בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.

חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.

מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .
כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל...נו אתם מבינים.

וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה

גלישה נעימה,

כל מי שחשבון האיביי או הפייפאל שלו הושעה מוזמן לפנות אלי בפרטי. אני מעוניין לכתוב מדריך כיצד להימנע מהשעיית חשבון האיביי והפייפאל שלנו ולשמור על עצמינו פעילים באיביי לטווח ארוך. (panayotiss ) תודה,דיסקרטיות מובטחת
הודעה חדשה

יבואן גאדג'טים למכירה בeBay

מאת: trader12
24/06/12 09:55
שלום חברים!
שמי קובי
אני מוכר בeBay בתקופה האחרונה, במשך התקופה הייתי קונה סטוקים מספקים מפוקפקים במקצת, כן שולחים בזמן לא שולחים בזמן ולאחר מכן היו לי בעיות עם הקונים...
כיום אני מטפח שם משתמש חדש לאחר שסגרו לי את השם משתמש הקודם שלי בגלל אי עמידה בזמנים(כמובן בגלל הספקים) אני בטוח שקורה לכם פעם בכמה זמן לקבל פידבקים בגלל אי עמידה בזמנים או מוצר באיכות גרועה וכו'...
אוכל למנוע ממכם את זה, אני אוכל לספק לכם את המוצר שאתם מחפשים במחיר הנמוך ביותר באיכות הגבוהה ביותר ולשרת אתכם בדרך הטובה ביותר,
נסו אותי ותראו
אתם מוזמנים ליצור איתי קשר:
loli-il@hotmail.com
052-4095252

אני מציע את שירותיי גם למוכרים מתחילים :)

יבואן גאדג'טים למכירה בeBay
<< ההודעה הנוכחית
24/06/12 09:55
391צפיות
º
תוכל לשלוח קצת מידע בפרטי?
24/06/12 12:08
51צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום