לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכות הבאות למועדון החתירה

``בן לו היה לי, ילד קטן...``
כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?
רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.

אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.

וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.

אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.

כמה ימי מחזור?
כמה ימים לביוץ?
כמה בטא אסטרדיול?
כמה זרעים בתנועה?
כמה עובי רירית?
כמה זקיקים?
כמה סמ``ק פרגונל?
ושאלת המחץ - כמה פסים? (:

אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.

(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)

כמו שנאמר בעבר:

Give me your tired, your poor, your huddled masses

I lift my lamp beside the golden gate

כאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.

התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

איזה סממנים יש לפני שמגלים הריון?

מאת: נגה77
14/02/08 10:27
האם לפני האיחור במחזור יש בד"כ סימנים?
האם זה שונה מאחת לאחת?
יש לי חברה שלפני שעשתה בדיקת הריון כבר ידעה והיתה בטוחה בזה לפי גדילת החזה

השאלה, האם זה תמיד ככה או לא?

איזה סממנים יש לפני שמגלים הריון?
<< ההודעה הנוכחית
14/02/08 10:27
האם לפני האיחור במחזור יש בד"כ סימנים?
האם זה שונה מאחת לאחת?
יש לי חברה שלפני שעשתה בדיקת הריון כבר ידעה והיתה בטוחה בזה לפי גדילת החזה

השאלה, האם זה תמיד ככה או לא?
אין חוקים
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
14/02/08 10:53
כל האפשרויות קיימות ואת כולן אני מכירה מנסיון אישי או של חברות:
יש סימנים ויש הריון
יש סימנים ואין הריון
אין סימנים ויש הריון
אין סימנים ואין הריון
חשוב להבין שכל הסימנים הם פשוט תופעות לוואי הורמונליות - וכאלו יש לנו בשפע, עם או בלי הריון.
אני מבינה שאת בשלב הטיפוס על הקירות שיהיה בהצלחה
אין סימנים
14/02/08 11:06
למעשה אין סימנים ואין שום דרך לדעת אם יש או אין הריון אלא בבדיקת דם.
כל אחת מרגישה או לא מרגישה דברים כאלו ואחרים ואף אחד מהם לא מעיד על כלום.
בנוסף אל תשכחי שהאוביטרל הוא הורמון ההריון ולכן אנחנו יכולות להרגיש מאד בהריון בגלל הזריקה הזאת ובלי שום קשר להריון אמיתי.

בקשה קטנה- נא לשרשר.
בעמוד הפתיחה יש רק 20 הודעות, בכל פעם שאת שואלת שאלה נוספת כהודעה חדשה את גורמת הודעה אחרת להדחק לעמודים אחוריים יותר.
לכן אנחנו מאד מאד מקפידות לשרשר על הודעות קיימות כדי שיהיה מקום לשאלות של כולן. ראיתי שאת יודעת לשרשר כי בהתכבות הקודמת שלך אכן שירשרת ולכן אבקש לנסות להמשיך לשרשר מתוך התחשבות בשאלות של בנות אחרות.

º
סליחה בנוגע לשרשור-לא ידעתי
14/02/08 11:10
º
תארתי לעצמי ולכן הוספתי את הבקשה
14/02/08 11:16
עדיין לא התחלתי טיפולים...
14/02/08 11:45
אם אתחיל בשבוע הבא- זה יהיה השבחת זרע (והזרעה)...
אנחנו מנסים כבר שנה, אבל מבחינתי זה 15 פעמים של נסיונות..
בהצלחה
14/02/08 12:04
אנחנו כאן מבינות איך זה מרגיש...
לפי השאלות ניתן להבין שאתם עדיין לא התחלתם את התהליך (בלי כוונה להעליב בכלל, אלא כי השאלות שלך הן עדיין כלליות).
תתחילו, תשאלו את הרופא שלכם הרבה שאלות. אני הייתי בהתחלה מסתובבת עם פנקס קטן וכותבת כל שאלה שיש לי ואח"כ עוברת עם הרופא שאלה שאלה... עד שהייתי מבינה הכל!!! אני חושבת שזאת הדרך הכי טובה לקבל את המקסימום מידע הרלוונטי לגביכם.
בשרשור הקודם נלחץ בגלל איזה זריקה שכתבו לך. את חייבת להבין שיש כאן בנות בכל מיני שלבים שונים של הטיפול ומה שיש לאחת ממש לא מעיד על מה שיש לך או על הטיפול שיהיה לכם ולכן, לדעתי האישית, הרופא שלך צריך להיות מקור המידע המרכזי והכי אמין שלך בשלב הזה.
אני מאחלת לך לעבור הלאה עם שאלות על הריון עוד לפני שתבני את כל התשובות לשאלות שיש לך על הזרעה
º
תודה :)
14/02/08 12:19
ההשתרשות
14/02/08 11:46
מחייב שהיא תהיה מס' ימים אחרי ההחזרה, או שיש מצב ליותר מאוחר. בכל מקרה, כתמים חומים, 14 יום מהחזרה, שבוע מהאוביטרל השלישי, מעידים על משהו. אפילו לא טרחתי לבצע בדיקת הריון שהיתה אמורה להיות היום. דחיתי ליום א', בהנחה שעד אז המכשפה תבוא. אני כל כך פסימית.  אשמח לתשובה ויום טוב.
יש גם השרשה מאוחרת
14/02/08 12:07
אבל אני לא מבינה למה את לא בודקת בטא.
פסימית זה בסדר (כמובן שעדיף אופטימית, אבל מה שיש זה בסדר אבל גם אם תקבלי דימום זה לא אומר כלום... את חייבת לבדוק בטא.....

כתמים חומים לא אומרים כלום! ואם זאת התחלת הריון עם דימום?!? איך את יכולה לדעת?!?

תודה על התגובה המהירה
14/02/08 12:11
השיקול הראשוני שלי היה, לבדוק בטא ביום א' כדי לשלול השפעת אוביטרל על התוצאה, אני יודעת שבכל מקרה הייתי צריכה ללכת, אבל נחכה ליום א'.
שוב תודה
אני אחזיק אצבעות...
14/02/08 12:25
למרות שאת לא אופטימית- מישהו צריך להיות אופטימי, לא?

ותמיד תמיד לבדוק בטא... גם אם מקבלים אוביטרל ניתן לזהות האם זה הריון או שאריות של אוביטרל  תוך בדיקה של מכלול ההורמונים- בטא + אסטרוגן + פרוגסטרון יכולים לתת תמונה של הריון או שאריות של אוביטרל....
תסמכי על הרופא שיודע מה הוא אומר לך, אם הוא אומר לבדוק אחרי 14 ימים ...

אני משתגעת בשבוע האחרון...
14/02/08 12:51
לפי התאריך של הביוץ (לפי הרופא) אני צריכה לקבל מחזור ביום שישי או שבת (מחר/מחרתיים!)
ואני משתגעת כל השבוע הזה, ומתה שיעבור כבר...
אם אקבל מחזור- שיבוא כבר!!
ואם לא- שיעברו כבר היומיים האלה ושיגיע כבר האיחור הזה...

אם אקבל מחזור, נתחיל טיפול השבחת זרע בחודש הבא........
תודה
14/02/08 13:26
שוב תודה, ואני אעדכן בהמשך. שיהיה לך יום מקסים
אין משהו קבוע - כל אחת והגוף שלה.
14/02/08 13:12
אצלי לדוגמא יום לפני שהמחזור היה אמור להופיע התחילו לי כאבים של מחזור, וחשבתי לעצמי "אוף, שוב פעם לא הצליח, ננסה פעם הבאה ובעז"ה נצליח"
ואז הגיע "היום המיוחל" וכל היום חיכיתי לו והוא לא הגיע, וגם יום למחרת לא, וגם ביום למחרת לא,
ואז ביום ראשון ניגשתי לקופ"ח (כי כל הזמן היו לי כאבים של מחזור) והרופאה אמרה לי לעשות בדיקת הריון - והתוצאה היא:
"ילדה מדהימה בת 9 חודשים"
זה תלוי
15/02/08 08:58
עם הבן שלי הבכור עשיתי את הבדיקה רק בגלל שהחזה שלי כאב!!! בטירוף.

עם הבת שלי לא רציתי לעשות שום בדיקה וחשבתי שזה בזבוז כסף לקנות סטיק ביתי כי לא כאב לי כלום!!!

עם הבן הצעיר שלי הייתי כבר רוויות כשלון ומוטרפת כ"כ שבדקתי מוקדם כ"כ שלא היה יכול להיות איזשהו סימן.
בהמשך כשכבר ידעתי שאני בהריון התחיל לכאוב לי החזה - אז ידעתי שזה בן, כי ככה כנראה אצלי זה עם בנים.

פורום הורים בטיפולי פוריות

פורום הורים בטיפולי

פוריות כאן בשבילכם! לפרטים נוספים לחצו>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום