בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
זהו, התגייסתם. עכשיו גם אתם חלק מהמערכת הירוקה הזו, לפחות לשנתיים-שלוש הבאות.

אם חזרתם אחרי 21 מיוזעים בשטח, אם אחד המפקדים ממש עיצבן אתכם, אם הבסיס שלכם מעלה לכם ת'סעיף-

אתם מוזמנים אלינו בשביל לשאול, לשתף, להתעניין, לחפש ולפגוש עוד חבר'ה שנמצאים בדיוק במצב שלכם.

הנהלת פורום סדירים

שימו לב! בקשת ו/או מתן מידע בנוגע למספרי יחידות, מיקומן או כל מידע מסווג אחר על גבי הפורום- אסור בהחלט.
פרסום חברות, מוצרים, שירותים וכו' על גבי הפורום- רק לאחר קבלת אישור מפורש מהנהלת הפורום.
המשך...
הודעה חדשה

האם יכול לרדת לי פרופיל? כאבי גב.

מאת: The DDM
24/12/08 11:30
אז ככה, כרגע עם פרופיל 72 (על בעיות גב - עקמת) בטירונות 03(צ'ונג) של לוחמי חילוץ והצלה של פיקוד העורף.
חודש לתוך הטירונות, אחרי שבוע שדאות קר וקשה במיוחד, כאבי הגב שלי החמירו והחמירו, נתפסו לי (כנראה מהקור) כמה שרירים בגב שלחצו על עמוד השדרה (שעקום גם ככה) מה שיצר כאבים קשים בעמוד השדרה. במהלך 5 ימים שבהם אני מנסה לשכנע את המפקדים שלי שאני לא עושה הצגות, הגעתי בסוף למצב שאני לא יכול לזוז בכלל, לא יכול לעמוד, לא יכול ללכת לשרותים בכוחות עצמי, מקיא מכאבים ולא יכול לאכול או לישון (בחמשה ימים).
כשהגענו לבסיס, נתנו לי לראות רופא שנתן לי גימלים בנתיים, וביום ראשון אני נוסע לחר"פ בצריפין לראות אורטופד.
עשיתי צילום רנטגן, שבו רואים את העקמת שלי ולא יותר מזה, ועשיתי צילום CT, שעוד אין לו תוצאות אבל אני משאר שהוא תקין (אין לי פריצת דיסק לדעתי).

בכל מקרה, יש לי 2 סעיפים של בעיות גב, ששניהם מורידים את הפרופיל ל72. אבל הנסיון מראה שלמרות שיש לי "רק עקמת" ושאני יכול לשרת בשרות קרבי, שאני בעצם לא יכול בגלל הכאבים.
השאלה היא אם "כאבי גב עזים" הם סיבה להורדת פרופיל? נכון לכרגע לדעתי אני לא יכול לעשות שירות קרבי, ואני ממש מפחד להגיע שוב למצב שאני לא יכול ללכת להשתין בלי עזרה ושאני מת מכאבים, אבל לפי מה שידוע לי, אין שום סיבה שיורידו לי פרופיל... אז מה בידיוק אני עושה ?
האם האורטופד יכול להוריד לי פרופיל על פי שיקול דעת אישי שלו? או שהוא נצמד לספר פרופילים שקבע לי 72 מלחתחילה ?
מה אני עושה עם לא מורידים לי פרופיל ואיך אני משפיע על ההחלטה הזאת ? אני ממש לא רוצה לחזור ליחידה ולטירונות הזאת, שאני באמת ובתמים לא חושב שאני יכול לסיים עם כאבי גב כאלה. כרגע אני על משכי כאבים חזקים ורק ככה אני מסוגל לתפקד בצורה מוגבלת (לא מרותק למיטה סוף סוף)

אז... עצות ? עזרה ?
אני באמת מפחד.

האם יכול לרדת לי פרופיל? כאבי גב.
<< ההודעה הנוכחית
24/12/08 11:30
294צפיות
כמה מעלות?
24/12/08 13:15
74צפיות
אני לא יודע את מספר המעלות
24/12/08 21:21
70צפיות