לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום פוריות
ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

יחסי מין אחרי החזרת עוברים

08/08/11 01:08
סליחה מראש אם ההודעה קצת בוטה. אבל זה המקום לשאול:
כמה זמן אחרי החזרת עוברים ב- IVF אסור לקיים יחסי מין ולמה?
אני כבר אחרי כמה סבבים ומעולם לא אמרו לי להימנע מיחסי מין. לא הרופאים ולא האחיות.
קראתי על זה פעם ראשונה כאן.
האם הבעיה בנוזל הזרע או באורגזמה?
"לגמור בחוץ" מותר?
לאונן מותר?
אני חשבתי שלהגיע לאורגזמה מרגיע ודווקא מגדיל את הסיכויים. איפה פה הבעיה?
יחסי מין אחרי החזרת עוברים
<< ההודעה הנוכחית
08/08/2011 | 01:08
14
סליחה מראש אם ההודעה קצת בוטה. אבל זה המקום לשאול:
כמה זמן אחרי החזרת עוברים ב- IVF אסור לקיים יחסי מין ולמה?
אני כבר אחרי כמה סבבים ומעולם לא אמרו לי להימנע מיחסי מין. לא הרופאים ולא האחיות.
קראתי על זה פעם ראשונה כאן.
האם הבעיה בנוזל הזרע או באורגזמה?
"לגמור בחוץ" מותר?
לאונן מותר?
אני חשבתי שלהגיע לאורגזמה מרגיע ודווקא מגדיל את הסיכויים. איפה פה הבעיה?
זה עניין של גישה
08/08/2011 | 08:45
1
יש שמתירים. יש מגבילים בחמשת הימים אחרי ההחזרה ויש שמגבילים עד הבטא.

מה הבעיה? - בנוזל הזרע יש חומרים העשויים לגרום לכיווצי רחם, וגם הארוגזמה כוללת כיווצי רחם והחשש הוא מפליטת העוברים החוצה.

אני באופן אישי נמנעתי, אבל אני זוכרת לפחות שני מקרים (שדווחו בפורום של אורגזמות שאחריהן דווקא היה הריון).
גם אני תהיתי בעניין הזה...
08/08/2011 | 08:57
בינתיים המנעות לא עזרה. אולי דווקא זה כן יעזור
בהצלחה!
עד הבטא
08/08/2011 | 09:06
2
לא פלא שאני פקעת עצבים...
הרופא שלי אומר יום יומיים.
08/08/2011 | 09:24
1
המחמירים אומרים עד הבטא
הרופא שלי אמר לי עד לבטא
08/08/2011 | 10:00
מה לעשות מתאפקים!!
אני בדיוק אחרי טראומה
08/08/2011 | 11:17
2
היתה לי שאיבה לפני עשרה ימים אבל לא היתה החזרה....  (את זה עברתי בנפשי... והפנמתי...)  בכל אופן, קיימתי יחסי מין עם אהובי 5 ימים אחרי השאיבה (שזה יום - יומיים אחרי החזרה באם הייתה) - ומה שקרה כנראה זה שהיה לי דימום מהשחלה תוך כדי קיום היחסים לתוך חלל הבטן.
אני לא יודעת לתאר לכן כמה זה כואב!!!!  פשוט לא!!!!!
עד עכשיו אני במיטה. כבר מאז יום רביעי.  מהכאב שהיה לי חשבו שזה סיבוב שחלתי אבל לא...  כנראה שהדימום מכאיב ביותר.
לפי הרופא שלי השחלות מאד "פריכות" אחרי ביוץ או שאיבה.
אז לדעתי.....  להזהר ביותר!!!!!

לחכות לפחות 10 ימים

יש לך גירוי יתר?
08/08/2011 | 21:43
1
סליחה, אבל אני לא עוקבת אז אני לא יודעת למה ביטלו לך את ההחזרה...
אם זה היה בעקבות גירוי יתר - אז היו אמורים להגיד לך גם להימנע מקיום יחסים, בדיוק בגלל מה שקרה לך (וחשש לדברים גרועים יותר כמו תסביב). השחלות במצב כזה אכן נפוחות ורגישות.

במצב "רגיל", כשאין גירוי יתר, מה שקרה לך הוא נדיר. (כמובן ש"גירוי יתר" זו לא הגדרה דיכוטומית אלא רצף, בכל טיפול הורמונלי יש קצת גירוי יתר, וצריך לחשוב בכל שאיבה איפה נמצאים על הרצף הזה...)

רק כדי שלא יבהלו כאן יותר מדי מהסיפור שלך...
כנראה נדיר כי זה היה סבב טבעי
09/08/2011 | 00:42
לגמרי עם שאיבה של ביצית אחת בשלה ושתי ביציות לא בשלות (קיבלתי רק אוביטרל לפני השאיבה וזהו).
שלושתן לא הופרו לצערי.
אני עם הטבעי סיימתי.

לפי הרופא שלי, כנראה גופיף צהוב שדימם. מדובר על 200 מ"ל בערך....  לפי הרופא כמובן.   החשד היה תסביב שחלתי.

כמובן גם לבן זוג שלי לא חסר בכלל  ואולי גם זה תרם כי זה היה ממש באקט עצמו.....  כאבי תופת אקוטים ביותר!!!!

שטויות...
08/08/2011 | 12:15
2
כל רופא שניתקלתי בו, וניתקלתי בהרבה...
אמר שאפשר אחרי שלושה ארבעה ימים
עוד לא פגשתי רופא שאמר עד הבטא...
אז אני חושבת שזה עיניין אישי ואיך שאת מרגישה
לגביו.. יש כאן בנות שלא רוצות ״לקחת סיכון״ ואני שמה
במרחאות כי לא ידוע על סיכון כלשהו כך אמר הרופא ויעץ
מקסימום 4 ימים אחרי החזרה,..
אני אישית כבר קרה אחרי 4 ימים אומנם התוצאה הייתה שלילית אך
הרופא שלל בכול תוקף שזה בגלל זה והוסיף... שטויות
זה מרגיע. אבל...
08/08/2011 | 12:24
1
את מדברת על אחרי 4 ימים.
מה עם אחרי יומיים? או באותו יום?
זה אני באמת לא יודעת לענות לך
08/08/2011 | 17:14
אבל אין מה להתבייש בלשאו כמוני את הרופא
פשוט לשאול - מתי אפשר ורצוי לקיים יחסי מין?
ואם את רוצה תשובה לשאלתך אז הכי טוב ונכון
לשאול אותו, האם יש סיכון בקיום יחסים באותו יום או יום אחרי...
אל תתביישי הוא מגיע למקומות שלא חשבת שחוץ מבעלך
מישהו עוד יראה אז לשאול שאלה פשוטה כזו ...
יש כאלו שיתפדחו אבל זו שאלה חשובה ולגיטימית..
גם ככה המצב משפיע על מערכת היחסים ואין אי אפשר לומר
שמסבב לסבב זה נהיה קל יותר הסקס הולך ונעלם וזה חבל..

הרופא שלי אומר 2-3 ימים..היום השישי להחזרה
08/08/2011 | 13:20
1
ודי, אם היום אין סקס, האיש שלי מוציא לי צו הרחקה!
זה היה התנאי של האיששלי לעשות טיפול כל חודש בלי הפסקה אחת, שאנחנו מקיימים יחסי מין אחרי החזרות ולא מחכים לבטא..
מה שהיה קורה בהתחלה זה הדבר הבא:
זריקות (לא בא לי כי אני שמנה עם כאבי בטן ושחלות מוגדלות)
אחרי שאיבה (לא בא לי כי כואב לי ממש האזור)
אחרי החזרה ( אי אפשר כי זה מסכן את ההשתרשות)
בטא שלילית (אי אפשר כי בא לך למות ולא לאת מהמיטה)
מחזור ( אי אפשר)
וכך חוזר חלילה...חודש- חודשיים בלי סקס!
ואז יוצא מצב שנוצר ריחוק בין הבעלול לבינך, ויש מתח שגם ככה הורג בתקופת טיפולים...
ולכן החלטתי, היום, היום השישי להחזרת מוקפאים- אני מקיימת יחסי מין.
הרי נשים שנקלטות טבעי, ממשיכות לקיים יחסים וכלום לא קורה נכון?
ארוך אבל אלו היו המחשבות שלי גם לפני חודש :)))
כל הכבודדדדדדדדדד
08/08/2011 | 20:26
אני איתך !!!! צודקת צודקת צודקת !!!
אני חושבת שהכל זה עניין של גישה
08/08/2011 | 22:32
גם אחרי ההחזרה, האחיות התעקשו שאני אשב ואנוח בבית, אבל היו לי סידורים לעשות... אז עשיתי אותם.
אני מקשיבה לגוף שלי, ושקשה לי, אני נחה, פחות מרימה או עושה דברים מעייפים... אבבל ה שבטוח, אין שיכוי ששבועיים אני אשב עם הרגליים למעלה.
אותו דבר לגבי סקס- בשאיבה הקודמת הכל כאב לי וכמעט עד הבטא לא יכולתי לקיים יחסים עם חדירה (אז עשינו דברים אחרים)
הפעם השאיבה היתה פחות נוראית, אבל עדיין החדירה כאבה לי... אז שוב היינו יצירתיים...

אני יודעת שאורגזמה אמורה לעזור בקליטה, ובעד לשחררררררר

בהצלחה לכולן!
הודעות אחרונות
11:21 | 03.09.15 בשורות טובות7
10:10 | 03.09.15 בלונדיתי
04:03 | 03.09.15 שושה164
21:32 | 02.09.15 pinkish123
20:50 | 02.09.15 תפוח בדבש11
20:04 | 02.09.15 שירה16179
16:55 | 02.09.15 Sun Always Shines
16:34 | 02.09.15 kooki38
15:16 | 02.09.15 מיכל270379