לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "רעיונות מקוריים" המחודש

פורום זה מיועד לאלו שמחפשים ולאלו שכבר מצאו. לא, לא מדובר בחיפוש בת זוג או חיפוש האושר הנצחי, את זה תאלצו לחפש במקום אחר. אצלנו אתם מוזמנים לחפש ולמצוא רעיונות מקוריים מכל הסוגים

את הרעיונות המטורפים נשאיר לפורום המתאים, ופה נתמקד ברעיונות שונים, יצירתיים ומיוחדים במינם, שלא כל אחד חושב עליהם בקלות. לעיתים אותם רעיונות נמצאים ממש קרוב אלינו, מעבר לפינה, אנו רק צריכים לחשוב בצורה קצת שונה, להסתכל מזווית אחרת והופ, הנה כבר רואים אותם, חדים וברורים. אך מה לעשות שדווקא מי שצריך את הרעיון לא מצליח להגיע אליו ובכן, בשביל זה נמצאים כל השאר

שאיפתנו היא לבנות קהילת גולשים הזקוקים לרעיונות מקוריים בתדירות גבוהה, עקב עבודתם או עיסוק זה או אחר שלהם. זאת לא נוכל לעשות בלעדיכם. התקווה היא שהפורום יהווה יותר מסתם תחנה מזדמנת לגולשים. אנו רוצים שהוא יהיה בית של קבע שבו נוכל יחד לפתח את המחשבה ואת הדמיון על מנת להגיע לרעיונות המקוריים והטובים ביותר עבור כולם.

על מנת להיטיב עם כולם, אנא קראו את מאמר כללי הכתיבה בפורום והקפידו לפעול על פיו.

בהצלחה לכולנו

יום הולדת 50 לאמא

28/01/09 15:08
מה אפשר להכין/לעשות/לתת לאמא ליום הולדת 50 שיהיה מספיק מיוחד ושונה מכל יום הולדת אחר?

תגיות:
יום הולדת 50 לאמא
<< ההודעה הנוכחית
28/01/09 15:08
8570צפיות
עצה...
29/01/09 17:58
2775צפיות
וההצעה שלי......
30/01/09 16:23
2447צפיות
אני גם מחפש כי עוד חודש אמא בת 50!