לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הורות טבעית
הגוף שלנו והאדמה שעליה אנו חיים הם תוצר של תהליך התפתחותי של מיליוני שנים.הם מכילים חוכמה עצומה וגדולה לאין ערוך מהחוכמה שהצלחנו לצבור על ידי השכל והטכנולוגיה שלנו במאתיים השנים האחרונות.עם צבירת הידע המודרני מצאנו את עצמנו מאבדים ידע עתיק יומיןאשר טמון ביכולת שלנו להקשיב לעצמנו ולסובב אותנו.לידע ולטכנולוגיה המודרניים יתרונות עצומים, אולם השימוש המופרז שלנו בהם והפנייה לאנשי הטכנולוגיה והמסחר בכל בעיה או צורך, קטנים ככל שיהיו, יוצרים מסך של ערפל שמקשה עלינו להקשיב לכוחות הפנימיים שטמונים בנו.ההורות שלנו מעצבת את פני הדור הבא.אנו מעניקים לילדינו יותר מאשר מזון, מחסה ואהבה.אנו מעניקים להם צורת הסתכלות אשר תשפיע על הדרך בה הם יתמודדו עם אתגרי החיים.הורות טבעית היא הנסיון להציג בפני ילדינו את יתרונות התרבות שלנו והעושר שלה, מבלי שיאבדו את העושר ואת הכוחות שאיתם הם הגיעו.פורום הורות טבעית הינו מקום מפגש של הורים:המודעים ליתרונותיהם של הרפואה והחינוך האלטרנטיביים,המודעים לנושא של מיחזור ואקולוגיה,המודעים להשפעתה ההרסנית של תרבות הצריכה על האושר של ילדינו,המודעים להשפעת התזונה הבריאה והטבעית ולחסרונות האוכל התעשייתי,המודעים לחשיבות זמן איכות עם ילדינו ומעוניינים למצוא את האיזון בין קריירה לחיי משפחה,המודעים ומכבדים זכויות בעלי חיים ועוד...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורות טבעית

הגוף שלנו והאדמה שעליה אנו חיים הם תוצר של תהליך התפתחותי של מיליוני שנים.הם מכילים חוכמה עצומה וגדולה לאין ערוך מהחוכמה שהצלחנו לצבור על ידי השכל והטכנולוגיה שלנו במאתיים השנים האחרונות.עם צבירת הידע המודרני מצאנו את עצמנו מאבדים ידע עתיק יומיןאשר טמון ביכולת שלנו להקשיב לעצמנו ולסובב אותנו.לידע ולטכנולוגיה המודרניים יתרונות עצומים, אולם השימוש המופרז שלנו בהם והפנייה לאנשי הטכנולוגיה והמסחר בכל בעיה או צורך, קטנים ככל שיהיו, יוצרים מסך של ערפל שמקשה עלינו להקשיב לכוחות הפנימיים שטמונים בנו.ההורות שלנו מעצבת את פני הדור הבא.אנו מעניקים לילדינו יותר מאשר מזון, מחסה ואהבה.אנו מעניקים להם צורת הסתכלות אשר תשפיע על הדרך בה הם יתמודדו עם אתגרי החיים.הורות טבעית היא הנסיון להציג בפני ילדינו את יתרונות התרבות שלנו והעושר שלה, מבלי שיאבדו את העושר ואת הכוחות שאיתם הם הגיעו.פורום הורות טבעית הינו מקום מפגש של הורים:המודעים ליתרונותיהם של הרפואה והחינוך האלטרנטיביים,המודעים לנושא של מיחזור ואקולוגיה,המודעים להשפעתה ההרסנית של תרבות הצריכה על האושר של ילדינו,המודעים להשפעת התזונה הבריאה והטבעית ולחסרונות האוכל התעשייתי,המודעים לחשיבות זמן איכות עם ילדינו ומעוניינים למצוא את האיזון בין קריירה לחיי משפחה,המודעים ומכבדים זכויות בעלי חיים ועוד...
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום הורות טבעית!  
זהו פורום של שיתוף בין הורים שבחרו באורח חיים אלטרנטיבי מסוגים שונים.
המידע והעצות בפורום אינם מקצועיים ואינם באים להחליף יעוץ אישי ומקצועי
לפורום רפואה משלימה   לפורום לידה פעילה וביתית

