לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חתונות
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

מחפשים גן+אולם בשרון

מאת: שמרית99
10/02/09 21:41
הי לכולם ומזל טוב!

אנחנו מחפשים גן עם אולם לחתונה של כ-400 איש באזור המרכז והשרון, שיש לו היתר בניה ולא הולכים להרוס אותו.
מישהו יכול להמליץ?

תודה!
שמרית
מחפשים מקום לאירוע 08.02.09
08/02/2009 | 08:25
76
8
גנים
אולמות
קייטרינג ושתיה
וכו'

קייטרינג - 07.02.09
07/02/2009 | 21:26
7
18
קייטרינג באיזור עפולה
07/02/2009 | 21:27
5
6
אני והבחור חוגגים באיזור עפולה (עין דור, אם להיות ספציפיים) ומחפשים קייטרינג טוב. למישהי יש המלצות?
יש לי המלצה אישית
07/02/2009 | 21:36
7
וקרובה...
גדיס מכפר קיש
קייטרינג ותיק מקצועי והכי חשוב טעים ואיכותי
לימוזין רמת ישי
08/02/2009 | 07:57
7
הייתי באירוע שהם עשו, פשוט לא יתואר, נשבעת שהיה לי יותר טעים מהמסעדה.
מה שכן, זה קייטרינג לקרניבורים, צמחונים וכאלה שלא משתגעים על בשר נראה לי קצת ילכו לאיבוד...
אם מתאים לקהל שלך - רוצי עליהם זה כל כך טעים.
אגב חברה שלי עובדת ב"מרינדה" ואומרת שגם האוכל שלהם מעולה.
מ"טנדו" להתרחק, שמעתי סיפורי זוועות...
אני ממליצה על...
08/02/2009 | 10:47
13
אתי ונעמה -הן גם עובדות עם לימוזין אם אתם רוצים אסאדו כשר (לימוזין לבדו לא כשר כי המטבח לא כשר. שעובדים עם אתח אז יש את המטבח של אתי שכשר)
גם EAT שהוא הקייטרינג שלי מאוד מאוד מומלץ. נחמדים ואוכל הכי טוב שטעמתי (יותר ממגי וטולי, טעם וצבע, בראף ועוד)
אתי ונעמה
08/02/2009 | 10:59
6
אחתי עשתה איתן באוקטובר ואני ממליצה בחום - גם היה מאד מאד טעים וגם כל העבודה איתם היתה נעימה מאד !
אנחנו מתחתנים עוד חודש,
08/02/2009 | 22:15
7
ולקחנו את מרינדה מבית שערים.
בנתיים - טפו טפו - הכל מאוד טעים!!
והם גם ממש חמודים וכיף לעבוד מולם.
אוכל מעולה
09/02/2009 | 23:08
9
קייטרינג "EAT ," - מעולים ! ונמצאים הצפון - אני לא בטוחה איפה אפשר למצוא באינטרנט
מקום לארוע
07/02/2009 | 20:07
2
8
שרתון פלזה ירושלים
07/02/2009 | 20:23
6
מישהי היתה שם לאחרונה?
אני שוקלת ברצינות לעשות שם חתונה. אני יודעת ששיפצו.
וגם המרפסת בלובי איך היא לחופה?
מקום קטן בצפון
10/02/2009 | 09:47
10
( לא פלצני כמו גן הקונגרסים או KALA
טיפים נולדים ב- אנשים
05/02/2009 | 15:16
7
1

מרסי גבע, מדריכה להכנה ללידה והנקה ודולה, מטפלת תינוקות מוסמכת, מנחה קבוצות אמהות תתארח בפורום הריון לאחר טיפולים משעות הבוקר ועד הצהריים ותשיב לשאלות בנושאים הכנה ללידה הנקה, ותפקיד הדולה.
אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

טיפ נולד – תחרות הטיפים הגדולה לגברים בהריון יוצאת לדרך!
מזל טוב, את בהיריון! עשרות ספרים מפוזרים ליד המיטה שלך, הפורום ב"תפוז" פתוח לך על המחשב, הבחילות בעיצומן... אבל מה עם הגבר שלך? מישהו פעם הסביר לו מה צפוי להיות, או לפחות נתן לו איזה טיפ קטן איך לעבור את כל הבלאגן?
הגיע הזמן לעזור גם לגבר שלך לעבור את ההיריון הזה בשלום!
אם יש לך טיפ משעשע, הזוי, אמיתי, מיוחד או מצחיק, שיכול לעזור לגברים  לשרוד את תשעת החודשים האלה ולהישאר בחיים - הצטרפי לתחרות הטיפים הגדולה בפורום הריון ולידה-תמיכה ותוכלי לזכות בספר "אבא נולד" – מדריך ההיריון לגבר:

ביום ראשון הקרוב ב-19:00 תתארח מאי בן פרין, יועצת פנג שואי בכירה וחברה בארגון העולמי לפנג שואי  בפורום קריסטלים ואבני חן. אתם מוזמנים להתחיל לשאול אותה את כל מה שמעניין אתכם בנושא הקריסטלים לשיפור איכות החיים באמצעות הפאנג שואי:
מישהו שמע איזו שמועה על בקתה ביער?
05/02/2009 | 15:52
6
14
לא מצאתי שרשור מתאים אז שרשרתי לתפוז...

חברים מתחתנים בבקתה ביער ביוני ואמרו ששמעו שמועה על סגירת המקום???
אשמח לשמוע מה העניין ממי שיודע.
וואי איזה מלחיץ
05/02/2009 | 17:21
8
גם לנו יש זוג חברים שמתחתן שם ביוני...
מאיפה שמעת את המידע הזה?
טוב מאוד נבהלתי אז..
05/02/2009 | 17:56
4
6
חברה שלי שמתחתנת שם התקשרה לבעלים של המקום, והגן ממש לא נסגר...
מה שקרה זה שיש במתחם גם בית מלון וגם גן אירועים,והבעלים מכרו את החלק שלהם במלון,אבל בגן יש להם חוזה לעוד 10 שנים...
בקיצור שמועות...
את מהירה! תודה על הברור
05/02/2009 | 18:21
3
3
אני חושבת שהזוג שמע על זה מזוג אחר שרצה לסגור שם לקיץ.

גם חברים שלך מתחתנים שם ביוני? אולי זה אותו הזוג??
חח הזוג "שלי" מתחתן ב-24 ליוני
05/02/2009 | 19:39
2
5
מתי הזוג "שלך"?
שלי בשלישי ביוני
06/02/2009 | 00:04
1
3
הזוג שלך מתחתן יומיים אחרי
יוו ביומולדת שלי !
06/02/2009 | 10:27
1
מבקשת המלצות על פארק "האגם" ביקום
05/02/2009 | 19:12
3
5
האם התחתנתם שם?
לכמה אורחים המקום מתאים?
איך מסתדרים עם יתושים בקיץ (יש שם אגם מים)
תנו פרטים נוספים שנחוץ לדעת.

תודה מראש
לאף אחד אין מידע על המקום??
05/02/2009 | 22:30
2
1
בוקר טוב
06/02/2009 | 10:52
1
4
קודם כל - מזל טוב!
דבר שני - את השאלה הזו כדאי וצריך לשרשר ל"מחפשים מקום לאירוע", גם כי אלו חוקי הפורום ובעיקר כי שם היא תזכה להרבה יותר תשומת לב ותשובות.

