לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
"הילד שלי אוכל נורא מעט"; "הילדים שלי לא מפסיקים לאכול חטיפים אחר הצהריים"... תזונה בכלל, ותזונת ילדים בפרט, היא נושא המשפיע על חיינו ועל חיי ילדנו. עודף תזונה; השמנה; מיעוט תזונה הגורם לחוסר עליה במשקל; הרגלי אכילה שהיינו רוצים לשנות - אלו הן רק חלק קטן מהבעיות בהן נתקלים הורים כחלק מגידול ילדיהם. תחום התזונה מתעדכן כל הזמן, ועמו סוגי מזונות חדשים שלהם השפעות חיוביות יותר או פחות על תזונת ילדנו. בפורום זה אשמח לעדכן אתכם בנושאים חדשים שמתפרסמים בתחום התזונה ולהשיב על שאלותיכם ועל שאלות ילדכם בנושאי תזונה ומזון. יחד אתכם ובשבילכם,הגר אינטרטור ואפרת רוגובסקי, דיאטניות קליניות היחידה לתזונה ודיאטה המרכז הרפואי תל-אביב.

עוד על מנהלות הפורום:

הגר אינטרטור (Bsc RD) דיאטנית קלינית, בוגרת האוניברסיטה העברית, עובדת ביחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי ת"א, מסטרנטית בחוג לאפידמיולוגיה בפקולטה לרפואה בת"א.

המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך...
הודעה חדשה

מה זה חלב ניגר?

02/03/08 09:37
שלום,
הבן שלי בן 9 חודשים, ורציתי להתחיל לתת לו מוצרי חלב (גבינה לבנה)
איזה מוצרי חלב אפשר לתת? ומה זה חלב ניגר?

מה זה חלב ניגר?
<< ההודעה הנוכחית
02/03/08 09:37
3068צפיות
חלב ניגר= חלב נוזלי רגיל (תנובה/טרה וכד').
02/03/08 13:55
782צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום
Flix