לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון תאומים והריון שלישייה
אתם נושאים/נשאתם יותר מעובר אחדאם בדרך הטבע או בדרכים אחרות-זהו מקומכם!בטוחני שתמצאו ב הזה מקום להכל:לשאול, לתהות, להזדהות ולשתףועוד הרבה מעברברוכים הבאים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון תאומים והריון שלישייה

אתם נושאים/נשאתם יותר מעובר אחדאם בדרך הטבע או בדרכים אחרות-זהו מקומכם!בטוחני שתמצאו ב הזה מקום להכל:לשאול, לתהות, להזדהות ולשתףועוד הרבה מעברברוכים הבאים
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

התקצרות... צוואר הרחם

מאת: רונלה 3
17/04/06 23:08
מה אני אגיד לכן בנות, אני עוקבת זה זמן רב אחר הפורום כמשקיפה, פעמים מעטות יצא לי גם לשאול או להגיב. כעת אני בבעיה רצינית ושמח לקבל התייחסותכן. שבוע 22 הריון תאומים בן ובת. עד עתה הכל היה תקין ורגיל. ופתאם.... יום שבת בלילה התכווצויות חזקות, צירים מוקדמים מלווה בשלשולים תכופים, פחד אלוהים! כמובן שניגשנו במהרה לבי"ח ושם עברתי סדרת בדיקות עד הבוקר. תוך כדי הבדיקות הצירים הלכו והתמעטו (ללא עזרה רפואית) אבל - התוצאות לא טובות התקצרות צוואר הרחם ל-20 מ"מ בלבד. שחררו אותי הביתה, עם הוראה לשכיבה מוחלטת (אחרת מאשפזים) ולחזור במידה ויש שוב צירים. בינתיים יומיים בשמירה ושכיבה מוחלטת.
כמה שאלות:
1. האם יש מישהי שחוותה משהו דומה?
2. האם יש סיכויי לשיקום (התארכות) צוואר הרחם? או שזה המצב עד הלידה?
3. האם יש לי סיכוי למשוך הרבה זמן במצב הזה (בהנחה שאמשיך את השכיבה)?

אשמח לשמוע מכן התייחסויות או מקרים דומים לעידוד המצב רוח....

מתה מפחד
רונלה 3
התקצרות... צוואר הרחם
<< ההודעה הנוכחית
17/04/2006 | 23:08
4
77
מה אני אגיד לכן בנות, אני עוקבת זה זמן רב אחר הפורום כמשקיפה, פעמים מעטות יצא לי גם לשאול או להגיב. כעת אני בבעיה רצינית ושמח לקבל התייחסותכן. שבוע 22 הריון תאומים בן ובת. עד עתה הכל היה תקין ורגיל. ופתאם.... יום שבת בלילה התכווצויות חזקות, צירים מוקדמים מלווה בשלשולים תכופים, פחד אלוהים! כמובן שניגשנו במהרה לבי"ח ושם עברתי סדרת בדיקות עד הבוקר. תוך כדי הבדיקות הצירים הלכו והתמעטו (ללא עזרה רפואית) אבל - התוצאות לא טובות התקצרות צוואר הרחם ל-20 מ"מ בלבד. שחררו אותי הביתה, עם הוראה לשכיבה מוחלטת (אחרת מאשפזים) ולחזור במידה ויש שוב צירים. בינתיים יומיים בשמירה ושכיבה מוחלטת.
כמה שאלות:
1. האם יש מישהי שחוותה משהו דומה?
2. האם יש סיכויי לשיקום (התארכות) צוואר הרחם? או שזה המצב עד הלידה?
3. האם יש לי סיכוי למשוך הרבה זמן במצב הזה (בהנחה שאמשיך את השכיבה)?

אשמח לשמוע מכן התייחסויות או מקרים דומים לעידוד המצב רוח....

מתה מפחד
רונלה 3
לנוח ולשכב כל הזמן
18/04/2006 | 09:24
33
הצוואר יכול גם להתארך אם אין עליו לחץ ולכן עלייך לשכב כל הזמן.

כמו כן לשתות המון 3 ליטר מים כל יום, יעזור להפיג פעילות ריחמית.

יש סיכוי טוב שתלדי בזמן ואף אחריו.......אבל אל תישבי ורק תשכבי.......

בהצלחה.
לא לזלזל
18/04/2006 | 09:31
34
אצלי היו צירים חזקים בשבוע 30 עם פתיחה שלך 1.5. נתנו לי טיפול תרופתי ויחד עם השכיבה המוחלטת נעלמו הצירים והפתיחה גם.
אני יודעת שצוואר הרחם יכול להתארך אם שוכבים. מקווה שזה אכן יקרה.
יש לך סיכוי למשוך עוד הרבה זמן. תשכבי כמו ילדה טובה ותני לגוף שלך את התנאים האופטימלים. אם מתחילים שוב צירים רוצי למיון ותבקשי משהו לעצירת הצירים.

מחזיקה אצבעות!
לא "מישהי" אלא הרבה מאוד נשים
18/04/2006 | 15:15
36
חוו את התופעות האלה בהריון תאומים. לי קרה כמעט בדיוק אותו דבר בשבוע 25 (ילדתי ב-32). החדשות הטובות הן שאם תקפידי על שכיבה מוחלטת ושתייה מרובה - יש סיכוי טוב למשוך עוד ועוד ועוד. אני מכירה כמה בנות עם סיפור כזה שבסוף ילדו בשבוע 39... כמו שכתבו לך, צוואר הרחם יכול לשקם את עצמו אם לא מופעל עליו לחץ, ולכן שווה להתאמץ. כמובן שאם תרגישי צירים או אפילו משהו שחשוד כצירים - תדרשי לקבל טיפול (כמו כדורי פרסולט, שבד"כ די אפקטיביים ולא מחייבים אשפוז).
מאחלת לך המון מכל הלב,
עתליה
תודה רבה על התגובות ועדכון
18/04/2006 | 21:24
33
היינו אצל הרופא היום שבדק שוב את צוואר הרחם אחרי יומיים של שכיבה מוחלטת ואכן צוואר הרחם התארך שוב ל-30 מ"מ. כנראה מהשכיבה....
אז היום הייתי יותר רגועה ופחות היסטרית. אמשיך לשמור בקפידה (לא ציינתי שיש לי ילד בן שנתיים) במידת האפשר...
תודה לכולכן והמשך קל לכולנו

רונלה 3
הודעות אחרונות
14:59 | 01.09.15 תולית5
20:33 | 30.08.15 טל שפיר אימון נשים
20:01 | 30.08.15 טל שפיר אימון נשים
11:54 | 28.08.15 מסיבה בבטן
11:18 | 26.08.15 רוית יפרח
11:12 | 26.08.15 רוית יפרח
12:22 | 24.08.15 אלי1216
18:09 | 22.08.15 טל שפיר אימון נשים
חם בפורומים של תפוז