לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מדעי המחשב!

פה תוכלו לדון ולשאול שאלות כלליות בנושאי מדעי המחשב.

שימו לב שפורום זה נועד לשאלות תיאורטיות, בנושאי אלגוריתמים, חישוביות, סיבוכיות, ותחומים אחרים של מדעי המחשב, אך לא לשאלות בנושאי תכנות, הנדסת תוכנה וניתוח מערכות, ונושאי איכות תוכנה ובדיקות. אומנם נושאים אלה קשורים ישירות למדעי המחשב, אך לכל אחד מהם יש פורום (לחלק אפילו יותר מאחד) ייעודי בתפוז. אתם מוזמנים לבקר בפורומי שפות תכנות, VB, NET, הנדסת תוכנה, בוני אתרים ובקרת איכות וQA לנושאים אלו.

אם ברצונכם לעלות קוד, ניתן לצרף קובץ טקסט להודעה או לתחום את הקוד בעזרת כפתורי תחימת קוד אשר מופיעים בתפריט הוספת הודעה.

שימו לב, הודעות בנוסח ``אני צריך עזרה`` עם קובץ/קישור מצורפים, אך בלי כל הסבר או תיאור הנעשה עד הבקשה/פניה לפורום - יימחקו מיד. הפורום לא נועד לפתור שיעורי בית של מישהו, אנשי הפורום באים לעזור מתוך רצון טוב ובהתנדבות, ויש לקחת את זה בחשבון כשפונים לעזרת אנשי הפורום.

הודעות הקשורות לעבודה וכו', נא לפרסם בלוחות המיועדים ולא בפורום.

אנו לא נעסוק בתוכנות פרוצות, לא נעודד או נעזור בביצוע חדירות למחשב/העתקות פיראטיות/הפצות תוכנות/חומרים אחרים שלא לפי החוק, הודעות העוסקות בכך יימחקו. אנחנו כן נעודד שימוש בתוכנות קוד פתוח/תוכנות חופשיות, ונמליץ על כאלה לכל מתעניין

פורום זה, כמו שאר הפורומים בנושאי מחשבים ואינטרנט בתפוז, מיועד להרחבת הידע ולהחלפת רעיונות. אין מטרתו לפתור לכם את שיעורי הבית. אנו נשמח לעזור לכם באם תתקשו בפתרון תרגילים, אך לא נעשה זאת במקומכם.

הודעות מהסוגים הבאים לא יתקבלו בברכה בפורום וימחקו:

* פרסום מסחרי מכל סוג שהוא
* הצפות מכל סוג שהוא, גם אם נושא ההודעה קשור למדעי המחשב, הודעות מציפות ימחקו.
* כל הודעה הקשורה לביצוע עבודות בית בתשלום לסטודנטים/תלמידים - תמחק מייד. אני מזכיר לכם שהגשת עבודות בית בשמכם שנכתבו על ידי אחרים זאת עבירת משמעת במוסד לימודים שלכם, יותר מזה - זאת גם עבירה פלילית.
* הצעות עבודה או הודעות חיפושי עבודה / עובדים. הודעות כאלה נא לפרסם בלוח.
* שרשורי "שלי גדול יותר", בין אם מדובר על מוסד לימודים, יחידה בצבא או מקום עבודה - לא מתקבלים בברכה. כל עוד זה בגבולות הטעם הטוב, ובמסגרת המלצות למתלבטים - זה מקובל. מעבר לזה - לא.

כל גולש שהודעתו נמחקה - יחסם אוטומטית מהפורום.

שלכם, ויני

תרגום המונח "דה-רנדומיזציה"

מאת: yuvalmadar
24/08/08 22:34
קיימות שיטות המאפשרות לקחת אלגוריתם אקראי נתון, ולהפוך אותו לאלגוריתם דטרמיניסטי. באנגלית, תהליך כזה מכונה derandomization.

כיצד הייתם מציעים לתרגם את המונח לעברית?

תרגום המונח "דה-רנדומיזציה"
<< ההודעה הנוכחית
24/08/08 22:34
149צפיות
חירצון
25/08/08 09:25
48צפיות
º
חירצון מדוע?
30/08/08 19:49
20צפיות
לטענב של פרופ' קופרמן