לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום זיהוי סרטים
צפיתם בסרט ואתם לא יודעים את שמו? מנסים להיזכר בסרט מסויים ולא מצליחים? אנחנו פה בשביל לעזור. מטרת הפורום הוא לעשות את העבודה הזאת קלה יותר בשבילכם, ולנסות להקל על שבירת הראש במציאת השמות או הבאת הפרטים האפשריים.לא מבטיחים תשובה לכל שאלת זיהוי שבעולם, אבל מבטיחים לנסות ולנצל את הידע הקיים כאן של הניהול (והגולשים האחרים).אז...אנחנו פה בשבילכם, לכל שאלת זיהוי קולנועית תהנו ואל תהססו לשאול.

אודות הפורום זיהוי סרטים

צפיתם בסרט ואתם לא יודעים את שמו? מנסים להיזכר בסרט מסויים ולא מצליחים? אנחנו פה בשביל לעזור. מטרת הפורום הוא לעשות את העבודה הזאת קלה יותר בשבילכם, ולנסות להקל על שבירת הראש במציאת השמות או הבאת הפרטים האפשריים.לא מבטיחים תשובה לכל שאלת זיהוי שבעולם, אבל מבטיחים לנסות ולנצל את הידע הקיים כאן של הניהול (והגולשים האחרים).אז...אנחנו פה בשבילכם, לכל שאלת זיהוי קולנועית תהנו ואל תהססו לשאול.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

מחפש סרט על מכשפות

מאת: Ro¥aL
07/08/07 20:40
יש שלוש מכשפות שלומדות בביה"ס ועוד אחת שהגיעה מעיר אחרת או משהו, ואז היא מתחברת עם השלוש האחרות (וקוראים להן לפי הכיוונים: מכשפת הצפון, הדרום, המזרח והמערב)
באיזשהו שלב המכשפה הראשית והכי רעה (שיש לה שיער קצר) רבה עם החדשה כי היא לא רצתה לעשות דברים רעים או משהו כזה ואז היא גורמת לה להזיות (שכל הבית שלה מלא חרקים) וכאלה והורגת את ההורים שלה נראה לי
בסוף הסרט המכשפה עם השיער הקצר מתה והחדשה עוברת דירה. 2 המכשפות השניות חושבות שהיא איבדה את הכוחות שלה אז היא גורמת לסערה... נראה לי

אני זוכר את הסרט ממש במעורפל אז אני מקווה שזה מובן

תודה רבה
תגיות:
«מנהל קומונת פחד מפחיד» 6386

"Say Nickelback for me, Say 1793 to me, And I'll leave all the other forums behind me, Say it if it's worth Savin Me"

...•``¯¯´´•.
\......the..../
/.....ring....\
..`•..¸¸¸..•´´

© Ro¥aL ©

"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometim
מחפש סרט על מכשפות
<< ההודעה הנוכחית
07/08/2007 | 20:40
3
806
יש שלוש מכשפות שלומדות בביה"ס ועוד אחת שהגיעה מעיר אחרת או משהו, ואז היא מתחברת עם השלוש האחרות (וקוראים להן לפי הכיוונים: מכשפת הצפון, הדרום, המזרח והמערב)
באיזשהו שלב המכשפה הראשית והכי רעה (שיש לה שיער קצר) רבה עם החדשה כי היא לא רצתה לעשות דברים רעים או משהו כזה ואז היא גורמת לה להזיות (שכל הבית שלה מלא חרקים) וכאלה והורגת את ההורים שלה נראה לי
בסוף הסרט המכשפה עם השיער הקצר מתה והחדשה עוברת דירה. 2 המכשפות השניות חושבות שהיא איבדה את הכוחות שלה אז היא גורמת לסערה... נראה לי

אני זוכר את הסרט ממש במעורפל אז אני מקווה שזה מובן

תודה רבה
The Craft
07/08/2007 | 21:13
63
The Craft בעיברית אולי הוא נקרא הכישוף
זה נשמע כמו the craft
07/08/2007 | 21:14
1
35
לינק
http://imdb.com/title/tt0115963/