המשך >>

התיעצות לפני ניתוח להסרת שקד שלישי

מאת: girly30
10/06/12 11:59
האם יש איזה טיפול אלטרנטיבי שאפשר לעשות ולהמנע מהניתוח?

הילד בן 4 והסימפטומים הם של מים באוזניים ונחירות...הוא לא חולה יותר מהרגיל, אין דלקות אוזניים (הרופא אא"ג אומר שהוא לא נושם מהאף בכלל רק מהפה...)

כשהיה בן שנה טופל אצל הומוהופאט לטיפול בברנכיטיס ואחרי 4 חודשים פסקו ההתקפים

תגיות:
קיבלנו מלאך קטן ומתוק ב 3.7.08 ומאז כל החיים השתנו

ב  5.7.10 הצטרפה אלינו גם מלאכית מקסימה ושוב הכל השתנה אבל רק לטובה

מתנצלת מראש על ההודעות הלא מאוירות שלי...אני כותבת לרוב תוך כדי עבודה ולא מוצאת זמן לקישוטים
שרשורפואי לשבוע חדש
10/06/2012 | 17:47
38
21
שאלת הפרשות וגינאליות
10/06/2012 | 13:20
12
257

שתי הקדמות:
1. אני לא חושבת שזה , אבל זה לא מתאים לכל אחד
2. זה לא הניק הקבוע שלי, לא כי אני מתביישת, אלא סתם כי אני לא רוצה שחיפוש על הניק שלי יעלה את השאלה הזאת. סלחו לי.

ובכן,

אני חושבת שכבר קרוב ל-10 שנים אני סובלת מהפרשות ואגינאליות משחתיות בצבע לבן.
נכון שבסה"כ הייתי אצל שני רופאים ולא הלכתי עם זה יותר רחוק
אבל זה באמת-באמת מפריע לי

בתקופהה זו ניסיתי ויישמתי כל מיני שינויים
הפסקתי גלולות - שיפר את איכות חיי לטובה, אבל לא פתר את הבעיה
עברתי לתחתוניות בד
אני כבר בהריון שני
עברתי שינוי תזונתי שלא קשור לעניין הזה בכלל, והפסקתי לצריך לגמרי חיטה וחלב
מסתבנת ב"ירדן" בלבד
ולאחרונה אפילו החלפתי את כל החוטיני שלי בתחתונים רגילים

שום דבר לא עוזר

יש למישהי רעיון נוסף??

באופן קצת יותר גלובאלי, מפריע לי מאד שאף רופא לא ייחס שום חשיבות לתופעה שמטרידה אותי.
מה, אם זה לא פוגם בפוריות או מהווה שכנת חיים לא שווה להתייחס לזה?
ממה את סובלת?
10/06/2012 | 13:57
10
233
הפרשות משחתיות לבנבנות הן חלק מהמחזור החודשי שלנו (לקראת תקופה פוריה למשל)
לחלקנו זה המצב הטבעי של הפרשות הגוף
אז פרטי בבקשה למה את סובלת מזה? מגרד? ריח לא טוב?
איך את יודעת שזה לא תקין?

אשמח לעזור...
קודם כל, תודה על התשובה
10/06/2012 | 14:03
9
253
אכן, אני לא יודעת מה יש לנשים אחרות, אני רק יכולה לנחש, אולי בטעות, שלרב כזה. לא אכפת לי להראות את זה למישהי.

