לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ארוע מרגש ויוצא דופן שאף אחד לא ישכח. זה מה שכולנו רוצים עבור ילדינו. הפקת חגיגת בר/בת מצווה דורשת המון החלטות: בחירת מועד ומקום לחגוג בו, אוכל, קישוט, תאורה, מוזיקה, הפעלות ומשחקים, מתנות, ברכות, צילום ועוד ועוד. הפורום הזה נועד לסייע להורים להפיק ארוע בר/בת-מצווה כזה שיתאים לסגנון המשפחה והאורחים ולתקציב המשפחתי ויהיה ייחודי ויוצא דופן.

הפורום מפגיש בין הורים שעומדים לחגוג לילדיהם לבין הורים שכבר חגגו ויכולים לתרום מהידע והניסיון שצברו. הוא כולל מידע רב לגבי ספקים שונים שמציעים את שרותיהם, אבל גם משתפים את הגולשים בניסיון הרב שצברו. ובנוסף לכל, מאמרים מקצועיים שיעזרו לכם לנהל את ההפקה ללא לחצים מיותרים, לא לשכוח שום פרט, לעמוד בתקציב שקבעתם לעצמכם ובסופו של דבר, לבוא רגועים לארוע ואפילו להנות.

לאחר 34 שנים של עיסוק בתחום הארועים כקוסם וכממציא ומפעיל משחקי חוויה מגנטיים (הגמד הנעלם), החלטתי להעמיד את הידע הרב שצברתי לרשות המשפחות החוגגות. אני בטוח שהפורום הזה אכן יסייע לכם להפיק את ארוע החלומות, להתרגש, להנות ולזכור.

בברכה,

יורם בר-סלע - מנהל הפורום
http://www.hagamad.co.il

ברכת הורים לבר-מצווה

28/01/08 22:42
היי!
אני מחפשת טקסט של כ-4 שורות (או טיפה יותר..) שמהווה מעין "צידה לדרך" מההורים לבן.אשמח לרעיונות!

ברכת הורים לבר-מצווה
<< ההודעה הנוכחית
28/01/08 22:42
817צפיות
הדרך לאיתקה?
28/01/08 23:38
136צפיות
קצת יותר מארבע שורות
29/01/08 14:54
167צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
º