לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!

מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.

כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).

יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.

כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.

לפני בקשת יעוץ, אנא קראו את תקנון הפורום.
הודעה חדשה

שקרים של פליאדים לבני אדם.

מאת: franse
24/06/13 14:36

תגיות:
פליאדי אליסיון חלק שני
22/06/13 23:55
124צפיות
וזה הסרטון השני
מקווה מחר להספיק לראות את השלישי
ואז אני יעלה גם אותו למי שרוצה כמובן
לצפות
כתובות אינטרנט מצורפות:
בסטון השני הם מסבירים למה
23/06/13 00:20
72צפיות
לא באמת קרה מה שכולם חשבו שיקרה
ב - 21.12.12
מה שהכי אהבתי בשני הסרטונים
23/06/13 00:28
64צפיות
זה את הצילומים של הזוהר הצפוני
עמודי האור וכל מיני תופעות כאלה
מעניינות
º
מרהיב ביותר הזוהר הצפוני
23/06/13 07:22
29צפיות
כל הסרטונים האלו זה תת רמה
26/06/13 13:56
49צפיות
בסגנון ילדותי ובאמת עושה שירות רע ושירות דב לאנשים כמו פרנס. מה שיש שם אלו חלקי מידע והצלבות מטופשות מי שרוצה ללמוד שיקרא חומר וממתקשרים נורמלים. ועכשיו אני פונה אלייך פרנס לא כדי להציק הרי מזה משנה לך בשביל כל מידע ממלאך ישות אור הבורא וכו זה הכל החוצנים חוצנים אתה בכלל לא מאמין בבורא ולא בחיים אחרי המוות למרות שאתה מדבר על עין ה3 שלך ויכולת אנרגטית זה מוזר אתה יוצא בקביעות נחרצות כלכך שזה פשוט מגוחך זה שיש חוצנים לא טובים כולנו יודעים אתה נכווית מהם ובנית תפיסת עולם שלמה על סמך זה ולדעתי (בגלל כמה בעיות בנפש של פרנויה) וסבבה לך אבל  זו רק דעתך מעניין שאותם חוצנים ממזרים יצרו דתות  ואז ניו אייג שמתנגש איתם או דברים שמראים לך שהייתה שליטה אני אומר שיש בורא לעולם ותוכנית ואנו חלק מהבורא והחוצנים שעושים טריקים אדם רוחני באמת מרגיש בזה ישר היקום ואנחנו לא אטומים הררמטית יש לנו צינורות מדע מחוץ לקופסא ששום חוצן לא יכול להתערב בהם כל מה שנסגר והשתנה היה הדי אן אי שהוגבל שהיה פעם קוונטי ופעל ברמה הרבה יותר גבוה מהיום אנחנו בדרך חזרה לזה וכל תרבויות עבר ידעו והבינו את זה ואת העידן החדש שנכנסו אליו ב21 ל12 זה מחזור שקורה כל 26 אלף שנים. כל ההיסטוריה תומכת בזה תקרא קצת מידע נכון.האפורים והשאר לא יודעים בכלל מהי רוחניות והם לא רוחנים אין להם ידע בזה ולא אפשרות להתחקות לתודעת של מלאך או כל ישות גבוה אחרת וכל מי שקצת בעסק יודע את זה ומבחין בקלות רבה שהם מנסים לעשות את זה זה נראה עלוב כמו הסרטונים הנ"ל ושר תקשורים נמוכים בגלל כמה מתקשרים ברמות  נמוכות בכל מקרה עד שלא תפתור את הסתירות שלך ואת הנחרצות שלך עדיף שלא תכתוב שטויות או שתכתוב למדנו להתעלם. מבחינתך שובאין אלוהים אין רוחניות ולא חיים לאחר המוות ואנחנו בבית כלא גדול וכו וכו  הכל שחור ונורא. אם המידעים היו שחורים הרי היית אומר שזה קנוניה כדי להפחיד ולשלוט באמצעות פחד, שזה טוב  זה גם רע. בקיצור כל זה נובע מהדואליות של המימד ה3 המוגבל והכל שחור או לבן את עמוק בפנים לצערי. גם חיים אחרי המוות זה נשמע טוב לא? אתה לא מאמין בזה ולא ברוח בכלל, אבל כן ביכולת של העין ה3 שלך להבדיל ולהרגיש שקר אתה לא רואה את הסתירה זה מגוחך הרי אין עין 3 ואין שום יכולת אנרגטית בלי עולם רוח אתה קרוע עם עצמך ובנית תפיסה תבניתית קלאסית של המימד ה3 כי  האדם חייב להישען על משהו וככה אתה לא מדעי ולא רוחני ולמרות זה משלב בין שניהם ולא שם לב לסיתירות שנובעות מזה ומצירוף של בעיות נפשויות (שאני מכיר מקרוב) בצירוף נסיון לא טוב עם חוצנים בעלי תודעה רוחנית נמוכה אם בכלל קיימת וכך אתה משליך על הכל ומתעלם מראיות ותובנות של אחרים רבים תוך התנשאות מדומה לחיזוק עצמי. ותזכור כלל דומה מושך דומה. הכל הרבה הרבה יותר מורכב ממה שאתה מציג ומיחס לחצונים הרעים שידם בכל (בעבר  לזמן מסוים כן) האלים שלך. שנובע מתפיסה  דואלית וחומות המוח האנושי הלניארי והחד ממדי שנמצא במימד ה3 החומרי .
מה שלא אהבתי ולא הסתדר לי עם הסרטונים
23/06/13 17:01
66צפיות
בעיקר זה העניין של 3 ימי החשיכה
ראשית עד כמה שאני יודעת לא בטוח
שזה מה שיהיה שנית שמי שלא ישרוד
את הימים האלה ימות זה ממש לא ככה
מי שלא יהיה מוכן ברמה התדרית פשוט
לא יעבור אבל הוא לא ימות.
נכון שיש שם עוד דברים שצריך לחשוב
עליהם אבל בגדול זה הדבר שהכי בלט
מבחינתי
לא הצלחתי להיכנס כי אני
23/06/13 21:28
37צפיות
כותבת מהטאבלט

וזה לא נתן לי להיכנס,האם יש דרך אחרת?

תודה אור
תנסי להיכנס ישירות דרך יוטיוב
23/06/13 23:22
38צפיות
תרשמי השמש של אליסיון חלק 1, 2, 3,
º
שקרי חוצנים ברוטב אוטופי מתקתק. להתרחק.
23/06/13 23:56
59צפיות
אז מה שאתה אומר שזאת בעצם מלחמת חוצנים
24/06/13 09:19
71צפיות
בחוצנים
º
שקרים של פליאדים לבני אדם.
<< ההודעה הנוכחית
24/06/13 14:36
238צפיות
º
אז מה שאתה אומר זה החלפת שליטה בשליטה ?
24/06/13 17:09
44צפיות
זו אותה שליטה כל הזמן שרק הולכת ומתהדקת.
24/06/13 22:41
56צפיות
הפליאדים הם חלק ממערך השליטה של הרפטיליאנים והאפורים.
הם בעצמם חייזרי האופל.
אין שום עידן פוטוני חדש ואין שום שמש אלסיון שמתקרבת הנה.
מה שיש זה בני אדם שמוכנים להאמין לכל מה שמספרים להם ולכן הסיפורים האלה ממשיכים להגיע.
היכן שיש ביקוש יש גם סחורה.
ברגע שנפסיק לצרוך את הרעל המתַקתַק הזה, נוכל אולי לטפל בבעיות האמיתיות של החברה שלנו.
º
ומה אתה אומר על הסיריאנים (סריוס)?
25/06/13 10:34
40צפיות
הסיריאנים הם אותו דרעק.
25/06/13 23:43
52צפיות
מוזכרים הרבה פעמים יחד עם הפליאדים.
נחשבים לחלק מ"הפדרציה הגלקטית" (עם או בלי האור) שנחשפה מזמן כפרויקט הונאה של האפורים שתפקידה לשטוף את המוח האנושי במסרים אוטופיים שקריים.
הם ידועים כרפטיליאנים, מה שלא מוסיף אמינות לדבריהם.
לגבי הפליאדים גם לי יש בעיה איתם
27/06/13 00:00
49צפיות
לא מאמינה להם, לא מאמינה שהם פתאום השתנו
הם די דפקו אותנו בתקופת אטלנטיס ומאז אנחנו
בעצם ירדנו בתודעה שלנו והתחלנו לעבוד עם ההגיון
לעומת זאת לסיריאנים יש לי חיבור מיוחד אני יודעת
שהם אכן מגינים עלינו ודואגים לנו וזאת לא הפעם
הראשונה שהם מצילים אותנו ואגב סיריאנים לא
נחשבים חוצנים
היגיון זה דבר חשוב.
27/06/13 01:43
41צפיות
הפליאדים היו פעם במעמד של הסיריאנים אולם לאחר יותר מדי שקרים פרצופם האמיתי נתגלה.
תהליך דומה קורה לסיריאנים אולם יותר לאט משום שיש פחות תקשורים איתם.
הסיריאנים קשורים לאננוקי - גזע חוצנים ששלט על המין האנושי באלימות בעבר, על פי גרסאות מסוימות.
לא מגינים ולא דואגים.
הסיריאנים תמיד נלחמו בפליאדים
28/06/13 13:11
43צפיות
ועל זה בעצם נפלה אטלנטיס
בעקבות ההתערבות של
הפליאדים.
כמה שטויות לא ייאמן
28/06/13 18:13
45צפיות
כמה אנושי ומימד 3 להאשים אחרים אנחנו הפלנו את עצמנו וזה מה שרמוז בספר בראשית עם "הגירוש מגן עדן" ירדנו למימד  תודעה נמוך יותר איבדנו את החיבור המלא וכו.
ואולי זה חלק מהתהליך שהיינו צריכים לעבור?
29/06/13 13:07
22צפיות
חשבתם אולי שאם לא היינו יורדים למימד השלישי
לא היינו חווים את החומר ואת יסוד האדמה כפי
שהוא נחווה ובעקבות כך הבריאה למדה המון על
אותו יסוד שזה בעצם המהות של הבריאה הנוכחית ?
º
זה מיתולוגיה, לא היסטוריה.
29/06/13 10:10
32צפיות
כל מתילוגיה טומנת בחובה גרעין של אמת
29/06/13 22:28
24צפיות
אפילו פירורי אמת אבל ככה זה דברים נשכחו ונעלמו עם הזמן  מבני  האנוש וההיסטוריה האנושית בעיקר לאחר שננעלנו לאחר מלחמות טראומות והשתלטות של כוחות חושך על האנושות הפצעים קשים לריפוי התחבושות ירדו בקרוב ונחזור לימי עלומנו  בקרוב.
Flix
עולם המיסטיקה - מזל רחל

מזל רחל

מתקשרת מדיום ויועצת רוחנית כל מה שרצית לדעת! לפרטים נוספים >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום