לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
| שאלה בנושא שכר לימוד? בידינג? בדוק פה קודם  | הפרסום בפורום אסור! לשם כך קיימים הלוחות.| נא לקרוא את חוקי הפורום | . תשובות סופיות לקבלה יינתנו כאשר יתמלא המקום בחוג באופן סופי - זה יכול להיות גם לקראת תחילת הלימודים!

המשך >>

ביטול הרשמה מקוונת באינטרנט

מאת: magdalini
15/04/11 18:26
היי, לפנ חודש בערך ניסתי להיאשם באינטרנט לאוניברסיטה אבל ברגע האחרון החלטתי שלא לעשות כן. הייתי בטוח שביטלתי את ההרשמה, היום קיבלתי למייל הודעה שאוניברסיטת ת"א מברכת אותי על הרישום עך סך 470 ש"ח... ממש התפלאתי ובאתר כתוב שלא ניתן להחזיר את הסכום...

מה ניתן לעשות??

האם מישהו כבר עבר מצב דומה?
ביטול הרשמה מקוונת באינטרנט
<< ההודעה הנוכחית
15/04/2011 | 18:26
1
68
היי, לפנ חודש בערך ניסתי להיאשם באינטרנט לאוניברסיטה אבל ברגע האחרון החלטתי שלא לעשות כן. הייתי בטוח שביטלתי את ההרשמה, היום קיבלתי למייל הודעה שאוניברסיטת ת"א מברכת אותי על הרישום עך סך 470 ש"ח... ממש התפלאתי ובאתר כתוב שלא ניתן להחזיר את הסכום...

מה ניתן לעשות??

האם מישהו כבר עבר מצב דומה?
הביטול הרשמה
17/04/2011 | 09:15
33
הי
עליך לפנות במכתב בקשה לאגף רישום ומנהל תלמידים בבקשה להחזר דמי הרישום תוך מתן הסבר כיון שבעיקרון דמי רישום אינם מוחזרים. במידה ויימצא לנכון,דמי הרישום יוחזרו לך.
עליך לציין שם ומס תעודת זהות.

בברכה,
ליבנה
הודעות אחרונות
22:43 | 01.09.15 emptysoul
20:07 | 01.09.15 אורחים בפורום
10:09 | 01.09.15 שיננית4
15:11 | 27.08.15 אורחים בפורום
15:59 | 23.08.15 the allman brothers
18:43 | 16.08.15 אורחים בפורום
18:37 | 16.08.15 אורחים בפורום
13:17 | 15.08.15 ADIPO3