לגבי האגם ביקום - הייתי שם בחתונה של חברים לפני שנה וחצי. החתונה הייתה במאי - היה מאוד נעים בחוץ, אבל כמו כל המקומות ליד המים- היה גם מאוד לח. המקום מאוד יפה, מרווח, יש חלוקה טובה בין איזור קבלת הפנים, השולחנות ורחבת הריקודים. יש גם תאורה מקסימה על האגם שמאוד מוסיפה לאווירה - מין כדורים גדולים מוארים שהם מפזרים על האגם.
האוכל - אם אני לא טועה, הם עובדים עם פרי הארץ. בחתונה הספציפית הזו היה אוכל בינוני ולא יותר.
תודה לך.
06/02/2009 | 11:50
3
איפה יש שרשור בשם "מחפשים מקום לארוע"
שרשורים מטבעם יורדים למטה או עוברים לדף הבא...
למישהו יש המלצות על קייטרינג mago
05/02/2009 | 12:50
2
6
שלום
אני מתחתנת ביוני ועושה חתונה קטנה עד 100 איש
מחפשת קייטרינג טוב במחיר סביר
הייתי בבפגישה בקייטרינג מאגו ורציתי לשאול אם מישהו מכיר אותם
כדי לקבל חוות דעת/ המלצות????
הייתי בארוע שהם היו-התרשמתי מאוד לטובה,
05/02/2009 | 14:17
3
הסגנון היה מאפים מתנור, ירקות, שתיה - היה אוכל בשפע, נעים וטעים, מסודר מאוד יפה (יוםה ולדת 60 לדודה שלי ביער חולדה)
אני זוכרת אותם לטובה למרות שעברו 4 שנים כבר.
אנחנו נשארנו עם טעם רע בפה מהם...
08/02/2009 | 12:22
2
סגרנו איתם בטלפון מחיר, תאריך, תפריט ואת כל הפרטים וקבענו להפגש כעבור מספר ימים.
ביום של הפגישה הם התקשרו ואמרו שלקוח ותיק וגדול שעובד איתם באופן קבוע פנה אליהם לגבי אותו תאריך והם מעדיפים אותו על פנינו.
היה מדובר באירוע קטן וההתקשרות איתם היתה כחודש לפני האירוע כך שדי נתקענו ברגע האחרון, והם אמרו שבשביל לקוח קבוע עדיף להם לאבד אותנו.
אנחנו נשארנו עם טעם רע בפה מההתנהלות שלהם...
על הים
04/02/2009 | 14:14
2
מתלבטים על אמצע יוני ב,,על הים'' אולי יהיה חם? מה המחיר שהשגתם למנה
נישמח לתשובה זריזה
מישהי שמעה על "גן הקונגרסים" בחיפה?
03/02/2009 | 11:27
14
131
מחפשים מקום לארוע....
כל תגובה/השמצה/המלצה שיש לכן תתקבל בברכה. תודה
הייתי שם בחתונה
03/02/2009 | 12:15
2
34
אמנם לפני כמה שנים, אבל אולי זה עדיין יהיה רלוונטי
החופה בחוץ הייתה מאוד יפה, וזכור לי מאוד לטובה האוכל בקבלת הפנים.
לעומת זאת האוכל בפנים לא היה מלהיב (שוב-דברים שאולי השתנו מאז)
עליי לציין שזו הייתה חתונה דתית עם הפרדה, אז בעצם אני יכולה להגיד שהחצי איפה שהיו הבנות היה נהדר... חחח..
השירות גם היה מאוד אדיב.
הדבר שלדעתי מפריע, זה שיש שם כמה אירועים במקביל.
באותו ערב שהייתי, הייתה תחרות מלכת היופי ו2 חתונות לכן בחניה עמד סדרן וכיוון אותי בחושך מוחלט לחניה שהייתה די רחוקה מהכניסה לאולם עצמו.
בכל אופן, גם אם יכתבו לך פה תגובות מדהימות, או ההיפך נוראיות, אין טוב ממראה עיניים. תמיד מומלץ לא לבטל את המקום לפני שראיתם אותו בעצמכם

