לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום התפתחות תינוקות ופעוטות
הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

ידיים בפה - מה עושים???

מאת: דבש76
12/09/09 11:52
הבת שלי בת חודשיים ומסרבת בתוקף לכל מוצץ שניסינו לתת לה. לאחרונה היא התחילה להכניס לפה את האגרוף ולמצוץ. האם זה בסדר או שאני צריכה להוציא לה את היד מהפה?? יש למישהי טיפ איך לנסות לשכנע אותה לקחת מוצץ??
ידיים בפה - מה עושים???
<< ההודעה הנוכחית
12/09/2009 | 11:52
7
2102
הבת שלי בת חודשיים ומסרבת בתוקף לכל מוצץ שניסינו לתת לה. לאחרונה היא התחילה להכניס לפה את האגרוף ולמצוץ. האם זה בסדר או שאני צריכה להוציא לה את היד מהפה?? יש למישהי טיפ איך לנסות לשכנע אותה לקחת מוצץ??
לא להוציא לה את הידיים..
12/09/2009 | 12:31
656
זה חלק מההיתפתחות שלה..

היא רוצה להרגיש ולחוש ובעוד כמה חודשים היא תוסיף גם את הרגליים..

גם הבן שלי ירק את המוצץ החוצה כל פעם שהכנסתי לו..היום בגיל חמישה חודשים הוא מצא אחד במישחקים שלו ומאז הוא מוצץ אותו..

מסכימה במאה אחוז
12/09/2009 | 18:46
351
כתובות אינטרנט מצורפות:
כל תינוק עושה זאת
12/09/2009 | 18:47
405
זה בסדר גמור שהבת שלך שמה אגרוף בפה היא תשים גם משחקים עם הזמן
וגם את כפות רגלייה תינוקות בודקים את החושים שלהם ועם הפה הם בודקים הרבה דברים לא רק את כפות הידיים
מה שכן לפעמים הם דוחפים את האגרוף פנימה יותר מדיי וזה יכול
לגרום להקאה
לגבי מוצץ תוותרי יש תינוקות שפשוט לא לוקחים מוצץ
אני לא הייתי מוותרת על מוצץ
12/09/2009 | 20:53
257
בשורה התחתונה, זה יעזור לך במצבים הקשים
אצלי הבייב בן חודשיים וחצי ורק בשבועות האחרונים הוא תופס אותו יפה ובשקיקה (כשניסינו מגיל שבוע)
קראתי פה על ילדים שלקחו את המוצץ בגיל שלושה-ארבעה חודשים

טיפ טוב- לתת את המוצץ ברגעים שהיא נינוחה
היא תחוש ותכיר את המוצץ יותר טוב ולאט לאט תתרגל אליו (תהליך מאוד ארוך שדורש הרבה סבלנות)
היא הסכימה פעם למוצץ או אף פעם לא?
12/09/2009 | 21:12
202
אצלי היא לקחה מוצץ בהתחלה, ואז בגיל חודשיים גילתה את האצבע ומצצה את האצבע כל הזמן, ולא הצלחתי לשכנע אותה לקחת מוצץ. כולם הפחידו אותי .. ובגיל 4-5 חודשים היא חזרה למוצץ ומאז אין יותר אצבע. לבד לגמרי לא עשיתי כלום!
ידיים בפה
12/09/2009 | 21:44
501
שלום דבש,

את מתארת שלב בריא ותקין בהתפתחות התינוק. הכנסת הידיים לפה אינה מעידה על מציצת אצבע מאוחר יותר. זהו שלב שנדרש לתינוק כדי להכיר את ידיו ואת השימוש בהן, וכדאי אפילו לעודד אותו.

ולגבי המוצץ - שתי הבנות שלי לא הסכימו למוצץ בשום אופן וכלום לא עזר, כך שאני לא האדם שיוכל ליעץ לך

ענבל
או
12/09/2009 | 22:19
248
שניהם נהדרים וחשובים לתינוק.
היתרון של האצבע - שהתינוק עצמאי בהרגעה של עצמו, ולא זקוק לאמא או לאבא לחפש את האצבע...
יתרון נוסף  - כאשר הילד משחק, הידיים והאצבעות עסוקות ואז הוא לא פנוי למציצה...לעומת ילדים עם מוצץ, שכן יכולים לשחק עם מוצץ בפה...כאשר ההנחה היא, שילד מרוכז ועסוק במשחק איכותי אינו זקוק למציצה.
טוב להקנות הרגלים נכונים לגבי מציצת מוצץ, כאשר הראשון שבהם - שמוצץ הוא רק לשימוש במיטה או בעגלה.

תינוק פיצפון יכול ללמוד ל"התרגל" למוצץ, אם מגישים לו אותו תוך כדי תנוחת הנקה ועירסול בידיים.
תינוק בן 8 חודשים יכול להינות ממשחק בתיבת המוצצים והפטמות, אולי זה יגרום לו למצוא את מבוקשו.
הודעות אחרונות
00:14 | 02.09.15 בוביאור
23:23 | 31.08.15 אורחים בפורום
19:22 | 30.08.15 אורחים בפורום
22:45 | 29.08.15 מימי1981
21:14 | 29.08.15 מירב ושקד
14:02 | 29.08.15 בזיליקום5
12:44 | 25.08.15 מזי39
09:06 | 25.08.15 אורחים בפורום
05:40 | 25.08.15 ביזנסמן1
14:31 | 23.08.15 אורחים בפורום
19:33 | 20.08.15 נישנושיט2