בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

המשרד הוקם בשנת 1976.

עיסוקו של המשרד הינו בתחום המשפט התעבורתי בלבד. העיסוק בתחום דיני התעבורה נעשה

הן במישור הארצי והן במישור הבינלאומי כיועץ למשרדי עורכי דין בחו"ל.

בין השנים 1983-1988 כיהן עו"ד אשר ארבל כשופט תעבורה בבית המשפט בתל אביב.

פסיקתו הינה הפסיקה התעבורתית האחת והיחידה אשר פורסמה פעמיים בקובץ פס"מ קובץ הפסיקה של בתי המשפט המחוזיים.

יחודו של המשרד הינו בהיותו "משרד בוטיק" העוסק בתחום דיני התעבורה בלבד.

עו"ד אשר ארבל מופיע ל ב ד ו בתיק הנמסר לטיפולו, הוא היחיד אשר יופיע בפני בית המשפט בעת שמיעת הראיות כאשר נסיונו, וותק עבודתו הרב ומעמדו ידועים לכלל בתי המשפט, קרי המדובר בשרות אישי צמוד בכל מהלך ומהלך.

נסיונו, וותק עבודתו וכן קשריו והכרותו את מערכת אכיפת החוק מסייעים במהלך ניהול התיק לרבות משא ומתן להשגת הסדרי טיעון.

למשרד עו"ד אשר ארבל שורה ארוכה של לקוחות הנמנים עם בכירי מערכת הבטחון, מספר רב של אלופי צה"ל בעבר נמנים על לקוחות המשרד.

עו"ד אשר ארבל הופיע בכל התיקים בהם הואשמו נהגים- שוטרים בגרימת מוות בעת נהיגה מבצעית ובתחום זה זוקף עו"ד ארבל לזכותו פסקי דין בהם זוכו נהגים מאשמת גרימת מוות.

עו"ד אשר ארבל הינו " אביו – מולידו" של התחום הייחודי בדיני התעבורה - תחום הנהיגה בשכרות. פסק דינו בשבתו בבית המשפט לתעבורה אושר על ידי בית המשפט העליון והיווה אבן היסוד לפסיקה בנושא. בין הלקוחות ניתן למנות אף עורכי דין – כנאשמים בזכות עצמם, עורכי דין מן המובילים בארץ ובעלי משרדים גדולים.

מי אני  ?
המשך...
הודעה חדשה

חברת מילגם ועירית חולון דוחות חניה לא חוקיים

מאת: אבי בקל
19/03/10 00:21
בחודש  דצמבר 2009 עירית חולון העבירה לחברת מילגם( שעובדת על אחוזים גבוהים על הגביה)לבצע עבורה את גביית דוחות החניה .
חברת מילגם שלחה לאנשים ריכוז דוחות לי למשל משנת 1999 על אף ידעתה וכמובן ידיעת עירית חולון שהדוחות  אינם חוקיים
חברת מילגם שלחה לחייבים עיקולים לבנקים ותאריך 16/02/10 שבקשתי אישורים למשלוח הדוחות והתנהלות (שחייבים לבצע פעולה כל 3 שנים) חיכיתי חודש שלם ורק לאחר פניה ליועצת המשפטית של עירית חולון עו"ד ליאת לרנר קבלתי את רשימה לעיון במקום על משלוח הדוחות ( לפחות ל 8 דוחות לא היו אישורים ובטלו ) כשבקשתי את התנהלות שלחו מכתב שבו לא מופיע כלום על התנהלות ( להזכריכם חייבים לבצע פעולה כל 3 שנים ולא הדוח מבוטל) כשאלתי מתי הקבל את ההתנהלות של הדוחות אמרו לא יודעים וכל זאת לדעתי בכוונה תחילה על מנת להתיש את האזרח בנתיים החשבונות שלי מעוקלים והם לא מוכנים להוריד את העיקול עד לבירור הענין  
רוב האזרחים שמגיעים לחברה נתקלים ביחס משפיל כולל אני.ומשלמים את הדוחות בגלל  שלא  מכרים את החוק והפחדים.
אני שואל את היועץ המשפטי/ראש העיר של עירית חולון שיודעים  שקיימים המון דוחות לא חוקיים  והם נותנים יד לעניין עם זה חוקי ואזרחי
עלי לציין שהיו לי דוחות גם בתל אביב ופתח תקוה ושם  גם בגלל היחס מצד הנוגעים בדבר  ( שבאים לקראת האזרח הגעתי להסדרים ושלמתי . ( חברת מילגם ידוע בנסיון לגבות דוחות לא חוקיים )

תחומי עניין רלוונטים:

חברת מילגם ועירית חולון דוחות חניה לא חוקיים
<< ההודעה הנוכחית
19/03/10 00:21
1387צפיות

תחומי עניין רלוונטים:
º
כל מה שכתבתי אפשר לראות בגוגל רק לכתוב מילגם
19/03/10 00:29
86צפיות

תגובה
19/03/10 05:35