לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום ניהול בית! ניהול בית על כל היבטיו הוא דבר לא פשוט. הפורום מלא במידע חשוב, טיפים ורעיונות טובים לכל מי שרוצה לטפח את ביתו ולשפר את איכות חייו. כל אחד מוזמן לשאול שאלות, לתת טיפים, להתייעץ, להעלות דילמות ולקבל תשובות. אין ספק שגם אם אינך עקר/ת בית, ובמיוחד אם לא - זה המקום בשבילך. אנא פעלו לפי התקנות הבאות על מנת לשמור על הסדר וההתנהלות התקינה של הפורום שלנו: תוכן והתדיינות: 1. יש לשמור על תרבות דיון נאותה, ולהמנע משימוש בשפה גסה, מעליבה או תוקפנית. 2. במקרה ופנו אליכם בשפה מעליבה או תוקפנית, השתדלו לא להעיר הערות אישיות על גבי הפורום. יש ליידע את המנהל על כך במסר אישי, ואף לפנות אל האדם הפוגע במסר אישי. 3. אין לפרסם הודעות בעלות תוכן פוגעני, מכליל, גזעני, לאומני וכאלה שעוברות על התקנון הכללי של תפוז ו/או על החק במדינת ישראל. כללי שרשור: פורום ניהול בית הוא פורום פעיל מאד, ויש לשמור על הסדר הכללי של דף הפורום: 1. הודעות שלא קשורות ישירות לנושאי הפורום מוזמנות בהחלט להשתרשר תחת האייקון . 2. אין להגיב להודעות מנהלתיות. הודעה מנהלתית היא הודעה ששורשרה על ידי מנהל הפורום או מנהל פינה בפורום. להודעה מנהלתית אין תוכן, או שכתוב בה במפורש

ברוכים הבאים לפורום ניהול בית, בפורום תמצאו את כל השאלות והתשובות לניהול בית נכון: ניקיון, אוכל, משפחה, תיקונים, עבודה, יחסים, בילויים,אירועים משפחתיים חשובים ועוד - אני מאחלת לכולם הנאה מלאה מהפורום
המשך...
הודעה חדשה

קומקום לא-חשמלי, "של פעם"

מאת: לטלוט
08/02/12 19:50
ליושבי הפורום שלום!

במסגרת נסיונות נואשים לצמצם את צריכת החשמל, החלתי בחיפושים אחר קומקום להרתחת מים על גז.
לתדהמתי גיליתי שקומקומים כאלו ברשת עולים 150-450 ש"ח! יותר מקומקום חשמלי באותו נפח..

שאלותיי לכם:
1. היכן לקנות קומקום כזה, שלא דרך האינטרנט?
2. האמנם זה המחיר?? כמה צריך לעלות קומקום שורק?

תודה וחורף חם לכולם.

קומקום לא-חשמלי, "של פעם"
<< ההודעה הנוכחית
08/02/12 19:50
288צפיות
יש בחנויות כלים "של פעם" כאלה קומקומים
08/02/12 20:32
77צפיות
אין לי מושג כמה עולה
08/02/12 20:40
48צפיות
º