מקווה שעזרתי
עזרת מאוד
03/02/2009 | 12:33
1
17
תודה רבה על התייחסותך... וכן כמובן שנלך לראות גם בעצמינו...
אולי אני אוכל לעזור
03/02/2009 | 13:09
18
צילמתי מספר חתונות ב"גן הקונגרסים" ואף חתונה לא נראתה שם דומה לשניה. כל האולמות שם ברמה גבוהה, האוכל טעים, השירות אדיב מאד גם מצד צוות המלצרים וגם מההנהלה.
הכניסה לאולמות מאד מרשימה (מנהרה של צמחייה), החניה בשפע אך המאחרים אכן יצטרכו להחנות קצת רחוק (הליכה של עד 150-250 מטר מהכניסה, כמובן שיש גישה לנכים)
מנקודת מבט של צלם זה מקום שכיף לצלם בו לאור העובדה שיש שם מערכת תאורה מהטובות שראיתי באולמות.
למתחתנים בקיץ יש אפשרות לעשות קבלת פנים וחופה תחת כיפת השמיים בגן שצמוד לאולם (לכל אולם גן נפרד).
חיסרון יחידי שאני יכול לחשוב עליו זה שיש אולי צורך בעיצוב (גורם שעלול ליקר קצת את עלות החתונה).
ובכל מקרה תלכו לבדוק ולהתרשם בעצמכם
מזל טוב
אח של הבחור התחתן שם בספטמבר האחרון
03/02/2009 | 13:27
19
לדעתי האישית המקום לא מוצלח בכלל.
קבלת הפנים יפייפיה אין ספק, גם האוכל בקבלת הפנים היה טעים,
הבעיה היא שבגלל שנערכו שתי חתונות במקביל והחתונה השניה גם הזמינו זיקוקים אחרי החופה, החופה של הארוע שלנו נדחתה והתחילה רק ב21:45 וזה היה נורא.
האורחים היו עצבניים וכעסו שהארוע לא מתחיל, בשניה שהתחילה החופה כולם ברחו לתוך האולם הממוזג כיוון שהלחות בחוץ היתה נוראית ואנשים פשוט נזלו אחד על השני. נוצר מצב שהיו אולי עשרים איש בחופה והשאר ברחו פנימה.

בפנים היה יופי של מיזוג אבל הסאונד היה פשוט נורא, זאת אומרת, לא היה מקום לברוח מהמוזיקה, לא ניתן היה לנהל שיחה, הכל התנהל בצעקות וכולם יצאו עם כאב ראש.

האוכל היה ממש, אבל ממש לא טעים. הסטייק אנטריקוט היה לא יותר מקציצת בשר לא טעימה.
האוכל היה כל כך לא טעים עד שביקשתי מהמלצר שיביא לי קבבונים שנשארו מקבלת הפנים כי אין לי מה לאכול וזה מה שאכלתי כל הערב. קבבונים עם טחינה.

בקיצור, יכול להיות שכל מה שקרה זה תוצאה של בחירת הזוג ואני כמובן מספרת על הארוע הספציפי שהיינו בו.
אני מתחתנת בגן הקונגרסים ביום חמישי הקרוב ..
08/02/2009 | 15:39
2
22
אני רק קוראת את הכותרת שרשמתי שאני מתחתנת ביום חמישי הקרוב ואני לא מאמינה שהתאריך הגיע....
האמת שאני שמעתי דיעות חלוקות על גן הקונגרסים, הלכנו לראות כמה אירועים לפני שסגרנו וגם היינו בטעימות כדי לראות
איך האוכל לפני שסגרנו.
כל ההתנהלות מולם עד עכשיו הייתה מאוד נוחה ונעימה,האוכל ב2 טעימות שהיינו היה מצויין
וכל פעם אני שומעת  גם על אנשים שהיו שם לאחרונה באירועים ומאוד נהנו מהמקום והאוכל.
את יכולה להיות איתי בקשר אחרי החתונה ואני אשמח לענות לך על כל מה שתרצי.

ובלי קשר לכלום, אני מתרגשת בטירוף!! אני עדיין בעבודה ואני לא מצליחה להתרכז. בא לי להתחיל לרקוד מעכשיו!!!!

מזל טוב
08/02/2009 | 16:12
1
12
מזל טוב מתוקה!! אני מאחלת לך שביום הזה תרגישי כמו בחלום ושהכל יעבור טיפ טופ!! הכי חשוב תהנו אחד מהשני כי זהו יום רק שלכם!!!!
אני יהיה איתך בקשר או שאולי אני לא יציק לך? וכשתתפני מכל התקופה הכיפית הזאת תשלחי לי קרדיטים על המקום וספרי בכלל איך היה?? מה את אומרת?
אז אני פשוט יחכה בסבלנות.....:)

שוב מזל טוב.....:)
תודה רבה!!!
08/02/2009 | 16:24
5
מבטיחה לפרסם קרדיטים.. בטח יקח קצת זמן כי אנחנו נהיה באילת שבוע אחרי החתונה..
אולי בסופשבוע אחרי החתונה נרשום כמה מילים :)
בנות, אני פתאום ממש ממש מתרגשת אני יכולה עכשיו לרקוד על השולחן בעבודה שלי
שיעבור כבר הזמן.....
היינו שם באירוע וגם ביקרנו במסגרת סבב האולמות
08/02/2009 | 17:25
3
21
לא התרשמתי באף אחד מהמקרים.
בחתונה שהיינו הקבל פנים הייתה מאוד נחמדה (באולם הקטן הגן לא נוח) והאוכל היה טעים, באולם האוכל לא משהו והאולם לא כ"כ מרשים.
המחירים סבירים בהחלט (לא בין היקרים ולא בין הזולים), אבל בסיבוב שהיינו אהבנו אותו עוד פחות (ככה אומרים את זה??? :) )- די ישן והאולמות לא נראים כ"כ יפה..
אם תרצי דעות נוספות על אולמות בחיפה - אשמח לעזור לך)
המלצות לקייטרינג לא כשר
09/02/2009 | 22:59
2
11
שלום לכולם, אני שמחה להצטרף לפורום, ומבקשת את עזרתכם. אנחנו מתחתנים בבית, מחפשים המלצה לקייטרינג קטן יחסית (החתונה שלנו היא 160 איש), לא כשר (יום שישי בערב), לא יקר מדי אבל כן איכותי ומוקפד, סגנון אוכל אישי, עם "קו" מסויים. פגשתם משהו כזה???
שלחתי לך מסר
10/02/2009 | 01:08
6
foodart מעולים.
10/02/2009 | 02:12
6
היינו שם באירוע והיה ממש מקסים.
09/02/2009 | 13:34
2
14
לא ציפיתי... על פניו מקום מוזר להתחתן בו, אבל היה ממש כיף, מרשים וטעים.
מקום
09/02/2009 | 17:23
1
9
מוזר להתחתן בו?? למה מוזר?
"על פניו" - רק בגלל השם... "מרכז הקונגרסים"
09/02/2009 | 23:01
9
לא נשמע כמו מקום להיט לחתונה
אוקי מתחילה בבדיקה ראשונית
08/02/2009 | 11:05
8
5
בדצמבר בן זוגי ואהובי הציע לי נישואין
מאז אני כל יום אוהבת אותו יותר ומאושרת מאוד
עד עכשיו חוץ מלקשקש פה ושם לא עשינו כלום, כי החתונה רק בסוף אוקטובר
אבל עכשיו, שמונה חודשים לפני, הגעתי למסקנה שהזמן די רץ והגיע לעשות בדיקת שטח
אז הדבר העיקרי שאני בודקת עכשיו הוא אולמות/גני ארועים
אני מתחתנת באוקטובר (קצת לפני החורף), נראה לי מזג אוויר סביר, קצת קריר
אנו מזמינים בערך 200 אנשים
חשוב לי שיהיה יחסית במרכז (הכי רחוק, ראשון רחובות או לכיוון השני איזור השרון)
חשוב לי שיהיה מקום נחמד ולא משהו מפואר מידי
חשוב כמובן שהאוכל יהיה טעים
וצריכה משהו לא יקר מידי.
בקיצור - שיהיה מקום נחמד, לא פשוט מידי אך גם לא גרנדיוזי, וכזה שיתאים ל 200 איש
(אין לי מספיק מוזמנים למלא אולם של 300 ומעלה)
חוץ מזה, קיבלתי המלצה על גן הורדים. מה דעתכם?
יש המון מקומות ברחובות... תבדקי במתחתנים
08/02/2009 | 12:46
5
3
אוקי, אבל יש אי אלו המלצות?
08/02/2009 | 12:59
4
4
טופ דוראן
08/02/2009 | 14:26
3
2
נראה מקום מרשים
09/02/2009 | 11:13
2
2
בהחלט אבדוק
בררתי
09/02/2009 | 22:27
1
2
צריך מינימום של 250 אנשים
חבל
תלוי מתי..
09/02/2009 | 22:46
2
לנו היו פחות.
יש מקום חדש ליד פארק המדע
08/02/2009 | 13:40
3
ברחובות.בערך שנה.
מישהו יודע את שם המקום??
שמיים כחולים
09/02/2009 | 18:10
1
האוכל חבל על הזמן ! המקום מהמם !
המחיר בעונה כזאת הוא טוב ! רק תבדקי לגביי מס' האנשים שיש לך..
חברה שלי התחתנה שם והיה סוף הדרך !
מישהו היה סגר לאחרונה באגדת גן ? (הוד השרון)
08/02/2009 | 17:34
2
איך האוכל ?
איך ההתנהלות מול נציגי האולם ?
(אפשר גם במסר פרטי)

תודה.
אנחנו ראינו ביום שישי
08/02/2009 | 21:05
וממש אבל ממש לא התלהבנו.... מקום מיושן... מי שפגש אותנו היה יבש לא הסביר כלום... נתן מחיר גבוה וזהו!

רצינו רק לברוח משם!
היינו באגדת גן..
09/02/2009 | 18:06
1
הגענו לשם את האמת בלי תיאום מראש, פשוט עשינו סבב כזה של גני אירועים ואולמות אחרי שחזרתי מהלימודים וניצלנו את הערב לכמה מקומות.
אז הגענו לשם, ובדיוק היתה שם התארגנות לחתונה, חיכינו ליד המשרד וביקשנו מאחד מהמלצרים הותיקים כנראה לדבר עם מישהו, הוא אמר לנו לחכות וכבר יגיע מישהו, חיכינו משהו כמו 20 דק' ולא הגיע אף אחד, הלכנו שוב לבקש מישהו והגיעה בחורה דתיה קצת שמנמנה להסביר לנו במשרד על המקום (תודה באמת !)
אמרנו לה שגם האח של בעלי לעתיד התחתן שם ואנחנו מצפים למחיר טוב, בעניין המחיר הוא היה סביר.
את האמת שלא אהבתי איך שההנהלות של החופה עובדת שם, אין מקום לעמוד מסביב ויש עליה כזאת מעצבנת ולא כולם רואים את החופה כי מן הסתם כולם רצים ישר קדימה כמה שיותר להידבק אליה, וזה מעצבן.
אני בתור גיסתו לעתיד של החתן באותו ערב לא ראיתי אפילו חלק קטן מהחופה ורק ה"נדחפים" ראו משהו..
זה לא היה מכובד מבחינתי.
מבחינת האוכל- לא אהבתי, המנות לטעמי היו קטנות ולא משביעות.
הרחבה של הריקודים היתה יפה, העיצוב סביר (הם לא לקחו אקסטרות חוץ מעיצוב חופה) וזהו...

אחרי שלא הכי התלהבתי מהיחס והמקום אמרתי שלא בא לי לסגור במקום כזה-
הלכנו לדל וינו, שם קיבלו אותנו הכי יפה שיש.
אחרי שבוע סגרנו בדל וינו במחיר טוב והמקום מקסים בעיניי ! החופה במקום יפה ובקיץ האירועים שם יפים מאוד לטעמי כשהחופה בחוץ והקבלת פנים בחוץ.

שיהיה בהצלחה :)
מישהו ביקר לאחרונה באזור שפיים ?
09/02/2009 | 10:52
אני רוצה לראות את חוות רונית, הגן השקוף, והטירה לאירוע של 300 איש.
אשמח לקבל פרטים איך ההתנהלות מול מנהלי המקום
(וגם מחירים ~ במסרים)

תודה !
אצטרובל קיבל צו סגירה????
10/02/2009 | 01:31
מחפשים גן+אולם בשרון
<< ההודעה הנוכחית
10/02/2009 | 21:41
18
31
הי לכולם ומזל טוב!

אנחנו מחפשים גן עם אולם לחתונה של כ-400 איש באזור המרכז והשרון, שיש לו היתר בניה ולא הולכים להרוס אותו.
מישהו יכול להמליץ?

תודה!
שמרית
לא הצלחתי לשרשר כנראה - סליחה
10/02/2009 | 21:44
1
אני לא יודעת למה ההודעה מופיעה למעלה, ניסיתי לכתוב אותה כתגובה לשרשור של מחפשים מקום לאירוע...
סורי...
עדן על המים
11/02/2009 | 12:06
מומלץ בחום

אם תירציי עוד פרטים אז בכייף
שרונית :) מומלץ!
11/02/2009 | 14:07
4
שרונית
11/02/2009 | 15:13
3
מישהו יודע באמת על טווחי מחירים שם של חתונות חורף?
מה פחות או יותר הכיוון?
בעקרון
11/02/2009 | 15:19
2
הם פותחים אולם חדש, לוקה-ראיו הדמייה שלו והוא מהמם!!!
כשביררנו לסגור איתם על ספטמבר קיבלנו מחיר של 350 שח למנה, הם קראו לזה מחיר היכרות,כי אם נסגור איתם זה יהיה בלי שראינו באמת את האולם אלא רק סוג של הדמייה ממוחשבת.... ב 9.9.09 אגב, המחיר 450 שח למנה.....
לגבי  מחירי חורף אין לי מושג, אנחנו אמורים ללכת אליהם חודש הבא לברר באמת, כי דחינו את החתונה עקב אבל במשפחה...
אני חייבת רק לציין שהיחס שלהם ממש מעולה ושהשף הוא אחד הבעלים מה שאומר שהאוכל שם אמור להיות ברמה טובה!
לנו אמרו שהמחירים בחורף ללוקה הם אותם מחירים
11/02/2009 | 15:32
1
בנוסף, כמה נקודות שמצאנו בעייתיות:

א. לסגור על סמך הדמייה. מי אמר שלא יהיו פאקים במציאות שאי אפשר לראות אותם על הנייר? אולי כשתעמדי במקום תתלהבי הרבה פחות מאשר מסיור וירטואלי, או משהו מסוים יציק לך?  אגב קשה מאד להתרשם מההדמייה לדעתי.
וכדאי להם מאד שהמקום יהיה מדהים, לאור המחירים שהם דורשים...

ב. בידקו את נושא החנייה. עם שרונית בלבד הבנתי שיש מצוקת חנייה, האם לאולם החדש מתוכנן שטח חנייה משלו?

ג. נושא שני אירועים במקביל - כיצד אפשר לדעת מעכשיו שהרעש של חתונה אחת לא יגיע לאוזני האורחים של האחרת? מה רמת ההפרדה בין האירועים?

כל מה שאמרת נכון מאוד
11/02/2009 | 15:49
3
לגבי נושא החנייה גם אנחנו שמנו לב, ולגבי שני אירועים במקביל ,זה אפשר יהיה לבדוק רק כששני האולמות יהיו פתוחים במקביל וממה אני יודעת שרונית בחורף כמעט לא פעיל כי הוא פתוח... דבר נוסף ששמעתי וצריך לאמת זה שהחל משעה מסוימת הם מנמיכים את המוזיקה בגלל שהם נמצאים באזור מגורים
מרינרו בנמל לחתונה קטנה (אוכל, אקוסטיקה...)
11/02/2009 | 15:38
מחפשת המלצות על מרינרו בנמל. מתכננים חתונה לאביב. איך המקום מבחינת אקוסטיקה?
איך האוכל?
אלכוהול 11/02
11/02/2009 | 18:50
9
2
בעבר היה פה את השרשור הזה באופן די קבוע, והוא די נעלם....

אז הבה נחזיר עטרה ליושנה.....
איזה כיף להגיב לעצמי
11/02/2009 | 18:54
7
אני צריכה את עזרת הנשואות בנושאי אלכוהול. האם למישהי יש רשימה של כמה בקבוק מספיק פר אורח?
ככה לא כל אחת תצטרך לשאול בנפרד בהתאם לגודל החתונה שלה....
רציתי לדעת כמה xl לקנות ל-300 אורחים, ש-100 הם צעירים ששותים בעיקר וודקה xl?
כמה ויסקי צריך?
עדיף את הפידג' הרגיל או הוודקה תאנים?
מה עוד קונים? (כשר כמובן...)

למקרה שלא הובן, אני ובן זוגי לא שותים אלכוהול ב-כ-ל-ל, אין לי מושג מה הולך, אין לי מושג מה טעים, וכשהרכבתי רשימה עם חברות שלי, הבחורה של הבר בערך פסלה לי הכל כי זה לא כשר....

תודה!
בעניין פיג'ליג
11/02/2009 | 21:29
עדיף את החיקוי.
הוא גם כשר, ולדעתי גם טעים יותר :)
את הפידג'לינג עם העיניים והפקק גומי הסגול
11/02/2009 | 22:51
2
בתור מכורה, אני ממש מתבעסת מכל חתונה שאני מגיעה שאין את זה...
כי אני מאוד רוצה לשתות, ואני לא אוהבת וודקה וויסקי, זה חזק לי מדיי. הפידג' זה משקה לבחורות, הוא טעים וחלש מאוד יחסית לשאר.
הפידג' המקורי גם כשר וגם טעים!!
11/02/2009 | 23:12
1
בגלל שיש לי המון בנות
14/02/2009 | 08:40
קנינו אחד וודקה פידג' ואחד פידג'לינג שזה זה עם הכבוע הסגול (יש גם כשר אגב, פשוט הוא יותר יקר)
לגבי הערתך על זויה בר קרין, 300 ש"ח זה ה-מ-ו-ן, כל מה שהצריך ה"טרטור" היה נסיעה אחת לחינאווי, עם חבר שמתחתן בעצמו כדי שההנחה תהיה יותר משמעותית, וזה הרבה הרבה יותר מ-300 שקל פחות (570).את הבירה אגב כן לקחנו מהם.
תודה לכולן על העצות!
היי
11/02/2009 | 23:25
תני לי לנחש, נפגשתם עם רומי?
ניסיתם להבין כמה יעלה לכם לשדרג דרכם? אנחנו בסוף הגענו למסקנה שעדיף לנו לשדרג דרכם, ההפרש יצא משהו כמו 300 ש"ח, וזה חסך לנו הרבה כאב ראש.
קחי בחשבון שככל שאת משדרגת דרכם יותר משקאות, המחיר פר משקה יורד (למשל - לקחת רק בירה או רק משקאות אנרגיה - 2 ש"ח + מע"מ כל אחד, שניהם יחד - 3 ש"ח).
גם אנחנו לא שותים כל כך, אני בכלל לא, בעלי קצת - אבל הוא לא באמת מבין, הוא שותה מה שנותנים לו ישבנו עם בת דודה של האיש, שהיא ברמנית, דיברנו קצת עם חברים, וזה מה שלקחנו בסוף, דרך זויה: וויסקי - בלנטיין וג'וני אדום, טקילה - קוארבו, פיג'לינג, ביטרייגר (זה הייגר הכשר), בירה ומשקאות אנרגיה.  
בדיוק אני מתחילה לברר לגבי הנושא..
12/02/2009 | 00:27
2
כמה משקאות קונים ל 500 מוזמנים שנגיד 150 בערך מתוכם ישתו.. ולקנות רק וודקה וxl זה מספיק? או להוסיף עוד משקאות? כבר יש בבר יין וקוקטיילים...
איפה קארין??? חפשי את הקרדיטים שלה יש שם אחלה
12/02/2009 | 07:25
טיפים לגבי אלכוהול
מישהי יודעת איך נראה הבקבוק של הפיג' ?
11/02/2009 | 23:36
1
הלא מקורי?זה הכשר?
מקום לאירוע
23/02/2009 | 13:34
כמה אנשים....?....
תאריך משוער....?
אזור בארץ....?
אלו פרטים חשובים מאוד "בדרך לארוע" בלעדיהם אי אפשר להתחיל...
הודעות אחרונות
14:17 | 31.08.15 מלכת הבלאגן
16:03 | 29.08.15 יום אחד זה קורה
02:02 | 28.08.15 ronitvas
21:25 | 25.08.15 ronitvas
00:47 | 24.08.15 מוהל שוחט
17:56 | 23.08.15 ronitvas
21:07 | 21.08.15 ronitvas
10:47 | 19.08.15 duplo2
07:47 | 19.08.15 ד ר ל י
19:32 | 18.08.15 YossiRoash
Flix וידאו