לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום טורדנות כפייתית OCD
שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טורדנות כפייתית OCD

שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי שלישי בירושלים. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
המשך >>

פרופ' יוסף זוהר

מאת: A
14/11/05 17:43
מקבל בהרצליה. מומחה ל-OCD עם שם עולמי בתחום.
המלצה של פסיכיאטר
14/11/2005 | 09:39
4
53
שלום, אני מחפשת פסיכיאטר בתל אביב שמתמחה ב - OCD. הייתי כבר בטיפול תרופתי שהגבתי אליו מאד רע ולכן הפסקתי. הפסיכולוגית שלי רוצה שאני אחזור לכדורים ומכירה פסיאטרים אבל לאוו דווקא שמתמחים ב OCD. אני הולכת פרטי. אם תוכלו לתת לי שם וטלפון, זה יעזור לי מאד. תודה מראש. כבר הייתי אצל פסיכיאטרית שהייתה מאד נחמדה, אבל אני רוצה לנסות משהו אחר.
פרופ' יוסף זוהר
<< ההודעה הנוכחית
14/11/2005 | 17:43
3
211
מקבל בהרצליה. מומחה ל-OCD עם שם עולמי בתחום.
אני לא הייתי ממליצה עליו. אולי הוא
14/11/2005 | 20:59
2
69
איש ידוע בנושא, ת'כלס בשטח הוא היה נרדם לי מול העיניים. וזה קרה לעוד שניים.
היי
14/11/2005 | 21:12
1
53
דר' מיקי פולאק מהרצליה.
טל. 09-9540204.

מבין מאד באוסידי וגם בנאדם נדיר
תמי
תודה רבה
15/11/2005 | 09:12
38
הודעות אחרונות