בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!
OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.

היסטוריה:
את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.
עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז.

מטרות:
בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...
אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.
הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .

מידע:
בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.

כל טוב!

ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי חמישי בערב. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
הודעה חדשה

שאלה בקשר לתרופה לוריוון

מאת: Nescafe3
20/03/09 15:50
שלום לכולם,
כמו שכבר כתבתי התחלתי לקחת פרוזאק 10 מ"ג ליום במטרה לעלות לכדור שלם ויותר לפי הפסיכיאטרית שהייתי אצלה. ללא קשר לפרוזק אני כבר שבוע סובל מדפיקות לב חזקות מחרדה וכאבים ביד שמאל. אתמול בלילה היה לי קשה להירדם בגלל דפיקות הלב ולכן לקחתי חצי מ"ג לוריוון שעזר לי פלאים. הבנתי שלתרופה יש התרגלות ורציתי לשאול אם מישהו יודע כמה אני יכול לקחת ובאיזה תדירות כי הפסיכיאטרית שלי לא מוכנה לומר לי - היא אומרת שאני צריך לקחת ריספרדל ביחד עם הפרוזאק ואני מסרב והיא לא מוכנה לייעץ לי לגבי לוריון.
תודה

שאלה בקשר לתרופה לוריוון
<< ההודעה הנוכחית
20/03/09 15:50
472צפיות
מידע על תרופה
20/03/09 17:05
150צפיות
תודה
20/03/09 18:34
67צפיות
השפעת תרופה