לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן.
מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים.

הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום.

נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון.

היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.

אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה מוצלחת לאלה שייבחרו להגיע הנה וקריאה מועילה לאלה שיבדקו ובסוף לא לבוא לכאן את כולבם נכבד ובכולכם נתכבד. דיון פורה !!

מתחילים כאן !!!!    חובה לקרוא הודעה זו.
המשך...
הודעה חדשה

עבודה כמנופאי/תפעול כלים כבדים/נהג משאית

מאת: ל ו ז
04/12/09 10:19
שלום,

אני רוצה לברר לגבי אפשרויות תעסוקה בתחום של הפעלת מנופים, כלים כבדים, ונהיגה על משאית.
לאדם שאני בודקת עבורו יש נסיון (בישראל) בכל התחומים הללו. הוא מאוד רוצה לעבור לקנדה ולעבוד שם באחד התחומים. ואולי בהמשך לעבור תהליך של הגירה.

אם הבנתי נכון, הדרך הטובה ביותר היא למצוא מעסיק קנדי ש"ידרוש" את העובד. האם זה כך?

כיצד מתחילים את התהליך?
האם יש צורך בויזת עבודה בתחומים אלה?

אם מישהו מכיר את התחום ויוכל להפנות אותי לאתרים רלוונטיים, אודה לו מאוד. אני מחפשת אתרים בהם ניתן לחפש הצעות עבודה בתחום... עבודה שמופנית ל"עובדים זרים"...
האם שליחת קורות חיים למעסיקים פוטנציאליים זו התחלה נכונה?

אודה לכל פיסת אינפורמציה!

עבודה כמנופאי/תפעול כלים כבדים/נהג משאית
<< ההודעה הנוכחית
04/12/09 10:19
381צפיות
כיצד מוצאים מעסיק קנדי?
06/12/09 10:32
164צפיות
זה בדרך כלל עובד באמצעות קשרים אישיים
06/12/09 13:15
114צפיות
איפה הם יושבים?