לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום להיות הורים
להיות הורים. מה זהנולד לנו ילד ופתאום נכנסנו תחת הכותרת הגדולה הזו - הורים.מהרגע שנולד לנו ילד אנו מחוייבים לאהוב, לחבק, לנשק, ללטף, להניק, לבקבק, לחתל, לנגב, להרדים, להכיל, לקבל, לתת, לחנך, ללמד, לשיר, לרקוד, להקריא, לצייר, לשחק, לפנק, להציב גבולות, להקשיב, לשמוע, להתייחס, לגמול, להכניס למסגרות ולהפרד, להקנות ערכים, להתמודד, לשחרר את החבל - בקיצור, להיות הורים.בדרך, אנחנו עוברים תהליכים כאלו ואחרים, מילד לילד הנסיון גדל ואנחנו כבר לא הורים צעירים אלא הורים ותיקים. בפורום הזה מוזמנים הורים צעירים וותיקים, זה לצד זה, לעזור ולתמוך, לייעץ ולהתייעץ, לבכות וגם לצחוק, לשתף ולהשתתף, להתלבט ולהתחבט, לשאול ולענות, לחבק ולחבב, וגם לכעוס ולהביע עמדה נגדית, בכל הקשור להיותנו הורים ולגידול ילדינו.מוזמנים לכאן כל בעלי הדעות מגוונות ושונות ככל שיהיו, מוזמנים כל מי שיש לו מה להגיד, לעזור, לייעץ וגם כאלו שרק רוצים להקשיב.לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון. הפורום פתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך. הפורום הוא פורום חברתי המושתת על רעיון המשפחה עם אווירה נעימה, חיובית ומועילה. נשמח אם תתייחסו באופן מיוחד להודעות של גולשים חדשים, כדי להקל עליהם את ההשתלבות. אנחנו מבקשות להתייחס בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנו מבקשות לשמור על שפה נקיה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב. זכרו, מה שחשוב לכם יכול להיות הדבר האחרון עלי אדמות שמענין גולש אחר בפורום. שרשור. בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על ידי המנהלות על פי שיקול דעתן. יחד עם זאת, גולש אשר לא יקפיד על שרשור הודעותיו יוזהר, אם על ידי מנהלות הפורום או על ידי גמדון הבית. גולש אשר למרות אזהרות חוזרות ונשנות ימשיך שלא לשרשר - יורחק לתקופת צינון של ימים ספורים.איננו רוצות לראות באותו עמוד הודעות רבות של אותו גולש. הקפצות. אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין. הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים. מאמרים וקישורים. בנוסף לפורום, נאסף חומר רב במאמרים ובקישורים בנושאים רבים ומגוונים. מומלץ להציץ. אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אלינו במסרים. אנחנו מבקשות שתשלחו אלינו במסר פרטים מלאים של רופאים שעליהם אתם ממליצים כדי שנוכל לעדכן את רשימת הרופאים המומלצים של הפורום. לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור מנהלות הפורום. יש למלא את הפרטים כך שנוכל לדעת במי מדובר (למשל: כנס נגמלים מחיתול). לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר. גלריות. ניתן להוסיף תמונות לגלריה. יש להקפיד שהתמונות תהיינה רלוונטיות לאותה גלריה. יש להקפיד ולשמור על צנעת הפרט. אסור לפרסם תמונה ללא אישור המצולם או האחראים עליו (ההורים בדרך כלל). תמונות שאינן ברוח הפורום - תמחקנה ללא הודעה מראש על פי שיקול מנהלות הפורום. בקשות לפתיחת גלריות חדשות יש להפנות אל המנהלות במסרים או מעל דפי הפורום. מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות. עשו שימוש במנגנון החיפוש של הפורום כדי למצוא מענה לשאלות שכבר נשאלו. יש לבדוק בעמודים קודמים. הערות, הארות, בקשות, תלונות, מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים (עפרה פלוס 3, מיכלי). לידיעתכם: הודעות בפורום שמכילות מספרי טלפון או פרטים אישיים של אנשים (אאוטינג) – תמחקנה לאלתר. אסור לפרסם תמונות, שמות, טלפונים או כל פרט מזהה אחר ללא אישור. הצפה של הפורום בהודעות שאינן קשורות בילדים או בהורים או הודעות סתמיות אסורה. הודעות כלליות יש לשרשר לשרשור קיים. מומלץ להוסיף אייקון כגון או או כל אייקון אחר שימשוך את תשומת הלב וידגיש לגולשים שמדובר בנושא חדש. יש לשמור על זכויות יוצרים ולא לצטט שירים שלמים למשל או להעתיק כתבות מעיתונים או אתרים בשלמותם. הודעות שמכילות תכנים כאלה תמחקנה לאלתר על פי נוהלי תפוז. הודעות פרטיות שאינן מעניינם של משתתפי הפורום מיועדות למסרים ולצ´אט. הודעות כאלו תמחקנה מהפורום. הפרסום בפורום אסור. כל הודעה פרסומית תמחק לאלתר וללא אזהרה. באופן כללי, בנושאים טכניים הקשורים בגלישה בתפוז, יש לפנות לפורום תמיכה טכנית. אנא זכרו כי ההמלצות הרפואיות המתקבלות מחברי הפורום והמנהלות הינן בגדר המלצות בלבד, ואין לראות בהם מענה רפואי סופי, מוסמך או מחייב. לפיכך, הנכם מתבקשים להתייחס אל הנכתב בפורום כאל המלצה ובכל בעיה רפואית - להתייעץ בגורם מוסמך. גם אם הגולש מציג את עצמו כרופא וגם אם אתם מכירים את אותו גולש, עדיין יש לנקוט משנה זהירות ולהתייעץ במישהו מוסמך חיצוני לפורום.מה עוד יש בפורום: בשורה הכחולה למעלה יש קישורים, מאמרים, גלריות ועוד אפשרויות בהם תוכלו, לקרוא, לראות וללמוד דברים נוספים. כדאי להתחיל ב- "מאמרים". שם תוכלו למצוא את המדריך למשתמש שיסביר לכם מה קורה פה בדיוק, כולל הסברי תפעול, כמו כן יש מאמר זהירות כתיבה באינטרנט. הפורום מארח - אירוחים שמתקיימים ע"י בעלי מקצוע חיצוניים ובהם חברי הפורום יכולים לשאול שאלות ולהתייעץ בהתאם לסוג האירוח. מפגשים - חברי הפורום מארגנים מפגשים גדולים וקטנים. אתם מוזמנים לעקוב אחרי מה שקורה בפורום ולהשתתף או לא להשתתף בכל מפגש כראות עיניכם.והכי חשוב - ברוכים הבאים לקהילה חמה ותוססת, שהדינמיקה בה היא כזו שהחברויות עברו את דפי הפורום וגלשו לחיים האישיים. אתם מוזמנים להצטרף בשמחה הבית הזה מנוהל על ידינו בהתנדבות, באהבה ובמסירות. כמנהלות איננו בעלות מונופול על ידע או אפילו על הפורום. אנחנו רואות את תפקידנו בעיקר כנותנות שירות ומבקשות שתקפידו ליישם את הדברים כדי להקל על עבודת הניהול הטכנית ולאפשר לנו לעסוק בקידום הפורום ובטיפוחו.בברכת גלישה נעימה,עפרה, רונית, שמפי ועפר

אודות הפורום להיות הורים

להיות הורים. מה זהנולד לנו ילד ופתאום נכנסנו תחת הכותרת הגדולה הזו - הורים.מהרגע שנולד לנו ילד אנו מחוייבים לאהוב, לחבק, לנשק, ללטף, להניק, לבקבק, לחתל, לנגב, להרדים, להכיל, לקבל, לתת, לחנך, ללמד, לשיר, לרקוד, להקריא, לצייר, לשחק, לפנק, להציב גבולות, להקשיב, לשמוע, להתייחס, לגמול, להכניס למסגרות ולהפרד, להקנות ערכים, להתמודד, לשחרר את החבל - בקיצור, להיות הורים.בדרך, אנחנו עוברים תהליכים כאלו ואחרים, מילד לילד הנסיון גדל ואנחנו כבר לא הורים צעירים אלא הורים ותיקים. בפורום הזה מוזמנים הורים צעירים וותיקים, זה לצד זה, לעזור ולתמוך, לייעץ ולהתייעץ, לבכות וגם לצחוק, לשתף ולהשתתף, להתלבט ולהתחבט, לשאול ולענות, לחבק ולחבב, וגם לכעוס ולהביע עמדה נגדית, בכל הקשור להיותנו הורים ולגידול ילדינו.מוזמנים לכאן כל בעלי הדעות מגוונות ושונות ככל שיהיו, מוזמנים כל מי שיש לו מה להגיד, לעזור, לייעץ וגם כאלו שרק רוצים להקשיב.לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון. הפורום פתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך. הפורום הוא פורום חברתי המושתת על רעיון המשפחה עם אווירה נעימה, חיובית ומועילה. נשמח אם תתייחסו באופן מיוחד להודעות של גולשים חדשים, כדי להקל עליהם את ההשתלבות. אנחנו מבקשות להתייחס בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנו מבקשות לשמור על שפה נקיה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב. זכרו, מה שחשוב לכם יכול להיות הדבר האחרון עלי אדמות שמענין גולש אחר בפורום. שרשור. בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על ידי המנהלות על פי שיקול דעתן. יחד עם זאת, גולש אשר לא יקפיד על שרשור הודעותיו יוזהר, אם על ידי מנהלות הפורום או על ידי גמדון הבית. גולש אשר למרות אזהרות חוזרות ונשנות ימשיך שלא לשרשר - יורחק לתקופת צינון של ימים ספורים.איננו רוצות לראות באותו עמוד הודעות רבות של אותו גולש. הקפצות. אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין. הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים. מאמרים וקישורים. בנוסף לפורום, נאסף חומר רב במאמרים ובקישורים בנושאים רבים ומגוונים. מומלץ להציץ. אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אלינו במסרים. אנחנו מבקשות שתשלחו אלינו במסר פרטים מלאים של רופאים שעליהם אתם ממליצים כדי שנוכל לעדכן את רשימת הרופאים המומלצים של הפורום. לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור מנהלות הפורום. יש למלא את הפרטים כך שנוכל לדעת במי מדובר (למשל: כנס נגמלים מחיתול). לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר. גלריות. ניתן להוסיף תמונות לגלריה. יש להקפיד שהתמונות תהיינה רלוונטיות לאותה גלריה. יש להקפיד ולשמור על צנעת הפרט. אסור לפרסם תמונה ללא אישור המצולם או האחראים עליו (ההורים בדרך כלל). תמונות שאינן ברוח הפורום - תמחקנה ללא הודעה מראש על פי שיקול מנהלות הפורום. בקשות לפתיחת גלריות חדשות יש להפנות אל המנהלות במסרים או מעל דפי הפורום. מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות. עשו שימוש במנגנון החיפוש של הפורום כדי למצוא מענה לשאלות שכבר נשאלו. יש לבדוק בעמודים קודמים. הערות, הארות, בקשות, תלונות, מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים (עפרה פלוס 3, מיכלי). לידיעתכם: הודעות בפורום שמכילות מספרי טלפון או פרטים אישיים של אנשים (אאוטינג) – תמחקנה לאלתר. אסור לפרסם תמונות, שמות, טלפונים או כל פרט מזהה אחר ללא אישור. הצפה של הפורום בהודעות שאינן קשורות בילדים או בהורים או הודעות סתמיות אסורה. הודעות כלליות יש לשרשר לשרשור קיים. מומלץ להוסיף אייקון כגון או או כל אייקון אחר שימשוך את תשומת הלב וידגיש לגולשים שמדובר בנושא חדש. יש לשמור על זכויות יוצרים ולא לצטט שירים שלמים למשל או להעתיק כתבות מעיתונים או אתרים בשלמותם. הודעות שמכילות תכנים כאלה תמחקנה לאלתר על פי נוהלי תפוז. הודעות פרטיות שאינן מעניינם של משתתפי הפורום מיועדות למסרים ולצ´אט. הודעות כאלו תמחקנה מהפורום. הפרסום בפורום אסור. כל הודעה פרסומית תמחק לאלתר וללא אזהרה. באופן כללי, בנושאים טכניים הקשורים בגלישה בתפוז, יש לפנות לפורום תמיכה טכנית. אנא זכרו כי ההמלצות הרפואיות המתקבלות מחברי הפורום והמנהלות הינן בגדר המלצות בלבד, ואין לראות בהם מענה רפואי סופי, מוסמך או מחייב. לפיכך, הנכם מתבקשים להתייחס אל הנכתב בפורום כאל המלצה ובכל בעיה רפואית - להתייעץ בגורם מוסמך. גם אם הגולש מציג את עצמו כרופא וגם אם אתם מכירים את אותו גולש, עדיין יש לנקוט משנה זהירות ולהתייעץ במישהו מוסמך חיצוני לפורום.מה עוד יש בפורום: בשורה הכחולה למעלה יש קישורים, מאמרים, גלריות ועוד אפשרויות בהם תוכלו, לקרוא, לראות וללמוד דברים נוספים. כדאי להתחיל ב- "מאמרים". שם תוכלו למצוא את המדריך למשתמש שיסביר לכם מה קורה פה בדיוק, כולל הסברי תפעול, כמו כן יש מאמר זהירות כתיבה באינטרנט. הפורום מארח - אירוחים שמתקיימים ע"י בעלי מקצוע חיצוניים ובהם חברי הפורום יכולים לשאול שאלות ולהתייעץ בהתאם לסוג האירוח. מפגשים - חברי הפורום מארגנים מפגשים גדולים וקטנים. אתם מוזמנים לעקוב אחרי מה שקורה בפורום ולהשתתף או לא להשתתף בכל מפגש כראות עיניכם.והכי חשוב - ברוכים הבאים לקהילה חמה ותוססת, שהדינמיקה בה היא כזו שהחברויות עברו את דפי הפורום וגלשו לחיים האישיים. אתם מוזמנים להצטרף בשמחה הבית הזה מנוהל על ידינו בהתנדבות, באהבה ובמסירות. כמנהלות איננו בעלות מונופול על ידע או אפילו על הפורום. אנחנו רואות את תפקידנו בעיקר כנותנות שירות ומבקשות שתקפידו ליישם את הדברים כדי להקל על עבודת הניהול הטכנית ולאפשר לנו לעסוק בקידום הפורום ובטיפוחו.בברכת גלישה נעימה,עפרה, רונית, שמפי ועפר
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

