לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום פוריות
ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

מעקב זקיקים והזרעה

14/12/09 20:00
היי בנות,
חג שמח!!
יש לי שאלה... היום עברתי מעקב זקיקים ביום 11 למחזור לאחר 5 כדורי איקאקלומין ( אני לפני הזרעה ראשונה...)
הרופא אמר שהרירית "יפה", והרחם נראה מוכן לקליטת הריון.  בשחלה ימין היו 3 זקיקים בגודל 7 מ"מ , שחלה שמאל זקיקים קטנים לא מפותחים.
הרופא אמר לי להגיע ביום רביעי ( עוד יומיים ) ואולי אפילו ההזרעה תהיה באותו יום ...
מה הגודל המינימלי של זקיק להזרעה? (הזרעה ראשונה שלי ואיני לא שולטת בחומר עדיין...)
יכולים לבצע הזרעה בלי זריקות?
תודה על העזרה...
מעקב זקיקים והזרעה
<< ההודעה הנוכחית
14/12/2009 | 20:00
11
היי בנות,
חג שמח!!
יש לי שאלה... היום עברתי מעקב זקיקים ביום 11 למחזור לאחר 5 כדורי איקאקלומין ( אני לפני הזרעה ראשונה...)
הרופא אמר שהרירית "יפה", והרחם נראה מוכן לקליטת הריון.  בשחלה ימין היו 3 זקיקים בגודל 7 מ"מ , שחלה שמאל זקיקים קטנים לא מפותחים.
הרופא אמר לי להגיע ביום רביעי ( עוד יומיים ) ואולי אפילו ההזרעה תהיה באותו יום ...
מה הגודל המינימלי של זקיק להזרעה? (הזרעה ראשונה שלי ואיני לא שולטת בחומר עדיין...)
יכולים לבצע הזרעה בלי זריקות?
תודה על העזרה...
פיצקית
15/12/2009 | 08:33
6
ראשית ברוכה הבאה, מאחלת לך שהות קצרה פה והריון תקין ובריא.
לגבי הזקיקים, בדר"כ הרופאים רוצים לראות זקיק בגודל של 18-22 (שנחשב לזקיק בשל). הזקיקים גדלים בקצב של 1-2 מ"מ ליום. ולכן, האם כתוב שהזקיק בגודל 7 מ"מ או 17 מ"מ (יותר הגיוני ה 17).

לגבי שאלתך על הזריקה, בהחלט ניתן לעשות הזרעות ללא זריקת הפרוגסטרון. מטרת הזריקה הינה לבקוע את הזקיק, שיוביל ליציאת הביצית המוכנה להפרייה.
האם את מטופלת אצל רופא שמתמחה בבעיות פריון?

בהצלחה
תגובה
15/12/2009 | 16:00
5
היי מתוקה,
לא טעיתי, גודל הזקיק היה 7 מ"מ
בגלל זה מה שהוא אמר נשמע לי קצת לא הגיוני.
אני מטופלת בשלב התחלתי אצל רופא הנשים הרגיל שלי ( לא נראה לי שהוא מומחה לפריון )
כי הבנתי שבשלב כמו הזרעות אין צורך ברופא פריון ( כלומר מומלץ אך לא הכרחי )
גם באולטראסאונד עצמו הוא הכניס את המכישר ורק הסתכל על גודל הזקיקים במסך ואז אמר שהם בגודל 7 מ"מ ( באולטרסאונד שעשיתי בקופה אני זוכרת ששעם כמו עכבר של מחשב הרנטגנאית סימנה את השחלות ואז הופיע לה על הצג הגודל המדויק... )
אוף אני לא יודעת מה לעשות....
אפשר פשוט סתם ככה לעבור לרופא פריון ??
פיצקית יקרה
15/12/2009 | 17:54
4
זקיק בגודל 7 מ"מ הינו קטן עדיין בשביל הזרעה.
ודאי וודאי שאפשר סתם ככה לעבור לרופא פריון.
בדיוק אתמול ביררתי את העניין מול הכללית. ביקשתי הסרת הצמדה מהרופא המקסים שלי שמטפל בי בכל כך הרבה רגישות, אך אינו מומחה פוריות. בתחילה הנציגה אמרה שאין אפשרות, אך כשהסברתי לה שאני בטיפולי פוריות ואני צריכה רופא שמתמחה בעניין היא ענתה מיד שאין שום בעיה, ובמקרים כאלה הם מסירים הצמדה מיידית.
יכולה לשתף ולומר שבעלי ואני כבר שנים בסיפור באופן טבעי ועם רפואה משלימה, ומאפריל עם תרופות והורמונים, אך עדיין אין תוצאה. אילו הייתי יכולה לחזור חצי שנה אחורה, הייתי פונה מלכתחילה לרופא מומחה לפוריות (שוב, אין לי מילה רעה אחת לומר על הרופא המקסים שמטפל בי כרגע).

לכן, המלצתי היא לפנות למומחה, אחד שרואה אינספור מקרים ויודע מניסיון מה ואיך לעשות, חבל על הזמן, התסכול מגיע מהר מאוד  

בהצלחה,
המלצה
15/12/2009 | 18:49
3
האם אפשר לקבל המלצה על רופא מומחה לפריון המקבל דרך הכללית?
תודה
ד"ר עופר גונן מצויין!!!
16/12/2009 | 08:56
אני חושבת שהוא עובד בהרצליה
אנושי,מקצועי ומבין
אני אישית לא היתי אצלו אבל שמעתי כל כך הרבה נשים שדיברו עליו טוב ועל הצלחות רבות.
עבדתי במרכז לבריאות האישה איתו שנתיים
בהצלחה
בהחלט עופר גונן
16/12/2009 | 10:36
1
אני מטופלת שלו פשוט אדם מקסים, תמיד זמין ועונה על כל השאלות מבלי לאבד סבלנות
הוא מקצועי ביותר, ממומלץ בחום.
הוא מקבל גם במדיקל סנטר בהרצליה וגם במרפאה פרטית בכפר הס, אם את רוצה פרטים שלו
אני אשלח לך במסר. ושוב ממליצה עליו בחום!
בהצלחה
תודה רבה
16/12/2009 | 12:12
תודה על ההמלצה ,אשמח לקבל עוד פרטים במסר ואם תוכלי גם לציין דרך איזו קופת חולים הוא מקבל
כמה הרירית?
15/12/2009 | 23:37
1
ויש לך נתונים של בדיקות דם?
15/12/2009 | 23:38
פרוגסטרו ואסטדריול?
אני עברתי 3 הזרעות בלי זריקות
16/12/2009 | 09:54
רק עם איקקלומין(כדורים)
לגבי גודל הזקיק אצלי הוא מגיע ל 27 ...
כל אחת והזקיק שלה.
בהצלחה רבה רבה רבה רבהר בה