 | 04.09.15 מצפה לנס 555
21:51 | 03.09.15 טובלרון22
21:24 | 03.09.15 bar19861