לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום פוריות
שלום לכולן, יש לי שאלה בתחילת החודש התחלתי טיפול של זריקות פיוריגון למשך שבוע  בעקבות שפעת שקבלתי הרופא המליץ על הפסקת הטיפול... - פורום פוריות המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

נפיחות בבטן

מאת: תותי247
02/02/09 17:42
שלום לכולן,

יש לי שאלה בתחילת החודש התחלתי טיפול של זריקות פיוריגון למשך שבוע  בעקבות שפעת שקבלתי הרופא המליץ על הפסקת הטיפול החודש.
בסוף שבוע הייתי בביוץ וכמובן שקיימנו יחסים בתקווה שזה יבוא חצי טבעי....
אבל יש לי כל הזמן נפיחות בבטן כאילו ניפחו לי אוויר בבטן.
אתן מכירות את התופעה??

תודה
שרשור הורמונים
02/02/2009 | 22:06
25
02/02/2009 | 22:06
2
עזרה בפיענוח בדיקה
02/02/2009 | 19:24
1
מקווה שהגעתי לפורום הנכון,
אין לי סבלנות להמתין עוד שבוע עד לביקור אצל הרופא, האם מישהי מכן תוכל לעזור לי לפענח את הבדיקה.

fsh-3.8
lh-5.5
prolactin-155.9
tsh-2.61
e-2 - < 200

PROGESTERONE-3.6
בדיקת פרופיל הורמונאלי
02/02/2009 | 21:41
שנראית לי תקינה בהחלט,
בהצלחה!
02/02/2009 | 22:07
2
שאלה דחופה-תזמון הזרעות ותמיכה לאחר מכן
02/02/2009 | 21:13
1
טופלתי החודש בגונל למשך 14 ימים (מינון של 150-187.5).
היום תוצאות אולטראסאונד ודם:
עובי רירית : 9
שחלה ימנית :זקיק 13 מ"מ
שחלה שמאלית : זקיקים 13, 16 ו-18 מ"מ
אסטרדיול: 1972 pmol/l
פרוגסטרון: 2.8 nmol/l
הרופאה אמרה לי להזריק היום (יום שני) בשעה 21:30 אוביטרל ולעשות הזרעה ביום רביעי בשעה 09:30 בבוקר (36 שעות אחרי)
מנסיונכן, האם כדאי לעשות הזרעה נוספת גם מחר (יום שלישי) כדי להגדיל את הסיכויים? ואם כן אז מתי?
לגבי תמיכה: מכיוון שקיבלתי מחזור בפעם הקודמת, 11 יום לאחר ההזרעה, ביקשתי תמיכה. ניתן לי Utrogestan 3 פעמים ביום לאחר ההזרעה. האם כדאי לחכות קצת, לעשות בדיקות דם ואז בהתאם לתוצאות לקחת את הפרוגסטרון? איני יודעת בוודאות שיש בעיה כלשהי ולכן לא רוצה לקחת "סתם" עוד הורמונים.

אשמל שמוע מכן במהרה
מנסיוני
02/02/2009 | 21:29
כשאני עושה הזרעה (ואני בדרך לתשיעית) אם לוקחים אוביטרל אז אין צורך לעשות פעמיים הזרעה כי אין סיכוי לפספס את הביוץ.

מה שכן עשיתי אחרי הזרעה שלישית, כשלא קיבלתי אוביטרל (כי הביוץ התחיל מעצמו) עשיתי יום אחרי ההזרעה בדיקת דם וכשראיתי שהביוץ אכן התרחש אז לא היתה הזרעה נוספת.

בכל מקרה, הייתי מציעה לך לעשות "עבודת בית" ביום שלישי (בהנחה שאין בעיית זרע). זו ההמלצה שאני מקבלת בד"כ יום לפני ההזרעה.

לגבי התמיכה, אני לוקחת תמיכה קבועה החל מיומיים אחרי ההזרעה. בפעם הראשונה שבה לא לקחתי תמיכה, עשיתי בדיקות דם שבוע אחרי ההזרעה וזה כבר היה מאוחר מדיי להתחיל תמיכה.
בכל מקרה, גם אם את לוקחת תמיכה, מקובל לשות בדיקת דם שבוע אחרי ההזרעה לראות שהתמיכה מספיקה.