ילד בן 5 ללא השגחת ההורים

03/07/12 22:35
שלום רב! אני אם ל2 ילדים: בת 6 ובן 5. אנו מנוים לקאנטרי קלאב "גבעת השלושה"כבר מספר חודשים. היום לא נתנו לי להכניס את הבן למקום רחצה והלבש (ברור של נשים כהוא הגיע רק איתי), אמרו שאשאיר אותו בחוץ לבד כיכולה להכנס רק עם הבת. כמו כל אמא נורמלית סירבתי אך נראה לי ימשיכו הויכוחים. האם יש חוק שמצדיק אותי?תודה!!!!!
ילד בן 5 ללא השגחת ההורים
<< ההודעה הנוכחית
03/07/2012 | 22:35
35
628
שלום רב! אני אם ל2 ילדים: בת 6 ובן 5. אנו מנוים לקאנטרי קלאב "גבעת השלושה"כבר מספר חודשים. היום לא נתנו לי להכניס את הבן למקום רחצה והלבש (ברור של נשים כהוא הגיע רק איתי), אמרו שאשאיר אותו בחוץ לבד כיכולה להכנס רק עם הבת. כמו כל אמא נורמלית סירבתי אך נראה לי ימשיכו הויכוחים. האם יש חוק שמצדיק אותי?תודה!!!!!
ילד בן חמש
03/07/2012 | 23:29
1
412
זאת בעיה. אכן ילד בן חמש לא צריך לראות נשים זרות מתלבשות. לכן במידה ואין איתך מישהו, תבקשי מאחד  האנשים בבריכה שישגיח עליו מספר דקות. או תבואי עם עוד מישהו אין ברירה.
ילד בן 5
04/07/2012 | 21:23
311
אני רוצה לבהיר. יש בקאנטרי מקלחת ציבורית אבל יש גם מחלקת הלבשה עם ג'קוזי ויחידות אישיות למקלחת.  אני לא מסתובבת בין הנשים אלא מכניסה ילדים לתוך היחידה, רוחצת אותם, מלבישה,מוציאה החוצה ומבקשת מבת לשמור ולעמוד ליד הדלת כמה דקות עד שאני אוספת דברים. האישה שהתחילה את הסיפור (דרך הגב היא היחידה בכל החודשים שאנחנו מנוים) גם צעקה אל הילדים "תעופו מהכניסה אין מה להציץ כן!"         היום נסענו לקאנטרי, ילד לא רצה לצאת מהאוטו לפני שאני בודקת שאישה לשם........בכה.........חזרנו הביתה........   תודה אל התגובות בכל מקרה
תתקלחו בבית
04/07/2012 | 00:59
354
אני מבינה את הנהלת הבריכה - ילד בן 5 הוא כבר גדול מדי להיות במקלחות של הנשים
את מוכנה שילדים "זרים" יתקלחו איתך
"כמו כל אמא נורמלית סרבתי ?? "
04/07/2012 | 07:12
6
443

איזו זכות יש לך כדי לסרב להנהלת המקום ? חתיכת חוצפנית. ילד בן 5 לא צריך להסתכל על נשים וילדות זרות ערומות.
תקלחי אותו בבית.
בבקשה לשמור על תרבות הדיון
04/07/2012 | 07:36
3
344
גם אם מה שהכותבת כתבה לא נראה לך ושונה מהתנהלותך - יש דרך נאותה יותר להגיב.

אנא לשמור על תרבות הדיון בפעם הבאה.

אורית
איזה תרבות דיון ?
04/07/2012 | 07:45
2
339

ערסים כמו הכותבת שמרימים את הקול במקומות ציבוריים חושבים שהכל מותר להם, זאת המראה של החברה הישראלית בימינו. ואנחנו צריכים לשמור על תרבות דיון ? על איזו תרבות דיון האישה הזאת שמרה כשביקשו ממנה להוציא את הילד שלה ממקלחות הנשים ?
תעשי לי טובה בסדר ?
לא היית במקום ואת לא יודעת מה היה
04/07/2012 | 07:55
271
האם היא צעקה או פשוט התעלמה...
אני לא אומרת מה בסדר ומה לא.

רק מבקשת שבפורום בו אני חלק מההנהלה שלו יתנהגו בצורה נאותה לאנשים שכותבים בו.
מאיפה אתה הבנת שהיא הרימה את הקול?
06/07/2012 | 13:22
153
היא אמרה רק שהיא סירבה - אתה מניח הנחות סתם  
אתה בכלל לא יודע איך הסיטואציה קרתה.

אגב, גם אם היא הרימה את הקול ואני לא אומר שהיא עשתה את זה -
זה שהיא לא שמרה על תרבות דיון זה לא מצדיק את זה שאתה לא שומר על אחת -  זה שאחרים לא מתנהגים כמו שצריך לא מצדיק התנהגות רעה מצידך -   למרות ששוב אני לא אומר שהיא עשתה את זה - זה הכל הנחות שלך.
הבת שלי ביישניצ
06/07/2012 | 12:16
231
והיא לא צריכה לחזור עם בגד ים רטוב כי היא מתביישת להתלבש ליד ילדים תחשבי שילד אחד לא התקלח לעומת מלתחה שלמה
האמת שצודקת
08/07/2012 | 01:27
88
כוונתי לעניין שילד בן 5 לא צריך להסתכל על נשים/ילדות ערומות
זה באמת קצת בעייתי
04/07/2012 | 07:37
268
מצד אחד אי אפשר להשאיר אותו לבד.
מצד שני ילד בן חמש במלתחות של הנשים - הוא קצת גדול מדי.

לדעתי אם את הולכת איתם לבד אז תוותרו על המקלחת בקאנטרי ותתקלחו בבית...
אכן קצת מבאס ,אבל ...
04/07/2012 | 15:13
223
אם זה מפריע לנשים אחרות אין לך הרבה ברירה לא ?
לי באופן אישי אין בעיה להתקלח שיש ילד זר בן 5 בסביבה . בעיני זה עדין קטן ...
בתור מישהי שעובדת במקום עם בריכה
04/07/2012 | 18:03
286
בהחלט יש מקום להערה כזו.
יש נשים שלא נעים להן להתפשט ליד ילד זר גם אם הוא "רק" בן 5.
יש גם ילדים שמביטים בעיניים כלות אחרי איברי נשים מוצנעים (והם "רק" בני 5).
זה לא נעים.

לדעתי במקרה הזה החוק הוא "חוק המקום".
אצלנו במקרה יש גם מקלחות בודדות שבהם אפשר להתקלח ביחידות.
הבן שלי מגיל 5 מתקלח לבד
05/07/2012 | 12:01
254
במקלחות של הבנים.

הוא באמת גדול מידי להכנס למקלחות הנשים.
אפשר לקלח בבית אם יש עם זה בעיה.
לכסות לו את העיניים. ושלום על ישראל.
05/07/2012 | 18:19
8
279
מצד אחד את רוצה שיהיה לידך מוגן, ומצד שני זכותן של הנשים להגן על פרטיותן. זה בדיוק כמו שמצב הפוך לא היית נכנסת איתו למלתחות הגברים.
זה בדיוק מה שאני עושה עם בן ה-7
05/07/2012 | 18:32
7
305
אמנם הוא לא מתקלח בבריכה, את זה הוא עושה אחר כך בבית, אבל אני לוקחת אותו לחוג שחייה בבריכה, ואחרי הבריכה הוא צריך להחליף בגדים. הוא לא יכול לנסוע הביתה רוטב (ורועד מקור). אין מצב שאני אסכים שהוא ייכנס לבד למלתחות הגברים.
אני לוקחת אותו למלתחות הנשים, הוא מכסה את העיניים (עם הידיים, עם החולצה, עם מגבת) עד התא, שם אנחנו סוגרים את הדלת, הוא מחליף בגדים, וגם ביציאה החוצה מהמלתחות סוגר את העיניים.
הסיטואציה מתקבלת בהבנה על ידי כל הנשים, בכל הגילאים (לעיתים קרובות גם בחיוך ובהומור), ומעולם לא העירו לי.
כל אמא מבינה שאי אפשר לשלוח ילדים צעירים לבד למלתחות הגברים, אבל מצד שני גם אנחנו צריכות להתחשב. גם אני לא הייתי רוצה שילדים זרים יסתכלו עלי מתקלחת. הרי גם הילדים שלי לא רואים אותי מתקלחת! אז לא מקלחים את הילד בבריכה, מקלחים בבית ועושים את כל האפשר כדי לכבד את פרטיות הנשים במלתחות.
ילד בן שבע במלתחות הנשים ?
06/07/2012 | 10:08
6
258
נשמע לי הזוי.
למה הזוי?
06/07/2012 | 17:01
5
135
אלף, הוא לא רואה כלום
בית, גם אין מה לראות. אנחנו כבר כמה חודשים מגיעים למלתחות אחת לשבוע. מעולם לא הסתובבה שם אישה עירומה או אפילו חצי עירומה. כולן מתלבשות בתאים, וכמו שכתבתי - גם אנחנו נסגרים בתא ומתלבשים בו. תכל'ס מעולם לא הייתה לו הזדמנות לראות איזשהו איבר שאינו מכוסה גם ככה על ידי בגד הים, ובמקרה שלנו כל העניין של כיסוי העיניים הוא בעיקר לשם העברת מסר חד-משמעי: אנחנו כאן לא בשביל להציץ
אני חושבת שהמציאות שונה ממה שמצטייר בפוסטים בפורומים, וצריך טיפונת טיפונת להיזהר לפני שממהרים להעביר ביקורת או שיפוט על סיטואציה כזו או אחרת.
וכן, גם אני לא מוכנה לשלוח ילד בן שבע לבד למלתחות גברים. לא שאני חושבת שכל מלתחות הגברים הן "משרצה של פדופילים" אבל אין מצב שאני לוקחת אפילו רבע סיכון בעניין.
שיתקלח בבית.
06/07/2012 | 22:22
4
107
צר לי, לילד בן שבע אין מה לחפש במלתחות ציבוריות של נשים.
הוא לא מתקלח. הוא מוריד בגד ים רטוב ולובש
06/07/2012 | 23:08
3
141
בגדים יבשים. כמו כל בנאדם נורמלי שיוצא מבריכה.
זה שהוא נאלץ להחליף בגדים במלתחות הנשים זה לא מצב אידיאלי, נכון, אבל זו המציאות. אנחנו עושים כל שביכולתנו לא להפריע לנשים שנמצאות שם, ועובדה שכולם מבינים את זה.
בפורומים באינטרנט זה באמת הרבה יותר קל להעביר ביקורת. המציאות היא אחרת והיא יותר מורכבת.
צודקת, כי לי אין בנות ובן.
07/07/2012 | 10:04
2
125
בפורומים קל להעביר ביקורת, במציאות לעומת זאת אני מסתדר עם שתי בנות ובן בבריכה, בגילאים שונים. ולפעמים עם חבר.
לבן אין מה לחפש במלתחות הנשים, בטח לא בגיל 7. אם הוא רק מחליף בגדים, שיחליף מתחת למגבת בצד.
רגע רגע למה שהוא לא יכנס למלתחות של הבנים?
07/07/2012 | 11:05
1
106
בגיל 7. לא בגיל צעיר יותר שאין תקשורת. אבל אני עשיתי את זה. הילד נכנס למלתחות, אני עמדתי בכניסה. כל הזמן היינו בדיבור ביננו. ואם חס וחלילה היה קורה משהו, הייתי מזנקת פנימה כמו לביאה. משתדלת לא לראות יותר מדיי איברים מתנופפים בדרך. ואם אין מצב חירום אני זוכרת שביקשתי מאחד הגברים שבדיוק יצא שיבדוק שזה בטוח עבורי להיכנס. לא שהיה מה לראות, אבל לא הסתכלתי וכיסיתי עיניים בכל מקרה (סטייל דוס שרואה שיקסע). הוא גם היה בתא שהכי קרוב לכניסה, אבל זה לא תמיד אפשרי.
ההצעה המקורית שלי הייתה למנות גבר
07/07/2012 | 12:42
112
מוצאים גבר נורמלי, רובנו כאלה, שישים עין.
נושא ראוי לדיון
06/07/2012 | 12:13
2
237
גם אני בדילמה דומה. יש לי ילד בן תשע וילד בן חמש. כשאני באה אתם לבריכה אני לא רוצה שהם יכנסו למלתחות של הנשים, כי הם כבר גדולים מידי.
מצד שני מלתחות הגברים ושירותי הגברים במיוחד בבירכות הם משרצה של פדופילים, למי שלא יודעת. אז אני לא יכולה לשלוח אותם בלי מבוגר אחראי ומוכר לשם.
הפיתרון כרגע הוא שהם מחליפים בגדים מתחת למגבת ומתקלחים בבית, שעם זה אין לנו שום בעיה. הבעיה היא כשהם צריכים לשירותים ובכל הבריכות באזור שלנו השירותים של הבנים נמצאים בתוך מתלחות הגברים.

אני חושבת שהנהלת הבריכות צריכה לעשות תאים משפחתיים עם שירותים ומקלחות לשימוש משפחות. כשהורה בא עם כמה ילדים (וזה נכון גם במקרה הפוך - שאבא בא עם בנות קטנות ולא יכול לשלוח אותן לבד למלתחות). תא שיהיה מספיק גדול לפרוס את החפצים של כולן, להחליף בגדים ולהתארגן, שירותים, ואם רוצים גם מקלחת. נכנסת כל המשפחה, מתארגנת, יוצאת כל המשפחה.

בעיני ילד בן חמש לא ראוי שיכנס למלתחה של נשים שבה נשים מתפשטות, זה לא לעניין, הוא כבר גדול. אבל חייב להיות מענה אחר לצורך שלו, כאדם וכלקוח של הבריכה להחליף בגדים. ברור שהוא לא יכול ללכת לבד למלתחה של הגברים.
המלתחות של הגברים הם משרצה של פדופילים?
06/07/2012 | 13:23
188
לאיזה בריכה את הולכת? בכלא רמלה?

איפה שאני הולך הם משרצה של אנשים שרוצים להתקלח במים חמים אחרי הבריכה, וכמה שיותר מהר לצאת לילדים / לאשה (ואולי לאיש, לא שאלתי).

והפתרון הפשוט יותר הוא למצוא מישהו נורמלי עם ילדים משלו ולבקש שישים עין. זה מה שאני עושה עם הבנות.
איך החלטת שגברים שבאים לבריכות
06/07/2012 | 13:26
178
הם משרצה של פדופילים בדיוק ?  

ההנחות שמניחים פה אנשים לגבי ציבורים מסויימים פשוט מדהימות אותי
בואי אני אספר לך
06/07/2012 | 12:39
2
262
שפעם אחת כשהייתי עם אימא שלי במלתחות בקאנטרי קלאב שלנו היו שם שני בניים שחיכו לסבתא שלהם. גם בערך בגיל הזה.

ויקיריתי? המבטים שלהם לא השתמעו לשתי פנים. הם יודעים ומתעניינים טוב מאוד.
אם אני לבד..לא הייתי שולחת את הבן שלי
06/07/2012 | 13:36
1
202
להרחץ במלתחות הגברים לבדו.

מחליפים בגדים למשהו נקי ויבש
מתרחצים בבית .

בנוסף, לא הייתי מכניסה אותו למלחת הנשים,
כדי לא להפריע לאף אחת.

התנהגות שמתאימה בבית,
לא תמיד מתאימה בחוץ.

אנחנו צריכים להתאים את עצמנו ולכבד את כללי המקום בו אנו מתארחים.

לעניות דעתי.

בדיוק.
06/07/2012 | 14:06
41
גם בלי חוק- אל תוותרי ואם הם מתעקשים
08/07/2012 | 01:26
3
102
אל תבואי יותר למקום הזה.
ההיתי בסיטואציה דומה .
08/07/2012 | 09:47
2
99
הלכתי עם הילדים שלי ושל אחותי בבריכה, אני הכנסתי את הבת שלי בת 5 והבן שלי בן שנה וחצי למקלחות. והיא הכניסה את הילדים שלה שני בנים בני 6.5 ו 4 למקלחות. אני הדודה שלהם הוצאתי אותם משם! אני לא מסכימה שהם יראות אותי או את ילדתי עירומות או לא צנוע. אחותי כעסה עלי כי אני מעירה להם. והכל ויקוח. אני חושבת שאם אני מלמדת את הבת שלי צניעות אני חייבת לשמור עליה ולא מוכנה לכל ילד מעל גיל 3 להיות במלתחות של בנות ולא אכפת לי אם אילו האחיינים שלי או ילדים זרים. כשהבן שלי יגיע לגיל 3 אני מבטיחה שאמצא פיתרון אחר לקלח אותו!!!
קצת צניעות בנות. אני חושבת שכל אמא שמעיזה להכניס את הילד שלה למקום כזה פוגעת בבנה הפרטי וכמובן בבנות שנמצאות במקום. וגם אני חושבת שזו חוצפה.
אין שום קאנטרי או מקום אחר שיסכים לדבר הזה.
"ולא מוכנה לכל ילד מעל גיל 3 להיות במלתחות של
08/07/2012 | 11:46
1
90
בנות" "קצת" הגזמת, לא?
אני מבינה את זה על ילדים בגיל בי"ס, אך בגיל 3?

את כנראה לא מבינה פסיכולוגיה פשוטה והיא שאם תעשי עניין מזה, אז תשיגי תוצאות הפוכות, כי זה יהפוך לאישיו.
על פי התורה הקדושה
08/07/2012 | 13:13
83
ילד מגיל 3 מחוייב לשמירת צניעות וכך גם ילדה. זה חינוך. מה שגם לי אישית לא נעים שילד מסתקל עלי או על ביתי! ילדי הכל מגיל שנה כבר יודעים שצריך לדפוק על הדלת של החדר שלי מפאת צניעות. הם אינם רואים אותי באופן לא צנוע וכמובן שגם בעלי שומר על צניעות מגיל שנה. ובגיל שלוש הם מאוד מבינים ורגישים למיניות שלהם ומתעניינים מאוד במיניות של בני המין השני! וזאת עובדה קיימת!
(אני לא אישה דתיה) אבל צניעות זה חינוך ודרך חיים לכל ישראל.
לא הייתי משאירה ילד בלי השגחה, יש סוטים בכל
09/07/2012 | 03:42
72
מקום ואין מצב שהייתי משאירה אותו ככה בלי השגחה. מבחינה סטטיסטית אין פחות תקיפות מיניות לילדים מאשר לילדות, וכמו שלא היית מדמיינת להשאיר ילדה לבד בלי השגחה, כך אי אפשר להשאיר גם ילדים לבד.
אז תתקלחו בבית.
10/07/2012 | 16:19
27
הודעות אחרונות
14:48 | 22.05.15 מנעמים
04:48 | 20.11.14 עפרה מדיסקר
00:15 | 18.11.14 אורית אור1
21:51 | 11.11.14 אוהד קויתי
15:39 | 03.11.14 יובל סמו1
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
אוהבים את תפוז?