לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום לימודי כימיה
ברוכים הבאים לפורום כימיה! בפורום זה תוכלו לדון ולהתעניין בתחומי הכימיה השונים- אורגנית, אי אורגנית, פיזיקלית, אנליטית, חישובית- וכן בתחומים רלוונטיים נוספים כגון הנדסת חומרים, הנדסה כימית, ביוכימיה מולקולרית ועוד. על החידושים, הפיתוחים וההמצאות במוסדות המחקר ובתעשייה, על מסלולי הלימוד השונים באוניברסיטאות ועל כל עניין כימי אחר שרציתם לדעת ועכשיו יש לכם את מי לשאול בין אם אתם תלמידים במגמות הכימיות בתיכון, סטודנטים לתארים בכימיה, חוקרים ומדענים או סתם סקרנים ורוצים לדעת עוד- אם מולקולות וחלוקי מעבדה עושים לכם את זה, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים להוסיף הצעות משלכם למאמרים, קישורים ועוד. באם הינכם חדשים, אנא קיראו את תקנון הגלישה בפורום לפני תחילת הכתיבה. גלישה נעימה!!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי כימיה

ברוכים הבאים לפורום כימיה! בפורום זה תוכלו לדון ולהתעניין בתחומי הכימיה השונים- אורגנית, אי אורגנית, פיזיקלית, אנליטית, חישובית- וכן בתחומים רלוונטיים נוספים כגון הנדסת חומרים, הנדסה כימית, ביוכימיה מולקולרית ועוד. על החידושים, הפיתוחים וההמצאות במוסדות המחקר ובתעשייה, על מסלולי הלימוד השונים באוניברסיטאות ועל כל עניין כימי אחר שרציתם לדעת ועכשיו יש לכם את מי לשאול בין אם אתם תלמידים במגמות הכימיות בתיכון, סטודנטים לתארים בכימיה, חוקרים ומדענים או סתם סקרנים ורוצים לדעת עוד- אם מולקולות וחלוקי מעבדה עושים לכם את זה, הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים להוסיף הצעות משלכם למאמרים, קישורים ועוד. באם הינכם חדשים, אנא קיראו את תקנון הגלישה בפורום לפני תחילת הכתיבה. גלישה נעימה!!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום לא מיועד לכך שאנחנו נפתור את שיעורי הבית שלכם,אבל אנחנו מוכנים לעזור לכם אחרי שתציגו פתרון התחלתי שמבוסס על חיפוש באינטרנט.
בנוסף,הפורום אינו מעודד ניסויים מסוכנים בבית ולא יתקבלו הנחיות מחברי הפורום בנושא.

המשך >>

אינטרלקט

09/04/09 22:24
באתר אינטרקלט http://www.interlect.co.il/MatriculationExams/MatriculationExams.aspx מצגות יפות מאוד (אם כי החומר מוסבר קצת באיטיות), אבל הן כוללות רק את החומר בתיכון ל-3 יחידות, כלומר כוללים את הנושאים שציינת (מלבד אלקטרוכימיה ומבני החומרים), אבל ברמה תיכונית בלבד.
תגיות:
חומר בכימיה
09/04/2009 | 22:17
4
384
שלום לכולם..
אני סטודנט להנדסת  חשמל ...
אין לי רקע של כימיה מהתיכון ... לכן  אשמח אם מישהו  יכול לתת כאן איזה אתר שיש בו חומר
של כימיה תיכונית... או אוליי איזה קובץ שהוא יכול לעלות לכאן שמכיל חומר זה ..
הנושאים הם :
חמצון וחיזור , קשר כימי , תכונות הגזים , חומצות ובסיסים , אלקטרוכימיה , מבני החומרים , מושגי אטום ומולקולה , וכו' ..

אינטרלקט
<< ההודעה הנוכחית
09/04/2009 | 22:24
542
באתר אינטרקלט http://www.interlect.co.il/MatriculationExams/MatriculationExams.aspx מצגות יפות מאוד (אם כי החומר מוסבר קצת באיטיות), אבל הן כוללות רק את החומר בתיכון ל-3 יחידות, כלומר כוללים את הנושאים שציינת (מלבד אלקטרוכימיה ומבני החומרים), אבל ברמה תיכונית בלבד.
ממליצה על הספר של פטרוצ'י
09/04/2009 | 22:25
2
100
אולי זה קצת יותר מכימיה תיכונית, אבל מדובר בכימיה בסיסית, והספר מסביר ממש טוב.

יש גם את הספר כימיה פיזיקלית של אטקינס (בתרגום לעברית) שמסביר מושגים בסיסיים בכימיה.
יש את זה ברשת או איזה קובץ של זה ?
09/04/2009 | 22:48
1
44
לא חושבת שיש את אטקינס בעברית ברשת, אבל
09/04/2009 | 23:16
78
את פטרוצ'י אפשר להשיג בדרכים שונות שם הספר באנגלית:

General Chemistry
Principles and Modern Applications
by
Ralph H. Petrucci