לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חוק ומשפט
שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

מעסיק שלא רוצה לשלם לי משכורת

13/04/09 23:04
אני עובדת מזה כמה חודשים בחנות ומקבלת משכורת במזומן, כלומר ללא תלוש משכורת.
את המשכורת האחרונה המעסיק מסרב לשלם לי משום שהוא חושב שגנבתי לו מהחנות.. הייתי אמורה כל פעם שאני לוקחת משהו לרשום בכרטיסייה ולא תמיד רשמתי משום שהיו לי מוצרים שהייתי צריכה להחזיר ולהזדכות עליהם..
בכל אופן משום שהוא לא ראה שרשמתי בכרטיסיה מבחינתו גנבתי. דבר שלא נכון.
עכשיו הוא לא עונה לי לטלפונים , והוא היה אמור לחזור אליי אם תשובה,ולא חזר.
הוא חייב לי 2000 ש'ח.
מה אני יכולה לעשות במצב כזה??? האם יש לי למי לפנות??
מעסיק שלא רוצה לשלם לי משכורת
<< ההודעה הנוכחית
13/04/2009 | 23:04
1
5
אני עובדת מזה כמה חודשים בחנות ומקבלת משכורת במזומן, כלומר ללא תלוש משכורת.
את המשכורת האחרונה המעסיק מסרב לשלם לי משום שהוא חושב שגנבתי לו מהחנות.. הייתי אמורה כל פעם שאני לוקחת משהו לרשום בכרטיסייה ולא תמיד רשמתי משום שהיו לי מוצרים שהייתי צריכה להחזיר ולהזדכות עליהם..
בכל אופן משום שהוא לא ראה שרשמתי בכרטיסיה מבחינתו גנבתי. דבר שלא נכון.
עכשיו הוא לא עונה לי לטלפונים , והוא היה אמור לחזור אליי אם תשובה,ולא חזר.
הוא חייב לי 2000 ש'ח.
מה אני יכולה לעשות במצב כזה??? האם יש לי למי לפנות??
הכתובת היא אחת: משרד התמ"ת
14/04/2009 | 08:14

יש להם אנשים שאמונים לטפל במקרים האלה.
רק שימי לב, היות וגם את לא טלית שכולה תכלת (לא בענין הגניבה אלא בענין המשכורת במזומן שהיא אסורה ע"פ חוק), אני מציע לך בשלב של לפני יאוש להגיע אליו אפילו בדרך עקיפה ולהגיד לו שאם את לא מקבלת את המשכורת לא תהיה לך ברירה אלא לפנות למשרד התמ"ת. תאמיני לי יש מעסיקים שרק המחשבה להסתבך עם רשויות החוק יגרמו להם גם לתת לך בונוס רק תעזבי אותם בשקט...
הודעות אחרונות
11:20 | 01.09.15 עדשים כתומות
10:04 | 31.08.15 ערן שפילינגר
14:52 | 30.08.15 עוד יעקב חוראני
14:52 | 30.08.15 אנירקשאלה22
17:07 | 29.08.15 idogi6
13:02 | 28.08.15 אהרוני36
00:21 | 28.08.15 אננידו
15:52 | 27.08.15 עוד יוסף פנדריך
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
אוהבים את תפוז?