לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום טיניטוס סחרחורת וורטיגו
הפורום הינו פורום תמיכה לחולי טיניטוס, וורטיגו וסחרחורות למינהן,ומחלת מנייר. זהו המקום להבעת רגשות,שאלות חששות ומתן סיוע ותמיכה עד כמה שניתן.הפורום נועד עבור חולים הנלחמים במחלות המוזכרית לעיל ולהביא לידיעת החולים כי יש מרפא למחלתם ואין סיבה להתייאש ולסבול.אני מבקשת מחברי הפורום לכבד איש את רעהו ולשמור על תרבות דיבור נאותה.בהצלחה לכל החברים שמעוניינים לכתוב ולעזור לאחרים.זהבה שחם, מנהלת הפורום.

אודות הפורום טיניטוס סחרחורת וורטיגו

הפורום הינו פורום תמיכה לחולי טיניטוס, וורטיגו וסחרחורות למינהן,ומחלת מנייר. זהו המקום להבעת רגשות,שאלות חששות ומתן סיוע ותמיכה עד כמה שניתן.הפורום נועד עבור חולים הנלחמים במחלות המוזכרית לעיל ולהביא לידיעת החולים כי יש מרפא למחלתם ואין סיבה להתייאש ולסבול.אני מבקשת מחברי הפורום לכבד איש את רעהו ולשמור על תרבות דיבור נאותה.בהצלחה לכל החברים שמעוניינים לכתוב ולעזור לאחרים.זהבה שחם, מנהלת הפורום.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

בדיקת ENG האם מישהו עשה?

מאת: ענת 35
24/08/06 15:13
הומלץ לי על ידי הרופא לעשות את הבדיקה הזו האם מישהו עשה? האם זו בדיקה קשה ? הבנתי שזה גורם לסחרחורת רצינית
האם זה עובר אחרי הבדיקה?

תודה ענת
בדיקת ENG האם מישהו עשה?
<< ההודעה הנוכחית
24/08/2006 | 15:13
5
4493
הומלץ לי על ידי הרופא לעשות את הבדיקה הזו האם מישהו עשה? האם זו בדיקה קשה ? הבנתי שזה גורם לסחרחורת רצינית
האם זה עובר אחרי הבדיקה?

תודה ענת
עשיתי eng
25/08/2006 | 23:13
1392
הי ענת
הבדיקה לא הכי נעימה .
החלק הראשון והקליל יותר הוא נעשה בשכישה על כיסא עם משקפיים מיוחדות שאת צריכה לעקוב אחרי כל מיני דברים מרצדים וזה החלק הפשוט.
החלק השני והפחות סימפטי הוא החדרת מים לאוזן פעם קרים ופעם חמימים בכל אוזן וכל פעם כזו יוצרת סחרחורת שאז בעצם בודקים את תפקוד המערכת הוסטיבולרית, זה לא הכי נעים אבל לא נורא, יש הפסקה בין פעם לפעם וסחרחורות עוברות די מהר, יש מי שמשגיח וכדאי לבוא עם מלווה במידה ולא תוכלי לנהוג.
אל תוותרי על הבדיקה בגלל פחד, צריך להתמודד וזה עובר.
ברוך בואך לפורום ענת 35
26/08/2006 | 08:31
2
822
שלום רב ענת,
אני עשיתי בדיקת ENG פעמיים , אל תוותרי על הבדיקה היא חשובה, תבואי עם מלווה. וכמו שאמרה קרן הסחרחורת היא לשניה וחולפת. זו לא בדיקה קשה . קרן תארה בדיוק מה עושים בבדיקה.
שיהיה בהצלחה.
זהבה שחם
לקרן וזהבה תודה מכל הלב שאלה נוספת
26/08/2006 | 18:21
1
739
שאלה כמה זמן אורכת הבדיקה בערך? אני מקווה שאוכל לעמוד בזה כי בדיוק אלו הדברים שגורמים לי סחרחורת מטורפת
שאלה נוספת היתי אצל מומחה לסחרחורות והוא ביקש ממני לעשות כמה בדיקות אבל אמר מראש שהריפוי לא יהיה
תרופתי...אז אני תוהה איזה ריפואי יהיה? מניפולציה של הראש..אני חוששת...פיזוטרפיה?
הבדיקה שלי ערכה 40 דקות
26/08/2006 | 23:56
915
היי ענת,
בהצלחה בבדיקה. אל תחששי מהסחרחורת היא לא תהיה יותר חזקה ממה שיש לך וזה שניות בלבד.
איזה הטיפול מתכוון הרופא שלך לעשות. האם מדובר בפיזיותרפיה?
לדעתי אין מנוס מלקחת תרופות. פיזותרפיה עוזרת אבל לא מרפאה וזה יחזור גם אם תרגיש טוב לזמן מה.
תשאלי את הרופא מהו הטיפול שהוא ממליץ.
אשמח לסייע.
רפואה שלמה. בהצלחה בבדיקה.
זהבה שחם
בדיקת ENG
09/09/2006 | 17:25
1049
הי,
אני עשיתי את הבדיקה השבוע ולא היה נורא בכלל. בדיוק כמו שהרופא אמר לי - הסחרחורת של הבדיקה היא קטנה עלינו. הסחרחורות שאנחנו מקבלים הם הרבה הרבה יותר גרועות, מה גם שזה בדיוק לדקה וחצי כל פעם, סה"כ 4 פעמים.
בהצלחה !
הודעות אחרונות
21:03 | 28.05.12 אורחים בפורום
09:54 | 11.05.12 שמשון 45
20:05 | 15.09.07 תות45
17:54 | 13.09.07 lovely105
18:00 | 11.09.07 zs1957
17:20 | 09.09.07 מ ר י ם 6 0
17:00 | 09.09.07 rrrrrrrrrr2
08:14 | 06.09.07 shay2110
22:30 | 04.09.07 220468
Flix וידאו