לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם.

פורום "חוק ומשפט" משמש כבמה לשאלות משפטיות בנושאים כלליים. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי קונקרטי ופרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מחייבת, אלא לכל היותר הכוונה כללית. כל הפועל על פי או מסתמך על התשובות הניתנות בפורום, עושה זאת על דעת עצמו בלבד.

הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם.

פניות לעורכי-דין לקבלת יעוץ מקצועי יש לבצע רק באמצעות מסרים.

פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.

גלישה מהנה.

המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
המאגר המשפטי תקדין - חוק
המשך...
הודעה חדשה

דוחות חניה - עיריית פתח תקוה

מאת: אובלז
04/03/08 20:02

אני מנסה לארגן בימים אלה תביעה ייצוגית כנגד עיריית פתח תקוה בשל עוולות שונות הקשורות בדוחות חניה שניתנו בעיר.
אשמח לצרף אנשים לפעולה.

לפרטים נוספים יש לפנות במסרים.

תודה.

תגיות:
דוחות חניה - עיריית פתח תקוה
<< ההודעה הנוכחית
04/03/08 20:02
82צפיות

אני מנסה לארגן בימים אלה תביעה ייצוגית כנגד עיריית פתח תקוה בשל עוולות שונות הקשורות בדוחות חניה שניתנו בעיר.
אשמח לצרף אנשים לפעולה.

לפרטים נוספים יש לפנות במסרים.

תודה.

חבל על הזמן שלך
04/03/08 20:11
7צפיות
הנושא לא מתאים לתביעה ייצוגית. לא מבחינת המהות ( "עוולות שונות" כהגדרתך ) ולא מבחינת ההלכה, שלא מאפשרת תביעות נגד רשויות בעניין זה. אין מדובר בתביעה זהה ואחידה שמאפשרת תביעה ייצוגית מכיוון שכל תובע ונסיבותיו הוא.  
על כל פנים, בתביעה ייצוגית, אין צורך לצרף אנשים אתה יכול לתבוע לבד ( באמצעות עורך-דין אין לך סיכוי להצליח בעצמך  )
על סמך מה ?
04/03/08 20:24
5צפיות
על סמך מה אתה קובע שאין סיכוי לתביעתו עם או בלי עו"ד ?  בדקת את העובדות והנסיבות  ?
אתה פזיז ומסיק מסקנות מהר.
זכותו
04/03/08 20:27
2צפיות
זכותו של כל גולש להסיק את מסקנותיו.
זכותו של כל שואל להתחשב יותר/פחות בדעותיהם של המשיבים.
אני מבקש, שוב, מכולם, להימנע מהודעות בעלות ביקורת אישית ובלתי עניינית מעל דפי הפורום.
אז גם אני מסיקה דברים
04/03/08 20:31
4צפיות
אז על סמך תגובתו האחרונה אלי (בשירשור שנמחק) אני מסיקה שמשה מעוז אוהב להתחזות למיסכן ולהתמסכן כדי להרוויח דברים ואני מסיקה שהוא מתחזה לקורבן.  אני מסיקה שהוא מאוד נהנה מתגובתי כי זה גורם לו לחוש שנוצר רושם שהוא הקורבן והוא מאוד נהנה מזה.
º
כי אם לא אני, אז מי ?
04/03/08 20:43
1צפיות
º
ואני מסיק זיתים
04/03/08 22:45
2צפיות
º
לא דוודים?
04/03/08 23:51
1צפיות
העוולה יכולה להיות מאוד מדויקת
04/03/08 20:29
3צפיות
ונוגעת לחוק ההתיישנות.

אבל אני אשמח לשמוע גם על כל מקרה בנושא חניה בהקשר לעירייה שבנדון.

בהכירי את רשות החניה בפ"ת
04/03/08 20:30
15צפיות
אני חושב שהם פועלים בצורה הוגנת והולכים לטובת האזרח, הם יותר פועלים להקל מאשר להחמיר, אם יש בעיה מיוחדת תפרט אותה.
אני מזמינה אותך
04/03/08 20:37
6צפיות

לעשות חיפוש באינטרנט של השילוב דוחות חניה ועיריית פתח תקוה ותגלה עולם חדש שלא מוכר לך לגבי העירייה שבנדון.

הנה דוגמה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
ועוד משהו
04/03/08 20:41
4צפיות

בשביל הטעם הטוב.

כתובות אינטרנט מצורפות:
חבל שלא פרטת את המקרה שלך
04/03/08 23:17
2צפיות
אבל תסכימי איתי שלא יתכן שאדם יקבל דו"ח על עבירת חנייה ויתעלם ממנו ולא ישלם, לכן העירייה חייבת לגבות את החוב באגרסיביות. וכן, טעויות קורות לכל אחד והמקרה השני שצרפת לא היה אמור לקרות ואני מקווה שרשות החנייה תיקח מקרה זה לתשומת לבה ותדאג שלא יקרה בשנית.
העירייה צריכה לגבות חוב כחוק
05/03/08 08:29
5צפיות

לא באגרסיביות.

וזה כולל להתייחס לחוק ההתיישנות ולתת לצד השני את הראיות הנדרשות מהם.

עכשיו שאת כותבת על חוק ההתיישנות את צודקת
05/03/08 10:46
10צפיות
יש להם איזו בעיה , פשוט אם לדעתך לא הוכיחו לך על משלוח דואר במשך 3 שנים המוכיח חד משמעית על משלוח הדו"ח את יכולה לפנות ולפרט את הנושא וכן לצרף מסמכים שברשותך ליועץ המשפטי של העיריה, אם תשובתם תהיה שלילית, תשלמי ע"מ למנוע עיקול תוך ציון ששולם למרות חוק התיישנות ותתבעי את העיריה.
לצערנו, רוב העיריות בארץ מתעלמות מחוק ההתיישנות.
º
הכוונה בתקופת רישום הדו"ח (3 חודשים)
05/03/08 10:47
5צפיות
הדיון הזה לא רלוונטי
05/03/08 11:37
3צפיות
השאלה נשאלה על תביעה ייצוגית . העניין לא מתאים לתביעה יצוגית כמו כן תביעה ייצוגית נגד רשויות לא תתקבל עפ"י הפסיקה
אין צורך בתביעה יצוגית
05/03/08 11:42
3צפיות
לדעתי , כדי למנוע עיקול עליה לשלם תוך מחאה ולתבוע בבית המשפט את העירייה, כמובן בתנאי שחל התיישנות על העונש, אבל קודם שתנסה דרך היועץ המשפטי של העירייה.
במקרה של העירייה שבנדון
05/03/08 20:37
3צפיות

זה בעייתי לשלם לפני עיקול, כי היא מעקלת ואז שולחת הודעת חוב אחרונה.

פנינים, פשוט פנינים יוצאים מהם...

האם הדו"ח הועבר לטיפול עו"ד ואם כן מיהו?
05/03/08 22:42
2צפיות
אולי אוכל לייעץ לך מה ניתן לעשות
הלכת אש"ת הלכה לעולמה (וחבל בכלל שנולדה)
05/03/08 16:53
6צפיות
עם חקיקתו של חוק התובעות הייצוגיות.

נקבעו אומנם כללים מיוחדים לגבי רשויות אבל קיימת אפשרות להגיש תובעה ייצוגית.

אין זה אומר שניתן שהעניינים אותם מבקש השואל המקורי להגיש במסגרת תביעה ייצוגית מתאימים לכך. אציין כי לא כל כך מזמן הוגשה נגד עירית רמת גן תביעה ייצוגית על אגרת גרירת רכב (שלא ידוע לי מה תוצאותיה אך מעצם הגשת התביעה עולה כי יש מי שמאמין בתביעות שכאלו).
האם התביעה אושרה ע"י ביהמ"ש המחוזי ?
05/03/08 17:23
6צפיות
הגשת התביעה אינה מצביעה על היותה כשירה כתובענה ייצוגית.
Flix
פורום מקרקעין

פורום מקרקעין

יש לכם בשאלה בנושא דיני מקרקעין? היכנסו עכשיו לפורום! >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום