לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום פוריות
ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

תופעות לוואי של אוביטרל

19/03/08 12:10
בנות, תוכלו לספר לי מנסיונכן מהן תופעות הלוואי של אוביטרל?
אשמח אם תספרו לי מה חוויתן במשך כל השבועיים לאחר לקיחתו.
תודה רבה ויום טוב!
תופעות לוואי של אוביטרל
<< ההודעה הנוכחית
19/03/2008 | 12:10
6
בנות, תוכלו לספר לי מנסיונכן מהן תופעות הלוואי של אוביטרל?
אשמח אם תספרו לי מה חוויתן במשך כל השבועיים לאחר לקיחתו.
תודה רבה ויום טוב!
אצלי זה בעיקר
19/03/2008 | 12:21
חזה נפוח וכואב.
פיטמות רגישות בטירוף
נפיחות בבטן

הכל עובר תוך 10 ימים בערך ....
שולינקה, מציעה לך לקרוא בטאגליננס את השרשור
19/03/2008 | 13:06
"תופעות לוואי של תרופות - מה אנחנו מרגישות".
וגם - במילות חיפוש בשדה חיפוש לפי נושאים - תוכלי להקיש אוביטרל, ולקבל את הפרטים שמשתמשות בפורום כתבו!

תרגישי טוב ובהצלחה!!!
לא היו לי שום תופעות לוואי ממנו
19/03/2008 | 13:12
מלבד אולי חשק בלתי רגיל למאכל מסוים  ... (לא ברור שזה היה קשור לאוביטרל, לקחתי המון הורמונים יחד איתו)

אפילו האוביטרל לא עושה אצלי תחושות של הריון
זה מאד אישי.
אצלי מפעם לפעם זה משתנה
19/03/2008 | 15:40
2
למשל הפעם אין כאבים בחזה אבל הבטן נפוחה ותמיד תמיד יש לי בחילות.
בכל זאת איבטרול הוא הורמון של הריון.
אצלי תופעות הלוואי היו ממש קיצוניות
19/03/2008 | 19:59
כבר 5 ימים אני סובלת מכאבים איומים בחזה, מעייפות מטורפת ואתמול היה השיא של כאבים בכל איזורי הבטן ובצלעות.
אני היום בדיוק שבועיים אחרי הזריקה הנוראית הזו, מחכה שהתופעות ייפסקו כבר, למרות שהיום תודה לאל אני מרגישה יותר טוב.
פשוט רציתי לדעת אם זה נורמלי....
גם אצלי כל פעם שונה
19/03/2008 | 20:24
היו לי פעמים עם קוצר נשימה מטורף (אני גם ככה על גבול ההגדרה כאסמטית אז לא קשה להביא אותי למקום של קוצר נשימה), היו לי פעמים של התנפחויות וכאבים דומים למחזור (התחושה הזו של כבדות בבטן התחתונה שמותחת הכל...), והיו לי פעמים שעברו ממש בקלות.
וכמעט תמיד סחרחורות אבל זה גם משהו די שכיח אצלי גם בלי קשר לטיפולים.

הפעם נתנו לי פרגניל וכבר למחרת התחילו בחילות, רגישות למאכלים מסויימים וכדומה, אבל הרוב עבר תוך יום, בחילות עוד יש פה ושם וגם סחרחורות אבל זה בקטנה.
הודעות אחרונות
07:34 | 31.08.15 מראה ורודה
22:37 | 30.08.15 חדשה בפורום14
21:58 | 30.08.15 acka
20:39 | 30.08.15 מרעישה בשקט
18:42 | 30.08.15 שירשיר47
16:33 | 30.08.15 ליא29
13:31 | 30.08.15 gluten free
11:55 | 30.08.15 הענק השקט
06:56 | 30.08.15 תותים ושוקולד
22:51 | 29.08.15 צילה1234
22:37 | 29.08.15 חדשהפה2012
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום