לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...

אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.

שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!

שימו לב: העברת כל מידע מסווג במסגרת הפורום מהווה עבירה על החוק, ועלול להוביל לצעדי משמעת.
באתר  פז"ם כבר ביקרתם? :)

הודעה חדשה

עח"מ

מאת: Reverb
30/05/11 14:13
קורס בבה"ד 15, תנאים ממש ממש טובים יציאות מעולות! (סוגרים רק פעמים). לגבי עח"מ ועח"מ פיקודים, כשאת מגיעה לבה"ד מהטירונות מקריאים רשימה של מי שהולך לעח"מ ומי לפיקודים ואתם עושים את הקורס בנפרד. אם אמרת בראיון שאת רוצה בסיס פתוח יש מצב גדול שתקבלי עח"מ אבל אל תתפסי אותי במילה. בכל מקרה גם עח"מ פיקודים זה תפקיד טוב! מלא בהצלחה :)

תגיות:
עובד חקר מודיעין
30/05/11 12:20
345צפיות
שלום, אני מתגייסת כנראה ביולי למסלול עובד חקר מודיעין... היה לי תחקיר בטחוני דיי מזמן ולא קיבלתי תשובה אבל הקדימו לי את הגיוס בשביל זה.. בכל מיקרה, קראתי קצת על התפקיד באינטרנט, אבל מה שמעניין אותי ולא מצאתי זה הקורס- איך הוא הולך, איפה, איך היציאות בקורס, כמה זמן... ועוד משו שלא הבנתי- איך מגיעים לקריה או לפיקודים? אני ממש רוצה בסיס פתוח, אני אדע אם אני בקריה רק אחרי הקורס?
אם מישו יודע את התשובות זה ממש יעזור! תודה:)
עח"מ
<< ההודעה הנוכחית
30/05/11 14:13
260צפיות
קורס בבה"ד 15, תנאים ממש ממש טובים יציאות מעולות! (סוגרים רק פעמים). לגבי עח"מ ועח"מ פיקודים, כשאת מגיעה לבה"ד מהטירונות מקריאים רשימה של מי שהולך לעח"מ ומי לפיקודים ואתם עושים את הקורס בנפרד. אם אמרת בראיון שאת רוצה בסיס פתוח יש מצב גדול שתקבלי עח"מ אבל אל תתפסי אותי במילה. בכל מקרה גם עח"מ פיקודים זה תפקיד טוב! מלא בהצלחה :)
שאלה
30/05/11 14:25
148צפיות
בראיון (שהיה לפני כמעט שנה) אמרתי שאני רוצה בסיס סגור והמראיינת אמרה שהיא לא חושבת שיש דבר כזה
אם אני מגיעה ושולחים אותי לבסיס פתוח, יש לי אפשרות לערער ולהגיע לפיקודים?

תודה
לא שידוע לי...
30/05/11 14:39
119צפיות
ברגע שאת מגיעה משבצים אותך לקורס ואת מתחילה אותו. במחזור האחרון של עח"מ היו הרבה אנשים שהתאכזבו ולא היו שינויים.
הבנתי
30/05/11 14:48
89צפיות
אז מה הסיכוי שאמרתי לה שאני רוצה בסיס סגור ישפיע למרות שהיא אמרה שהיא חושבת שאין אפשרות כזאת?
תודה רבה!
30/05/11 14:40
91צפיות
סורי שאני מציקה- לדעתך הם כבר החליטו לאן אני מיועדת, או שיש טעם להתקשר למודיעין ולהציק להם?
ויציאות מעולות עד כמה? :)
שוב, תודה רבה על התשובות!!!
ועוד משו
30/05/11 14:44
92צפיות
מה אורך הטירונות שעושים ואיפה?
חיפשתי בנרות מישו שיודע את הדברים האלה!! אז אני מנצלת את המצב:)
טירונות 02 קצרה
30/05/11 22:18
106צפיות
שלושה שבועות בבסיס מפרשית שבנגב עם אוכל סבבה ומדים מנומרים אמריקניים.
היא אמרה לך לגבי היציאות,סוגרים רק פעמיים
30/05/11 16:17
104צפיות
במשך כל הקורס וזה אומר שכנראה תעשי שושים או חמשושים בשאר הקורס..
אוקי
30/05/11 17:02
60צפיות
לא הבנתי אותה אז, תודה:)
º
כמה זמן הקורס?
31/05/11 14:04
93צפיות
?
01/06/11 19:15
63צפיות
...............
º
חודשיים וחצי אם אני לא טועה
01/06/11 21:05
58צפיות
º
שמונה שבועות :)
01/06/11 23:07
59צפיות
אחלה קורס שבעולם!
01/06/11 23:12
129צפיות
זה עדיין ללמוד מהבוקר עד הערב אבל באמת שנהניתי מכל רגע.. מבטיחה לך שגם תהני =]
תודה!
02/06/11 17:53
87צפיות
אני מזה שמחה לשמוע שזה כיף... היו לי הרבה חששות.
תוכלי לפרט קצת על הלו"ז בקורס, וגם איך התנאים וכאלה?
והתפקיד- זה כזה משבע בבוקר עד אחת עשרה בלילה מול מחשב? או משו אחר?
תודה=]
:)
04/06/11 04:05
72צפיות
הלו"ז בקורס הוא לקום, ארוחת בוקר, מסדר ניקיון, ללמוד עד השעת טש (באמצע הפסקת צהריים וערב), שעת טש ולישון :) אנחנו סגרנו פעמיים שבת בקורס.
באמת שאין לך מה לדאוג.. ממש מעניין ומעשיר ומגניב ואת מכירה המון אנשים וכייף! D:
התנאים בבה"ד 15 ממש טובים. השירותים והמקלחות נקיים (מנקים אותם 3 פעמים ביום), ו8 אנשים בחדר.
לגבי התפקיד כבר יסבירו לך בהמשך :)
בהצלחה!
Flix

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום