לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

כמה זמן נמשכת תקופת הייחום?

מאת: RedGrinGo
26/12/10 15:22
חתולה מיללת בלי סוף (ואולי בלי סיבה)?...
26/12/2010 | 13:43
9
207
שלום לכולם,

יש לי חתולה בת חצי שנה (היא אצלי כבר חודשיים).
בזמן האחרון היא מיללת ועושה קולות מוזרים בלי סוף (מוזרים לי בכל אופן).

יש למישהו מהפורום איזה תובנה בנושא?
הסבר מה זה, ולמה זה קורא?

תודה רבה...
רוב הסיוכויים שהיא מיוחמת, אתה מתכוון לעקרה?
26/12/2010 | 13:57
4
116
כרגע אני לא חושב לעקר אותה היא קצת נדירה...
26/12/2010 | 14:08
3
137
ויש לי כבר 4 חברים שרוצים גורים.

אם תוכל/י לתת לי קצת רקע על תקופת "ייחום" של חתולים אני ישמח (או להפנות אותי למאמר בנושא).

כמה זמן זה נמשך? והאם זה דורש טיפול מיוחד?

תודה.
מה זה אומר נדירה?
26/12/2010 | 15:34
136
.מאיזה גזע היא? עם תעודות?
כמו שכתבת בהודעה הקודמת, אתה לא מבין  בחתולים, ממליצה לבדוק טוב טוב טוב רגע אחד לפני שאתה מתכנן על גורים שלה. הריון והמלטה זה סיפור ממש לא פשוט, לטפל בגורים שרק נולדו עולה הון, וגם זה במידה שהאמא לא זקוקה לניתוח קיסרי, יש לה חלב  והכל תקין.
יש כ"כ הרבה חתולים ברחובות ובעמותות, בשביל מה להוסיף עוד אם לא מדובר בגזע מסויים בבית גידול שיודע מה הוא עושה?
תגיד לחברים שלך
26/12/2010 | 15:35
127
שהעמותות השונות מפוצצות בחתולים נדירים לא פחות ושם הם ימצאו חתולים בדיוק כפי שהם רוצים, בכל הצבעים המינים ומכל קשתות האופי ושלא ימתינו לגורים מהחתולה שלך מכיוון שאין שום הבטחה שהגורים יהיו דומים לאמא בשום מובן שהוא.
להביא עוד גורים לעולם זה עוול גדול - גם לגורים עצמם שבמקרים רבים ייזרקו אח"כ לרחוב משיתברר כי הם אינם דומים לאמא כלל וכלל וגם לכלל החתולים המקסימים המשוועים לבתים.
גם לתת לחתולה שלך לעבור ייחום מהווה סכנה בריאותית משמעותית וזאת מעבר לסבל שהיא חווה עכשיו.
המלצה חמה - עקר אותה בהקדם!
אין לך רקע בגידול חתולים ואתה מתכוון להרביע
26/12/2010 | 15:48
110
את החתולה שלך?
אתה יודע כמה עולים כל הבדיקות וטיפולים גם בחתולה וגם בגורים?
מאיזה גזע היא? האם יש לה תעודות?

לשאלות שלך - הייחום נמשך עוד שהחתולה נכנסנת להריון. יש תקופות יותר מתונות אבל בערך כל שבועיים תקבל מצב כמו היום. זה לא דורש שום טיפול חוץ מהקפדה על זה שהיא לא תברח מהבית בנסיון למצוא זייוג.

אגב עם כל ייחום הסיכוי שלה לחלות בסרטן עתינים ודלקת רחם רק גדל.
אולי היא מיוחמת?
26/12/2010 | 13:57
3
83
כן כך הבנתי... רק שאין לי ידע בגידול חתולים .
26/12/2010 | 14:09
105
אז נושא זה הוא חדש לי.
כמה זמן נמשכת תקופת הייחום?
<< ההודעה הנוכחית
26/12/2010 | 15:22
1
1316
בד"כ
26/12/2010 | 17:22
351
יחום נמשך  4-5 ימים וחוזר כל כ-21 יום עד ההריון. באקלים הישראלי בו חם כמעט כל השנה היחומים יכולים להמשך כל השנה.
ממליצה כמו הכותבים לפני לא להכנס לגידול ללא ידע וליווי מתאים.
הודעות אחרונות
10:39 | 30.08.15 simba481
18:35 | 29.08.15 אין לירעיון לכינוי
13:08 | 29.08.15 Animation 4
08:18 | 29.08.15 לימבו תינוקות
21:39 | 28.08.15 Bogen2
10:07 | 28.08.15 infatuation
18:37 | 27.08.15 הודיה 5 2
17:12 | 25.08.15 CapitanMorgan
14:57 | 25.08.15 batiamarom
09:03 | 23.08.15 Yukita
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום