לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אנדומטריוזיס
ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
צירוף הפורום כ- online support באתר אנדומטריוזיס עולמי
בחודש יוני 2011 הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il
בחודש מרץ 2011, צירפנו את הפורום לאתר של האנדו' העולמי endometriosis.org - כפורום תמיכה לאנדו' בישראל. 
האתר הינו פלטפורמה גלובאלית שמכילה מידע רב על אנדומטריוזיס- מחקרים בתחום, קבוצות תמיכה ברחבי העולם, מרכזים טיפוליים, וכיוב'. כל בעלי העניין המשותף לאנדומטריוזיס נכללים באתר.
בחודש יוני 2011, הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il

המשך >>

ד״ר זוהר דותן

מאת: דסי31
05/01/12 01:21
הוא מקסים מקסים ומאוד מיקצועי ומנוסה, הוא היה אצלי בניתוח בתל השומר וליווה אותי לפני ואחרי הניתוח (עד היום) עם כל הבעיות שהיו לי בכליה.
חדשה ומחפשת עצה
03/01/2012 | 23:18
4
61
שלום. אובחנתי לפני כשלושה חודשים ומאז החיים קצת מסובכים.
התגלגלתי למרפאה בתל השומר ואני מרגישה שאני בידיים טובות. קראתי כאן קצת וזה בהחלט מחזק את הרגשתי.
את המחלה גילו כאשר נכנסתי לעבור ניתוח להוצאת ציסטה רגילה - ומצאו הפתעה. בינתיים כבר התגלה שיש לי נזק בשלפוחית השתן ולכן כרגע התוכנית זה ניתוח לניקוי האנדו פלוס תיקון השלפוחית.

כרגע אני צריכה גניקולוג טוב באזור השרון או. מרכז של מכבי, משהו שמבין גם באנדו ככה בשביל השוטף
אני אשמח לקבל המלצות.

תודה רבה ובריאות לכולן!
וולקאם!
04/01/2012 | 10:13
3
57
תסתכלי כאן למטה... שירשור של שיץ, פז כתבה על כל הרופאים המוכרים.

מי האורולוג שעובדים איתו עכשיו בניתוחים בתה"ש?
אורולוג
04/01/2012 | 10:57
2
72
ד"ר דותן - שמעתי עליו דברים טובים
ד״ר זוהר דותן
<< ההודעה הנוכחית
05/01/2012 | 01:21
342
הוא מקסים מקסים ומאוד מיקצועי ומנוסה, הוא היה אצלי בניתוח בתל השומר וליווה אותי לפני ואחרי הניתוח (עד היום) עם כל הבעיות שהיו לי בכליה.
תודה לכן
06/01/2012 | 19:52
56
כבר הרבה זמן לא עשיתי ביקורת על שלפוחיתי.
אתן לד"ר צ'אנס
הודעות אחרונות
11:58 | 02.09.15 syulia
00:55 | 22.08.15 Moranza81
09:41 | 19.08.15 מעין 777
02:34 | 18.08.15 ציפי158
15:20 | 11.08.15 אלומת האור
14:11 | 09.08.15 שנוקמז
22:31 | 06.08.15 אופטימית57
16:02 | 02.08.15 syulia
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז