לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום מתגייסים
ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב: העברת כל מידע מסווג במסגרת הפורום מהווה עבירה על החוק, ועלול להוביל לצעדי משמעת.
באתר  פז"ם כבר ביקרתם? :)

המשך >>

תחקיר ביטחוני - טופס

מאת: Grey Faerie
05/02/09 22:42
קיבלתי זימון לתחקיר ביטחוני, ואני צריכה להוריד את הטופס עצמו (AKA, שאלון אישי לצרכי קביעת התאמה ביטחונית )
לא מצאתי אותו באתר של צהל ובגוגל מצאתי רק את הטופס של משרד הביטחון... אז אם מישהו יכול לעזור :] תודה מראש.
תגיות:
תחקיר ביטחוני - טופס
<< ההודעה הנוכחית
05/02/2009 | 22:42
7
782
קיבלתי זימון לתחקיר ביטחוני, ואני צריכה להוריד את הטופס עצמו (AKA, שאלון אישי לצרכי קביעת התאמה ביטחונית )
לא מצאתי אותו באתר של צהל ובגוגל מצאתי רק את הטופס של משרד הביטחון... אז אם מישהו יכול לעזור :] תודה מראש.
בדרך כלל
05/02/2009 | 23:45
3
96
הטופס מחכה לך במשתמש שלך באתר של החיל שאת מועמדת אליו.. לא יתנו לך לחפש את זה לבד. לא הפנו אותך לאתר מסוים במכתב? ידוע לי שזה ככה לפחות בחיל המודיעין.
לא...
06/02/2009 | 00:49
2
64
אני לא מועמדת לשום חיל... קיבלתי זימון בדואר (ללא שום קשר לאתר... לא התעדכן שם שום דבר) לתחקיר ביטחוני. רשום שהטופס נמצא באתר של צהל, בלוח מודעות, אבל לא מצאתי את זה שם.
אני מתגייסת עוד חודש...
הנה
06/02/2009 | 17:59
1
92
אופס
06/02/2009 | 18:02
41
לא ראיתי שכבר ענו לך... :)
עם העדכון של אתר צה"ל אין כבר לוח מודעות
06/02/2009 | 04:07
1
59
ועם העדכון של עולים על מדים, שכחו ליצור עמוד לטפסים.
הנה מתוך האתר הישן - http://www.aka.idf.il/giyus/forms/?catId=30461&doc...
תודה רבה!
06/02/2009 | 10:12
21
כבר חשבתי שאני משתגעת... לא מצאתי את זה בשום מקום.

תודה !
מנצל"ש שאלה די מטומטמת על תחקיר ביטחוני
06/02/2009 | 18:21
54
איך העסק עם הממליצים עובד? לא חיבים למלא את כל התיבות נכון?
הודעות אחרונות
00:44 | 27.08.15 אורחים בפורום
19:24 | 25.08.15 אורחים בפורום
02:59 | 22.08.15 אורחים בפורום
17:03 | 21.08.15 אורחים בפורום
09:32 | 14.08.15 yonitbrk
11:25 | 05.08.15 אורחים בפורום
08:05 | 04.08.15 mvk1
11:39 | 27.07.15 mvk1
20:40 | 26.07.15 Any991
16:48 | 26.07.15 אורחים בפורום
21:46 | 20.07.15 אורחים בפורום
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום