בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מי מאיתנו לא עמד בפני התלבטות ותהה אם עשה את הבחירה הנכונה. הדילמה, אולי הכי חשובה, אשר תקבע את אושרנו וכמה נועיל לסביבתנו, היא באיזה מקצוע נעסוק ובעצם למה אנחנו מתאימים. החלטה נכונה בעניין חוסכת לאדם זמן, כסף והרבה כאבי ראש לעתיד. היא יכולה לקבוע אם נהיה מאושרים או לא. רבים מהאנשים בגלל חוסר מודעות פונים לכיוונים שמוטעים להם וכשהם מגלים זאת,
כבר לא קל לשנות את המצב. הפורום הזה בא לנסות להתמודד עם הבעיה הזו, לשמש במה להתלבטויות ולתת הכוונה.

קצת עלי- אני בעל תואר שני בתחומי הפסיכולוגיה ההתפתחותית, גרפולוג מוסמך על-ידי האגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית והאגודה האמריקאית לגרפולוגיה. אני מתעסק שנים רבות בתחומי ההכוונה המקצועית- באופן פרטי מול אנשים שזקוקים להכוונה ובאופן מסחרי מול חברות אשר מחפשות מי האדם המתאים ביותר למשרה שאותה הם מציעים.

העצות בפורום הם עצות שיש לקחת בעירבון מוגבל. חשוב לי מאוד הקפדה על תרבות דיון. הבעת אי-הסכמה יכולה לעשות בצורה מכובדת בלי להעליב את הצד השני.

מבחינת פרסום-הפורום הנוכחי מיועד לגולשים ולכן תגובות להודעות חייבות לתרום באופן ממשי לשאלות הגולשים. תגובה שאינה כזו, תימחק. הודעות פירסומיות או לא קשורות ימחקו (כנ"ל הודעות שיראו מושתלות). אין לי בעיה מבחינת מה שכתוב בחתימה, אם תוכן ההודעה עצמה עוזרת ועונה לשאלת הגולש (שזו מטרת הפורום). כמו כן מענה להודעות בסגנון "לאיזה מכון הכוונה ללכת???"או המלצות על מכון הכוונה או קורס לימודים שמפרסמות או פותחות פתח לפרסום יימחקו (כמו שנהוג בפורומים אחרים בתפוז)
-לצורך כך קיימים מסרים אישיים. שיהיה לכולנו בהצלחה ושנצליח לספק הכוונות מוצלחות לעצמנו ולסביבתנו.

ברוכים הבאים לפורום הכוונה מקצועית של תפוז אנשים. שמי ד"ר עופר בן חורין, בעל ניסיון רב שנים בהכוונה מקצועית ולימודית שאותו אחלוק איתכם בפורום זה. חשוב להזכיר שפורום זה מיועד לגולשים, לא למפרסמים ולכן הודעות שיראו שתולות, פרסומים על ימים פתוחים או כל דבר שאינו מתמקד בגולש אלא בעסק - ימחק. מאידך, אין בעיה מבחינתי שמאמן, עסק או מוסד לימודים יענה לשאלת הגולש באופן ספציפי , בהודעה שאיננה כוללת מידע או סיסמאות שיווקיות ויכלול על עצמו מידע וקישור בחתימה בלבד. שיהיה לכולנו בהצלחה!- ד"ר עופר בן-חורין, מנהל פורום הכוונה מקצועית.
המשך...
הודעה חדשה

מבחן תיל.

05/08/08 18:44
קל או קשה? שייך ללמוד למבחן כזה? מה הציון הסביר? אשמח לקבל תשובות. קוני.

מבחן תיל.
<< ההודעה הנוכחית
05/08/08 18:44
147צפיות
º
לא ברור מה שם המבחן?
05/08/08 21:26
49צפיות
מבחן תיל
05/08/08 22:16
80צפיות
זה מבחן שמחליף פסיכומטרי...