לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הנמצאים - הודעת מנהל הפורום

שלום חברים, 
לאחר כעשר שנות הפסקה, אני יותר משמח לחזור ולהיות פעיל בפורום מקצועי נכבד זה.
כמי שהשקיע עשרות שנים מחייו לתחום התעבורה, אני בטוח שאהנה , לפתח דיונים משפטיים מעניינים, יחד עם הפעילים הקבועים ושאר האורחים בפורום התעבורה. 
המשך...
הודעה חדשה

חברת מילגם ועירית חולון דוחות חניה לא חוקיים

מאת: אבי בקל
19/03/10 00:21
בחודש  דצמבר 2009 עירית חולון העבירה לחברת מילגם( שעובדת על אחוזים גבוהים על הגביה)לבצע עבורה את גביית דוחות החניה .
חברת מילגם שלחה לאנשים ריכוז דוחות לי למשל משנת 1999 על אף ידעתה וכמובן ידיעת עירית חולון שהדוחות  אינם חוקיים
חברת מילגם שלחה לחייבים עיקולים לבנקים ותאריך 16/02/10 שבקשתי אישורים למשלוח הדוחות והתנהלות (שחייבים לבצע פעולה כל 3 שנים) חיכיתי חודש שלם ורק לאחר פניה ליועצת המשפטית של עירית חולון עו"ד ליאת לרנר קבלתי את רשימה לעיון במקום על משלוח הדוחות ( לפחות ל 8 דוחות לא היו אישורים ובטלו ) כשבקשתי את התנהלות שלחו מכתב שבו לא מופיע כלום על התנהלות ( להזכריכם חייבים לבצע פעולה כל 3 שנים ולא הדוח מבוטל) כשאלתי מתי הקבל את ההתנהלות של הדוחות אמרו לא יודעים וכל זאת לדעתי בכוונה תחילה על מנת להתיש את האזרח בנתיים החשבונות שלי מעוקלים והם לא מוכנים להוריד את העיקול עד לבירור הענין  
רוב האזרחים שמגיעים לחברה נתקלים ביחס משפיל כולל אני.ומשלמים את הדוחות בגלל  שלא  מכרים את החוק והפחדים.
אני שואל את היועץ המשפטי/ראש העיר של עירית חולון שיודעים  שקיימים המון דוחות לא חוקיים  והם נותנים יד לעניין עם זה חוקי ואזרחי
עלי לציין שהיו לי דוחות גם בתל אביב ופתח תקוה ושם  גם בגלל היחס מצד הנוגעים בדבר  ( שבאים לקראת האזרח הגעתי להסדרים ושלמתי . ( חברת מילגם ידוע בנסיון לגבות דוחות לא חוקיים )

תגיות:
חברת מילגם ועירית חולון דוחות חניה לא חוקיים
<< ההודעה הנוכחית
19/03/10 00:21
1711צפיות
º
כל מה שכתבתי אפשר לראות בגוגל רק לכתוב מילגם
19/03/10 00:29
99צפיות
תגובה
19/03/10 05:35
101צפיות
גם תביעה תגיע בהמשך
19/03/10 07:34
97צפיות
מקרה דומה
25/03/10 11:30
96צפיות

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד אורון הינו ממשרדי עורכי דין לדיני התעבורה המובילים בתחום אשר אותו ייסד, הקים ומנהל עו"ד אילון אורון. המשרד עוסק בתחום זה בלבד ומטפל בייצוג נ
עוד...

הודעות נבחרות

לא נמצאו הודעות נבחרות.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום
Flix