לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום רעיונות מקוריים
ברוכים הבאים לפורום "רעיונות מקוריים" המחודש פורום זה מיועד לאלו שמחפשים ולאלו שכבר מצאו. לא, לא מדובר בחיפוש בת זוג או חיפוש האושר הנצחי, את זה תאלצו לחפש במקום אחר. אצלנו אתם מוזמנים לחפש ולמצוא רעיונות מקוריים מכל הסוגים את הרעיונות המטורפים נשאיר לפורום המתאים, ופה נתמקד ברעיונות שונים, יצירתיים ומיוחדים במינם, שלא כל אחד חושב עליהם בקלות. לעיתים אותם רעיונות נמצאים ממש קרוב אלינו, מעבר לפינה, אנו רק צריכים לחשוב בצורה קצת שונה, להסתכל מזווית אחרת והופ, הנה כבר רואים אותם, חדים וברורים. אך מה לעשות שדווקא מי שצריך את הרעיון לא מצליח להגיע אליו ובכן, בשביל זה נמצאים כל השאר שאיפתנו היא לבנות קהילת גולשים הזקוקים לרעיונות מקוריים בתדירות גבוהה, עקב עבודתם או עיסוק זה או אחר שלהם. זאת לא נוכל לעשות בלעדיכם. התקווה היא שהפורום יהווה יותר מסתם תחנה מזדמנת לגולשים. אנו רוצים שהוא יהיה בית של קבע שבו נוכל יחד לפתח את המחשבה ואת הדמיון על מנת להגיע לרעיונות המקוריים והטובים ביותר עבור כולם.על מנת להיטיב עם כולם, אנא קראו את מאמר כללי הכתיבה בפורום והקפידו לפעול על פיו. בהצלחה לכולנו

אודות הפורום רעיונות מקוריים

ברוכים הבאים לפורום "רעיונות מקוריים" המחודש פורום זה מיועד לאלו שמחפשים ולאלו שכבר מצאו. לא, לא מדובר בחיפוש בת זוג או חיפוש האושר הנצחי, את זה תאלצו לחפש במקום אחר. אצלנו אתם מוזמנים לחפש ולמצוא רעיונות מקוריים מכל הסוגים את הרעיונות המטורפים נשאיר לפורום המתאים, ופה נתמקד ברעיונות שונים, יצירתיים ומיוחדים במינם, שלא כל אחד חושב עליהם בקלות. לעיתים אותם רעיונות נמצאים ממש קרוב אלינו, מעבר לפינה, אנו רק צריכים לחשוב בצורה קצת שונה, להסתכל מזווית אחרת והופ, הנה כבר רואים אותם, חדים וברורים. אך מה לעשות שדווקא מי שצריך את הרעיון לא מצליח להגיע אליו ובכן, בשביל זה נמצאים כל השאר שאיפתנו היא לבנות קהילת גולשים הזקוקים לרעיונות מקוריים בתדירות גבוהה, עקב עבודתם או עיסוק זה או אחר שלהם. זאת לא נוכל לעשות בלעדיכם. התקווה היא שהפורום יהווה יותר מסתם תחנה מזדמנת לגולשים. אנו רוצים שהוא יהיה בית של קבע שבו נוכל יחד לפתח את המחשבה ואת הדמיון על מנת להגיע לרעיונות המקוריים והטובים ביותר עבור כולם.על מנת להיטיב עם כולם, אנא קראו את מאמר כללי הכתיבה בפורום והקפידו לפעול על פיו. בהצלחה לכולנו
`

יום הולדת 50 לאמא

28/01/09 15:08
מה אפשר להכין/לעשות/לתת לאמא ליום הולדת 50 שיהיה מספיק מיוחד ושונה מכל יום הולדת אחר?
תגיות:
יום הולדת 50 לאמא
<< ההודעה הנוכחית
28/01/2009 | 15:08
4
9499
מה אפשר להכין/לעשות/לתת לאמא ליום הולדת 50 שיהיה מספיק מיוחד ושונה מכל יום הולדת אחר?
עצה...
29/01/2009 | 17:58
3
3127
לפני כשנה הייתה לאמא שלי יומולדת 50 והחלטנו לא לתת לה מתנה מוחשית כמו תכשיט וכאלה פשוט הלכתי והקלטתי לה שיר ( את יכולה לכתוב בעצמך או לשיר שיר שאמא שלך אוהבת) ושפוט עשינו לה מצגת עם כל התמונות שיש לה ועם תמונות שלנו עם השיר וזה הייתה המתנה הכי יפה בעולם ... בנוסף גם עשינו לה מסיבת הפתעה עם כל החברים שלה :)
מקווה שעזרתי...
וההצעה שלי......
30/01/2009 | 16:23
2
2758
פנו לחברים ובני משפחה שיכתבו לה ברכה, יספרו כיצד היכירו אותה, היכן, מתי, מה חושבים עליה....
איספו את הכל והדביקו באלבום יפה ומעוטר.
מתנה נפלאה.........

קיבלתי כזו.........מרגש וגורם לשמחה רבה.
אני גם מחפש כי עוד חודש אמא בת 50!
30/01/2009 | 21:33
1
2249
ליומולדת 40 עשינו לה סרט שכולם דיברו וסיפרו ובסוף נגמר בקליפ של listn to your haert עם תמונות שלה מכל הזמנים?
מה עושים עכשיו?
יובל לאמא
02/02/2009 | 20:15
2159
מסיבת הפתעה
מסלול "חיים שכאלה" (בלי להגזים, 50 זה עוד צעיר!)
לארגן לה סיור סביב נושא או סביב מקום שהיא אוהבת (אנחנו עשינו לאמא שלי סיור בירושלים למשל)
לעשות לה מתנה "מכף רגל ועד ראש"
להכין פנקס קופונים מיוחד- כל אחד מבני המשפחה המורחבת/חברים (כל מי שישתתף בחגיגה) צריך להכין קופון משלו ולהבטיח- ארוחת בוקר, טיפול לאוטו, סיבוב קניות וכל דבר שאמא אוהבת
לעשות לה מנוי לעיתון בתחום שמעניין אותה או להוצאת ספרים מסויימת
באותו כיוון- מנוי לתיאטרון, לקולנוע, לקונצרטים, לסדרת הרצאות, לקורס, לסדנה ואפילו לספריה.

להפתיע אותה במשך שבוע שלם ב-50 דרכים שונות ומשונות

משהו בכיוון?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות נבחרות

הודעות אחרונות
20:55 | 31.10.12 אורחים בפורום
19:45 | 22.10.12 אורחים בפורום
06:24 | 08.07.12 אורחים בפורום
17:36 | 25.06.12 אורחים בפורום
13:56 | 02.06.12 אורחים בפורום
17:41 | 20.05.12 אורחים בפורום
14:11 | 07.05.12 אורחים בפורום
12:16 | 03.05.12 אורחים בפורום
17:12 | 16.08.11 אביבה83