אתמול והיום למשל היו לי ממש המון "משחות" כאלה שממש נדבקות לתחתונית לשערות ונמתחות. לצערי, קשה לי למצוא דימוי למה זה דומה.
רק לסבר את האוזן, אני בשבוע 21 להריון, כך שאני לא בדיוק בתקופת פוריות (נכון?). הפעם זה ממש מהמסה הגדולה שהיתה אי-פעם.
זה לא מגרד כלל ואין לזה ריח, אבל זה פשוט מפריע לי.
למה? ככה! מותר??
עונה לך במסרון
10/06/2012 | 14:32
44
בהחלט מותר! ולפעמים זה באמת מציק
10/06/2012 | 15:48
5
234
אבל לא נשמע שיש לך מצב יוצא דופן.
לכולנו יש הפרשות, שמשתנות במחזוריות.
אגב, אצלי היו המון הפרשות במהלך הירון. יותר מכשאני לא בהריון.
ואגב, מילא הפרשות שלא מגרדות ואין להן ריח והרופאים מתעלמים. אבל הרפואה הקונבנציונלית לגמרי מתעלמת מכאבי מחזר (והם היו איומים, בינתיים המחזור לא חזר במלואו כי אני ממשיכה להניק). כי אין לה פתרונות לזה, חוץ מגלולות. ולזה אני לא מוכנה.
תודה לשתיכן. אז...
10/06/2012 | 16:40
3
162
אפשר לחזור לחוטיני??

מניחה שכן
10/06/2012 | 16:49
25
האישו הבריאותי עם חוטיני
( לעמוד שלי בתפוז )
13/06/2012 | 19:45
1
59
קשור לכך שחיידקים צואתיים 'תופסים טרמפ' על החוט לעבר החלק הקדמי, ויכולים ליצור זיהום בואגינה.
אז תעשי שיקול...
זהו בדיוק
14/06/2012 | 08:38
33
חשבתי שהקטע עם ההפרשות זה הזיהום הצואתי שמדברים עליו
אבל זה המשיך
אז אני מסיקה שאני לא רגישה לזה, או שמבנה הגוף שלי לא מאפשר זאת
או שאני מקריבה את גופי למען הסקסיות
גם אני לא מוכנה!
11/06/2012 | 21:37
101
במיוחד שכשבשיא הנסיונות להכנס להריון, רופאת נשים פתרה את בעיית  הכאבים ב"קחי גלולות"
לא שכשהייתי עם גלולות זה לא כאב, אבל ניתן לה להנות מהספק.

היום אני עם אדקס אחד ביום ומשתדלת להתרוקן כמה שאפשר, שזאת התקדמות עצומה מכמויות הכדורים שהייתי לוקחת לפני ההריון (ובמקביל עשיתי מספר שינויים שהקלו קצת, ועם זאת אני עדיין מוצאת את עצמי ביומיים הראשונים מנסה להתגרד מהמיטה)
נראה לי שאת אחותי האובדת
13/06/2012 | 09:40
1
59
וכן, בהריון אגב מאד מחמיר.
אני זוכרת שבשלבי ההנקה שלי (הנקה מלאה- אין ביוצים) היתה ירידה משמעותית בהפרשות, מה שחזר עם חזרת הפוריות.
אם אין לך גרד- זה נשמע כמו משהו טיבעי.

המשך הריון נעים
14/06/2012 | 08:56
2
לא ממש יודעת, אבל מנסה
10/06/2012 | 22:31
122
אולי שטיפה עם סבון המיועד לשטיפה וגינאלית?
יכול להיות שאת כל הזמן ברגע שלפני פטריה למרות שלא מגרד? נסי לשטוף עם תרחיץ פולידין בזמן שאת מתקלחת.

לצערי, אין לי עוד תובנות, אך מסכימה שזה מעצבן שהרופאים לא ממש מתייחסים (אולי כי אין להם פתרון)
מישהי מכירה רופאי שיניים ילדים במכבי בחיפה?
10/06/2012 | 14:00
1
49
אנחנו בדרך לבדיקה ראשונה בגיל 3, הכל נראה תקין
מחפשת המלצה על רופא/ה שיניים ידידותי/ת לילדים ובמיוחד לחששניים

מכבידנט בחורב - אשמח להמלצה/דיס המלצה

תודה!
מקפיצה.... מישהו? הלו?
10/06/2012 | 23:02
6
התיעצות לפני ניתוח להסרת שקד שלישי
<< ההודעה הנוכחית
10/06/2012 | 11:59
11
140
האם יש איזה טיפול אלטרנטיבי שאפשר לעשות ולהמנע מהניתוח?

הילד בן 4 והסימפטומים הם של מים באוזניים ונחירות...הוא לא חולה יותר מהרגיל, אין דלקות אוזניים (הרופא אא"ג אומר שהוא לא נושם מהאף בכלל רק מהפה...)

כשהיה בן שנה טופל אצל הומוהופאט לטיפול בברנכיטיס ואחרי 4 חודשים פסקו ההתקפים

אין תסמינים נוספים? הוא ישן טוב? אין הפסקות
10/06/2012 | 12:58
3
60
נשימה בשינה?
הרטבת לילה?
עייפות (שיכולה להתבטא גם כהיפראקטיביות-למראית-עין) במשך היום?

בעיקרון, ברוב במקרים, השקד המוגדל אמור לקבל פרופורציה, להתאזן ולהפסיק להפריע סביב גיל 6-7. אם הסימפטומים לא חמורים אפשר להמתין ורק אז לשקול ניתוח.
אין
10/06/2012 | 13:21
2
53
התסמין הנוסף הוא שמבנה האוזן קצת משתנה בגלל לחץ הנוזל אבל לא ברמה חמורה

אנחנו נעשה עוד בדיקות כדי לוודא....אבל באמת מצד אחד נרהא שיש בעייה

מצד ני חוץ מנחירה אין בעיה

הוא לא ישן צהרים כמע....לא מראה עייפות יתר....
אין הרטבה בלילה
ולא הפסקות נשימה שאני יודעת עליהן (איך אפשר לדעת?)
אז אני מבינה שחוץ מנחירות אין בעיה.
10/06/2012 | 18:54
44
השאלה היא עד כמה הנחירות מפריעות. אם זה ברמה בלתי נסבלת, שאי אפשר לישון לידו, שווה לנסות לעשות משהו. דיקור / הומיאופתיה למשל. אם זה לא ממש מחבל בחיים שלו / שלכם, אפשר לעזוב את זה בכלל, ובוודאי לא הייתי אפילו שוקלת ניתוח.
(רופאת הילדים שלנו, במצב עם קצת יותר סימפטומים קצת יותר חמורים, לא חשבה אפילו שזה מצדיק חשיפה לקרינת רנטגן)
אם היתה הפסקת נשימה
13/06/2012 | 09:44
27
כנראה שהיית יודעת מזה. לרוב הפסקות נשימה מלוות בהתעוררויות קטנות בלילה ואז הוא פשוט היה מת מעייפות במשך היום.
מצטרפת להמלצות לנסות שוב הומאופטיה ולראות אם יש שיפור.
שווה לדעתי לנסות שוב הומאופתיה
10/06/2012 | 22:15
3
34
אצלנו כולם מטופלים בהומאופתיה בהצלחה, וקרובת משפחה שלי טיפלה בבן שלה עם שקד שלישי בהומאופתיה ומנעה ניתוח.
אם אתם מרוצים מההומאופת שהייתם אצלו וטיפל בהצלחה בברונכיטיס אולי שווה לחזור אליו ולנסות ולהימנע מניתוח.

אם תרצי המלצה על ההומאופת שלנו אשמח לתת לך.

בהצלחה והרבה בריאות לקטנצ'יק
אשמח להמלצה נוספת
11/06/2012 | 09:24
2
15
בשמחה
11/06/2012 | 11:25
1
20
שמו של ההומאופת שלנו דורון יוחננוב
טלפון- 052-2552231.

ממליצה בחום
תודה
11/06/2012 | 14:15
9
אולי זה יכול לעזור לכם
12/06/2012 | 12:06
2
33
אנחנו ניתקנו את הלשון הקשורה של בת החודש שלנו השבוע בעקבות בעיות יניקה אצל רופא שמקשר בין לשון קשורה ובעיות רבות נוספות כמו ברונכיטיס, שקדים, נשימה, נוזלים באזניים וכו'.
בשאלון האבחוני שנתן לנו ראינו שבשתי המשפחות שלנו חוזרות תופעות שונות שקשורות לעניין.
הרופאים בבי"ח לא זיהו את הלשון שלה כקשורה ורק יועצת הנקה מנוסה עלתה על זה, לשמחתי לפני שהגענו למצב מאוד גרוע.
קיצור- שמו ד"ר רועי פורר, גוגל יעזור לך
אני מקווה שאוכל לדווח על שיפור אצלנו בעוד כמה ימים... (אנחנו עוד בשלב ההחלמה)
גם אנחנו היינוא צלו כשהוא היה בן 3 שבועות...
12/06/2012 | 15:51
1
12
אז יכול להיות שצריך ניתוק חוזר..?
12/06/2012 | 17:06
16
אני משתפת מהרהורי לבי- בשאיפה שנוכל להמנע בעתיד מאותו המצב בעקבות הלשון...
שאלת קקי.
11/06/2012 | 18:10
6
103
אני קצת מודאגת.
לפני שלושה לילות הבת שלי (שנה וחמישה חודשים) התעוררה בארבע לפנות בוקר ועשתה קקי גדול מאוד.
אף פעם לא עושה קקי באמצע הלילה.
בימים הבאים עשתה קקי כרגיל, אך בתדירות גדולה יותר (לא שלשול).
רק פעם אחת הקקי היה מיימי.
באופן כללי מתנהגת די כרגיל, אך יש מגמה של "דביקיות" מרובה ורוצה לינוק יותר מהרגיל (ההנקה יותר מן הרגיל נמשכת כבר כמה שבועות ולכן זה לא ממש חדש ולא בטוחה שזה סימפטום למשהו).
היום עשתה פעמיים קקי ירוק, עם שאריות של דברים שאין לי מושג מה הם (משהו שנראה כמו קיווי, למרות שלא אכלה קיווי, ומשהו שנראה כמו דם, אבל לא נראה לי שהוא דם). לא הצלחתי לזהות מה זה. בנוסף, הטוסיק שלה היה מאוד מאוד מאוד אדום.
אף פעם לא היה "אישיו" סביב קקי ופתאום עם כל הקקי המוזרים שהיא עושה - זה קצת מדאיג אותי.
למישהו יש רעיון מה זה יכול להיות?
עוד אציין שהיא הייתה מצוננת בשבוע שעבר וחשבתי שאולי יש קשר לליחה שיוצאת בדרכים שונות (עדיין יש לה הרבה ליחה). עוד אפשרות שחשבתי עליה היא שיניים.
נשמע כמו וירוס כלשהו במעיים
11/06/2012 | 18:22
5
50
יכול להיות גם סתם סוג של מזון שהיא לא רגילה אליו ועשה לה רע, אבל מכיוון שזה נמשך כמה ימים - יותר סביר וירוס או חיידק. יכול להיות באמת שבין השאר גם הליחה יוצאת משם. יכול להיות גם שיניים...
כשיש שלשול, או משהו קרוב אליו, הטוסיק נהיה אדום מהר מאוד ממגע עם הקקי - צריך פשוט לשים לב ולהחליף יותר מהר (או לנצל הזדמנות זו כדי להוריד חיתול?)
לא נשמע לי כמו סיבה לדאגה, תני לה הרבה ציצי ותשתדלי לתת לה בעיקר אוכל לא משלשל (פחות פירות וחלב ויותר אורז). אפשר גם לתת לה לשתות מי אורז. (מבשלים אורז בהרבה יותר מדי מים, מננים ונותנים את המים כשתיה)
גם אצלנו
11/06/2012 | 19:04
40
גם אצל בן ה-4 וגם אצל בת החודשיים וחצי היה כזה וירוס בשבועות האחרונים...שינויים בדפוסי/צבעי קקי. אצל היונקת זה גרם מיד לטוסיק אדום מאוד, וכן גם אצלנו יש מלא ליחה באופן כללי אצל כולם והיא יוצאת מכל מקום אפשרי. אז כנראה שמסתובב לו איזה וירוס...
רפואה שלמה!
וירוס לא חייב להיות מלווה בחום?
11/06/2012 | 20:42
3
32
ותודה על התגובה.
כל וירוס ומה שהוא גורם
11/06/2012 | 20:58
2
46
יש וירוסים שגורמים לחום, יש כאלה שגורמים להקאות, יש לשלשולים - כל אחד והמחלה שהוא מביא אתו...
גם מהניסיון שלי..
11/06/2012 | 21:05
1
33
לא כל וירוס מלווה בחום...תרגישו טוב!
11/06/2012 | 21:53
5
דלקת אוזניים וטיפות...
12/06/2012 | 19:45
3
76
הרופאה איבחנה לקטן דלקת אוזניים - בן 8.5 חודשים.
זו הפעם הראשונה שאנחנו סובלים מהסיפור.