מלא מלא בהצלחה

02/02/2009 | 22:07
4
נפיחות בבטן
<< ההודעה הנוכחית
02/02/2009 | 17:42
3
שלום לכולן,

יש לי שאלה בתחילת החודש התחלתי טיפול של זריקות פיוריגון למשך שבוע  בעקבות שפעת שקבלתי הרופא המליץ על הפסקת הטיפול החודש.
בסוף שבוע הייתי בביוץ וכמובן שקיימנו יחסים בתקווה שזה יבוא חצי טבעי....
אבל יש לי כל הזמן נפיחות בבטן כאילו ניפחו לי אוויר בבטן.
אתן מכירות את התופעה??

תודה
תותי247
02/02/2009 | 18:07
1
כשהתחלת את הפיורוגון גם לקחת דקא או דיפרלין?
אחרי שבוע של זריקות בדקת באולטרסאונד כמה זקיקים יש לך?
איך את יודעת שהיית בביוץ?
מציעה לך במקביל לשתיית מים לטלפן לרופא ולהתייעץ איתו
בהצלחה
לא התחלתי עם זריקות אחרות רק עם הפיוריגון
02/02/2009 | 21:11
אני יודעת שהיתי בביוץ כי בדיוק ביום שהודעתי לרופא שאני עם שפעת עשיתי בבוקר בדיקת דם ולפי הערכים יום אחרי הייתי בביוץ.
הוא לא עשה לי אולטרסונד או בדיקה אחרת.... את חושבת שזה תקין??
תודה
מכירה את התופעה...
03/02/2009 | 00:23
גם הבטן שלי נראית כמון בלון, דווקא הבטן העליונה. באסה...
02/02/2009 | 22:08
1
דקירות אחרי ביוץ
02/02/2009 | 21:09
האם דקירות אחרי ביוץ במשך שבוע זה נורמלי, זה סימן טוב או רע
האם יש מישהי שנקלטה ודווקא אז היו לה דקירות?
02/02/2009 | 22:08
11
שאלה לגבי קרינון ... אני כבר 10 ימים עם תמיכת
02/02/2009 | 15:42
10
קרינון , ולפני 2-3  ימים התחלתי להרגיש כמו גירוד כזה בפנים ( כמו גירוד  כשיש פטריה ) , זה לא כאב אלא פשוט מציק ולא נעים . יכול להיות שזה תופעת לווי של קרינון ?? מישהי מכירה ?
בהחלט מוכר מאוד
02/02/2009 | 15:49
5
אני סבלתי מזה מאוד וממש גירד לי ולכן עברתי לתמיכות אחרות כמו אנדומטרין ואטרוגסטון.

אני לא יודעת מה ניתן לעשות כדי להקל, לי מקלחות עזרו קצת כדי להקל על תחושת הגירוד....
זה פשוט משגע אותי..בעיה כשרוב היום אני בעבודה
02/02/2009 | 15:58
4
- אין מקלחת .....:)
אבל הבנתי שזה תמיכה יחידה שלוקחים רק פעם ביום וזה מאוד נוח ....
האם אנדומטרין ואטרוגסטון דומים לקרינון וכמה פעמים ביום לוקחים אותם ?
תבקשי מהרופא להחליף תמיכה
02/02/2009 | 16:11
זה אולי רק פעם ביום, אבל לא שווה את הגירוי וחוסר הנעימות.
אני מקבלת אנדומטרין פעמיים ביום (בוקר וערב).
אם אין ברירה, קיימת גם אפשרות של זריקת גסטון.
קצת מידע
02/02/2009 | 16:12
2
אני לקחתי קרינון פעמיים ביום.
אנדומטרין ואוטרוגסטן לוקחים כמו גם קרינון לפי מינון מומלץ ע"י הרופא.

אני לקחתי פעמיים ביום וגם 3 פעמים ביום וכעת אם אגיע להחזרה אמורה לקחת פעמיים ביום אבל כל פעם שני כדורים.
אנדומטרין ואוטרוגסטון להבדיל מקרינון מתמוססים בנרתיק ולכן הם גורמים לתחושת רטיבות אבל לא לגושים המעצבנים של קרינון שגורמים לגירודים.

אני כל הזמן הרגשתי עם קרינון כמו הגברים המגרבצים סליחה על הביטוי כי תחושת הגירוד הייתה מזעזעת....
נכון , הגושים ממש מעצבנים ויש לי הרגשה שהם
02/02/2009 | 16:24
1
כולם יוצאים בניגוב ( סליחה ) , אני מקווה שעדיין משהו נישאר בפנים....:)
השאלה , האם מותר באמצע לשנות תמיכה ? או שאני כבר אסבול עוד שבוע וכבר חודש הבא אבקש משהו אחר  ????????
האם קרינון נחשב לתמיכה חזקה יותר / פחות מאנדומטרין ואוטרוגסטן  ??????
עדיף להתייעץ עם הרופא
02/02/2009 | 17:45
קחי בחשבון שאם את בהריון נשאר לך יותר מעוד שבוע לקרינון....

במידה ואת לא בהיריון, תבקשי פעם הבאה תמיכה אחרת. אין הבדל בחוזק. הכל משחק של מינונים.

בהצלחה
תנסי פשוט למרוח שם וזלין
02/02/2009 | 18:06
1
פעם רופא נשים שבאתי אליו עם פטריה נתן לי את העצה הזאת לעזרה ראשונה וזה עבד פלאים, זה רק וזלין, מה כבר יכול להיות.
בהצלחה
תנסי להחליף תמיכה
02/02/2009 | 18:55
אפילו אם את באמצע.  אני דווקא קיבלתי את הגירוי הזה מאוטרוגסטן, וכשבאתי לרופא הוא אמר לי שאין טעם להחליף כי בטח יהיה לי את הגירוי הזה מכל סוג של תמיכה.  לבסוף שיכנעתי אותו להחליף לי לאנדומטרין, כי כבר השתגעתי וזה היה לי הרבה יותר טוב.  כיום אני לוקחת קרינון , ומבחינתי הוא גם עדיף על אוטרוגסטן.
בקיצור כל אחת מגיבה אחרת, אבל אני מאוד מבינה אותך, זה ממש משגע- תתיעצי עם הרופא אם אפשר להחליף כבר עכשיו את התמיכה.
יוווו איך זה מעצבן!
02/02/2009 | 18:58
לקחתי אוטרוגסטן 3 פעמים ביום. בהתחלה הכל היה בסדר ודווקא כשהפסקתי והגיע המחזור התחילו לי גירודים מטורפים. הקטע זה שהגירוד הוא לא מבפנים אלא בשפתיים החיצוניות... בגלל שזה התחיל אחרי שהפסקתי את התמיכה חשבתי שזה לא קשור אבל לאט לאט אני מבינה שכנראה שכן...

זה גירוד שמטריף ת'שכל, אני כל כך מבינה מה עובר עלייך!
דעתי על קרינון
02/02/2009 | 19:20
היא שהוא ממש לא שווה את המחיר.
לי לא גירד, אבל הגושים הציקו לי, שלא נדבר על זה שכשהפסקתי את התמיכה היה לי שם גוש חוסם רציני ביותר (ואני חוסכת בתיאורים... )
עברתי לאנדומטרין, למרות הטפטופים, לפחות אין גושים וגם זול יותר.
לפני כמה ימים שאלתי רופא אחד באסותא שעבר שם במקרה, למה כל רופא נותן תמיכה אחרת, הוא ענה שאין לזה שום משמעות ושלכל רופא יש את הפיקסציה שלו, זה הכל.
הודעות אחרונות
23:54 | 04.08.15 hatalya
17:35 | 04.08.15 timt
16:43 | 04.08.15 miri801
13:38 | 04.08.15 nemesis4
10:57 | 04.08.15 ginger lemon
09:47 | 04.08.15 noya2555
09:13 | 04.08.15 מאמיטה2
20:51 | 03.08.15 גליה174
11:19 | 03.08.15 talias5
10:32 | 03.08.15 היפו32
חם בפורומים של תפוז
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