בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

המשרד הוקם בשנת 1976.

עיסוקו של המשרד הינו בתחום המשפט התעבורתי בלבד. העיסוק בתחום דיני התעבורה נעשה

הן במישור הארצי והן במישור הבינלאומי כיועץ למשרדי עורכי דין בחו"ל.

בין השנים 1983-1988 כיהן עו"ד אשר ארבל כשופט תעבורה בבית המשפט בתל אביב.

פסיקתו הינה הפסיקה התעבורתית האחת והיחידה אשר פורסמה פעמיים בקובץ פס"מ קובץ הפסיקה של בתי המשפט המחוזיים.

יחודו של המשרד הינו בהיותו "משרד בוטיק" העוסק בתחום דיני התעבורה בלבד.

עו"ד אשר ארבל מופיע ל ב ד ו בתיק הנמסר לטיפולו, הוא היחיד אשר יופיע בפני בית המשפט בעת שמיעת הראיות כאשר נסיונו, וותק עבודתו הרב ומעמדו ידועים לכלל בתי המשפט, קרי המדובר בשרות אישי צמוד בכל מהלך ומהלך.

נסיונו, וותק עבודתו וכן קשריו והכרותו את מערכת אכיפת החוק מסייעים במהלך ניהול התיק לרבות משא ומתן להשגת הסדרי טיעון.

למשרד עו"ד אשר ארבל שורה ארוכה של לקוחות הנמנים עם בכירי מערכת הבטחון, מספר רב של אלופי צה"ל בעבר נמנים על לקוחות המשרד.

עו"ד אשר ארבל הופיע בכל התיקים בהם הואשמו נהגים- שוטרים בגרימת מוות בעת נהיגה מבצעית ובתחום זה זוקף עו"ד ארבל לזכותו פסקי דין בהם זוכו נהגים מאשמת גרימת מוות.

עו"ד אשר ארבל הינו " אביו – מולידו" של התחום הייחודי בדיני התעבורה - תחום הנהיגה בשכרות. פסק דינו בשבתו בבית המשפט לתעבורה אושר על ידי בית המשפט העליון והיווה אבן היסוד לפסיקה בנושא. בין הלקוחות ניתן למנות אף עורכי דין – כנאשמים בזכות עצמם, עורכי דין מן המובילים בארץ ובעלי משרדים גדולים.

מי אני  ?
המשך...
הודעה חדשה

מאיזה גיל מותר להושיב ילד במושב הקדמי...

מאת: Yoss613
11/03/09 23:28
היות וחיפשתי זמן רב מדי את התשובה לנושא (וזה די הפתיע אותי כי כל הורה עם רכב נזקק לשאלה זו) -  אביא כאן את מה שמצאתי ותקנו אותי אם טעיתי.
ציטוט מתוך:
תקנות התעבורה (תיקון) ,התשס"ה – 2004
"בתוקף סמכותי לפי סעיפים 70 ו71- לפקודת התעבורה (להלן הפקודה),ובאישור ועדת הכלכלה של הכנסת לפי סעיף 21א(א) לחוק יסוד : הכנסת , וסעיף 2(ב) לחוק העונשין,התשל"ז1977- אני מתקין תקנות אלה:
1.במקום תקנה 83א לתקנות התעבורה, התשכ"א1961- (להלן-התקנות העיקריות) יבוא:
83א. (א) בתקנה זו ובתקנה 83ב -
"מושב בטיחות" – מושב הרתום לרכב באמצעות חגורת בטיחות המיועד להסעת ילדים ברכב,שמותקנות בו חגורות המיועדות לרתימת הילד אליו,העומד בתקן המפורט בפרט 4 לחלק ג' בתוספת השניה;
"מושב מגביה" – מושב המיועד להסעת ילדים ברכב כשהילד היושב עליו רתום בחגורת הבטיחות של הרכב והעומד בתקן המפורט בפרט 4 לחלק ג' בתוספת השנייה;
(ב) לא יסיע אדם במושב קדמי ברכב מנועי ובמושב אחורי ברכב מנועי ששנת ייצורו 1983ואילך,למעט אוטובוס,מונית ואופנוע –
1) ילד שטרם מלאו לו 3 שנים ,אלא אם כן הוא רתום במושב בטיחות המתאים לגובהו )ומשקלו של הילד
2) ילד שמלאו לו 3 שנים וטרם מלאו לו שמונה,אלא אם כן הוא רתום במושב בטיחות או )במושב מגביה המתאים לגובהו ומשקלו של הילד." - סוף ציטוט (ההדגשה שלי)

כלומר על פי המשפט האחרון מעל גיל שמונה (8) אין הגבלה על הושבת ילד גם במושב הקדמי ליד הנהג!!
כמובן שזה (להבנתי לפחות) החוק היבש וכל המחמיר בדיני נפשות אלה בוודאי שיבורך, אך לכאורה לפי החוק לא קיימת הגבלה כל שהיא מעבר לגיל שמונה.
ושוב אם אני טועה תקנו אותי ומהר...

כתובות אינטרנט מצורפות:

מאיזה גיל מותר להושיב ילד במושב הקדמי...
<< ההודעה הנוכחית
11/03/09 23:28
11419צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
ילד מעל גיל 8 הוא ככל נוסע מבוגר.
12/03/09 03:39
839צפיות
קבל ציטוט מדוייק מהחנ"א
12/03/09 09:25
1230צפיות
אתה לא מדייק. מעל גיל 8 אין חובה ספציפית
12/03/09 10:45
903צפיות
º
ורצוי לזכור שיותר בטוח לשבת מאחור
12/03/09 10:45
297צפיות
אני לא מבין במה איני מדייק ????
12/03/09 11:03
423צפיות
º
פרט לעובדה שכלל לא הגבתי להודעה שלך
12/03/09 12:41
298צפיות
º
סליחה, יצאתי חמור, צודקת
12/03/09 13:04
286צפיות
למה חמור? אפשר לחשוב שהאשמת אותי בפשע...
12/03/09 14:27
222צפיות
את נסמכת על משהו שכתוב בחוק או בתקנות?
12/03/09 23:28
320צפיות
את החוק ציטטו פה כבר לפני
15/03/09 10:18
342צפיות
כתבת שאני לא מדייק...
16/03/09 01:51
304צפיות

עסקים נבחרים