הוא קיבל אנטיביוטיקה - מוקסיפן, וטיפות אוזניים - דסק אוטיק.

הבנתי שטיפות אוזניים בעייתיות, ואין לי מושג למה...

איך אפשר להקל על הכאבים? כי הוא ממש סובל...

תודה!

ממי הבנת?
12/06/2012 | 20:29
50
אשת מקצוע שאת סומכת עליה נתנה לך אותן, אם יש שאלות  כדאי לפנות אליה.
שמן זית מחומם
13/06/2012 | 17:06
34
אבל מחומם רק לטמפ' הגוף, לא יותר או שיעשה כוויה - טפטפי כמה טיפות לאוזן, זה מאוד מרגיע.
ואם את רוצה -  תשרי את השמן עם שום קצוץ לשעה-שעתיים, סנני את השום ואז חממי וטפטפי - זה עובד מצויין במקום האנטיביוטיקה.
מתי קיבל אנטיביוטיקה?
14/06/2012 | 09:24
15
כי היא אמורה להשפיע מאד מהר.
אם אין הקלה תחזרי לרופאה שוב.
בכל מקרה- מה שרשמו לך על השום/שמן זית זה מעולה. אבל אני אחדד: קוצצים שן שום ומחממים עם שמן זית. תני לזה להתקרר וטפטפי לאוזן כמו טיפות אזניים. זה ממש אנטיביוטיקה ומאד מאד עוזר בריפוי. זה גם עזרה ראשונה במקרה ואת חושדת בדלקת אזניים (נניח אמצע הלילה....).
תשמרי בבקבוקון למקרי חירום.

רפואה שלמה!!!
הודעות אחרונות
21:12 | 29.08.15 מירב ושקד
17:03 | 17.08.15 אורחים בפורום
14:05 | 17.08.15 אורחים בפורום
11:19 | 17.08.15 shira barak
14:09 | 14.08.15 נדלניסטית7
14:43 | 04.08.15 אורחים בפורום
10:41 | 03.08.15 אביגייל110
13:05 | 27.07.15 חתונה ירוקה
07:34 | 20.07.15 אורחים בפורום
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום