לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום איביי ופייפל ebay & paypal
פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איביי ופייפל ebay & paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,
`

מעקב אחר משלוח USPS באתר דואר ישראל, אפשרי?

מאת: EvilKidZ
31/01/10 22:43
שלום לכם,

רציתי לדעת אם אפשר לעקוב אחרי משלוח שנשלח מארה"ב באמצעות USPS עם מספר מעקב באתר של דואר ישראל.
אני יודע שעם מספרי מעקב של חבילות שנשלחו מסין לא היתה בעיה והייתי ממש רואה את הסטטוס של החבילה כשהגיעה לארץ, אבל מה קורה עם משלוחים של USPS - הם גם ניתנים למעקב?
אני אציין שהמספר מעקב תקין כי באתר האמריקאי רשום שהמשלוח יצא לפני 12 ימים.

תודה מראש!
מעקב אחר משלוח USPS באתר דואר ישראל, אפשרי?
<< ההודעה הנוכחית
31/01/2010 | 22:43
3
2723
שלום לכם,

רציתי לדעת אם אפשר לעקוב אחרי משלוח שנשלח מארה"ב באמצעות USPS עם מספר מעקב באתר של דואר ישראל.
אני יודע שעם מספרי מעקב של חבילות שנשלחו מסין לא היתה בעיה והייתי ממש רואה את הסטטוס של החבילה כשהגיעה לארץ, אבל מה קורה עם משלוחים של USPS - הם גם ניתנים למעקב?
אני אציין שהמספר מעקב תקין כי באתר האמריקאי רשום שהמשלוח יצא לפני 12 ימים.

תודה מראש!
כו
01/02/2010 | 01:08
2
483
אתר דואר ישראל מעדכן מספרי מעקב של חבילות מחו"ל.
בדקתי ואתה צודק, אבל..
01/02/2010 | 11:45
1
584
לקחתי מס' מעקב של חבילה שכבר קיבלתי מארה"ב ובאמת היו פרטים מלאים של זמן הגעה גם באתר של USPS וגם בדואר ישראל.
ניסיתי לתאם את זמן ההגעה בין שני המשלוחים, והמשלוח שכבר קיבלתי הגיע אחרי 10 ימים לישראל, אולם המשלוח הנוכחי עדיין לו הגיע למרות שעברו 12 ימים מאז שהוא נשלח.

השאלה שלי היא כזאת, במידה ואין פרטים ב-USPS על הגעה של המשלוח לארץ אז אני לא אראה מן הסתם גם את הסטטוס באתר של דואר ישראל, נכון?
זה מה שקורה בפועל, כשאני מכניס את המס' מעקב בדואר ישראל אני מקבל הודעה שאין פרטים על המס' המעקב שהכנסתי.

יכול להיות שהחבילה פשוט עדיין לא הגיע לישראל..

תודה מראש!
מסקנה נבונה..
01/02/2010 | 13:01
340
הודעות אחרונות
10:23 | 28.08.15 אורחים בפורום
00:36 | 28.08.15 אורחים בפורום
21:10 | 27.08.15 ArtieBucco
20:30 | 27.08.15 אורחים בפורום
11:09 | 27.08.15 Sunshine girl4
13:57 | 26.08.15 אורחים בפורום
09:47 | 26.08.15 valipro
00:13 | 26.08.15 G Gabi
20:05 | 25.08.15 אורחים בפורום
17:58 | 25.08.15 אורחים בפורום
23:49 | 24.08.15 michal500
22:15 | 24.08.15 avshalom533
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום