לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חתונות
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

איזיווד

מאת: taffi
13/04/10 22:07
קודם כל מזל טוב.
שלחתי לך גם מסר אישי,
אבל בגדול - בניגוד למה שבנות כתבו כאן - אין שום התפשרות על איכות.
ונכון שבחיים שום דבר הוא לא בחינם, אבל מי שמשלם לאיזיווד הם הספקים ולא הצרכן. עם זה בנוי המודל העסקי שלהם.
זה אכן חוסך התרוצצות וריצה, ואם כי אני מניחה כי בעזרת הרבה התמקחות (ואז עוד אחת, ועוד אחת, ועוד אחת...) אפשר להשיג מחיר דומה או אולי גם זול יותר,
אבל מהשוואה כאן בפורום אני יכולה לומר בוודאות שלי זה חסך הרבה כסף.
העיקר - לקחת את האירגון בכיף :)
בהצלחה!
מה קשור? 13.04.10
13/04/2010 | 06:19
184
157

כל מה שקשור לחתונות ולא ידעתם לאן לשרשר,חוץ מ ... כל מיני עניינים אישיים ופרטיים, תסכולים, תהיות ודברים המגיעים מהלב ומהנשמה..להם.. מגיע שרשור בנפרד  

איזי ווד
13/04/2010 | 00:26
8
170
היי לכולם,
רק ביום חמישי האחרון החבר שלי הציע לי וכבר הכל נראה ממש מסובך.

שמעתי על איזי ווד- המארגני חתונות בחינם. השאלה היא עד כמה זה יוצא יותר זול ממה שאוכל להשיג לבד?

תודה על עזרתכם...

הם לא "מארגני חתונות בחינם" -
13/04/2010 | 00:49
131
הם פשוט נותנים לך מעין חבילות של ספקים עד כמה שידוע לי, ולוקחים לעצמם איזושהי עמלה על הדרך.
לפי מה שהבנתי משרשורי עבר כאן - זה בעיקר חוסך לך בלאגנים וריצות, אבל לא כסף.
זה לא חינם!!
13/04/2010 | 08:09
85
אף אחד לא נותן לך כלום בחינם.

הם מבקשים לדעת מה התקציב ואז בהתאם מארגנים לך אירוע .
כמובן שאת שכרם הם גוזרים ממה שנשאר בלי שאת מודעת לכך ויכולות להיות לזה השלכות כמו פשרה על איכות האוכל / המוזיקה / העיצוב וכו'...

תתחילי מדבר אחד .

תחפשי מקום לאירוע.
קודם כל תסגרי את הפינה הזו ואז לאט לאט את כל מה שמסביב

את יכולה לבד ולהתמקח לבד.
איזיווד
<< ההודעה הנוכחית
13/04/2010 | 22:07
2
71
קודם כל מזל טוב.
שלחתי לך גם מסר אישי,
אבל בגדול - בניגוד למה שבנות כתבו כאן - אין שום התפשרות על איכות.
ונכון שבחיים שום דבר הוא לא בחינם, אבל מי שמשלם לאיזיווד הם הספקים ולא הצרכן. עם זה בנוי המודל העסקי שלהם.
זה אכן חוסך התרוצצות וריצה, ואם כי אני מניחה כי בעזרת הרבה התמקחות (ואז עוד אחת, ועוד אחת, ועוד אחת...) אפשר להשיג מחיר דומה או אולי גם זול יותר,
אבל מהשוואה כאן בפורום אני יכולה לומר בוודאות שלי זה חסך הרבה כסף.
העיקר - לקחת את האירגון בכיף :)
בהצלחה!
נראה לך?
14/04/2010 | 13:51
1
51
נראה לך שהספקים משלמים את זה ?
את משוכנעת שהם לא צריכים לתמחר את זה אלייך ?

על סמך את אומרת את זה, ובמיוחד לאור ההבנה שלך , כך כתבת, כי בחיים שום דבר לא בחינם..?
על סמך ההבנה שלי והשוואות שעשיתי עם בנות כאן.
14/04/2010 | 21:29
82
אני יכולה רק לומר מה ההסבר שניתן לנו, כמו שכתבתי לפותחת השרשור בהודעה פרטית, ועל סמך הניסיון שלי.
אני זכיתי לחוויה נעימה ובגלל שהיו כאן בנות שהיו נגד, ראיתי לנכון להביע גם צד של לקוח מרוצה.
מרוצה מהשירות, מהתוצאה הסופית ומהמחיר. הם הפכו את ההכנות לחוויה מוצלחת בשבילי.
כמו שכתבתי - אני בטוחה שאפשר להגיע גם למחיר זול יותר, עם העלות של מיקוח אינטנסיבי, אבל היה לי חשוב להראות גם את היתרונות ובעיקר להראות שיש מישהו שעל פי ההשוואות שהוא ערך, מצא שזה גם חוסך כסף.

(רק חבל שדעה שכנראה לא פופולארית זוכה לטון כזה. אלא אם הבנתי לא נכון את ריבוי השאלות הרטוריות וסימני השאלה...)

היי
14/04/2010 | 16:51
27
מנסיון שלי איתם ואח"כ בכוחות עצמנו.. יותר זול לך לסגור דברים לבד בלי תיווך.. בדוק
אין מתנות חינם בחיים.... החוויה שלי:
15/04/2010 | 09:07
90
נפגשנו עם איזיווד והם הציעו לנו מספר מקומות ואפילו קבענו פגישה באחד האולמות... אבל כשחזרנו הביתה ראיתי שזה מקום שאני כבר יצרתי איתו קשר בעצמי ובדקתי על מחירים. אבל באופן מפתיע המחיר שהיה רשום לי היה זול יותר (!!!) ממה שהציעו לי באיזיווד.
ביקשנו מחבר להתקשר לאותו אולם ולהתחזות לבחור שהתארס ולבדוק מחירים שוב (הפעם בצורה מסודרת: מע"מ, שירות, הגברה ותאורה...) וההצעה של איזיווד הייתה יקרה יותר...
עבדתי איתם בעבר
27/04/2010 | 10:19
67
ואני יכול להעיד שהם עושים עבודה טובה מאוד בייצוג הזוגות אל מול הספקים (הפסקתי לעבוד איתם מטעמי נוחות בלבד). הם בהחלט עושים עבודה טובה ולמרות שאנו לא עובדים יחד יותר, אני ממליץ לך להפגש איתם.
מזל טוב!
ציטוטים להזמנות - שאלת המקור...
12/04/2010 | 23:30
26
129
אהבנו את הציטטה הבאה :
" בגינת ליבי נטעתיך ושם צמחה אהבתי אלייך ".   האם ידוע למישהו\י מהיכן נלקח הציטוט ?   נשמע כמו משהו תנ"כי (אולי שיר השירים), אבל לא הצלחתי למצוא ברשת.

אשמח לתשובה בהקדם, כי אנחנו אוטוטו רוצים לבצע את הזמנות ההזמנות...  (:

בתודה מראד !  
אנצל את השרשור לבקשה נוספת
12/04/2010 | 23:41
6
78
אני רוצה לעצב הזמנות בסגנון שנות ה-50 ואני מחפשת תמונות או יותר נכון ציורים שמבהירים את רוח התקופה בהם מופיע זוג.  זה יכול ליהיות זוג בחוף ים עם בגד ים תקופתיף יכול ליהיות זוג עובדי אדמה...
אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי:)

תודה רבה!!!

תקישי בגוגל "תמונה שנות 50"
12/04/2010 | 23:45
100
תקישי בגוגל "תמונה שנות 50"
תראי מה מצאתי שם...
ועוד אחת מדליקה ביותר
12/04/2010 | 23:48
4
87
ועוד אחת מדליקה ביותר
אדיר!! כל הכבוד על הזריזות...
12/04/2010 | 23:51
2
48
בכיף
12/04/2010 | 23:58
1
26
ראיתי עכשיו שרשמת גם ציורים אז את זה פחות מצאתי אבל עם קצת חיפוש מעמיק יותר אני בטוחה שתמצאי... זה גם לא באמת חייבת להיות תמונה משנות ה-50 אלא משהו שנראה כמו ברוח התקופה. אחלה רעיון :)

עכשיו שאני חושבת על זה- איך בא לי על  השמלה שלה בתמונה השנייה כשמלה לריקודים, וגם על הנעליים...:) אין על תמונות נוסטלגיות אני פשוט חולמת על זה! אני כל כך אוהבת תמונות בשחור לבן, כמו התמונות של ההורים שלי מהחתונה...הכל כל כך פשוט וכל כך יפה...
אהבתי את רעיון השמלה והנעלים!!!
13/04/2010 | 00:11
56
באחד מהסיבובים שלי בבתי דפוס היה פוסטר גדול של ציור זוג ישראלים "של פעם" מחזיקים בסל תפוחים או תפוזים. אני מקןןה שאוכל למצוא משהו בסגנון דומה...
תודה על העזרה!
תמונה אדירה
13/04/2010 | 00:10
29
ומושלמת להזמנה :)
עם כל הכבוד לשנות ה-50, מה עם בגינת ליבי?? (:
13/04/2010 | 01:45
3
45
אכן משפט מהמם
13/04/2010 | 16:06
2
35
גם אני לא הצלחתי למצוא את המקור אבל אנסה לברר לך עם הגורמים הדתיים המעטים שסביבי :)
אם זה מהמקורות כמובן (:
13/04/2010 | 17:41
1
24
צודק...
13/04/2010 | 21:08
11
בכלל לא בטוח לאור זאת שלא מצאנו את זה... חיפשתי ממש בשיר השירים ולא ראיתי את זה..
זה לא מהתנ"ך...
13/04/2010 | 20:43
9
20
חיפשתי בשבילך בקונקורדנציה וגם במאגר ספרות הקודש (יש באינטרנט).
אם לא תמצאי ב"שירונט", יכול להיות שמדובר בשיר (poem) שלא הולחן ואז צריך כבר מישהו שממש מכיר שירה עברית.
את יכולה לחפש גם בפרוייקט בן-יהודה, אולי מדובר במשהו מהספרות העברית הותיקה יותר.
אולי שווה לשאול בפורום ספרים וספרות?

בכל מקרה, לדעתי אם תשימו במרכאות זה מספיק.  אנחנו ציטטנו משיר ידוע, אבל לא כתבנו את המקור - זה נראה לנו מכער את ההזמנה.
האמת שגם אנחנו לא הוספנו מקור בהזמנה שלנו
13/04/2010 | 21:10
5
18
לקחנו משפט מהתנ"ך, מצד אחד קצת מכער ומצד שני הרבה אנשים שאלו והתעניינו מהיכן הציטוט
מותר לשאול איזה מספט "לקחתם" ?
13/04/2010 | 22:22
4
21
סיקרנת אותי
משפט כמובן !
13/04/2010 | 22:23
16
כן בטח...רשמנו:
13/04/2010 | 22:36
2
28
"ועתה לכה ונכרתה ברית אני ואתה והיה לעד ביני ובינך"
זה לקוח מבראשית. במקור לא קשור לאהבה אלא לברית שנכרתה בין יעקב ללבן. אהבנו את המשמעות של הברית ורצינו משהו קצת שונה מהמשפטים הבנאליים....
זה היה גם המשפט שלנו...
15/04/2010 | 21:04
1
21
15/04/2010 | 21:56
8
קודם כל המון תודה (:
13/04/2010 | 21:41
1
10
אנחנו עדיין בחיפושים...  וברור שלא צריך לשים מקור.  אבל זה כבר נהיה מאתגר מעבר לזה
התכוונתי לא חייבם... אבל אנחנו כנראהרוצים (:
13/04/2010 | 21:42
10
האמת שאנחנו כן רשמנו מקור מתחת למשפט
14/04/2010 | 16:25
19
זה לא כיער בכלל ואפילו עזר לאנשים להזכר בשיר.
אולי זאת פראפרזה על השיר של רחל?
13/04/2010 | 21:12
19
בגני נטעתיך
בגני המוצנע - בליבי.
השתרגו פארותיך
ועמקו שורשיך בי.

ומשחר עד לילה
לא ישקוט, לא ירגיע הגן -
זה אתה בו, אתה בו
באלפי ציפוריך רן.
אני לא יודעת לגבי המשפט הזה בדיוק אבל...
13/04/2010 | 22:35
11
יש שיר של רחל :
בְּגַנִּי נְטַעְתִּיךָ,
בְּגַנִּי הַמֻּצְנָע – בְּלִבִּי.
הִשְׂתָּרְגוּ פֹּארוֹתֶיךָ
וְעָמְקוּ שָׁרָשֶׁיךָ בִּי.

וּמִשַּׁחַר עַד לַיְלָה
לֹא יִשְׁקֹט, לֹא יַרְגִּיעַ הַגָּן –
זֶה אַתָּה בּוֹ, אַתָּה בּוֹ
בְּאַלְפֵי צִפֳּרֶיךָ רָן.
זה מזכיר לי....
14/04/2010 | 19:24
2
13
אם אני לא טועה, ויתכן שאני טועה, כי אני די מנחשת פה, יש שיר של רחל המשוררת שהמילים שלו הן משהו בסגנון "בגני נטעתיך, בגני המוצנע בליבי, השתרגו פארותיך ועמקו שורשיך בי."
גם אם זה לא מה שתכוונת אליו - תודי שזה שיר יפה...
טוב שאין לי הצתה של פלורסנט
14/04/2010 | 19:27
1
12
תודה תודה לכולן...
15/04/2010 | 00:41
7
זה נחמד שאתן מתייחסות אליי בלשון נקבה, אפילו שהניקניים שלי הוא קובי ואני החתן

בכל מקרה, ניסיתי גם בפורומים נוספים של שירה וספרות, וכנראה שכמו שסברתי, זוהי פרפרזה של השיר של רחל.
אני חשבתי שאולי רחל לקחה את זה מהמקורות, כנראה שטעיתי.

אם בכל זאת מישהי מוצאת מקור אחר, אשמח !  (:
רעיון ל"תוכנית אומנותית" לחתונה של אחותי
12/04/2010 | 22:20
4
663
היי,
אחותי מתחתנת בקיץ ואני מחפשת רעין מה להכין לה כתובנית אומנותית במהלך החתונה עצמה. משהו מהאחים של החתן והאחיות של הכלה.
לא רוצה מצגת ולא משהו "סטנדרטי" אלא משהו מיוחד יותר, יותר בכיוון של סרט (רעיון לעלילה מיוחדת יתקבל בבברכה) או משהו בצילום וידאו.
משוה קליל, כיפי, שעושה מצברוח טוב, ולא משהו כבד או לא מקורי.
אשמח לשמוע רעיונות!
תודה רבה!
רעיון ל"תוכנית אומנותית"
13/04/2010 | 00:05
2
137
מצריך לא מעט "עבודת רגליים"...

מה דעתך על "כתבת תחקיר" היתולית, בה את על תקן העיתונאית החוקרת אשר באה להתחקות אחר חייהם של בני הזוג עד למועד היכרותם?
ב"כתבה" תוכלי להצטלם מחוץ לכתלי בית החולים שבו כל אחד מהם נולד (מלווה במלל, לדוגמה : בתאריך XXX בבית החולים הזה בדיוק, יצאה לאוויר העולם YYY במשקל...)
לוקיישנים נוספים :
בתי הספר שלהם (לנסות לראיין את אחד המורים שזוכר אותם)
בבתי ההורים (להציג תמונות ילדות + ראיונות עם ההורים על איזה ילדים הם היו)
במקום הבילוי שבו נהגו לבלות בעיקר (כולל ראיונות עם חברי ילדות במקום)
וכו'...
מה דעתך?
חביב. אבל מחפשת משוה לא ארוך.
13/04/2010 | 09:50
1
77
ושיעניין את כל האורחים. שלא יהיה "רגיל".
עוד רעיונות למישהי?
רעיונות
15/04/2010 | 09:37
83
איזה כיף שפתחת את השרשור הזה, גם אני מחפשת משהו מיוחד לעשות לאחותי.. ולא סרט ארוך, מביך ומייגע אלא משו קליל קצר וכייפי
יש לכן עוד רעיונות מקוריים??
אם אתם בעניין של להשתטות...
16/04/2010 | 17:01
122
אם אתם במצברוח משתטה, אתם יכולים להפתיע בריקוד לחתונה.  במקום לשאת "דברים לזכרם" ולחשווף סודות משפחתיים מביכים, אפשר פשוט לרקוד - משהו שיפתיע את האורחים וישמח את החתן והכלה.

הנה דוגמאות חמודות מיוטיוב -

שושבינים רוקדים את Thriller של מייקל ג'קסון (ר... עם כוריאוגרפיה משעשעת ביותר)

שושבינים ושושבינות נכנסים לחופה בריקוד

מעורר השראה, לא? לדעתי זה ממש מפתיע
היי שתי שאלות בבקשה
12/04/2010 | 18:31
20
83
השבוע אנחנו  נוסעים לתל אביב לחפש בגדיחתן. חברה אמרה לי שיש שדרה של חנויות לבגדי גברים בדרום תל אביב  רק שלא זכרה את שם הרחוב. אולי מישהו יודע?
בנוסף אנחנו מחפשים מקום לינה לליל כלולות באזור הרצליה(מתחתנים בגעש)..רעיונות?
תודה המון מזל והצלחה לכולם/ן
איזור לוינסקי
12/04/2010 | 18:41
27
הי, אני יודעת שיש חנויות באיזור ההצטלבות של לוינסקי וצ'לנוב,
וגם בחלק הדרומי של אלנבי שיוצא לא רחוק משם..
תשובות בפנים (וגם טיזר קטן)
12/04/2010 | 19:40
18
75
תשובות בפנים (וגם טיזר קטן)
יש כמה וכמה חנויות בדרום תל אביב (בחלק מהן היינו, וחלק אני מציעה לפי שמות שאני מכירה מהפורום כאן):
* לנסקי - קיבות גלויות 32ב' תל אביב
* גוסטו - תל גיבורים 5 תל אביב
* סגל - רח' העליה 6-8 תל אביב
* יהושוע בן נון - רח' מנחם בגין 10 תל אביב

מלבד אזור דרום תל אביב, גם לאורך רחוב דיזנגוף יש לא מעט חנויות שבהן ניתן למצוא חליפות חתן:
דורון אשכנזי, דון אנג'לו, Izak, דוד ששון, ליאת ז'רמון... לא חסר.... פשוט "לחרוש" את הרחוב לאורכו.

מצרפת לך גם לינק שימושי בעניין הזה: http://www.mitchatnim.co.il/groom-dress/0

אנחנו חיפשנו את הקו הקלאסי והסולידי של חליפות החתן, ובסבב שלנו הכי התחברנו למה שראינו אצל דורון אשכנזי ואצל דון אנג'לו בדיזנגוף.

מצ"ב תמונה (בהופעת בכורה) של החתיך שלי כשהוא מודד חליפת החתן שלו (לפני תיקונים קלים שבוצעו ולפני שבחרנו עניבה כי אנחנו לא לקחנו את העניבה שבתמונה, רוצים משהו כהה יותר שיצור קונטרסט בצבעים).
החליפה נקנתה בדון אנג'לו אחרי חיפוש ארוך משהו כי חיפשנו משהו שישב חטוב על הגוף בגזרת Slim במתניים, ושיהיה צעיר ומגניב (בלי מראה של קריין טלויזיה ש"סגור" עד הצואר בג'קט 3 כפתורים שזרוק על הגוף בלי גזרה).

אההה... ושכחתי עוד משהו:
ראיתי כאן בפורום גם קרדיטים שבהן החתן קנה חליפה ברשתות גדולות כמו Zara, פולגת וכו'... אז אולי שווה לבדוק גם שם.
תותחית
12/04/2010 | 20:44
1
21
תודה רבה על התשובות:)
בכיף!
12/04/2010 | 21:06
7
תמיד שמחה לעזור
נראה ממש טוב!
12/04/2010 | 21:20
1
14
אני ממש אהבתי את העניבה..כשיגיע הזמן נראה לי נלך לשם איך המחירים שם?
אם אהבת את העניבה
12/04/2010 | 22:47
14
אז כשתחפשו לחצי שלך עניבה פשוט תבקשו עניבה דקה, אני ממש אוהבת את המראה של העניבות הדקות אבל ממש אנטי עניבות עבות.... זה פשוט נראה כ"כ שונה.

לגבי המחירים אני שולחת לך מסר.
יפה.. אבל עם עניבה יותר בולטת יהיה עוד יותר!!
12/04/2010 | 21:40
2
7
ב-ר-ו-ר! זה בדיוק מה שרשמתי
12/04/2010 | 22:43
1
12
אנחנו לא לוקחים את העניבה שבתמונה, אלא משהו כהה יותר, אבל.. זו תהיה עניבה דקה כמו בתמונה (העניבות העבות ניראות לנו נורא מבוגרות ודוקא עניבה דקה זה מגניב)
עניבה דקה
13/04/2010 | 07:14
5
כרגיל... את מהממת
12/04/2010 | 22:17
5
8
תמיד איכשהו בלי לדעת את באה לי בזמן טוב עם הרשימות שלך.... כנראה ביום רביעי נסתובב קצת לחפש בגדי חתן לחתונה בעוד פחות מחודש... (החתן במילואים
היה אמור להיות על זה שהחתן במילואים
12/04/2010 | 22:44
5
בכיף! בשביל זה אני כאן
12/04/2010 | 22:46
3
7
קחו רק בחשבון שלא כדאי לחכות עם חליפת חתן לשבוע האחרון שלפני החתונה.
לנו לקח 3 סבבים למצוא משהו שממש אהבנו (זה ממש כמו שמלת כלה: יד בדים, גזרות, צבעים, איכויות תפירה... מצאנו הבדלים מטורפים בין חליפה לחליפה).
אחרי שמוצאים לפעמים גם צקיך לעשות תיקונים, הצרות, התאמות... הקיצר כדאי להתעסק עם זה כשהוא יחזור מהמילואים.
ברור...אני יודעת...
12/04/2010 | 23:10
2
3
ובגלל זה אני מנסה להלחיץ אותו קצת אבל הוא בשנטי שלו....
כי הוא רצה להוריד כמה קילו, וגם הצליח, לכן דחה את זה כל הזמן "לאחרי פסח".....
ומה לעשות שאחרי פסח כבר הגיע ובין זה לתאריך החתונה אין הרבה....
מקווה שנמצא משהו במהרה כי לא נראה לי שתהיה לו כל כך ברירה
ברר שתמצאו!
12/04/2010 | 23:21
1
2
מבטיחה לך שהוא יראה "חתני" ביום המיועד (נכון ש"חתני" זו מילה מצחיקה?)
חחח כן
12/04/2010 | 23:32
2
לייק
12/04/2010 | 22:26
1
4
תודה
12/04/2010 | 22:52
3
גם אני "לייק" - אבל יותר את החתן מאשר את החליפה...חחחחח... והשילוב של שניהם יחד....
אוהו! אני הולכת לרייר עליו ביום של החתונה, אני חייבת להדגיש בטוש זוהר את המגבונים הלחים ברשימה של "לקחת ביום החתונה"
לא יאומן
12/04/2010 | 23:23
1
5
קמיל,
זה לא להאמין מה שקורה פה...
לא מספיק שאנחנו מתחתנות באותו שבוע,
ששתינו ילידות הצפון וגרות בעקבות האהבה במרכז,
ששתינו טיילנו לפני ההצעה באיטליה
ועוד ועוד...
עכשיו גם לחתנים שלנו (לעתיד) יש את אותה החליפה מדון אנג'לו!!!!!

ובקיצור מה שרציתי לומר- גם אנחנו קנינו בשבוע שעבר חליפה לבן זוג באותו המקום, וגם החתן שלי נראה חתיך הורס, בדיוק כמו בעלך לעתיד, שיחיה...

יאללה, עוד חמישה שבועות בדיוק מהיום!!!!!
קטעים איתך, תישארי...
12/04/2010 | 23:40
4
קודם כל - סחתיין על הבחירה! (ממש אובייקטיבית אני, הא?)

מה קורה כאן עם כל קוי הדימיון האלה?
אם אתם קניתם בשבוע שעבר אז אפילו בסגירות אנחנו מתואמות (אנחנו סגרנו בחוה"מ פסח).

האמת היא שדון אנג'לו ממש לא מוכר כאן בפורום, אבל ראיתי את השם הזה בקרידטים מסויימים שבהם היתה תמונה של החתן בחליפה ו"נדלקתי" על הסגנון.
שאלתי את הבחורה מאיפה החליפה ומיד "סימנתי" את המקום ההוא לשלב של החליפה.

עכשיו רק נשאר שתגידי לי שאצלכם קרה אותו דבר וזהו.. נוכל לסגור את הבסטה
גם שלנו הייתה משם....
13/04/2010 | 21:25
7
לקח לו רבע שעה למדוד הכל כולל נעליים.....
אין על דודו הזה.... הוא אלוף! קלע לטעם שלו טיק טק....
כפכפים לאורחים- מצאתי!
12/04/2010 | 22:03
4
1197

הסתובבתי שבוע שעבר בכפר גלעדי ומצאנו מקום שמוכר כפכפים בארגזים,
זה אומר 60 זוגות כפכפים והמחיר הוא בין 5-7 ש"ח לכפכף (חיקוי הוואיאנאס פשוט שחור לבן עולה 5 ש"ח),
המידות בארגז הן 36-41 לנשים ונראה לי 41-46 לגברים
אפשר לשלם בכרטיס אשראי ולבוא לקחת....
המקום נקרא פיקס- כפר גלעדי 1 ת"א
טלפון- 052-3028888

יש לציין שזה המקום הראשון והיחיד שראינו ולא חיפשנו יותר מדי כך שייתכן שיש מציאות טובות יותר...
מקווה שעזרתי...
עזרת מאוד- תודה!!
12/04/2010 | 22:15
41
עזרת
12/04/2010 | 23:07
28
תודה.

(אני הולכת לרכוש)
את מעולה! תודה רבה רבה!
12/04/2010 | 23:25
24
זה לא הרבה 60 זוגות? נראה לי 15-20 מספיק
13/04/2010 | 14:16
61
לא? אולי אפשר להתחלק
קצת עזרה לא קשורה....
12/04/2010 | 09:06
29
54
כיוון שהחתונה רק באוקטובר אז יש האטה בהכנות, כך שהשתתפות בפורום בזמן האחרון הצטמצמה רק לקוראת סמויה, לפי גילאי הקרדיטים אני אשמח אם חלק מהכלות או כלות לעתיד יוכלו לעזור לי..במסגרת עבודת הסמינריון שלי בסוציולוגיה אני בודקת את נושא הרווקות בקרב נשים כאשר הדגש הוא על" רווקה בת 30"! הנושא שלי הוא לנסות להבין מה מיוחד בגיל 30 למה זה הגיל שאם בו אישה עוד לא התחתנה מופנה אליה כל כך הרבה לחץ מצד החברה משפחה, חברות נשואות וכו, אני מרגישה כאילו למרות כל הקדמה והעובדה שגיל החתונה זז משמעותיתי לכיוון ה0, 30 עדיין נתפס כגיל ה"נסלח" שעד אליו את עדייון יכולה לחפש את עצמך בהרבה תחומים ואח"כ מאנשים שונים תהיה תחושה של עין קצת עקומה כשאת אומרת את הגיל והסטטוס...מהכרות אישית שלי נתקלתי בהרבה מקרים שך שנות 27/28 שמתחתנות ויש מעין תחושה של " יופי היא הספיקה! היא הקדימה את ה30 הקריטי"
אשמח לשמוע ממכן בייחוד כלות לקראת הגיל הזה או כאלה שהתחתנו בסביבות ה30 או אחריו, מה התחושה שלכם??
אני היתי בת 30 בינואר
12/04/2010 | 09:48
24
ואני יכולה להגיד לך שחשבתי שבגיל הזה אני כבר אהיה נשואה ועם ילדים אבל החיים רצו אחרת ואני לא מצטערת לשניה שככה קרו הדברים ושחיכיתי עד שמצאתי את החצי המושלם שלי ולא התפשרתי בדרך. אבל כן יש תחושה של לחץ לחתונה וילדים לפני גיל 30 וזאת למרות שהיום רוב הבנות מתחתנות מעל גיל 25 ולקראת גיל 30 לדעתי זה בגלל שאנחנו הבנות שעכשיו בנות 30 עדיין גדלנו להורים שהתחתנו צעירים מאוד ועשו ילדים מוקדם. לאמא שלי בגילי היו כבר שתי בנות בבית ספר יסודי כך שאם אני רוהא בהורים שלי מודל לחיכוי הרי שהיום אני כבר הייתי אמורה להיות נשואה עם כמה ילדים ומכאן לדעתי נובע הלחץ מהרצון שלנו וגם שלהם שננהג לפי המודל שאנחנו מכירים מהבית. אני מאמינה שלילדים שלנו כבר יהיה הרבה יותר קל לקבל חתונה אחרי גיל 30.
לעמות זאת אפשר לראות עכשיו שהחברה רואה גם באופן חריג בנות שמתחתנות בסביבות גיל 22-23
אני מתחתנת בגיל 26.5
12/04/2010 | 11:26
3
18
ורוב התגובות שאני מקבלת זה: "וואוו אנחנו לא מאמינים שאת מתחתנת", "את ממש צעירה וכבר מתחתנת?",
נראה לי שזה קשור למיקום גיאוגרפי ולזה שבמרכז (אני מת"א) גיל הנישואין גבוה יחסית לפריפריה, כך שבגיל 26 אני נחשבת לממש
צעירה ומתחתנת בין הראשונות מבין קבוצות החברים שלי.
אנסה להרחיב קצת יותר
12/04/2010 | 12:24
1
17
קודם כל תודה על התגובות זה ממש עוזר לי.. כמובן שהעבודה שלי מסתכלת על הנושא מזווית ביקורתית
שהבעיה היא יותר בחברה והיחס הדו ערכי שיש כלפי גבר רווק לעומת אישה רווקה..מתוך הספרות שראיתי עד כה בנושא
עולה גם עניין הפוריות למרות שיש היום מגוון פתרונות ללידה בגיל מאוחר
אישה היא זו שיולדת לכן ככל שתאחר להקים משפחה כך גם "יורדת" רמת הפוריות שלה,
במיוחד בישראל נושא הפוריות הוא לא ממש שולי
לקמיל אני גם חושבת שכל עוד את בקשר רציני אז הלחץ פחות מורגש, כי יש בן זוג רציני והחתונה היא אופציה די ריאלית
לגבי ההעניין הגאגרפי  בת"א נראה לי שהרווקות נמשכת יותר זמן , בגלל אורח החיים השונה
בדרום לעומת זאת   נראה לי שמצפים מאישה להגשים את עצמה בתור אשה ואמא ופחות לפתח קריירה מצליחה
לכן זן שאלה יותר היפותטית שמתייחסת לנשים רווקות לקראת גיל 30 שאין להן חתונה באופק  
כיוון שזה פורום חתונות אז מן הסתם אין פה ממש רווקות
אבל מעניין אותי למה זה פחות נסלח שאישה תהיה רווקה מאשר גבר, אחרי גיל מסויים???
עונה לשאלתך..
12/04/2010 | 12:30
6
המסר של החברה כפי שאני רואה אותו הוא כזה: זה פחות נסלח כי גבר בן 35 תמיד יכול להתחתן עם אישה צעירה ממנו אבל החברה פחות מקבלת שאישה בגיל הזה תתחתן עם צעיר ממנה. לכן היא צריכה לחפש גבר מבוגר ממנה וזה כבר יותר קשה כי רובם נשואים...
כמו כן, כמובן שהסיבה השלטת היא הסיבה שהזכרת- העניין של הפוריות שבעצם הטבע רוצה שנלד מוקדם (חשבתן על זה פעם שאישה מקבלת מחזור בגיל 12- 13 ויכולה כבר ללדת בגיל הזה (כמובן שיש כאלו שמוקדם או מאוחר יותר)) כמו בעבר, כלומר החברה השתנתה (נשים מתחתנות מאוחר) אבל הטבע לא שינה את עצמו ואין מה לעשות עם זה שהפוריות יורדת. יש פתרון לסימפטום בצורה של טיפולי פוריות אבל זה לא פתרון לבעיה שהיא שהפוריות יורדת...
כנ"ל אני
12/04/2010 | 12:52
2
אני אוטוטו בת 30
12/04/2010 | 11:50
11
לי אישית מעולם לא היתה הרגשת לחץ להתחתן, ועד הצעת הנישואין הנושא הזה בכלל לא עלה בשיחות ביני לבין החצי, למרות ששנינו ידענו שהקשר זורם לכיוון רציני, ושנינו ידענו מה השקפת העולם אחד של השניה.

גם המשפחה הקרובה מעולם לא שאלה או גילתה סימני לחץ, אבל דוקא מצד המשפחה הרחוקה יותר (דודים, בני דודים) השאלה התחילה לצוץ אחרי שהיינו כבר שנה-שנה וחצי ביחד בערך.

מצד שני, אני חושבת שהלחץ הו אלאו דוקא להתחתן אבל כן להיות בזוגיות יציבה ושיהיה "כיוון לחתונה".
אני רואה את חברות שלי שהן רווקות, וסימני הלחץ באים לידי ביטוי דוקא אצל אלו שאין להן בן זוג או קשר יציב לאורך זמן.
כשהנושא עלה עכשיו כשאני מתחתנת למשל, אז לפי מה שאני מבינה מהחברות שלי - זה שהרצון הוא בעיקר להיות בקשר יציב, ואם החתונה תהיה בגיל 30 או 32 זה כבר פחות קריטי.

אני כן יכולה להגיד שגם אני רואה את התייחסות החברה לנשים צעירות יותר שמתחתנות בגיל 24-25 ומטה, שבהחלט מעלה טיפה תמיהה.
אם נסתכל 10-15 שנה אחורה, הרי שאז גיל הנישואים הממוצע היה 24-25 בערך, ואילו היום הוא באמת מתכוונן לאזור ה-30.
כשהייתי בת 17 ואחותי הגדולה התחתנה (היא היתה אז בת 24.5) אני זוכרת שהצלם שלה שאל אותי מתי הוא יצלם אצלי ואמרתי לו שאני מקווה שזה יקרה כשאהיה בת 24. היום זה באמת נשמע לי צעיר, לפחות לי באופן אישי, אבל זה כמובן משתנה מאחת לשניה ולכל אחת הרי מתאים משהו אחר.

האקס שלי פעם הגדיר את זה נכון:
העשור של גיל 20 עד 30 זה הזמן שבו אדם אמור לסדר את חייו: ללמוד, למצוא עבודה טובה, למצוא אישה להקים איתה בית, וגם לקנות בית/דירה או לפחות להתחיל לכוון לשם.
העשור הבא (30-40) הוא כבר עשור של הקמת המשפחה וחיזוק היסודות שהונחו בעשור הקודם.
כנראה שזו התפיסה הכללית בנושא הזה, אחרת אין לי הסבר ממשי.
מגיבה מהצד השני...
12/04/2010 | 12:19
3
5
הי, אני בת 23 (וחצי אבל מי סופר) ומתחתנת עם בן זוגי שהוא בן 28.
האמת שהייתי בטוחה תמיד שאתחתן לפחות אחרי גיל 25 אם לא בגיל 30 כי זה מה שראיתי בבית- אחותי הגדולה התחתנה בגיל 25 ואחותי שאחריה בגיל 30-31. הסתכלתי על זה בצורה מאוד שחור או לבן- קודם להגשים את עצמי ולהשיג את המטרות שלי ואחר כך להתחתן, זה לא היה בסדר  העדיפויות שלי....
אבל החיים הם כמובן לא מה שאתה מתכנן והכרתי את בן זוגי וברור היה מההתחלה ש"זה- זה".... גם לנו וגם לסביבה, התחלנו לדבר על חתונה ממש מהתחלה. ברור שזה גם עניין של גיל כי יכול להיות שאם זה היה תלוי בי הייתי דוחה את זה מעט...בכל אופן כבר הבנתי שזה לא משנה כי העיקר שמצאתי אותו וטוב לי, הגיל לא באמת משחק פה תפקיד אלא הבגרות והבשלות והמוכנות להתחתן.
אני הראשונה מבין החברות שלי- גם מהבית וגם מהלימודים שגדולות ממני- שמתחתנת והאמת שרוב התגובות שקיבלתי היו טובות ומפרגנות... דווקא כמו שמישהי פה כתבה מאנשים רחוקים יותר היו שאלות של "את לא צעירה מידי" אבל אלו היו ממש ממש מעט תגובות. המשפחה שלי מאוד שמחה כי הם פשוט מאוהבים בבן הזוג שלי ברמות ואמא שלי בעצמה (עוד לפני שהוא הציע) הייתה אומרת שאם לא הייתי מתחתנת איתו היא לא יודעת מה היה קורה לה... הדבר היחיד שקצת היה מפתיע זה התזמון- רק עברנו לגור ביחד ולאחר 10 ימים נסענו לחופשה באיטליה והוא הציע. המשפחה חשבה שהוא יחכה שנגור קצת ביחד ואז יציע..אבל היה ברור לכולם שזה לא משנה כי הכרנו אחד את השני לפני זה טוב..
לגבי שאלתך על בנות ה-30- אחותי התחתנה בגיל הזה וזה באמת נכון שהחברה לוחצת, גם ההורים שלי שלא היו לוחצים עליה באופן ישיר (לפחות משתדלים) היו מדברים איתנו שאר האחיות ובינם לבין עצמם ש"הלוואי והיא תמצא מישהו" וכו'.... יכול להיות כמו שקמיל23 ציינה כאן שהתגובות האלו באות בעיקר כלפי בחורות שנמצאות לבד ולאו דווקא לא נשואות כי לפחות אם יש להן חבר "יש תקווה"...
אני חושבת שהרבה בחורות בגילאים האלו כן רוצות להתחתן אבל השאלה עד איזה גבול- יש כאלו ש"לחוצות חתונה" באמת בגלל הלחץ של הסביבה וגם כי אולי הן חשות בודדות. יש כאלו שממשיכות לבנות את עצמן לבד (כמו אחותי) ומנסות להיות שלמות עם עצמן קודם לפני שהן מוצאות בן זוג לחיים. אחותי בת ה-30 הייתה אומרת ש"המטרה היא לא להתחתן אלא המטרה היא להיות מאושר"- וכמה שזו קלישאה זה באמת נכון כי המטרה היא לא להתחתן עם מישהו שאתה מתפשר עליו ומתגרש אחרי כמה שנים או לחילופין חי חיים אומללים יחד איתו אלא המטרה היא באמת למצוא את האדם שעושה לך טוב ואתה מאושר איתו תמיד (או לפחות רוב הזמן :))

סליחה שחפרתי :)
וד"א- אחלה נושא לסמינריון :)
12/04/2010 | 12:20
2
2
חחח תודה נקווה שיצא מהנושא סמינריון ראוי להגש
12/04/2010 | 12:39
1
לגבי מה שכתבת על אחותך, גם במשפחות הכי לא לוחצות נדלקת איזה נורה כאשר בחורה עוברת את ה"גיל " הזה ואין בן זוג רציני באופק
שמעתי גם דעה יותר גרועה, שיש גם גיל שבו מוותרים על האישה עד 35 יש עוד סיכוי כלשהוא שהאישה תמצא מישהו ותתחתן ותספיק להביא ילדים
אבג מהגיל הזה ומעלה כאילו החברה מוותרת עליה, וזה הופך להגדרה שלה רווקה.
ולא משנה נה האישה הזו השיגה בתחומים אחרים, שיחות חולין רבות מסתכמות לשאלה: מה את עושה בחיים? ונשואה? ואישה בגיל מסויים גם עם קריירה מוצלחת ביותר תגיד שהיא רווקה יש תחושת ביקורת
נכון
12/04/2010 | 12:46
ותכל'ס בואי לא נהיה צבועות- זה מגיע גם מצד כולנו. כי ככה חינכו אותנו-  שאישה בגיל מסוים צריכה להיות נשואה (לצורך העניין גם גבר).. אני אישית מכירה 2 בחורות רווקות בגיל  סביב ה-35 והייתי מתה להכיר להם מישהו אבל אין לי את מי...
התחתנתי 3 ימים לפני יומולדת 32...
12/04/2010 | 14:13
2
14
לא יכולה להגיד לך שהיה לחץ, כי לא היה טעם ללחוץ. את הבוב שלי הכרתי כמה שבועות לפני יום הולדת 30, אחרי 9 חודשים עברנו לגור ביחד ואחרי שנתיים ביחד כבר התחתנו (הצעת נישואין אחרי שנה וחצי ביחד), כך שמההכרות לחתונה היה מסלול די מהיר.
כן היתה לי קצת הרגשה של "רווקה בת 30" כמו שאת מתארת את זה - לא בגלל לחץ מהסביבה אלא מהסיבה הפשוטה שכמעט כולם מסביב מסתדרים זוגות-זוגות, מתחילים לעשות ילדים וכו', לפעמים הרגשתי שאני קצת "מפגרת" מהבחינה הזאת. זה לא שלא עשיתי דברים אחרים בזמן הזה (לימודים לשני תארים, עבודה וכו').
אם יש לך שאלות נוספות, אשמח לענות במסרים.
נועה
תגובה לאין3 מאת רווקה בת רבע ל-30
13/04/2010 | 17:11
1
4
אני לא יודעת מה היקף עבודת הסמינריון שלך, אבל להערכתי יהיה מעניין ביותר לבדוק את הקורלציה בין עמדות "הרווקה" לעמדותיהם של דמויות משמעותיות בסביבתה הקרובה (בייחוד הורים).
לדעתי יש קשר בין העמדות שלנו לציפייה החברתית ולמערכת האמונות (וכתוצאה מהן להפעלת לחץ סמוי או גלוי) של הסביבה הישירה, כמו גם למאפיינים סוציו-דמוגרפיים כגון הסביבה בה גדלנו ובה אנו חיים כיום, מקצוע ומוצא.
באופן אישי אני יכולה לומר שהסביבה בה גדלתי ובה אני חיה (כולל מצבם המשפחתי של הוריי הגרושים...) תרמה משמעותית לכך שהכותרת "רווקה בת שלושים" היתה הדבר האחרון שהדאיג אותי. בסביבה החברתית והמשפחתית שלי זהו הגיל הממוצע של נישואין לנשים, ואת זה אני אומרת בזהירות, כי יש בסביבתי לא מעט נשים שחצו את ה-30 ואינן נשואות (חלקן אינן לחוצות).
מהתבוננות על נשים שאני מכירה שמגיעות מרקע שונה - בעיקר דתי, עדתי וגיאוגרפי - אני חושבת שהייתי בסבירות גבוהה מאוד מרגישה אחרת אם הייתי גדלה במקום אחר, למשל בסביבה מסורתית, דתית או שמרנית.
יחד עם זאת, אני עצמי הגעתי לנקודה בה שיקולי הולדה, פריון וסטטיסטיקות מסויימות שקשורות לגנטיקה החלו לשחק תפקיד משמעותי במערך השיקולים הפסיכולוגי שלי. וזאת ללא שום קשר לאיך נתפס חברתית להיות "רווקה", אלא לאיך אני אישית רואה את עתידי מבחינת הורות. ואם תרשי לי לסבך קצת יותר, אז כשאני חושבת על זה לעומק כל השיקולים הנ"ל הובילו אותי למסקנה שאני רוצה בעתיד הנראה לעין ילדים (ולאו דווקא חתונה). וכאן נכנס לתמונה הבעל לעתיד, שהיה חשוב לו מאוד שנהיה נשואים לפני שנהיה הורים
תודה על התגובה
13/04/2010 | 19:33
1
הסמינריון הוא במסגרת התואר המשני אני לומדת פסיכולוגיה וסוציו ואנתרופולוגיה כמשני והמחקר הזה צריך להיות אנתרופולגי איכותני לעשות תצפיות-כאשר אני בחרתי שדה של פורומים אתרי הכריות ובלוגים, לכן מתאם בפועל הייתי יכולה לבדוק יותר במסגרת הפסיכולוגיה...אבל בהחלט כל הגורמים שהזכרת הם משמעותיים לאיך הסביבה של האישה והיא  עצמה תופסת את עצמה בתור רווקה. האמת החלטתי קצת לחדד את השאלה ולהתרכז במצבים שבהם כן יש לגיטמציה לאישה להיות רווקה-באילו נסיבות..אם יש לך דעה בנושא אשמח לשמוע
המלצה על מפיק חתונות
12/04/2010 | 19:02
1
10
שלום לכולם,
אנחנו מחפשים המלצה על מפיק חתונות טוב וזול (לא יותר מ6000 שקל) עבור חתונה קטנה בחצר בבית של ההורים.
תודה
מארגנת חתונות
13/04/2010 | 18:59
9
יש בחורה בשם יעל, צרפתייה מתוקה, עם סטייל היסטרי
ולא יקרה
אם תרצי את הטלפון שלה תפני אליי במסר
שאלה של בנות
12/04/2010 | 10:59
12
23
יש פה מישהי שאמורה לקבל מחזור בחתונה? איך מסדרים את זה שזה לא יפול על היום הכי חשוב בחיים שלי??!!!!!
שמעתי על בנות שלקחו גלולות אבל אני לא רוצה לקחת סיכון ולהשמין לפני החתונה...

חחח....
12/04/2010 | 11:35
13
אני מציעה לך להתייעץ עם רופא נשים.

אפשרות אחת כמו שציינת היא באמת לקחת גלולות.
עניין ההשמנה הוא תופעת לוואי כמו שהקאה רשומה כתופעת לוואי בפתק שמצורף לכדור נגד כאב ראש.
אז מה? כל מי שלוקח כדור כזה מקיא? ממש לא... זה עניין אינדוידואלי, ולא משהו שהוא הכרחי (אני אישית מכירה מספיק בנות שלוקחות גלולות כבר שנים ולא עלו גרם אחד בגלל זה).

אפשרות שניה היא כדור שמסדיר את תזמון הוסת (לוקחים כל יום כדור אחד במשך 21 ימים רצופים ואז הפסקה שבה יש דימום מחזורי, בדיוק כמו גלולות רק שזו לא גלולה ולא מונע הריון).
אני לא ממש יודעת איך קוראים לכדור הזה אבל אני יודעת שנהוג לתת אותו לנשים בגיל המעבר כדי להסדיר להן את התזמון של הוסת, וזה כדור שניתן במרשם רופא. אני לא ממש יודעת מה תופעות הלוואי שלו.. כאמור - שווה להתייעץ עם רופא נשים.

אפשרות שלישית - חופת נידה.
הבנתי מהבנות כאן בפורום שאפשר לערוך טקס חופה מבלי שהכלה טבלה במקווה, וההגבלה שתהיה בטקס כזה הוא שלחתן אסור לגעת בכלה לאורך הטקס. אני לא ממש מבינה בזה, ונראה לי שבעניין הזה שווה להתייעץ עם מדריכת כלות או גורם דתי אחר.

מקווה שזה עוזר במשהו....
כן...
12/04/2010 | 12:34
5
כשקבענו מודע לחתונה סגרנו תאריך שבו לא הייתי צריכה לקבל מחזור.
אבל בגלל הלחץ הכל השתבש ובסוף יצא שאני צריכה לקבל מחזור ביום החתונה.
פחדתי מאוד לקחת כדורים במיוחד בגלל שבעבר ניסיתי לקחת גלולות וזה עשה לי דיכאון.
הלכתי לרופא נשים, הסברתי לו הכל והוא נתן לי כדורים לדחיית מחזור במינון מאוד מאוד נמוך. לא היו לי בכלל תופעות לואי
לכדורים קוראים פרומולת נור
אני חושבת שצריך מרשם רופא.
אבל בכל מקרה כדאי לדבר עם רופא נשים
אנצל את ההזדמנות הזאת ל"הידעת"
12/04/2010 | 13:04
18
והפעם - קצת מהיהדות לגבי חופת נידה!

במקרה שבו החתונה נערכת בזמן שהכלה אינה טהורה, הנישואים תקפים אך נדרשת התייחסות מיוחדת למצב, והתארגנות לקראת תקופת הנישואין הראשונה.

ראשית, מכיוון שבני הזוג אסורים וחייבים לנהוג בכל דיני הרחקות נוצרים מספר שינויים בטקס הנישואין עצמו. שינויים אלו נעשים בדיסקרטיות כשרק מספר קטן והכרחי של נוכחים מודע אליהם, על מנת למנוע אי נעימות. על בני הזוג ליידע את הרב המחתן על מצבם בכדי שיסביר להם כיצד עליהם לנהוג בחתונה, וינהל את הטקס בהתאם.

בנוסף לכך, העובדה שבני הזוג אסורים עד שיסתיים תהליך הטהרה דורשת היערכות מיוחדת. בדרך כלל כאשר בני הזוג אסורים, אמנם חלים עליהם דיני הרחקות אך לא חלים עליהם דיני ייחוד: אין כל מניעה שיישנו לבדם בביתם, וקל וחומר שמותר להם להתייחד במשך היום. במקרה של חופת נידה, הדין שונה. בשל המצב הרגיש בו נמצאים בני הזוג שנישאו מבלי שהיתה להם אפשרות לממש את נישואיהם אסור להם להתייחד, ויש לדאוג לסידורי לינה מיוחדים.
חופת נידה
12/04/2010 | 14:08
14
בדיוק השבוע חברה שלי סיפרה שלי שבגלל הלחץ כמה ימים לפני החתונה היה לה דימום והם דיברו עם הרב שאמר להם שבגלל שמצד אחד זו חופת נידה אבל מצד שני אסור שאנשים ידעו שאת בנידה אז ההבדל היחיד יהיה שאמא שלה תיתן לה לשתות פעמיים במקום שהחתן ייתן לה בפעם השנייה.

לגבי הנשיקה בסוף הטקס הוא אמר שבגלל שזה נהוג ואם זה לא יהיו אנשים ידעו שמשהו שונה אז הם יוכלו להתנשק.

בסוף לא הייתה בעיה והייתה חופה רגילה אבל לפי הבנתי העיקרון הוא שאנשים לא ירגישו שאת בנידה בזמן החופה ולכן ההבדל בין חופת נידה לחופה רגילה הוא לא גדול.

מה שכן זה אכן קצת מבאס להיות במחזור בחופה ... אני פשוט "הזזתי" קצת את הגלולות כמה חודשים לפני כן. ואני לא השמנתי אף פעם בגלל הגלולות...

זה גם מאוד תלוי בסוג הגלולות - אז הייתי מתייעצת עם רופא נשים לראות מה האפשרויות.
ויש גם כאלה שמרזות...
12/04/2010 | 14:32
6
יש לי חברה שמרגע שהיא התחילה לקחת גלולות היא רק רזתה..
משו כמו 30 קילו בשנה!! [בלי דיאטה/ ספורט]

אז אני אופטימית ורוצה את הגלולות שלה :)
גלולות לא משמינות...
13/04/2010 | 21:11
5
9
גלולות רק יכולות לגרום לך לתאבון מוגבר, ואז את אוכלת יותר, ואז משמינה.. לא משמינים מלקחת גלולות ישירות...
ברור שגלולות לא משמינות
14/04/2010 | 06:49
4
6
רק הנשים שלוקחות אותן משמינות...
הכל מיתוסים!
14/04/2010 | 07:49
3
2
זאת הייתה רק בדיחה...
14/04/2010 | 19:19
2
2
הבנתי את הבדיחה...
14/04/2010 | 19:29
1
3
רציתי "לעקוץ" אותך בחזרה
15/04/2010 | 07:04
1
יש כדורים מיוחדים שהייעוד שלהם הוא לדחות
13/04/2010 | 22:12
7
את המחזור, והם לא גלולות.
תשאלי את רופא/ת הנשים שלך.
יש לחץ מאותה הסיבה שיש לחץ על ילדים אחר כך
13/04/2010 | 19:24
2
יש מקומות בעולם שמאוד מקובל להתחתן ולא להביא ילדים בכלל. אף אחד לא שואל למה וכמה.

בישראל לעומת זאת, זה אומר שלגבר יש ספירת זרע נמוכה והאישה חלתה בסרטן הרחם.

ככה זה בישראל, מה לעשות
הקדשות לאורחים על מגנטים
13/04/2010 | 08:10
3
17
אנחנו רוצים לעשות מגנטים לחתונה שלנו ואנחנו מתלבטים מה לכתוב בהקדשה:
בעלי לעתיד טוען שצריך לכתוב "שירלי ונדב - 21/9/2010". ואני חושבת שזה לא נכון - כי בתמונה לא יהיה צילום שלנו אלא של האורחים! אני חשבתי לכתוב משהו כמו "תודה שהשתתפתם" או "שמחנו שהגעתם" אבל אז לא יהיה כתוב מאיפה זה או ממי זה...

מה אתן עשיתן או מתכננות לעשות

הנה רעיון
13/04/2010 | 08:47
2
14
אומנם לאירוע שלנו יש עוד זמן, אבל אני כן יכולה לתת לך רעיון (שנראה לי שגם אנחנו ניישם אותו) ממגנט שקיבלנו בחתונה של חברים.

בחלק העליון של המגנט לכתוב: תודה ששמחתם איתנו (או משהו בסגנון)

בחלק התחתון לכתוב את השמות שלכם + התאריך.

כך יוצא שאתם גם מודים לאורחים, והם גם לא שוכחים מאיפה התמונה.
נראה לי כמו פשרה מושלמת
אנחנו כתבנו למעלה "תודה ששמחתם איתנו"
13/04/2010 | 09:40
1
8
ולמטה את שמותינו ותאריך החתונה. כך זה עונה על כל הצרכים - גם תודה, גם מזכרת.
אצלנו ניתן לכתוב רק שורה אחת
13/04/2010 | 11:06
6
זר כלה - קורסאז'
13/04/2010 | 09:44
3
14
היי כולן,
מישהי יודעת איפה קונים קורסאז' (מעין צמיד פרחים ,במקום זר)
אשמח להמלצות,
ולדעת מתי אמורים להזמין זר וכל זה....
תודה:)

הא,
ואיפה קונים ערכה לקישוט הרכב.....

תודה
לפי דעתי את יכולה להזמין קורסאז' כמעט בכל
13/04/2010 | 14:17
8
חנות פרחים שלא תיכנסי אליה! לצערי הרב, אין לי המלצות ספציפיות והייתי מציעה לך לבדוק בעצמך את העניין הזה בעצמך, כי בכ"ז מדובר כאן על משהו מעט שונה ולא על זר כלה "סטנדרטי".

לגבי הזמנתו של זר כלה, אני הייתי סוגרת את זה עם החנות משהו כמו שבוע-שבועיים לפני מועד החתונה. בייחוד אם מדובר על איזה פרחים ספציפיים שהיית רוצה בקורסאז' והם צריכים להזמין או משהו כזה.

את ערכת הקישוטים לרכב אפשר למצוא גם כן ברוב חנויות הפרחים וגם בחנויות יצירה למינהן.

שיהיה בהצלחה!
מצאתי בכמה חנויות...לא רשמת איזור
13/04/2010 | 16:17
1
3
http://www.sodyarok.co.il/site/detail/departAlbum/albumPic.asp?depart_id=40227&category_id=15874&passCloseTXT=&gadgetStyleBOO=&designCustomNUM=NULL&designCustomWidthNUM=0&designCustomHeightNUM=0&designCustomSecondNUM=0&iframeNameTXT=IFwinEdit_15874&borderSizeNUMg=&borderColorTXTg=&backColorTXTg=&textColorTXTg=&gadgetStyleXmlBOO=&iPageNum=1&seaWord=

http://www.gordonflowers.co.il/view.asp?id=394

דרך אגב רעיון מהמם!
תודה:)
13/04/2010 | 16:35
2
אנחנו מבת ים,
מתחתנים בת"א,
2 שאלות לגבי זר ולגבי כניסה לחופה...
13/04/2010 | 19:39
4
16
1. היום שמעתי שמועה ורציתי לברר אם היא נכונה. האם נכון שעל החתן לקנות את זר הכלה? אני יודעת שהוא זה שמביא אותו לסלון כלות, אבל פעם ראשונה שמעתי היום שהוא גם זה שצריך לקנות אותו...

2. כנראה שאני ובעלי לעתיד נכנס בניפרד כל אחד מלווה עם הוריו, אחרי שהורי מלווים אותי לחופה, בשלב מסויים החתן בא ומכסה לי את הפנים בהינומה, השאלה היא מכאן כיצד ממשיכים? ההורים ממשיכים לבד וחתן נכנס איתי, או שהחתן נכנס לבד וההורים ממשיכים איתי? מה נהוג בדר"כ?
תשובות
13/04/2010 | 19:46
1
10
לא חושבת שזה חובה שהויזה שקונה את הזר תהיה של החתן, פשוט מכיוון שהוא זה שמביא אותו זה די הגיוני שזה הוא יהיה זה שיקנה אותו. בכל מקרה זה לא משהו מחייב כמו זה שהוא יקנה את הטבעת נישואין מכספו למשל.
לגבי השאלה השניה- אין נהוג, יש הרבה אופציות ואתם בוחרים מה מתאים לכם. בסיטואציה שאת מתארת, ממה שלי יצא לראות ההורים בדרך כלל ממשיכים יחד לחופה עוד לפני שהחתן מכסה אותך ואחרי זה את ממשיכה יחד איתו לחופה.
תודה רבה...
13/04/2010 | 20:10
5
2 תשובות (או ניסיון לפחות)
13/04/2010 | 22:28
1
10
1. לא שמעתי על שומדבר כזה.
[מספיק הוא השקיע בטבעת, לא..? האמת שבתכלס, ב2 טבעות, אירוסין ונישואין.. ]

2. אני ראיתי חתונה (וככה גם אנחנו תכננו) החתן נכנס עם ההורים לחופה, ההורים מלווים את הכלה לתחילת השביל, ההורים ממשיכים והחתן בא לתחילת השביל, מכסה- ואז הולכים ביחד חתן + כלה
לא ראיתי שfiana123 ענתה..
13/04/2010 | 22:30
4
האינדיאנים התחילו לבקר אותי
14/04/2010 | 13:20
5
20
אז כנראה שהם לא פוסחים על אף אחת.

לאחרונה יש לי חלומות מוזרים, ולא את כולם אני זוכרת.
אתמול היה לי חלום אינדיאני, שאותו, באופן מפתיע, אני זוכרת די טוב.

היינו צריכים להקדים את החתונה בשבוע (אין לי מושג למה), והיינו צריכים לארגן את הכל תוך יום. מכיוון שכבר נשלחו הזמנות, היינו צריכים להתקשר לאנשים ולעדכן אותם שהחתונה הוקדמה ומתקיימת היום.
אני זוכרת שהתקשרתי לחברה טובה שלי, היא ענתה לי ושאלה אם אנחנו יכולות לדבר אח"כ, אמרתי לה שכן, אבל שיש לי משהו חשוב להגיד לה, ושהחתונה שלנו בעצם מתקיימת היום (לא היום היום, אלא היום שבוע לפני החתונה, באותו היום שבו התקיימה שיחת הטלפון), ואז היא ענתה לי את התשובה הכי מוזרה שיכולה להיות, שהם ברוסיה! (חברה שלי לא רוסיה בכלל ואין לה שום קשר לרוסיה) אני זוכרת שהצטערתי שהיא לא תהיה בחתונה שלי. אח"כ הייתי צריכה ללכת לקוסמטיקאית שלי, למניקור וכו'. אני זוכרת שזה היה כ"כ אמיתי שאחרי שהיא מרחה לי את הלק, התעוררתי לרגע, והאצבעות שלי היו פרושות בזהירות כדי שהלק לא יימרח.

בטח היו עוד התרחשויות אבל אלה 2 העיקריות שאני זוכרת.

זה היה מוזר ומצחיק בו זמנית.

כשסיפרתי את זה לבנזוג הוא צחק ואמר שגם ככה יש לי חלומות מוזרים.
אני אומנם הסכמתי איתו, אבל אמרתי לו שזה קשור לחתונה וכשסיפרתי לו על השם שנתנו לזה בפורום הוא אמר שאני צריכה להפסיק לקרוא פה, שזה כנראה משפיע עליי.
חחח... ענקית את!
14/04/2010 | 14:13
2
3
הרגת אותי מצחוק עם הקטע של פרישת הידיים כדי שהלק לא ימרח לך....
אני מתה על האינדיאנים האלה, אולי תשלחי כמה מהם לבקר אותי?
2 אינדיאנים בדרך אלייך
14/04/2010 | 14:25
1
2
תודה!
14/04/2010 | 16:30
ברוכה הבאה למועדון האינדיאנים!
14/04/2010 | 16:48
1
2
עכשיו את "כלה" באופן רשמי

המוטו שלי בנושא הוא לקבל את האינדיאנים הללו בברכה ובזרועות פתוחות. בצורה הזאת, הם לפעמים מתביישים מלבוא ומפסיקים אפילו להגיע
גם אצלי ביקר אינדיני קטן
14/04/2010 | 21:42
חלמתי שמשום מה הקדמנו את החתונה מה25.5 ל2.5 והשמלה עדיין לא מוכנה ואמא שלי צועקת עלי איך השמלה לא מוכנה ורק אז אני מתחילה להיכנס ללחץ. אבל ניראה לי שזה בהשפעת שיחת הטלפון עם אמא שלי שניקרה לי איך עדיין אין מדידות שניות
מסיבת אירוסין
14/04/2010 | 19:34
3
10
אני מוזמנת למסיבת אירוסין של חברה מהלימודים (לא קרובה). הבחורה באה מבית דתי והבנתי שהם עושים מסיבה עם שבירת צלחת ושלל מנהגים דתיים אחרים. הם עושים את האירוע באולם.

האם למסיבות אירוסין נהוג להביא צ'ק? מתנה? או אולי בכלל לא?

וכמה (במידה ומדובר בכסף) נהוג להביא לאור הפרטים שנתתי? (ולאור העובדה שככל הנראה אבוא עם בן זוג)
בד"כ מתנות..
14/04/2010 | 21:04
2
7
משהו שימושי לבית..
אני העדפתי לקנות לחברות שלי משהו יצירתי יותר, את הדברים המפנקים לבית..
ואם את לא יודעת מה לקנות אז גם "גיפט כארד" יכול להיות פתרון נחמד ובמקרה "הכי גרוע" גם כסף...

נראה לי שהסדר גודל הוא 200 ש"ח +-
המון תודה על התשובה!
14/04/2010 | 23:38
1
1
ואת מדברת על סדר גודל של 200 שקלים לאדם או אם אנחנו באים בזוג?
בזוג!
14/04/2010 | 23:47
2
וגם בדקתי עם עצמי בסדרי גודל עם "כמה כסף?"
הוא מסכים איתי שזה הגיוני :)
קליפ החתונה שלנו
14/04/2010 | 20:53
4
31
באמת שאין על הצלם שלנו.... פוני מסיקה, אתה מלך!
http://www.youtube.com/watch?v=oWmeG0NQsdw
ממש נראה יפה ושמח!
14/04/2010 | 22:52
מזל טוב, היית ממש יפה!
צחקתי נורא מהחולצה על ערב הפוקר שהלך לעולמו... ובכלל מכל המשפטים על החולצות של החברים...
נראה שהיה שמח
14/04/2010 | 23:25
1
היה ממש שמח בחתונה שלכם!
14/04/2010 | 23:32
1
3
אתם זוג מקסים ונראה שהייתם בעננים (והרבה ברחבה) ביום החתונה שלכם!
אגב, אהבתי ממש את השיער שלך - גם בשלב הראשוני וגם השלב של פיזור השיער, נראה יפהפה ומאוד מחמיא לך!

מזל טוב!!!!
אגב, אני מקווה שברור לך שעל אף שהקליפ בהחלט מעביר את האוירה - נשמח לקרדיטים מלאים ב"נוהל הרגיל"...
תודה לכן!
15/04/2010 | 07:33
1
אכן היה לנו ממש כייף...
והעלתי קרדיטים... רק שהעלתי אותם בהמשך להודעה שרשמתי כמה ימים לפני, אז הם לא הוקפצו ונעלמו להם הלאה הלאה......
מה קשור? 14.4.10 בוני מזל טוב!!
14/04/2010 | 21:38
1
7
חזרתי עכשיו מהגן השקוף מפגישה עם המעצב.  ואני עושה לבוני טיזר קטן- שווה לחכות לקרדיטים שלה....
תודה רבה רבה!
15/04/2010 | 17:34
1
היה ממש כיף

קרדיטים יעלו כשנתארגן קצת (במידה ואני לא אחטוף איזו התקפת ביישנות...)
ההזמנה שלנו
14/04/2010 | 23:31
15
33
ההזמנה שלנו
קבלנו היום את הטיוטא הראשונה
אשמח להערות והארות
ביקשתי מהם שהתאריך יהיה אחיד (03.09.2010) כי שמתי לב שהתאריך מופיע בגרסאות שונות בהזמנה.
ביקשתי גם שיהיה כתוב עם שמות ההורים גם שמות המשפחה שלהם.
האם צריך להוסיף בנוסף לטלפונים גם איימיל? אם כן- גם של ההורים וגם של שלנו, של הזוג? כי אם כן, חוששת שיהיה עמוס מדי.
והצד הקדמי
14/04/2010 | 23:32
2
12
14/04/2010 | 23:33
1
אולי הפעם יצליח
14/04/2010 | 23:34
3
ניסיון אחרון
14/04/2010 | 23:39
8
26
ניסיון אחרון
אני אוהבת הזמנות מצוירות כאלה
14/04/2010 | 23:55
5
12
אני הייתי מוסיפה כתובת מייל אחת, רק בשביל מי שיותר נוח לו במייל..
[יש לי חברים שפתחו מייל משותף כמו: noa_royi רק בשביל האישורים]

ושאלה,
מעכשיו לספטמבר הזמנה?!
אם אנחנו מתחתנים באוקטובר גם אנחנו צריכים להתחיל לדאוג לזה כבר...?
תדאגי באוגוסט
15/04/2010 | 00:00
1
4
לא צריך לדאוג להזמנה יותר מחודשיים לפני אלא אם כן יש אורחים מחו"ל שצריכים לסדר טיסה, מלון וכו'
חלוקת הזמנות נעשית כחודש לפני האירוע
הדפסת הזמנות גג יומיים
עיצוב זה כבר תלוי בך
תודה
15/04/2010 | 00:10
2
אוגוסט כבר נשמע יותר טוב :)
ככה נוכל לחלק בכל תקופת החגים בספטמבר...
15/04/2010 | 01:08
2
2
אני אכן אפתח כתובת מייל משותפת . תודה על הטיפ.
לגבי ההזמנות- זה רק דפקט שלי, כי דברים שאפשר לסגור כבר מעכשיו, פשוט לא מעוניינת לדחות, גם קשה לשלב בין עבודה, לימודים של בן הזוג וכו'..
ראינו משהו שאהבנו , המחיר לא יקר אז למה לחכות?
אנו עדיין לא מתחילים בחלוקת הזמנות.
מתוק מאד!
15/04/2010 | 19:32
1
4
אפשר לשאול איפה עשית?
גם אנחנו עושים הזמנה מאוירת מקסימה- זה די דומה לסגנון של המעצבת שלנו... אעלה אותה בהזדמנות
עשינו בפרי פרינט
15/04/2010 | 19:55
3
יושבים בחולון
וואו פשוט הזמנה מתוקה!!!!!!!
15/04/2010 | 00:26
1
8
לגמרי הטעם שלי. ההזמנה שלנו היא גם בסגנון הזה, מבחינת צבעים וכו'.

אהבתי לחלוטין
15/04/2010 | 01:09
הזמנה חמודה- עושה חשק ללונה פארק
14/04/2010 | 23:49
2
5
אבל למה "שעות קבלת פנים"?
אתם לא מציינים שעת חופה?
למה שעות ולא שעת?
14/04/2010 | 23:56
2
15/04/2010 | 01:21
1
נשלח מייל עם תיקונים- שעת קבלת פנים וביקשתי להוסיף שעת חופה ל13:00
הלבנת שיניים
14/04/2010 | 23:41
7
7
מישהי פה עשתה או מתכננת?
או דווקא דיעות נגד?

השיניים שלי די צהובות, ולקראת החתונה אני מתלבטת בעניין זה.
הרופא שיניים ממליץ, אבל אני אשמח לעוד דיעות בעניין.
חשבתי על זה...
15/04/2010 | 08:57
4
9
אני בעד! גם השיניים שלי צהובות (סיגריות, קפה) ושבוע הבא יש לי תור לרופאת שיניים כדי להתייעץ איתה על הנושא. אם היא אומרת כן, מי אני שאגיד לא.
יש כל כך הרבה תצלימי תקריב וסביר להניח שתחייכי ערב שלם אז למה שלא יהיו שיניים מפרסומת למשחת שיניים?
לא רוצה לבעס אתכן אבל...
15/04/2010 | 09:41
3
16
שיניי ם צהוהות לאיהפכו לשיניים מפרסומת למשחת שינים.
הלבנה לא הופכת את השינים ללבנות, אלא מבהירה את הצבע שלהן בגוון אחד או שניים.. זה הכל.
אף אופר שיניים אחראי לא יתחייב שיהיו לך שינים לבנות צחורות בסוף התהליך, לכן לדעתי התהליך מתאים כשרוצים טיפה להלבין ולא כשרוצים ממש לשנות צבע כי יש מצב שצפויה אכזבה.
אגב, אם יש לכן חורים בשינים - התהליך הזה ממש לא מומלץ, כי חומר ההלבנה עוד יפגום בשן!! שלא תגידו שלא ידעתן.
הלבנהעושים רק לשיניים בראיות.

כל מה שאני כותבת זה מהידע האישי שלי בעניין, וכמובן שאני לא מתיימרת להחליף שום רופא שיניים, לכן אני ממליצה להתייעץ איתו בנושא.
בד"כ רצוי להתחיל את התהליך חודשיים לפני "תאריך היעד" (אולי אפילו חודשיים וחצי, אבל זה הטווח בערך).

לפני החתונה שלאחוית היא עשתה הלבנה (ושהיניים שלה רחוקות מלהיות צהוהות, היא לא מעשנת ולא שותה קפה) - והיא התאכזבה וטענה שזה היה בזבוז כסף.... כי כאמור היה שינוי קל בגוון, אבל זה לא נהיה לבן צחור "של פרסומת למשחת שיניים".

תבדקו לפני שאתן מתחילות בתהליך.
לא הייתי באמת רצינית...
15/04/2010 | 10:27
6
ברור ששיניים לא יהפכו לשיניים מפרסומות בלי פוטושופ. אבל גם אם זה מבהיר בגוון אחד או שיים ועושה שיפור לדעתי האישית שווה.
הבעיה היא שהבנתי שהלבנה בגלל שהיא עם סוג של חומצה פוגע בסימות לבנות במידה ויש.
חובה להתייעץ עם רופא.
שבוע הבא אני במרפאת השיניים אעדכן על הארות בנושא.
איזה תלמידה!
15/04/2010 | 12:46
1
6
התגעגעתי!
למדתי מרופאת השינים החביבה עליי!! ממך!!!
16/04/2010 | 10:12
3
גם אני התגעגעתי, באמת הרבה זמן כבר לא ראיתי את הניק שלך מסתובב לו ברשת.
יאללה תחזרי כבר "הביתה" עם בשורות טובות...
הלבנת שיניים- מנסיון שלי
15/04/2010 | 10:32
12
עשיתי הלבנת שיניים לפני כשנתיים, השיניים שלי לא היו ממש צהובות (לא מעשנת ובקושי שותה קפה) אבל עדיין גוון לא לבן שהציק לי.
עשיתי בקופ"ח כללית, עלה לי משהו כמו 1,000 ש"ח ותוך שבועיים היו לי שיניים ממממש לבנות ,אני רואה היום תמונות שצולמו באותה תקופה והלובן בשיניים ממש בלט.
זה מין חומר ששמים על פלטה וישנים איתה במשך שבוע שבועים, הדבר המבאס זה שהחומר גורם לרגישות מטורפת ובאותה תקופה היה לי קשה אפילו לדבר.
בכל מקרה אני מתכוונת להתייעץ עם הרופא שלי כי נשאר לי חומר ואם זה אפשרי כן לעשות את זה שוב לפני החתונה, מה שכן שנתיים אחרי ואנשים עדיין שואלים אותי איך השיניים שלי כ"כ לבנות, לדעתי הצבע דיי חזר אבל אם אנשים אומרים מי אני שאתווכח...

בכל אופן כדאי להתייעץ עם רופא.
שיהיה בהצלחה(:

כמה מילים על הבהרת שיניים
15/04/2010 | 12:40
11
כשזה מגיע לשיניים - קשה לי להתאפק

כמו שכבר נכתב, לא מדובר בהלבנת שיניים אלא בהבהרת שיניים.

החומר המשמש להלבנת שיניים ביתית הוא לרוב מי חמצן שמגיעים כג'ל במזרק, אותו מניחים על פלטה מיוחדת שנותן רופא השיניים.

לפני שעושים זאת חשוב לדעת:

לא על כל אחד זה משפיע אותו הדבר. יש כאלה שכבר שבוע לאחר תחילת התהליך יראו שינוי משמעותי בגוון השיניים, ואילו אצל אחרים גם לאחר סיום התהליך ההבדל יהיה מינורי. לרוב מתקבלת הבהרה בגוון אחד או שניים מהצבע המקורי (זה הרבה!!) התוצאה הסופית אמורה להחזיק מעמד כשנה-שנתיים, אבל זה תלוי בהרבה גורמים ולרוב מחזיק פחות.

במידה ויש סתימות "לבנות" בשיניים הקדמיות, חשוב להבין שהחומר לא גורם להבהרה שלהן, ולכן בסיום התהליך הגוון של הסתימות עלול לא להתאים לגוון החדש של השן. לכן, יש לשקול היטב לפני האם מוכנים לקחת את הסיכון, ישנה אפשרות כמובן להחליף את הסתימות במידה וההבדלים יהיו גדולים אבל זה כבר סיפור אחר.

אצל חלק מהאנשים התהליך אכן גורם לרגישות, אבל לא אצל כולם. אם יש לך נסיגת חניכיים או שבאופן כללי את סובלת מרגישות בשיניים, הסיכוי שתסבלי מרגישות בעקבות השימוש בחומר גדול יותר.

אם יש בפה עששת פעילה, זאת אומרת "חורים" שעוד לא "נסתמו", לא מומלץ כלל לבצע את התהליך.

ודבר אחרון - בתקופת ההבהרה כדאי להמנע משתיית משקאות חמוציםף קפה, תה וכד'. בנוסף, מומלץ בתקופת ההבהרה בלבד להשתמש במשחת שיניים שלא מכילה פלואוריד, אבל את זה כדאי לשאול באופן פרטני את רופא השיניים המטפל.

ודרך אגב, אני בהחלט מתכוונת לעשות הבהרת שיניים לפני החתונה :)
לא מצאתי לאן לשרשר- מסיבת רווקות!!
15/04/2010 | 16:03
3
9
עושים לי מסיבת רווקות.
אין לי מושג מה יהיה, לא מוכנים לגלות לי כלום...
אני רוצה לתת לבנות מן "ערכה" זה כל מיני דברים חמודים, ולרשום על כל דבר.
צריכה עזרה...
נגיד יש מן נר שאני כותבת עליו "העיקר זה הרומנטיקה"
וסבון בצורת לב שאני לא יודעת מה לכתוב, אולי משהו בסגנון של "תפנקי את עצמך"
ספרון/פנקס קטנצ'יק שאפשר לרשום בתוכו
מראה בצורת לב

יש למישהי רעיון?
ממתי העיקר זה הרומנטיקה
15/04/2010 | 16:38
1
4
:))

על נר הייתי כותבת  "שחייך יהיו מוארים תמיד" על סבון בצורת לב את יכולה לכתוב "את תמיד בליבי" או "שתהיי מוקפת תמיד באהבה" או משהו שקשור לאהבה על פנקס אפשר לכתוב "שיתמלא בחוויות טובות" וכו'

ואם זו ערכה שמכילה כמה דברים אז את הברכה הייתי כותבת בנפרד מחולקת לסעיפים כך שברור שהיא מונה את "משתתפי" הערכה וכל מתנה בערכה מתקשרת לסעיף מסויים בברכה...
רוב הדברים בצורת לב...
15/04/2010 | 16:47
5
בגלל זה אמרתי סבון.
וחשבתי לעשות מוצמד לכל דבר פתק יפה. זה יותר נחמד, לא?
רעיונות לערכת מתנות
15/04/2010 | 22:16
7
1. נר - שדרכך תמיד תהיי מוארת
2. סבון - אל תשכחי לפנק את עצמך
3. מראה - כדי שתוכלי לראות עד כמה את מיוחדת
4. פנקס - כל אדם אחראי לגורלו. פנקס חייך נמצא בידייך, ובאפשרותך לרשום בו כל מה שתרצי.
רעיונות נוספים :
5. מחזיק מפתחות - שכל דרך בה תבחרי תהיי תמיד פתוחה בפנייך
6. מגנט - שתמיד תמשכי אלייך אנרגיות חיוביות / תמגנטי אלייך רק חוויות חיוביות
7. מחק - כדי למחוק את כל טעויות העבר ולפתוח דף חדש

נעליים, הינומה וטקס:) אשמח לעזרתכן!!!
15/04/2010 | 13:02
5
12
יש לי 3  שאלות:

1. איפה אני קונה באיזור ת"א, נעליים מגניבות לחתונה. רק פלטפורמה גבוהות והכי נוחות. איפה יש?

2. אני צריכה הינומה כי יש לי כבר שמלה. לתפור אצל תופרת או שיש מקום מיוחד שמוכרים בו?

3. אנחנו עושים חופה בנפרד למסיבה, כך שנראה לי שנעשה טקס אהבה במסיבה. אשמח לקבל הצעות מיוחדות ורעיונות מדליקים לטקס אהבה שכזה...:)))

תודה ומזל טוב לכולן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לגבי 1 - לכי לנעלי ארו בדיזינגוף. אין עליהם.
15/04/2010 | 13:14
2
7
תודה!!! איפה בדיזנגוף??
15/04/2010 | 13:49
1
3
118. יש להם גם אתר, תציצי
15/04/2010 | 14:03
3
אני קניתי באור הכלה בדיזינגוף
15/04/2010 | 13:56
1
3
נעלי פלטפורמה גבוהות, מאוד מאוד נוחות.
ממליצה בחום!!!
תודה נשמה!
15/04/2010 | 14:42
1
הזמנה להשתתף במחקר
14/04/2010 | 10:52
9
שלום,

במסגרת מחקר שנערך במכללה האקדמית רופין, נשמח לשמוע מהי החוויה שהייתה או שאתם מצפים שתהיה בערב החתונה.
נשמח לקבל סיפורים מגברים ונשים. כתבו כל מה שעולה על רוחכם.

הסיפורים שיאספו ישמשו למחקר אקדמי, ופרטיכם האישיים יישארו אנונימיים.

אנא שלחו את הסיפורים למייל: wedding.ruppin@gmail.com

תודה על שיתוף הפעולה!
דניאל ואלכס
איזה כייף להם...
13/04/2010 | 19:58
16
7
שמעתם שמצאו את הזוכים של הלוטו (74 מיליון)....
הנה הכתבה
נו איך אתן הייתן מנצלות חלק מהתקציב לחתונה?
נראה לי הייתי מביאה כנריות ואת אחינועם ניני שתשיר לי בכניסה לחופה
חשבתי על זה האמת...
13/04/2010 | 20:17
1
אם היה לי סכום בלתי מוגבל אני חושבת שהייתי משקיעה עוד באלכוהול ובפרחים ומביאה את "היהודים" להופיע...
אולי הייתי משקיעה קצת יותר גם במתנות לאורחים  ובירח דבש ממש שווה. אבל בסך הכל אנחנו לא ממש חוסכים על החתונה, ואם היה לי את הסכום הזה סביר להניח שהוא היה הולך לדברים אחרים כמו בית אוטו וכו'...
הדבר שהכי הייתי רוצה
13/04/2010 | 20:33
1
4
זה להגיד לאורחים שכל המתנות הולכות לתרומה...
14/04/2010 | 16:50
ממש לא הייתי משקיעה עוד בחתונה
13/04/2010 | 20:34
14
כמו שכבר כתבתי כאן בפורום, אני חושבת שעושים מחתונות יותר ממה שהן. דאגתי שיהיה לאורחים אוכל מעולה, מקום יפהפה ואחלה דיג'יי אבל בכוונה עשיתי במקום שלא מתפרנס מחתונות אלא מאירועים פרטיים קטנים (כי לא הייתי מוכנה להזמין את כל העולם ואחותו החורגת לחתונה שלי שהיא מבחינתי אירוע אינטימי) ככה שהוא מלכתחילה לא גבה הרבה, למרות שהאוכל בן זונה ואנחנו מגיעים לשם גם בימים שאנחנו לא מתחתנים בהם :)
את העיצוב ועוד כל מיני דברים קיבלנו על חשבון המקום, שלא גובה על עיצובים אקסטרה (והוא בכלל הולך על מראה של "לשבת בין עצי הפרדס" ככה שאין גם כ"כ מה לעצב, הכל יפה טבעי) אז גם על זה לא הייתי מוסיפה.
שמלה וחליפה - רכשנו משהו שנמשיך ללבוש כך שלא הייתי רוכשת אצל גלית לוי או אושידה כי זה פרקטי לפי התוכנית שלי ועיצבתי משהו בעצמי.
איפור ושיער - עשיתי אצל שתי אומניות מופלאות, האחת מאפרת שלא שוחטת כי היא פשוט אדם הגיוני והוגן והשנייה היא הספרית שלי מגיל שלוש שגם ככה נתנה לי מחיר מופחת כי מבחינתה זה מעין כבוד שבחרתי בה לעשות את השיער ביום המיוחד הזה ולא פניתי למישהו אחר ונטשתי את מי שמתעסקת לי בשיער מגיל צעיר, ככה שגם על זה לא הייתי מוסיפה ואני מרוצה משתיהן אז לא הייתי לוקחת מישהו יקר יותר ונחשב יותר.

הכסף הזה היה הולך מבחינתי לבית+לעזור להורים והשאר - חיסכון, שינוח ויצבור ריבית בבנק.
הייתי אולי מוסיפה טיפה עיצוב כמו פרחים שרציתי
13/04/2010 | 22:08
6
10
ולא הוספתי כי זה נראה לי מיותר בהתחשב בהוצאות,
ואיזו עוגה שאני חושקת בה אבל עולה 3800 ולכן ויתרתי עליה.
מעבר לזה - לא הייתי משנה כלום :)
ואני מצטרפת לבלקממבה. רעיון נפלא.
עוגה ב 3800 ש"ח????????? באמאשלהם????
15/04/2010 | 20:20
5
10
בבקשה תביאי קישור או תמונה....

איזה הזוי...

(הולכת ללמוד קונדטוריה)
כנסי ל- wondercake.co.il
15/04/2010 | 21:02
2
8
באמת שיש שם את הדברים הכי מדהימים שראיתי בחיים
עוגה של 3 קומות עם 2 דמויות למעלה - זה המחיר שלה...
א-א-ו-ץ'.
קישור לאתר המשוגע הזה
16/04/2010 | 08:20
1
9
בכל אופן, דברים כאלה לא אוכלים ולא בכסף הזה... אני הייתי נחנקת...

עוגות יפת בטירוף!!!

חופשי נחנקת
16/04/2010 | 13:42
5
היא הציעה לי עוגה של קומה אחת בלבד עם 2 דמויות ב- 1600, ועדיין, זה פשוט יותר מדי בשביל משהו שסביר להניח שאשכח בכלל שהוא שם מרוב ההתרגשות. לא שווה מבחינתי את הכסף.
תראי את העוגות שפה
15/04/2010 | 21:38
1
6
זה עממיקו...
16/04/2010 | 07:50
1
אבל עוגה ב 3800 ש"ח...
לגבי אחינועם
13/04/2010 | 23:37
עבדתי איתה פעם- לא זולה אבל לא כזאת יקרה...
ואם יש לך את האלבום שלה עם רביעיית סוליס יש לי שם קרדיט...
הייתי מתחתנת על יאכטה חלומית
14/04/2010 | 16:02
1
4
או מזמינה את כולם לאיטליה ומתחתנת שם, על גדות אגם או משהו..
בקיצור חתונה על המים כמו שרצינו...:)
והשאר בית,משפחה ותרומה
לגמרי חתונה באיטליה!!!!
14/04/2010 | 19:20
4
להגיד לכם את האמת, אני לא חושבת שהייתי משנה
14/04/2010 | 16:53
1
6
משנה משהו מהחתונה אשר מתוכננת לנו עכשיו, אני אוהבת אותה פשוט כמו שהיא!

וד"א, אני באופן אישי חושבת שמ-74 מיליון ש"ח אפשר להתחרפן בקלות ולאבד פרופורציות בחיים. אז רק כדאי לזכור שהדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר (גם אם זה נראה כך)
מעדיפה לאבד פרופורציות עם 74 מיליון...
15/04/2010 | 20:22
6
מאשר לקבל התקף לב בכל פעם שיורד הויזה מהחשבון...
סליחה על הבורות, אבל מה זה תשל"כ?
15/04/2010 | 21:10
2
8
כל מי שמעלה לכאן קרדיטים שמה תמונה שלה עם הינומה ומתחת רשום תשל"כ, אז אחת ולתמיד למה הכוונה?
גם אני שאלתי פעם...
15/04/2010 | 21:40
1
12
תמונה שיש לכל כלה - תשל"כ...
גדול...על זה לא חשבתי..זה נשמע משהו תנ"כי
16/04/2010 | 10:40
9
מחפשת מקומות לצילומים
16/04/2010 | 17:48
13
היי,

אני מחפשת מקומות יפים לצילומים - מקומות עם הרבה ירוק, אגמים, נחלים...
זה צריך להיות באיזור המרכז (בטווח ת"א/ר"ג/הרצליה), כדי לחסוך זמן נסיעות.

חשבתי כבר על הפארק הלאומי בר"ג או על פארק הירקון, אבל אני מחפשת משהו שהוא קצת יותר.

אשמח לרעיונות!
שדרוגי בר
17/04/2010 | 22:37
17
שלום רב
יש לנו אירוע של 500 אורחים
יש לנו בר תוצרת חוץ עשיר מאוד
הדברים היחידים שהוא לא מספק ואנחנו רוצים להוסיף בעצמנו זה -
שנפסים
פידג'
אקסלים
קאוות  

הבר מציע את כל אלה ללא הגבלה תמורת תוספת 4 שח לאדם
נראה לנו יקר...
אפשר לקבל ייעוץ לגבי כמויות נחוצות, מחירים ואיפה כדאי לקנות בזול?
(הדיוטי פרי כבר לא אופציה...)

תודה!!!
הודעות אחרונות
16:03 | 29.08.15 יום אחד זה קורה
02:02 | 28.08.15 ronitvas
21:25 | 25.08.15 ronitvas
00:47 | 24.08.15 מוהל שוחט
17:56 | 23.08.15 ronitvas
21:07 | 21.08.15 ronitvas
10:47 | 19.08.15 duplo2
07:47 | 19.08.15 ד ר ל י
19:32 | 18.08.15 YossiRoash
20:45 | 13.08.15 ronitvas
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום