לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חתונות
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

בגדים לאמא של הכלה - עזרה

מאת: לולוני
01/05/06 08:17
מישהו יכול להמליץ על חנויות לבגדים לאמא של הכלה? אזור חיפה או תל-אביב, הכוונה לא לתפירה, אלא לחנויות שמוכרות מן המוכן, אפילו חליפות מכנסיים יפות.
אודה על המלצות + טווח מחירים שצריך לצפות לו??
בגדים לאמא של הכלה - עזרה
<< ההודעה הנוכחית
01/05/2006 | 08:17
17
731
מישהו יכול להמליץ על חנויות לבגדים לאמא של הכלה? אזור חיפה או תל-אביב, הכוונה לא לתפירה, אלא לחנויות שמוכרות מן המוכן, אפילו חליפות מכנסיים יפות.
אודה על המלצות + טווח מחירים שצריך לצפות לו??
המעצבת שלי נינה דבש שלחהאותנו לחנות
01/05/2006 | 08:21
180
בדיזינגוף שקוראים לח valentina  עוד לא היינו שם אמל נינה אמרה שיש להם חליפות מכנס רכות.
בבקשה:
01/05/2006 | 08:22
6
116
רינה רז דיזינגוף
דורין פרנקפורט - דיזינגוף וכמעט בכל קניון.
רינה צין דיזינגוף
דורית שדה דיזינגוף ובחנויות המובחרות
"שקוף" - קניון רננים
"פשוט" - קניון רננים
ליאורה ורינה: דיזינגוף ובחנויות המובחרות
וגם, וזאת חליפה שראיתי השבוע על אמא של חתן
חליפה מהממת, מכנס שיפון בגזרת חצאית מכנס, גופיה קטנה שחורה ומעל עליונית ארוכה משיפון משובצת בריבועי יהלומים והיא נרכשה בחנות "אשה אשה"
ניתן למצוא בכל הקניונים.

אתי אין עלייך את מקסימההההההההההההה
01/05/2006 | 08:34
1
62
תודה יקירה ורכישות מהממות.
01/05/2006 | 08:40
49
וגם
01/05/2006 | 08:40
3
55
סידל דקל עושה דברים מדהימים. אמא שלי התחתנה בחליפה שלה
סידל - סיגל
01/05/2006 | 08:42
2
57
וגם אילנה אפרתי, חליפות מהממות אבל קצת יותר רציניות..
מצטרפת להמלצה על אילנה אפרתי
01/05/2006 | 18:33
77
אמא שלי קנתה אצלה, והיא משו (קצת פלצנית, אבל מעצבת נהדרת)
ברור שסיגל ולא סידל...
01/05/2006 | 20:27
35
וגם אליאן סטולרו, וגדעון אוברזון (בטווח היקר יותר)
אם את מחיפה והאזור:
01/05/2006 | 08:49
1
51
בקריון יש את שדרת המעצבים(חנות לפני זארה)
יש שם מספר מעצבים בינהם דורין פרנפוקט שיש להם דברים מקסימים (סביב ה1000 ש"ח)
יש בטבעון ברחוב הראשי (ליד הגרג) חנות עם בגדי מעצבים (אמא שלי קנתה שם שמלה מקסימה ב500 ש"ח)
ברחוב גושן במוצקין יש שדרה עם מלא חנויות .. חלקם של מעצבים מהארץ ומח"ול (מאחורי מוצארט) צריך לעבור חנות חנות.. (אחיות שלי קנו שם ויש שם בחלק מהחנויות בגדים מקסימים..)
מוסיפה את
01/05/2006 | 09:05
33
רינה צין,אמא שלי קנה אצלה בגד מהמם לחתונה,יש לה חנות בדיזינגוף וביבנה
למי שואהבת סגנון ספורט אלגנט
01/05/2006 | 09:55
82
ממליצה על החנות שבה קניתי שמלה לבר המצווה של הבן.

מצרפת קישור לאתר שלהם בחנות יש עוד דברים יפים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
ממליצה על המעצבת אטי יעקובסון- יש
01/05/2006 | 22:28
71
לה גם בגדים מוכנים, המחירים נוחים. היא מראשון לציון
כיכר המדינה
01/05/2006 | 22:37
47
אחרי חיפושים רבים ומתישים, אמא שלי מצאה בכיכר המדינה. יקר, אבל מגוון, קלאסי, איכותי, יפהפה, ומתאים בול לאמהות של הכלות.
ואם אפשר לנצל"ש - מה לגבי אחות
02/05/2006 | 09:14
2
45
הכלה? איפה אפשר לחפש לה שמלה באיזור ת"א (היא בת 14)?
מצטרפת לשאלה - אחותי
02/05/2006 | 10:34
1
27
בת 16 והיא ממש לא בעניין שמלות וכו'. אני רוצה שנמצא יחד אצל מעצבת או משהו מין דגמ"ח מגניב, או משהו שייראה חגיגי אבל לא "של בנות"
ביג טום בשינקין
02/05/2006 | 19:18
46
אמא שלי קנתה משהו מאוד יפה
02/05/2006 | 18:34
113
מדורין פרנקפורט. למרות שהיא דאגה לכסות את זה באיזו עליונית חרוזים מכוערת....
אני בתור ה"אחות של" חרשתי את כל תל אביב - עד שלבסוף קניתי בחנות של בגדי מעצבים בצפון דיזינגוף
(אני לא יודעת אם מותר לי להגיד את השם.
אם זה לא נחשב פרסום?
טושה תגידי אם את מאשרת לי אני אכתוב כאן).
אם תרצי לראות - תכתבי לי.
יש לי תמונות במחשב בעבודה.
אהיה שם ביום חמישי.
הודעות אחרונות
16:03 | 29.08.15 יום אחד זה קורה
02:02 | 28.08.15 ronitvas
21:25 | 25.08.15 ronitvas
00:47 | 24.08.15 מוהל שוחט
17:56 | 23.08.15 ronitvas
21:07 | 21.08.15 ronitvas
10:47 | 19.08.15 duplo2
07:47 | 19.08.15 ד ר ל י
19:32 | 18.08.15 YossiRoash
20:45 | 13.08.15 ronitvas
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום