לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום שלנו – בית ליוצרים בבד ובצמר. פה נחלוק מידע, נשתף, נתייעץ, נביע דיעה ובעיקר נקבל וניתן השראה אחד לשני.תרגישו בבית!

ברוכים הבאים לפורום שלנו - בית ליוצרים בבד ובצמר, מקום ליצירה, הפריה הדדית, התייעצויות מקצועיות, התלבטויות, שיתוף בעבודות ועוד.
אין לפרסם בפורום הודעות בעלות אופי פרסומי מכל סוג שהוא או הודעות הכוללות מספרי טלפון, כתובות דואר רגיל או אלקטרוני. הודעות שכאלו יימחקו

הודעה חדשה

חנות בדים באזור יקנעם

14/10/09 23:54

עברתי לפני חודש וחצי מת"א ליקנעם ואני מתגעגעת מאוד לנחלת בינימין :((

מישהי יודעת היכן יש חנות בדים טובה באזור שלי? וחנות דיסקית? בינתיים לא מצאתי שום דבר.

תגיות:
חנות בדים באזור יקנעם
<< ההודעה הנוכחית
14/10/09 23:54
638צפיות

עברתי לפני חודש וחצי מת"א ליקנעם ואני מתגעגעת מאוד לנחלת בינימין :((

מישהי יודעת היכן יש חנות בדים טובה באזור שלי? וחנות דיסקית? בינתיים לא מצאתי שום דבר.

רק בחיפה בהדר
15/10/09 00:15
88צפיות
אמנם לא זול כמו בנחלה אבל יש מציאות פה ושם
הנה קישור להודעה מהקומונה עם פירוט  - המצב לא השתנה כמעט
היי
15/10/09 06:59
120צפיות
יש בטבעון חנות בדים (יקרה!) וחנות סדקית.
יש באזור התעשיה ביקנעם (מול כפר השעשועים ) חנות שיש בה קצת סדקית - מחטים, חוטים, לא המון אבל יש קצת...
תודה בנות ושאלה למיקי של נולה
15/10/09 07:58
96צפיות

איך קוראים לחנות בטבעון? איפה היא נמצאת בדיוק?
ואיך קוראים לחנות ביקנעם?
אם את יודעת - אני אשמח מאוד שתהיה לי כתובת קרובה למקרים דחופים.

יום טוב שיהיה ושוב תודה. :)
בטבעון - בד בבד
15/10/09 08:07
100צפיות
ויש גם סדקית שאני לא זוכרת איך קוראים לה, אבל היא בבית הצהוב במרכז המסחרי (לא רחוק מ"בד בבד")
לגבי הסדקית ביקנעם - ממש לא זוכרת שם.
זה מול כפר השעשעוים וששת למטה, מול הקניון, יש שילוט גדול שכולל "מוצרי טקסטיל". ליד הסופר שיש שם. מצטערת, לא זוכרת יותר מזה...
וואו, יקנעם נעשית עיר של תופרות?
15/10/09 08:03
97צפיות
אני חושבת שהחנות בדים בטבעון נסגרה (אני לא בטוחה כי חלפתי על פניה תוך כדי נהיגה). כמו שנאמר, אני צריכות לכתת רגלינו להדר. בעפולה (שנמצאת במרחק דומה מיקנעם לחיפה) יש חנות בדים+סידקית+תיקוני מכונות - הבדים אצלם יקרים לעומת הזהים להם בהדר אבל הסידקית נראית לי בסדר והמבחר גדול ונוח לראות, גם בתיקונים הוא היה בסדר איתי.
º
15/10/09 08:10
8צפיות
לאט לאט נהפוך אותה לעיר של תופרות...
15/10/09 11:32
57צפיות

תודה רבה על העזרה.
החנות בטבעון לא נסגרה
15/10/09 17:32
71צפיות
אבל היא אכן יקרה. אבל מביאה בדים ממש ממש יפים.
בהדר אני לא מוצאת את המבחר היפה שיש אצלה אבל מצד שני זול משמעותית. אם את צריכה חתיכת בד אחת לא שווה בשביל זה לנסוע להדר אבל אם את עושה קניה גדול ומרוכזת אז כן.
היי
15/10/09 08:09
67צפיות
תיתחדשי על הבלוג!
מה דעתך על שישי הבא?
יש מצב!
15/10/09 08:18
59צפיות
מה נעשה?????
עפולה
15/10/09 13:21
80צפיות
יש בעפולה חנות בדים אומנם לא הנחלה ובכול זאת לא נורא יקר ולא זול כמו שאפשר למצא בת"א-(תל אביבית לשעבר)
החנות נמצאת בסימטה מהשדרה המרכזית של עפולה-סגורה בצהריים ובימי שלישי אחה"צ.אין לי כתובת מדויקת אבל זו עפולה וכך הדברים עובדים בה......
קליטה מהירה בצפון
ליאה
מניסיוני החנות בטבעון יקרה מאוד!!!
15/10/09 20:44
82צפיות
וגם היו לי פעמים ששילמתי מחיר מופקע על בד שבבית גיליתי שהוא פגום.
אני אישית נוסעת לתל אביב פעם בכמה זמן ועושה קניה מרוכזת או לחילופין נוסעת לנצרת לשוק שהבדים שם סופר זולים אבל אין מבחר גדול של כותנות מודפסות אבל אני מאד אוהבת לטייל בשוק ובעל החנות נחמד והוגן ביותר.זה נמצא בעיר העתיקה וכל סוחר יוכל להדריך אותך להגיע לחנות.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות נבחרות

Flix
מרכז החזרי מס-imas

מרכז החזרי מס-imas

החזרי מס,ראיית חשבון,ליווי ויעוץ לפרטים נוספים>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום