לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן.
מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים.

הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום.

נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון.

היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.

אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה מוצלחת לאלה שייבחרו להגיע הנה וקריאה מועילה לאלה שיבדקו ובסוף לא לבוא לכאן את כולבם נכבד ובכולכם נתכבד. דיון פורה !!

 
מתחילים כאן !!!!    חובה לקרוא הודעה זו.
המשך...
הודעה חדשה

הארכת ויזת תייר

מאת: yaron0060
04/12/09 04:44
קבלתי הארכה של ויזת תייר עד 3.1.2010 משום מה האריכו רק ל-4 חודשים ( הקודמת נגמרה ב-1.9.09) אם ברצוני להשאר לאולימפידת החורף שמתחילה בוונקובר ב-12,2.2010 למשך שבועיים מה

מומלץ לעשות במקרה הזה? לצאת ולחזור או לבקש הארכה נוספת ?

תודה מראש לכל העונים ושיהיה סוף שבוע טוב

 
תגיות:
הארכת ויזת תייר
<< ההודעה הנוכחית
04/12/09 04:44
14צפיות
קבלתי הארכה של ויזת תייר עד 3.1.2010 משום מה האריכו רק ל-4 חודשים ( הקודמת נגמרה ב-1.9.09) אם ברצוני להשאר לאולימפידת החורף שמתחילה בוונקובר ב-12,2.2010 למשך שבועיים מה

מומלץ לעשות במקרה הזה? לצאת ולחזור או לבקש הארכה נוספת ?

תודה מראש לכל העונים ושיהיה סוף שבוע טוב

אני לא יודע אם מותר להגיש בקשה להארכה נוספת
05/12/09 01:21
אבל אם כן הייתי פשוט מגיש בקשה נוספת בסוף דצמבר (סביב ה20 נגיד) ככה שהם יקבלו את זה לפני שפג לך תוקף הויזה.
עד שתקבל תשובה שלילית האולימפיאדה תיגמר...
תבקש הארכה נוספת ממש לפני פקיעת התוקף של
05/12/09 01:39
2צפיות
המסמך הנוכחי. אתה תהיה בסטאטוס חוקי תקופה הרלוונטית אפילו אם הבקשה בסופו של דבר תסורב.
º
בתקופה*
05/12/09 01:42
1צפיות
תודה על התשובות שאלה קטנה
05/12/09 23:03
1צפיות
מה הסיכוי לצאת בסוף החודש ולחזור בתחילת פברואר מבחינת כניסה חזרה ?

אם למישהו יש נסיון בעיניין ?
לא מומלץ במקרה שלך
05/12/09 23:44
1צפיות
זה לא כפתור reset . העובדה שכבר היית במדינה 6 חודשים , הגבילו את ההארכה שלך ל4 חודשים נוספים  בעלת משקל. אתה תחשף לאפשרות שלא ייתנו לך להכנס חזרה.
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום