לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום היאבקות WWE
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

`
x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

קרב הבכורה של ברוק לסנר ב-UFC.

מאת: BeN ShaDe
03/02/08 16:49
אתמול בלילה התקיים האירוע UFC 81 ובו אלוף ה-WWE לשעבר , ברוק לסנר , עשה את הבכורה שלו בארגון כאשר התמודד מול אלוף UFC לעבר , פרנק מיר. בלינק הבא תוכלו לראות את הקרב המלא ואתם מוזמנים להביא דעה על הקרב עצמו ועל לסנר בפרט.

http://www.youtube.com/watch?v=R08sXIGiLBs .

אתם מוזמנים לשרשר את כל הדעות שלכם עם הספויילרים בהמשך השרשור.
Beat Joe If You Can , Survive If He Let's You.
קרב הבכורה של ברוק לסנר ב-UFC.
<< ההודעה הנוכחית
03/02/2008 | 16:49
174
220
אתמול בלילה התקיים האירוע UFC 81 ובו אלוף ה-WWE לשעבר , ברוק לסנר , עשה את הבכורה שלו בארגון כאשר התמודד מול אלוף UFC לעבר , פרנק מיר. בלינק הבא תוכלו לראות את הקרב המלא ואתם מוזמנים להביא דעה על הקרב עצמו ועל לסנר בפרט.

http://www.youtube.com/watch?v=R08sXIGiLBs .

אתם מוזמנים לשרשר את כל הדעות שלכם עם הספויילרים בהמשך השרשור.
דעות.
03/02/2008 | 16:53
2
8
שמתי לב שכל אוהדי ה-MMA הספידו את לסנר מההתחלה וחבל , כי הייתי בטוח שהם סתם מגזימים כי חשבתי שיש ללסנר את הכוח והזריזות להלחם בענף הזה. מיר ממה שהבנתי הוא יריב קשה מאוד ולסנר הפסיד את הקרב בגלל שהוא חשף את הרגל שלו מהר למיר , מה שאפשר למיר לעשות ללסנר את נעילת הרגל שלו. חוסר ניסיון בהחלט ואני בטוח שלסנר הפתיע רבים כאשר במשך דקה פשוט שחט את מיר.

הראו לנו לפני הקרב את אנגל , אוסטין , אנדרטייקר ואשתו של לסנר - סייבל שנכחו באולם. אני יודע שאנגל ואנדרטייקר הם בהחלט חובבי MMA , אבל לא ידעתי לגבי אוסטין (או שכנראה רק בא כדי לראות את לסנר).

בכל מקרה - הייתי שמח לראות את לסנר ממשיך להתאמן ולהמשיך ב-MMA כי אני חושב שהוא יכול להציע הרבה. כמו שאמרתי - הוא זריז , הוא גדול ועם עוד ניסיון ומיומנות כנראה שאנשים יתחילו לקחת אותו ברצינות.
דעה.
03/02/2008 | 18:32
1
5
לסנר מרשים.מאוד מרשים.
מספיק לראות את ה-3 שניות של פתיחת הקרב כדי לראות כמה מהיר וחזק הוא-איך שהשופט סימן לקרב לסנר התנפל על פרנק והוריד אותו לקרקע במהירות ובכוח רב והתחיל לתת לו אגרופים קצרים וחזקים לראש.
וגם כשהופרדו לסנר שמר על יתרון ברור.

לסנר יש 2 בעיות שבולטות מאוד לעין:
1)חוסר ניסון-רואים שלסנר היה נירגש ולא שקט כמו שאמורים להיות כשמגיעים לקרב.
2)אסטרטגיה-או ליתר דיוק,חוסר האסטרטגיה.לסנר עבד טוב עם הטייקדאון והאגרופים,אבל טמבל,למה אתה מתעקש לבוא לו כל הזמן לכיון הרגלים ולהכניס את פלג הגוף העליון שלך ישר לבין הרגלים שלו?!
ועוד אפשר לראות שמבך יותר מחצי דקה פרנק מנסה שוב ושוב לתפוס את ברוק בנעילה אבל תמיד בורק מתחמתק בזכות הכוח והגדול גוף שלו.אבל מול פרנק זה היה עניין של זמן.

אני חושב שבניגוד ל-NFL,לסנר יש עתיד ב-UFC.הוא יפסיד ויחטוף אבל בסופו של דבר הוא ילמד.יש לו פוטנציאל ועם הזמן יבוא הנסיון ועם הנסיון יבואו הניצחונות.
ולדעתי כבר את הקרב שלו הוא ינצח.
יש!!!
03/02/2008 | 18:34
2
דעות שלי
03/02/2008 | 17:03
2
5
זו הפעם הראשונה שאני רואה קרב שלם של UFC, ולומר את האמת לא התרשמתי. לא התרשמתי מהקרב ולא מלסנר.
הוא הכניס לפרנקי מיר כמה מכות, אבל נכנע אחרי שנייה. קרב קצר, שלפי דעתי בתור מישהו בקהל הייתי מבקש החזר כספי.
בכל מקרה, עם כל ההייפ שהקרב הזה קיבל, הוא לא עמד ברמות.
קודם כל
03/02/2008 | 19:08
1
4
זה עלוב מאוד מצידך להגיד דבר כזה.
השני סיימתי לצפות בקרב והוא היה הולי שיט אחד ענק.
בנוגע למה שאמרת על UFC, זה ממש לא מייצג. יש קרבות שנמתחים על פני 3 סיבובים (או אפילו 4 ו-5, אם מדובר במיין איבנט), והם סאקס, ויש קרבות מהסוג הזה, שמסתיימים תוך דקה ואתה פשוט תופס את הראש לאורך כל הקרב.
זה הריגוש שיש ב-MMA. גם אני לא כזה מעריץ מטורף, אבל אני מעריך את זה בהרבה מרסלינג.
לסנר שחט אותו. תפסתי את הראש לאורך כל הקרב. אשכרה ישבתי מול המסך וצעקתי "אני לא מאמין!", עד לנעילה שלסנר נכנס ממש לתוכה בחוסר הנסיון שלו ואכל אותה. פשוט לא יאמן.
קרב ענק.
צר לי שזו הדעה שלך, אבל כנראה שזה ממש לא בשבילך כל העסק הזה.
סביר להניח
04/02/2008 | 08:41
3
בדיוק הרגע הגבתי בשרשור חדשות
03/02/2008 | 17:11
2
אני מציע שכולנו ביחד ננסה לעזור לברוק למצוא עוד כמה מקצועות לפני שהוא יבין שפרו רסלינג זה הדבר היחיד שהוא יודע לעשות. שמעתי שנבחרת הקרלינג מחפשת קפטן.
קצת
03/02/2008 | 17:24
2
אירוני ש-
סרטוני ההייפ לפני הקרב, הכניסות, כל הסטטיסטיקה שלפני , נתונים על הלוחמים והצגתם - כל אלו ארכו 11:14 דקות.
הקרב עצמו לקח בדיוק 1:57 וזה עוד כשמחשיבים את הטיים אאוט שאחרי המכות מאחורי הראש שנתן לסנר למיר.

אני ידעתי את התוצאה לפני שהתחלתי לצפות בקרב, אבל זה היה מהר יותר מכשציפיתי. לסנר פתח מצויין כשהוא מתמקד בראשו של מיר לאחר שהוא ריתק אותו למזרון. הכיוון היה מצויין אבל מה שבעצם הביא את לסנר להפסד הוא חוסר ניסיון מוחלט.

אתה לא עומד מול הרגליים של מיר, חיית הכנעה בצורה כזו. מיר יודע כאחד שמשום דבר יכול להכניע כמעט כל אחד. טעות חמורה של לסנר , שלטעמי היה צריך להישאר על המזרון ולטשטש את מיר עוד קצת עם האגרופים.

במבט לעתיד , אני חושב שלסנר יכול להצליח מאוד בMMA בכלל ובUFC בפרט - הוא בנוי טוב , כולו שרירים - 120 ק"ג בלבד - למרות שהוא נראה הרבה יותר , וזה בגלל שהוא כולו מסה של שרירים.

היה נחמד לראות את טייקר,אנגל ואוסטין בקהל (גם את סייבל...) ודווקא הופתעתי שהם לא ישבו ביחד.
באיזה דקה ?
03/02/2008 | 17:53
3
1
רואים את אנגל טייקר והשאר?
אהה
03/02/2008 | 17:55
2
ועוד משהו לסנר היה מצוין חוץ מחוסר ניסיון וזה אי אפשר להאשים אותו הוא אכל את מיר עד הטעות...
ממש
04/02/2008 | 17:24
1
שתי שניות לפני שהקרב שלהם מתחיל דקה 82 בדיסק השני..אממ דקה 6
חחח
04/02/2008 | 17:28
ברח לי , תלוי איך אתה מסתכל שהזמן רץ קדימה או אחורה
ממש לא מבין..
03/02/2008 | 17:58
18
4
את האנטי שיש פה לאנשים נגד ברוק לסנר. הבנאדם די חדש בתחום הזה, ניצח בבכורה שלו מתאבק יפני במה שהיה די סקוואש(וכמובן שאף אחד כאן לא התרשם בזה), וברגע שהוא מפסיד אנשים כאן ישר זורים לו מלח על הפצעים?
ממה שהבנתי ממביני עניין בתחום, ההפסד אכן נבע מחוסר ניסיון של לסנר ושינויי חוקים מעיקים. הבסיס עדין שם, לסנר נתן תצוגה די מרשימה בזמן שהוא נלחם ואני מאמין שאחרי שהוא ישתפשף קצת בעוד כמה קרבות הוא יכול לבנות לעצמו מוניטין לא רע בתחום.
אז
03/02/2008 | 18:38
17
1
שנביא לו פרחים? נערוך עבורו קליפ ביוטיוב? מודה שאני רחוק שנות אור מלהיות מומחה בתחום, אך עם עובדות לא מתווכחים: הבנאדם הפסיד תוך דקה וחצי, ובקרב הקודם שלו הוא ניצח ג´ובר שהוזעק בשניה האחרונה. לא צריך להיות מומחה כדי לראות שלסנר היה ענק בפרו רסלינג, וב-MMA הוא יהיה בינוני לכל היותר.
אז אתה אכן רחוק מלהיות מומחה בתחום
03/02/2008 | 19:11
1
1
לא טענתי אחרת
03/02/2008 | 19:34
1
אבל יש דברים שפשוט בולטים ממרחק, גם לאנשים שאינם מומחים. אבל אני מניח שהרקורד של לסנר בעתיד כבר ידבר במקומי.
זה תלוי בעובדות
04/02/2008 | 00:25
4
2
זה לא בדיוק שהוא נכנס לזירה ותוך 2 דקות סיים מעולף ומדמם, אלא עשה טעות אחת יותר מדי ושילם עליה, מפה לצאת בהצהרה שהוא יהיה בינוני לכל היותר, במיוחד שבאותה הודעה אתה מודה שאתה רחוק שנות אור מלהיות מומחה בתחום, זה לא נשמע רציני.
פרנק מיר, היריב של לסנר הוא אלוף העולם במשקל כבד לשעבר, יש לו מאזן של 11 נצחונות מתוכם 7 בהכנעה (אחד מהם אגב נגד פיטי ווילאמס תוך 46 שניות..), ורק 3 הפסדים, אז אתה מבין שעם כל הכבוד ללסנר ולגודלו הפיזי, הוא עדיין נכנס לקרב הזה בתור אנדרדוג.
אני לעומתך התרשמתי מלסנר מאד, הוא כמו פיטבול , ולא היה חסר הרבה שהוא יעלף את מיר עם האגרופים החזקים שלו, הבעיה שלו היא בדינמיקה של הקרב, היה שם רגע שבו הוא היסס ותפס את מיר במעין עמדת מוצא לשארפשוטר, מיר המנוסה והוותיק ניצל את זה תוך שניה והכניע את לסנר, אבל אם תסתכל על הפנים שלו אחרי הקרב, בוא רק נגיד שהוא לא נראה כמו מישהו שניצח איזה ג'ובר תוך דקה וחצי, אלא כמו מישהו שחטף מכות רצח.
יכול להיות שהייתי מעט נוקשה מדי
04/02/2008 | 05:03
3
3
יש לי פשוט נטייה לצאת נגד אנשים שמחליטים לפתע לשנות את חייהם ולבחור ענף שאחרים מתאמנים בו כל החיים, מתוך ציפיה שיהיו באותה רמה לאחר שנה וחצי ואף יתעלו עליהם. נראה לי יומרני מדי.
מבחינתי הקרב הזה היה ניצחון על כל האנשים האלה, כמו מייקל ג'ורדן בבייסבול.
אני אמנם לא מומחה, אך הדעה שלי הייתה רצינית מאוד כמישהו שראה קרב שנגמר נורא נורא מהר. זה דבר שכל צופה פשוט יכול לראות. לא צריך להיות מומחה, וגם בתור מישהו שאינו מומחה יכולתי לראות שבפעם הראשונה שלסנר נתקל בקושי מסוים, לא היה לו מושג איך להתמודד איתו.
העניין הוא שזה לא מקרה חריג
04/02/2008 | 09:32
1
לוחמים ותיקים מאד בufc לפעמים מפסידים תוך עשר שניות בנוקאאוט, ההבדל בין לסנר במקרה הזה לג'ורדן שניסה את כוחו בבייסבול הוא הרקע המקצועי. למייקל לא היה שום רקע בבייסבול והוא ניצל את הפרסום שלו על מנת להכנס לליגה, והבין (למזלנו) שכנראה שהוא לא נועד לזה. ללסנר לעומת זאת יש גם את המבנה הפיזי וגם את הרקע בהאבקות קרקע (אגב - האלוף הנצחי של הufc רנדי קוט'ור הוא גם מתאבק קרקע בבסיסו) ,כך שהמעבר שלו לufc אינו כל כך רחוק מכישוריו, הבעייה שלו היא חוסר נסיון מובהק במעמדים שכאלה משום שאת רוב הפז"ם שלו בזירה הוא עשה בפרו-רסלינג המבויים אותו הוא כבר מיצה מכל כיוון אפשרי, יחד עם זאת ניתן לראות שהוא רעב להוכיח את עצמו, ואני מאמין שהוא דווקא יכול להצליח שם ובגדול
אף אחד לא נולד לוחם MMA
04/02/2008 | 19:51
1
2
לרובם ובעיקר הותיקים יש רקע במשהו כמו ג'ו ג'י טסו, קיק בוקס והם מפתחים את כל השאר.
ללסנר יש רקע בהאבקות, אלוף ארה"ב בקולג' אם אני לא טועה ובשנתיים האחרונות הוא פיתח את שאר היכולות שלו.
אתה לא טועה
04/02/2008 | 21:00
1
אך השינוי נראה פתאומי מדי, במיוחד לאור העבר הכושל בפוטבול. הבנאדם משנה כיוונים בחיים יותר מהחלפת גרביים.
פאק
05/02/2008 | 01:04
4
1
אתה לא מבין כלום אז למה לנסות בכוח להבין? אמרת בעצמך אתה לא מבין בתחום
אז הבנאדם הפסיד אחרי דקה וחצי..גם אני בקרב הראשון הכנעתי אחרי 56 שניות אז מה?
הבנאדם שלסנר היה נגדו (מיר) קיבל מכות כל כך חזקות שהוא עשה לו סימנים בכל הראש
הוא פשוט טירון ולא למד שאם אומרים לך שמתאבק הכי מכניע זה פרנק מיר אז אתה לא צריך
לקחת אותו לקרקע ולנסות לנצח אותו שם..זה היה דיבלי
שיט
05/02/2008 | 02:45
3
1
לא ידעתי שחייבים להיות עופר שלח כדי לראות קרב MMA.
בפעם ה-300: לא חייבים להיות מומחים כדי לחוות דעה, אני עומד מאחורי כל פסיק שהפלאפון הרעוע שלי סיפק בשרשור.
וכן, אני יודע ששלח לא מומחה ל-MMA
05/02/2008 | 02:47
1
זאת סתם צורת ביטוי למישהו שמומחה בכל התחומים.
גבר
05/02/2008 | 03:53
1
3
למי אכפת מהמומחיות? אף אחד לא דיבר איתך שאתה לא יודע כלום ומדבר שטיות
אתה פשוט מדבר שטיות מתוך שנאה ללסנר
הבחור לא חטף אפילו סטירה בקרב אתה אומר שהוא הפסיד..לא יודע מה איתך אבל זה כמו סיטואציה
שיהיה קרב וא' יוביל כל הקרב על ב' אבל אז א' ישבור רגל בטעות וב' ינצח
זה אותו סיטואציה פ' תפס את ב' בכניעה בגלל חוסר נסיון וניצח
אתה ישר אומר לו שילך לחפש עבודה אחרת..

חוץ מזה אני רואה אותך רושם לאנשים בנוגע לWWE שהדעות שלהם לא כמוך הרבה דברים על כמה הם לא מבינים
אז זה סותר את הדברים שלך
ושוב לראות קרב לא צריך להיות מומחה אבל אתה לא רואה UFC בדרך כלל ראית כי ברוק שם ורצית שהוא יפסיד לא ככה?
תן לי
05/02/2008 | 16:53
2
פוסט אחד שבו אמרתי לאנשים שהם לא מבינים משום שדעותיהם שונות משלי
i dare you

ולא רציתי שהוא יפסיד, דווקא אין לי בעיה שהוא יצליח.
מצד שני, בעקבות היומרנות שלו, כשהבחור הפסיד זה עשה לי טוב, וכשהוא הפסיד בתוך דקה וחצי זה עשה לי עוד יותר טוב.
וממש לא משנה שהוא לא חטף אפילו סטירה, מבחינתי זה אפילו יותר גרוע.
חח אין ג'וברים בUFC
05/02/2008 | 21:54
4
2
כי זה לא מבוים, הם באים כדי לנצח, והפסד של דקה וחצי בUFC זה לא נורא כמו קרב של 10 דקות בו אתה רק מקבל מכות ויוצא עם פרצוף סגול וראיתי קרבות כאלה, לדעתי לסנר היה מצוין (ואכזרי), אם הוא היה יותר מנוסה הוא היה מנצח, אבל זה עוד יבוא...
הג'ובר לא היה
06/02/2008 | 00:17
3
ב-UFC, אלא בארגון אחר שלסנר עבד בו אשתקד. והוא היה האבא של הג'וברים.
הארגון הזה
06/02/2008 | 15:11
היה ארגון של היאבקות בידורית כמו WWE? (בקיצור באיזה ארגון מדובר)
PRIDE?
06/02/2008 | 21:50
1
לא, K-1
06/02/2008 | 22:37
בלי דעות בכותרת, באמאשכם
03/02/2008 | 18:01
וואל....
03/02/2008 | 18:01
1
1
אחרי כל הייפ שעשו לקרב הזה, זה מוציא את לסנר כמו עוד סתם אחד. לסנר לא היה צריך לעזוב את ה-WWE, הוא היה צריך להישאר שם, איפה שהוא כבר הצליח והראה שהוא מתאים בול לשם.
מצד שני.....
03/02/2008 | 18:03
אסור לשכוח שלסנר רק מתחיל בתחום. כך שלא ממש כדאי לפסול אותו כבר. גם כשהוא הגיע ל-NFL זה לקח קצת זמן עד שהוא ויתר שם.
מבוים!
03/02/2008 | 18:29
1
רק לי נהיה חשק לרכוש הארלי מצפייה בקרב?
אני קיבלתי חשק
03/02/2008 | 18:41
לקנות פופקורן למיקרו, הבעיה שזה לא יהיה מוכן לפני שהקרב נגמר!
הקרב הזה הוא דוגמה נהדרת(ספוילר מהקרב)
03/02/2008 | 19:02
4
1
לכמה כוח הוא בעדיפות נמוכה לעומת טכניקה בתחום הזה.

לסנר הרשים? במה? את הכוח שהוא הפגין שם יכול להפגין כל אחד שיש לו... well... כוח כמו של לסנר.
החוכמה היא לדעת מה לעשות עם זה. טיפה טכניקה.
אז אם אתה לא יודע מה לעשות עם זה וסתם חובט עד שהיריב יפגע, הוא יבין שזה מה שאתה עושה וינעל עליך אחיזה.
simple as that, וזה בדיוק מה שהיה.

במיוחד זה מובלט כשמיר ניסה כבר לנעול פעמיים לפחות את הרגל של לסנר, והוא לא הצליח להבין מכך שעליו לשנות את צורת המתקפה.
נראה אם הוא ישכיל ללמוד מזה בקרב הבא (סה"כ עם יריב פחות מרוכז או לחוץ פסיכולוגית החבטות האלה גם יכולות לעבוד)
שמע
03/02/2008 | 19:17
2
הוא פתח לו את כל המצב עם אגרופים ומרפקים.
לא חסרים קרבות שהסתיימו בצורה שכזו. זה היה די ברור שהוא הולך על זה עד הסוף וחבל.
זה מוזר לגמרי שלסנר אכל את זה בצורה לא ברורה.
כשהוא כל פעם נעמד אל מול הרגליים של מיר צרחתי למסך "תזוז משם דבילללללל!~^@#%!", אבל חבל שזה לא אפקטיבי כל כך.
בסך הכל, אפשר להגיד עליו הרבה דברים, וזה נכון שמיר במהלך הרציני הראשון שעשה כל הקרב ניצח, אבל גם הגראונד אנד פאונד של לסנר בהתחלה הייתה אולי הפתיחה הכי אינטנסיבית שראיתי לקרב UFC והולי שיט אחד גדול בפני עצמו.
ברגע שלסנר יתפוס את הטכניקה וילמד לשלוט בה, אני מאמין שהוא יהיה ענק בתחום.
תיקון
03/02/2008 | 19:18
מצב = מצח*
אין לי מושג איך הגעתי למצב.
המשפט האחרון שלך מסכם מה שאמרתי
03/02/2008 | 21:54
"ברגע שלסנר יתפוס את הטכניקה וילמד לשלוט בה, אני מאמין שהוא יהיה ענק בתחום."

בינתיים הוא לא תפס, אז זה לא שווה כלום, וראינו את ההוכחה בקרב הנ"ל. "אבל לסנר פירק אותו כל הקרב" = לא מספיק כדי לצאת ממהלך אחד של מיר.
אבל
03/02/2008 | 20:47
לסנר קרע לו את הצורה.. איכשהו הוא הפסיד, אבל אני התרשמתי. הוא היה פי 10 על היריב שלו.
מישהו יכול להסביר לי
03/02/2008 | 21:05
7
למה השופט עצר באמצע וקרא לטיים-אאוט?
כן:
03/02/2008 | 21:14
6
לסנר היכה בו מאחורי הראש - זה אסור בחוקי הUFC.
הבנתי, תודה רבה
03/02/2008 | 21:26
למרות שהשופט לדעתי
04/02/2008 | 21:31
4
1
היה צריך לתן לו רק אזהרה ולא ישר לשלוף את ה1- הזה, כי למען האמת לסנר הכה כולה פעם אחת, אולי פעמיים מאחורי ראשו של מיר, בדרך כלל דבר כזה נגמר באזהרה קודם כל

אבל טוב... זה לא רלוונטי
אבל הנקודה
05/02/2008 | 01:10
3
לסנר עשה מהלך לא חוקי ולא פעם אחת אני ראיתי 3 אגרופים..עם כוח כמו של לסנר זה היה יכול להגמר
באיבוד הכרה , קומה והרבה דברים שלא היה כדאי
ישר נותנים הורדת נקודה כדאי שידע שזה אסור ולא יתנו לו אזהרה כי הוא טירון..זה אגרוף מסוכן מידי פשוט
שטויות
05/02/2008 | 06:38
2
3 קרבות קודם,בקרב של ריקרדו אלמיידה אאל"ט היתה אזהרה,על שני אגרופים רצופים...לא נקודה,אזהרה...
מזגאטי מיהר מדי עם הנקודה,הוא אפילו לא אמר לברוק פעם אחת "WATCH THE BACK OF THE HEAD"
הוא פשוט עצר ולקח לו נקודה....
אוקי
05/02/2008 | 11:31
אבל תסכים שאם זה עלול להביא למצב לא טוב עדיף לתת נקודה פחות ישר
תחשוב תמיד על המקרה הגרוע ביותר שיצא ותראה אם שווה לתת אזהרה תמיד אחרת כל אחד יכול להביא
מכה בראש מאחורה ולהביא את הלוחם שמולו לטישטוש ולקבל אזהרה אסור שזה יהיה אם רוצים קרב אמיתי
05/02/2008 | 23:54
הפסקת הקרב הצילה את מיר מהסתבכות.
מסכים שהשופט יכל להסתפק באזהרה
דעה
03/02/2008 | 21:39
לסנר היה פשוט לא מוכן לזה. בהתחלה זה נראה כמו סקוואש, הוא בטח חשב שיכניס כמה אגרופים ובזה יימגר. ואז - כניעה וסוף. פאדיחה.

איזה קטע היה לראות את אנגל, טייקר, אוסטין וסייבל באותו אולם. כמעט ציפיתי שבסוף הקרב האורות ייכבו וטייקר יתקוף את לסנר.
דעות, ספויילר כמובן
03/02/2008 | 21:40
החלום שלי היתגשם. לסנר הפסיד בצורה כל כך עלובה.
אני לא ממש מבין מה מרשים במה שלסנר ניסה לעשות. הוא נתן אולי הרבה אגרופים לראש של מיר, אבל לא ניראה לי שזה היה אפקטיבי. אם לסנר לא היה נותן את המכה הלא חוקית אז מיר היה מסיים את זה אפילו ליפני.
אני מקווה שניראה את לסנר נגד אנשים שיהיו פחות על הקרקע.
דעה
03/02/2008 | 22:09
14
אין לי מושג על מה אתם מדברים.
ברוק הוריד את מיר למזרון ישר והכה אותו בכל הכוח וכמעט גמר אותו שם, אבל החוסר ניסיון שלו ללא ספק גרם לו להפסיד.
אל תשפטו את לסנר אחרי קרב אחד של בקושי 2 דקות.
אם הוא ימשיך להפסיד אז תקברו אותו.
ולא מעניין אותי אם לא מוצא חן בעינייכם מה שאמרתי.
מה נעשה
03/02/2008 | 22:54
13
קשה להתרשם כשבן אדם עם כל כך הרבה הייפ לא מחזיק אפילו 2 דקות. זה שווה ערך בעיניי למקרה שמישהי תאמר: "הייתי עם רון ג´רמי וראיתי כוכבים, אבל לאחר 2 דקות הוא נרדם".
אין קשר לזמן
04/02/2008 | 07:37
9
בגלל שלסנר שלט כל הקרב ובסוף הפסיד להכנעה שזה דבר שמיידית נכנעים אליו. (כן, אי אפשר לזחול אל החבלים כדי שהשופט יפריד) זה לא שכל הקרב לסנר חטף מכות, ו"שרד" בקושי שתי דקות, אלא הוא כיסח את היריב שלו כמעט שתי דקות אבל בסוף נפל בגלל חוסר הנסיון שלו בספורט/ בגלל הנסיון הרב של היריב שלו לעומתו.

זה לא משנה
04/02/2008 | 14:39
8
כולם יזכרו לבסוף את ההפסד, ולא הדרך.
אתה ממש לא צודק
04/02/2008 | 14:51
7
1
זה בהחלט הפסד שבו לסנר יצא מנצח.
אני לחלוטין לא מסכים עם הקביעה שלך שיזכרו לו את ההפסד ולא את הדרך...שוב,הוא נלחם מול אלוף עולם לשעבר,מומחה בהכנעות,ואיזו הפתעה,בקרב השני שלו בלבד,הוא נכנע...
דמיין לשניה מצב שבו רסלינג הוא קצת פחות מזויף,ומישהו מגיע ל WWE,והקרב השני שלו הוא נגד HHH...איזה סיכויים היית נותן לו לנצח?
למעשה (בלי קשר לאגו של H) איזה סיכויים היית נותן לו "לפרק" ל H את הצורה ואז להפסיד בגלל שטות?

אם אתה יכול להסתכל לי בעיניים,וברצינות להגיד משהו שהוא יותר מ 0...אתה השקרן הכי טוב בהיסטוריה....

זה פשוט לא קורה,לא קרה,ולא יקרה.

אבל מה אתה יודע? MMA זה ספורט,לא הצגה...והדרך שבה ברוק הפסיד ממש לא מרמזת על תוצאת הקרב לכאן או לכאן...
אם היו מראים למישהו שלא יודע את תוצאת  הקרב הזה,וחותכים אותו 5 שניות מוקדם יותר מהסוף האמיתי,האם אתה באמת מאמין שהוא היה חושב שברוק יפסיד????

אין שום סיכוי...ולכן אני אומר שוב : ברוק אולי הפסיד,אבל בהחלט יצא מנצח.
וזאת בדיוק הבעיה
04/02/2008 | 15:01
2
היומרנות של לסנר ניצחה אותו. כפי שכתבתי במאה פוסטים אחרים, וכפי שברוק טען באימפקט, הוא חשב שינצח את מיר כמו כלום, למרות שזה הקרב השני שלו, ולמרות שיריבו הראשון היה מישהו שמשפחתו בקושי מכירה אותו. הבנאדם הזה חושב שהוא הלוחם מס´ 1 בעולם, כפי שהוא חשב שתוך חצי שנה יקבל את ה-MVP של הסופרבול. אני לא מקבל את הקביעה שמישהו ניצח קרב שהפסיד בו. הוא נכנע כמו ילד במרכז הזירה. אני דווקא יודע היטב מי זה מיר (ביררתי עליו פרטים לפני הקרב כדי להבין כמה סיכוי יש לברוק), ויש מצב חזק שהוא נקלע למצב הזה מתוך שאננות. העובדה היא שברגע שהוא נכנס לקרב, הכל נגמר. לסנר לא ידע מה לעשות.
יומרנות?
04/02/2008 | 15:09
1
מה ציפית שהוא יגיד בראיונות לפני הקרב? שהוא יודע שהוא נלחם מול אלוף לשעבר ושאין לו הרבה סיכוי???
לא זאת היומרנות
04/02/2008 | 15:28
היומרנות היא שהבחור מדבר כבר המון זמן על עצמו (עוד לפני שנכנס לתחום) כמו אחד שישתלט על הענף. הזיגזגים בקריירה שלו ממש קיצוניים, ובמובן מסוים הייתי מצפה שיהיה פחות שחצן בראיונות. בוודאי שהוא לא אמור להישמע כמו אפס, אך התבטאויות מהסוג הזה לא מוציאות אותו טוב.
ועוד דבר
04/02/2008 | 15:04
2
הפסד זה הפסד, ולא משנה כמה תנסו, זה לא ישנה את המצב, דווקא בגלל שזה אמיתי.
זכותך לדעתך...
04/02/2008 | 15:10
1
אבל בדיוק כמו שברסלינג יש הפסדים שמעלים אנשים דרגה,גם זה היה בהחלט מקרה כזה...לטעמי לפחות.
הוא צודק
05/02/2008 | 01:24
הפסד זה הפסד זה כן מוריד אותך
אם לסנר היה מנצח סביר להניח שהוא היה מקבל מהר טיטל שוט
אבל נניח שהדיוויזה של לסנר היא הדיוויזה של משקל קל-כבד ששם יש מלא לוחמים וכולם טובים
הפסד אחד מוריד אותך למטה בטבלה..ונצחון למעלה ככה זה בUFC
פה זה לא WWE ובכלל זה רחוק שנות אור מWWE..מה שכן בגלל שהוא הצליח בWWE הוא הביא איתו מלא צופים
שבר בטח רייטינג בגלל זה הקרב עשה את שלו
גם צ'אק לידל הפסיד תקרב הראשון שלו בUFC ותראו אותו היום..
05/02/2008 | 13:09
06/02/2008 | 00:00
2
דווקא את רון ג'רמי בחרת? אני חושד שאתה צופה בפורנו מיושן
לפי איך שג'רמי נראה היום, הבחורה צריכה להיות מופתעת אם הוא יחזיק מעמד 2 דקות......
שו תמונה שלא עובדת?
06/02/2008 | 00:13
רון ג'רמי
06/02/2008 | 00:19
הוא שחקן הפורנו בעל השם הגדול ביותר בכל הזמנים, ששכב עם הכי הרבה נשים.
המפיקים בסרטיו סיפרו שהוא היה מסוגל להחזיק 6-7 שעות ברצף, ולשלוט בזיקפה כרצונו.
ו...
זאת הנקודה שבה הדיון ירד לנקודה הנמוכה ביותר שלו.
הושפל? על מה אתם מדברים?
04/02/2008 | 01:01
1
1. לסנר עלה מול אחד הלוחמים הטובים ביותר בהיסטוריה של הענף, ונתן לו כמה מכות שלאם היו נכנסות טוב יותר יכלו בקלות לגרום לו לאבד את ההכרה. אני מציע שתראו כמה קרבות UFC הסתיימו בצורה כזו ותבינו באיזה מצב מסוכן מיר היה.

2. 'רק 90 שניות?!' כן, תשעים שניות. זה המון זמן בזירה, כל מי שמכם היה פעם בקרב יודע להאריך 90 דקות אינטנסיביות. היו קרבות בין גדולי הענף שהסתיימו בטווח זמן כזה - מה זה אומר עליהם? .שוב, תראו עוד קרבות UFC ותבינו כמה מהר הם יכולים להסתיים. לסנר יכל לרוץ מסביבו או לחילופין להשיך לשכב עליו והקרב יכל להמשך עוד ועוד, אבל הוא בחר לנצל את היתרון הגדול (ואולי היחיד)  שלו על מיר - כוח. נטו כוח. אגרופים. הוא עשה טעות אחת שעלתה לו בקרב - ומול יריב כמו מיר- זה כל מה שצריך.

3. לחימה כזו היא מיומנות נרכשת. אני לא טוען שלסנר הולך להיות הדבר הגדול הבא - אי אפשר לדעת. אבל תנו לו זמן. השמחה לאיד הזו ילדותית וכל כך לא מוצדקת.
לא מסכים בכלל עם המשפט האחרון
04/02/2008 | 05:10
שמחה לאיד אינה נחשבת בכלל לפעולה חיובית, אך לדעתי במקרה הזה היא מתבקשת, במיוחד בפורום הזה (לאור העבר המביך שלו בכל הנוגע להתנהלות מול וינס).
יתרה מכך, בכל פעם שזה יקרה השמחה לאיד תהיה יותר מתבקשת. זאת הדרך של אנשים מסוימים לומר לברוק:
"רואה? אתה לא כל יכול כפי שאתה מנסה להוכיח שוב ושוב".
הבנאדם הזה חושב שהוא הכי טוב בעולם בכל התחומים, זה מוציא אותי מדעתי. הוא קיפל את הזנב וברח מהפוטבול משום שגילה שאינו מספיק טוב, ויש לי תחושה חזקה מאוד שבסופו של דבר זה גם יגיע כאן.
כל מה שיש לי להגיד
04/02/2008 | 08:32
34
זה כל אלה שמהללים את לסנר, היו נקרעים צתחוק על הקרב הזה - אם לענק שעושה את הדביוט היו קוראים גולדברג
או שם אלמוני.

בגלל שיש פינה חמה בלב ללסנר מחפשים שם את הורוד
זה מה שגם אני חשבתי
04/02/2008 | 08:52
1
נראה לי שהסובייקטיביות חוגגת פה. חצי מהאנשים (בכל האתרים) קוטלים את לסנר, חצי טוענים שהוא "כיסח את מיר" - וכלם צפו באותו הקרב!
אני מתעב את לסנר
04/02/2008 | 16:44
אבל מה שראיתי היה שליטה של לסנר כמעט כל הקרב ובסוף הפסד בגלל חוסר ניסיון.
עזוב אותך בחייך
04/02/2008 | 09:11
3
גולדברג היה מפרק אותו , בדוק
כמו שהוא פירק
04/02/2008 | 14:42
2
את ג´ריקו?
אני זוכר שהוא ניצח
04/02/2008 | 15:28
1
את ג'ריקו באיזה 4 דקות
זה לא מה שאני זוכר
04/02/2008 | 15:30
הבעיה היא, איך שאני רואה אותה..
04/02/2008 | 09:49
23
שאנשים שלא כ"כ מבינים בתחום וניכר עליהם שהם ממש לא רוצים שלסנר יצליח(כנראה מאיזשהי תקווה שהוא יחזור לוו וו אי) שופטים את הקרב הזה ע"פ אמות מידה של רסלינג ומשתמשים במונחים מהעולם הזה(ג'ובר, הקרב נגמר מהר מדי וכ'), ככה שחוסר הניסיון שלהם מונע מהם מלהתייחס לתוכן של הקרב בצורה קצת יותר מעמיקה.

דווקא אנשים שמבינים בתחום(שחלקם בכלל לא מכירים את לסנר כ"כ טוב מהוו וו אי) אומרים שהקרב הזה היה מאוד מבטיח והראה המון פוטנציאל, ככה שזה הכל עניין של פרספקטיבה.
04/02/2008 | 11:59
ברוק נתן הופעת בכורה די מרשימה, בהתחשב בעובדה שהוא שלט ברוב הקרב.
ברוק לא הולך להיות כוכב ענק בזירת האוקטגון לדעתי, אבל הוא גם לא יהיה בשר תותחים
אולי
04/02/2008 | 14:46
21
אנשים שמבינים בתחום חושבים שזה ניתוח מוח, כאילו שחייבים להיות מומחים כדי לראות קרב ולהבין מה קרה בו. המונח "ג´ובר" אמנם נלקח מעולם ההיאבקות, אך זה מתאים כמו כפפה כדי לתאר את יריבו הקודם של ברוק.
לא ניתוח מוח,אבל....
04/02/2008 | 15:15
1
היריב הקודם של ברוק היה מחליף שהוזעק כשבוע לפני הקרב בגלל שהיריב המקורי (הונג מן צ'וי) לא קיבל אשרת כניסה לארה"ב...ואגב,היה מדובר במישהו שגם יחסית חדש ל MMA,אאל"ט הקרב מול ברוק היה קרב ה MMA השני או השלישי שלו בסה"כ...

ולגבי הבנה של קרב : אומנם לא ניתוח מוח,ולא צריך תואר שני במדעי MMA,אבל הבנה מינימלית כן נדרשת כדי להבין  מה קרה כאן...אי אפשר לראות את הקרב הזה רק כ "ברוק נכנע בדקה וחצי",פשוט אי אפשר...זאת בדיוק טעות של אנשים שרואים MMA לראשונה ואולי בניגוד לרצונם,מבססים את ההשוואה למשהו מרסלינג...
ברור שזה לא שחור ולבן
04/02/2008 | 15:34
מיר לא נלחם נגד עצמו, יש מישהו מולו. עדיין לא הבנתי למה צריך להיות עם רקע ב-MMA כדי לראות את זה. אין קשר לניתוח מרסלינג, ראיתי מספיק קרבות לא מבוימים כדי לדעת פחות או יותר מה קורה. לסנר נתן פייט, אך עשה טעות מביכה ונכנע כמו כלום. זה מה שאקח מהקרב הזה.
האמת שלא
04/02/2008 | 15:37
18
בUFC כל מי שמגיע להתמודד עובר בדרך שבעת מדורי גהנום ועצם העובדה שהוא הוזמן להתחרות מועידה שהוא מספיק מיומן וטוב על מנת ליטול חלק בתחרות הספורטיבית ועונה על קטגוריות המשקל וההתמחות.
ג'ובר הוא אחד שעושה ג'ובים ,כלומר מפסיד בכוונה ונראה חלש בכוונה, בUFC אף אחד לא מפסיד בכוונה, זה כל העניין, בגלל שזה ספורט אמיתי אי אפשר להשתמש במילה ג'ובר.
לא נראה לי שהיית רוצה להיות בזירה 10 שניות עם הג'ובר היפני
לא מדויק בכלל
04/02/2008 | 16:23
17
ג´ובר לא מפסיד בכוונה, הוא תמיד "רוצה לנצח". הבעיה היא שהוא לא מספיק טוב כדי להיות באותה זירה עם הכוכבים, בדיוק כמו יריבו של לסנר. וממש השוואה טובה לגביי אתה יודע כמה רציתי להיות לוחם MMA.
אתה מציג את זה כאילו
04/02/2008 | 16:37
16
אין שום סיכוי שהיפני היה מנצח את לסנר וזה ממש לא נכון, אתה מדבר פה על בנאדם שהוא מומחה בMMA ובסיטואציה אחרת היה יכול להכניע את לסנר בדיוק כמו שמיר עשה, פשוט הוא לא שרד את הפתיחה הבובסטית והספיק ללסנר טייקדאון אחד כדי לגמור את העניין
על אותו משקל
04/02/2008 | 16:43
15
בארי הורוביץ ושון וולטמן ניצחו את ראמון וקנדידו. הסיכוי קיים, אך קטן מאוד. זו המשמעות של הביטוי, אין משהו אחר. כמובן שההבדל היחידי הוא בעצם ההבדל בין ה-MMA לפרו רסלינג, אך העיקרון של היותך ג`ובר זהה לחלוטין.
גבר אתה חי בסרט
04/02/2008 | 16:54
14
איך אפשר להשוות בין נצחון של קיד על ראמון שהיה מתוכנן מראש!!!!! לנצחון של לסנר על יריב בקרב אמיתי!!!! הסיכויים של לסנר להפסיד היו הרבה יותר גבוהים כי הוא מקבל מכות באמת ואם היפני היה תופס אותו עם ברך לפנים זה היה נגמר בנוקאאוט תוך 4 שניות.
גבר אתה חי בסרט
04/02/2008 | 17:01
13
אם אתה באמת חושב שהתייחסתי להיבטים הספורטיביים של קרב MMA מול קרב היאבקות, אתה לוקה בצורה חריפה בהבנת הנקרא, או שלא מכיר אותי בכלל (ושנינו יודעים שזה לא נכון). מעניין שאתה היחידי שלא הבין את ההסבר שלי. ננסה עוד פעם: הסיכוי של קיד לנצח את ראמון (בקיפייב) דומה מאוד מאוד מאוד (הייתי אומר זהה במאה אחוז, אבל אין דרך למדוד) לסיכוי של צ`ינג צ`ינג צ`ונג ההוא לנצח את לסנר (בשוט). מכיון ובהתאם לזאת, זה הופך אותו לג`ובר במונחים של MMA. אם גם עכשיו לא הבנת, אני מוכן להעמיד גרפים, תרשימים וטבלאות. הכל ברוח טובה, כן?
אני בכל זאת חושב שאתה בסרט
04/02/2008 | 17:26
12
לקיד היה מאזן של 0 נצחונות מול 20 הפסדים שהוא הגיע לקרב מול רייזור.
למ'ין סו קים (הג'ובר בשבילך) היה מאזן של 5 נצחונות (3 בנוקאאוט ו-2 בהכנעה) אל מול 5 הפסדים, הווה אומר שהוא מתמודד לגיטמי לכל מי שייכנס לזירה, כמה וכמה לסנר שנכנס לקרב הזה כבתול MMA.
אחי, בהאבקות מבויימת אין דבר כזה סיכוי, מן הסתם זאת הייתה הפתעה אדירה שקיד הצמיד את רייזר אבל אם קים היה מנצח את לסנר זו לא הייתה הפתעה בכלל וזה מה שאני מנסה מסביר לך.

הסטטיסטיקה לא שווה כלום
04/02/2008 | 17:38
11
אם הג´ובר (כן, ג´ובר) ההוא היה מנצח את לסנר, כולם (גם אתה) היו אומרים שזאת הפתעת המאה. הסיכויים שלו היו מאוד נמוכים למרות המאזן, ובכל האתרים הוא קיבל יחס של ג´ובר. if it looks like a duck and acts like a duck, it´s a jobber
אתה קובע עובדות כל הזמן
04/02/2008 | 22:05
10
שמת לב לזה? אתה בא ואומר שבנאדם שיש לו 5 נצחונות MMA ושיותר מחצי מהם בנוקאאוט הוא ג'ובר.. לסנר היה אמור לפגוש איזה מתאבק יפני בגובה 2 וחצי מטר ששוקל איזה טון שפשוט לא יכל להגיע ואז הנחיתו על קים את לסנר בלי זמן להתכונן למפגש מולו, בגלל זה הסיכויים שלו היו נמוכים. אם הוא היה מנצח את לסנר זו הייתי הפתעת המאה שלך אולי, מבחינתי זה פשוט היה אומר שלסנר לא נועד לקרבות אמיתיים ושעדיף שיחזור לפרו-רסלינג, עצם העובדה שהוא ניצח שם, גרמה לי לחשוב שיש לו את מה שצריך.

אני אומר שבוא נסכים שאנחנו לא מסכימים, גם זה קורה.
אז יכולנו לחסוך את הדיון הזה
05/02/2008 | 02:42
9
משום שהדעה שלי בנושא נעולה ומקובעת לפי ראות עיניי, לא השתכנעתי מאף טיעון בטופיק הזה.
ואני לא קובע עובדות, אלא מצביע על דעתי בנוגע לאחרים. זכותך לומר שזה לא נכון, כפי שזכותי לא להאמין.
באמת שלא רציתי להיכנס לדיון הזה
05/02/2008 | 08:26
כי אתה ידוע כאחד שאומר משהו וגם אם ישטחו בפניך את הטיעונים הכי הגיוניים בעולם אתה תישאר מאחורי הדעה שלך ויהיה מה (לא שזה לא לגיטימי, רק לפעמים זה מצטייר כעקשנות סתמית).
אתה טוען שלסנר מפונק ומרתיח אותך שהוא החליט לשנות מקצוע אחרי כל כך הרבה שנים ...
אתה מתעלם מהעובדה שלסנר מגיל צעיר מתאבק חובבני וכל התיכון והקולג' (לפחות 5-6 שנים) הוא עסק בספורט תחרותי, ניצח תחרויות רבות ברמה הבית-ספרית, הקולג' , המדינה (מינסוטה) וכלל ארה"ב. בשנת 2000 אחרי שסיים את הקולג' וזכה בכל כך הרבה תחרויות הוא החליט לקפוץ על הזדמנות כלכלית אדירה (שכמובן אין בזה שום דבר רע) ללכת ל-WWE אחרי שאנגל סלל את הדרך למתאבקים חובבנים ומ-2002 שעלה לרוסטר הראשי היה ב-WWE סך הכל כ-3 שנים. לסנר אהב את החיים הפשוטים יותר והיה חסר לו הספורט התחרותי. לגיטימי ובכלל לא מעיד על פינוק או כל דבר שעשוי וצריך להרתיח את דמך ולהכעיס אותך על זה שהוא העז לעזוב למקצוע אחר.
אולי הבחירה בפוטבול והמחשבה שיוכל להצליח שם בלי הרבה עבודה הייתה קצת מוטעית, ולסנר הראשון שיודה בזה.
לגבי MMA זה כבר סיפור אחר. כשלסנר החליט שזה הכיוון שלו, הוא בילה את השנה פלוס האחרונות לא בלדבר על איך הוא הולך להצליח אלא על עבודה קשה, אפילו מייגעת ובלתי נתפסת. הוא קרע את עצמו יום יום כדי להכין את עצמו לאתגר החדש.
הדיבורים שלו ה"מזלזלים" כלפי מיר היו חלק מהייפ הטלוויזיוני שהוא התבקש לעשות. כולם עושים את זה וחוץ ממקרים אמיתים בודדים שיש באמת באד-בלאד בין שני לוחמים, רוב הלוחמים מעריכים אחד את השני ולא מדובר בשום דבר מעבר לאותו הייפ שהם מתבקשים לעשות לקידום הקרב.

למשך זמן הקרב כמו שאמרו אין בכלל שום משמעות. לולא אותה עצירה מהירה מדי של הקרב והורדת נקודה לא הגיונית - אם השופט היה מסתפק באזהרה מילולית והקרב היה ממשיך מאותה פוזיציה - מיר היה ממשיך לחטוף ומי יודע איך זה היה נגמר.
מבחינה אישית גם אני כעסתי על לסנר שעזב ב-2004 - לא בגלל שזה מעשה אנוכי אלא בגלל שככה הוא מנע ממני להמשיך להנות ממנו בזירה. הכעס היה כעס אנוכי שלי ולא אישית כלפיו.
ללסנר יש את הכלים להצליח - הוא רציני, מפוקס, עושה את הדברים לאט ונכון, עובד קשה מאוד וילמד מהטעויות שעשה נגד לוחם וותיק ומנוסה כמו מיר.
אם רנדי קוטור הפסיד לצ'אק ליידל הרבה יותר מהר ממה שלסנר הפסיד למיר, זה עושה את קוטור הרבה פחות טוב ?
הספורט הזה הוא בלתי צפוי ולא שופטים מישהו מקרב אחד בלבד - גם אם לסנר היה מנצח זה היה הישג מעולה אבל לא כזה שבאמת יכול להגיד אם הוא ימשיך להצליח - יש כל כך הרבה סוגים של יריבים וכל כך הרבה כלים שיכולים להיות לו ונגד כל אחד הקרב יהיה שונה.
חבל שאתה ממהר לפסול מישהו בספורט שבאמת אין לך מושג בו ואתה נושא איתך משא כבד של אנטי כלפיו.
לא נראה לי שיש טיעון שישכנע אותך
05/02/2008 | 11:42
7
תגובה לשניכם
05/02/2008 | 17:00
6
אני מודה שיש לי מטען כבד מאוד במיוחד כלפי לסנר, אך לא זאת הסיבה שתקפתי אותו בשרשור זה.
הסיבה המרכזית היא שלדעתי לסנר עומד להיכשל ב-MMA, וחשבתי כך גם לאחר הקרב הראשון שלו.
אני יודע שיש לו כלים להצליח, אך מאמין שיש המון אנשים שם שיעשו ממנו צחוק.

ולגבי הקטע של העקשנות, מודה שאני מאוד דעתן ולא משתכנע בקלות, אך אם אקבל משהו שישכנע אותי, אין לי בעיה להודות בטעותי וכבר עשיתי זאת עשרות פעמים בעבר. הבעיה היא שלא קראתי בטופיק הזה שום דבר ששינה את דעתי, למרות שהיו שם טיעונים לא רעים בכלל.
תדע לך.
05/02/2008 | 17:38
שאם לסנר ימשיך להלחם כמו בקרב האחרון הוא יצליח גם בלי לנצח  כל קרב.
האופן שבוא הוא נלחם מהנה יותר מהרבה לוחמים אחרים. הוא תוקף הוא אגרסיבי.
עם התלהבות כזו הקהל עוד יהיה מאחוריו. יש לוחמים שפשוט משעממים וגם בתור אלופים הם לא יהיו אהודי הקהל, דוגמת טים סילביה.
על מה ולמה יש לך מטען נגדו?
06/02/2008 | 00:35
1
ההתנהגות שלו בעבר
06/02/2008 | 00:50
במיוחד בכל הנוגע להתנהלות מול וינס והיומרנות בגישה עם NFL.
אני רוצה להבין
06/02/2008 | 09:25
2
על סמך מה החלטת שהבחור שנאבק בלסנר בקרב הראשון שלו הוא ג'ובר?
זה ברור
06/02/2008 | 22:41
1
הוא אסייאתי והוא אף פעם לא שמע עליו, משמע- הוא ג'ובר.
תגובה לשניכם
07/02/2008 | 04:30
נתתי מספיק סיבות בטופיק הזה.
הבחור הזה הוזנק ברגע האחרון, כשאף אחד לא מאמין שיש לו סיכוי לנצח.
הוא ג'ובר שהובא כדי לגרום ללסנר להיראות טוב, לאחר שיריבו המקורי לא יכל להגיע.
אם הוא לא היה ג'ובר, לא היו מתייחסים אליו ככזה בכל האתרים שקראתי בהם.
אגב גולדברג
04/02/2008 | 13:41
3
הוא מנחה איזשהי תוכנית ריאליטי בארה"ב עם נהגים ומשימות. יצא לי לראות את החרא הזה פעם אחת.

ואגב גולדברג,
מודה - אם זה הוא היה מפסיד שם תוך דקה וחצי , הייתי שמח מאוד.
כולנו יודעים שבשוט הוא הפסיד לג'ריקו כשהם רבו מאחורי הקלעים.
מה?! מתי זה היה?!!?
04/02/2008 | 17:56
2
אפשר עוד פרטים על המקרה בין גולדברג וג'ריקו?
לפי מה שנטען ברשימת השמועות
04/02/2008 | 18:03
1
של רייבן והונקי טונק מן, מתישהו ב-WCW גולדברג כעס על כריס ורצה לריב איתו. Y2J אמר לו שאין בכוונתו להילחם בו, אך גולדברג החמור הסתער עליו. כריס לא איבד את העשתונות ונעל אותו בפרונט פייס לוק (סופר משפיל) וגולדברג לא הצליח לצאת. כריס אמר לו: אם אשחרר אותך, אתה תירגע? גולדברג הבטיח שכן, אך ברגע שג`ריקו ויתר על האחיזה, הוא הסתער שוב.. ישירות לתוך פרונט פייס לוק נוסף. הוא פשוט רצח לו את המוניטין.
06/02/2008 | 11:51
דעתי בנושא
04/02/2008 | 14:29
2
כן,ברוק נכנע מהר.
לא,הוא לא יצא "אפס", "ג'ובר" ולא שום דבר אחר שכינו אותו בשירשור הזה.

אסביר ואנמק -

במשך דקה וחצי ברוק שלט בקרב ואז,פשוט מאוד,עשה ROOKIE MISTAKE,ושילם את מלוא המחיר.

אבל בדקה וחצי שהוא שלט,הוא היה קרוב מאוד ללפרק את מיר לחלוטין,ותבינו, למרות כל הדיבור שהיה על זה שמיר "אוהב" להילחם מהגב שלו, זה בולשיט, אף אחד לא ממש רוצה להגיע למצב הזה אם זה לא בשליטתו, בטח ובטח שלא נגד בחור כמו ברוק,שיכול,ובאמת כמעט פירק את הפנים של מיר לגזרים מהמצב הזה.

פרנק מיר זה בחור שיש לו ברקורד נצחונות מאוד מרשימים בנוק אאוט (לכו תחפשו את הקרב שלו נגד ווס סימס למשל...) ויש לא הרבה יותר ניסיון מברוק.
אלוף עולם לשעבר  DAMN IT...זה לא משהו שמגיע בהליכה...

בטעות שברוק נתפס בה לא שונה בהרבה מהמון טעויות אחרות שעושים אנשים עם 10 שנים ניסיון..ראו לדוגמא קרב אחר שהיה באותו אירוע - נייט מרקוודט נגד ג'רמי הורן.
להורן יש כבר יותר מ 100 קרבות MMA ברקורד שלו...וניסיון של קרוב ל 15 שנה...
והוא נתפס בחניקה פשוט שטותית...ולא היתה לו ברירה אלא להכנע...

אז אם מישהו עם 15 שנים ניסיון עדיין עושה טעויות,למה שלברוק לא יהיה המקום הזה ללמוד מהטעויות שלו?

לסיכום - ברוק הפסיד,אבל הראה שבהחלט יש לו מקום ב UFC...ואני מרחם על היריבים הבאים שלו,כי הטעויות שלו יהיו קטנות בהרבה,אם בכלל,בפעמים הבאות.

כותב דעה זו הינו חובב UFC זה 3 שנים (למען הסר ספק)
ממש כתבנו לענייני UFC
04/02/2008 | 15:26
1
מזכיר את זה  שבמדור דעות בעיתוני היום כאשר יש איזה טור דעה, ואז בסיום כתוב "הכותב הוא ראש חוג ל_____" ... אני לא מחשיב את עצמי כחובב UFC, וגם לא כבעל דעה או בעל מאה בענייני היאבקות או WWE, אבל לא חושב שזה שאתה חובב את הספורט המדובר X זמן, אומר שהדעה שלך רלוונטית/נכונה יותר בנושא המדובר.

אבל לפחות קרב שהקשר היחידי שלו לפורום הוא בעבר של אחד המשתתפים מעלה מהאוב את אחד המנהלים..
בדיוק בגלל זה כתבתי את מה שכתבתי
04/02/2008 | 15:30
כי לטוב או לרע,רציתי מי שקורא את הדיעה שלי ידע שאני אוהב את ה UFC כבר די הרבה זמן,וזה לא הקרב הראשון שאני רואה.
אני לא מתיימר להיות מומחה בתחום,וממש לא חושב שדעתי "שווה" יותר בשום אופן....זאת פשוט עובדה שרציתי לציין כדי שידעו...
זה הכל..
דעות
04/02/2008 | 14:45
1
דבר ראשון שאציין זה שהוא הקרב UFC הראשון שראיתי, ולא ראיתי מינימום של 429 קרבות + תואר ראשון בפסיכולגיית הUFC אז אין צורך שתתייחסו לדעתי באמת ברצינות.

דיווח הקרב : ברוק לסנר מרביץ, מרביץ, מרביץ.. עוצר רגע, ממשיך להרביץ, ממשיך, מיר תופס לו את הרגל, לסנר נכנע, נגמר הקרב.
תנו לאמא שלכם לכתוב את השורה שכתבתי למעלה, וייקח לה גם כן בערך דקה וארבעים וחמש שניות.

היה חסר לי שהשדרן של הUFC היה מכריז כשלסנר נכנס שHere comes the pain

מיר הזה לא יודע מהחיים שלו. הוא לא יודע שאנקל לוק זה בכלל של אנגל? אם רצית להשפיל את לסנר, היית צריך לעשות עליו F5~!
לסנר היה בערך חצי מהקריירה המקצוענית שלו בקרבות נגד קורט אנגל, הוא כבר שכח את כל הקאונטרים השונים לאנגל לוק? הוא לא יכל לעשות גלגול ולהעיף את מיר עם הראש לפינה?

תיקון
04/02/2008 | 16:48
זה לא אנקל לוק, זה נעילת ברך. :P
אנשים פה חיים בסרט (ספוילר)
04/02/2008 | 15:05
1
1
ש-MMA זה כמו היאבקות. בחיים האמיתיים, אנשים, כשעושים הכנעה כזו חייבים להכינע או שהיד שלך נשברת. להגיד שברוק לסנר הפסיד בצורה עלובה זה מגוחכך. צאק לידל הפסיד לרנדי רמפייג' ב10 שניות מאגרוף לפנים? גם הוא מתאבק עלוב? דברים כאלה פשוט קורים. אני בטוח שברוק ילמד מהטעות ואם להגיד את האמת הוא די הרשים אותי בקרב הזה.
שני תיקונים
04/02/2008 | 15:08
1) ראמפאג' ג'קסון,או אם אתה ממש מתעקש - קוונטין "ראמפאג'" ג'קסון
2) צ'אק הפסיד אחרי קצת יותר מ 2 דקות,ואחרי אגרוף אחת שהוריד אותו,ועוד שנייים ששיטחו אותו סופית...
סתם שאלה שאני רוצה את דעתכם
04/02/2008 | 15:23
22
לפני 4 שנים ברוק לסנר השתתף בקרב איירון מן מול קורט אנגל.
ובסוף הקרב הוא החזיק ננעל באנקול לוק במשך חצי דקה בערך ולא נכנע.
אז איך בקרב שלו ב-UFC הוא נכנע תוך שניה וחצי?
כנראה יום רע
04/02/2008 | 15:27
אתה רציני או שאתה מתבדח?
04/02/2008 | 15:27
JEEEEEEEZ
04/02/2008 | 15:32
9
זאת בדיחה ממש עלובה....
ואם זאת לא בדיחה,זה ממש עצוב
אני אגיד למה אני שואל
04/02/2008 | 15:35
5
לפני כמה שנים היה פיוד בין אנגל לאורטון וריי.
והאגדה מספרת, שאנגל שבר את הקרסול של אורטון בגלל האנקל לוק.
אז סביר להניח, שגם לאחרים הוא נעל את הקרסול חזק.
אז אולי גם ללסנר הוא החזיק חזק תא הקרסול, כמו עם אורטון
האגדה סיפרה לא נכון
04/02/2008 | 15:41
1
אורטון הושעה לאחר שמישהו הלשין עליו שעישן ג´וינט, ושבירת הקרסול הייתה וורק.
אה, את זה לא ידעתי
04/02/2008 | 18:49
*מצביע וצוחק*
04/02/2008 | 15:50
2
ואם היה לי את ה-GIF של נלסון מהסימפסונס צוחק ואומר "AH-HA", אז גם היית מקבל אותו פה.
בן כמה אתה, ברצינות?
לא GIF,אבל....
04/02/2008 | 15:56
1
חחח כזה אחד, לגמרי
04/02/2008 | 16:01
תגיד,
04/02/2008 | 16:32
2
מנהלים לא אמורים להיות סבלניים יותר כלפי משתתפי הפורום?
אז הוא פלט שטות קטנה - אפשר להסביר בהיגיון על כך שהיאבקות מבויימת וMMA לא...
תראה....
04/02/2008 | 16:46
1
יש שתי תשובות לזה :
1) בתיאוריה,אתה צודק,אבל מנהלים,כמו גולשים רגילים הם מעל הכל,בני אדם,וזכאים לדיעותיהם ותגובותיהם...
אני לא חושב שהתגובה שלי היתה כל כך OUT OF LINE...

2) יש משפט שאומר : ASK A SILLY QUESTION...GET A SILLY ANSWER...
אם הגולש הנ"ל באמת חושב שהיאבקות זה "אמיתי",זכותי המלאה,לא בתור מנהל,אלא בתור גולש,ובתור בן אדם לגשת אליו ולתת לו שתי סטירות לחי (וירטואליות כמובן) ולצרוח  WAKE THE F**K UP...
ועובדה שבהודעה הבאה שלו הוא באמת הוכיח אחד משתיים : או שהוא באמת מאמין שזה אמיתי  או שהוא מתעקש שיצחקו אליו  (מתוך הנחה שהוא יודע שזה לא אמיתי אבל מתעקש להמשיך בהעמדת הפנים כדי לקבל תגובות) ושני המקרים האלו ראויים בעיני לתגובה שלי...
תודה על התשובה
04/02/2008 | 21:31
מקבל את זה.
טוב בוא נניח שאתה שואל ברצינות ונענה לך
04/02/2008 | 15:37
8
קבל תגלית-האבקות זה מבויים.
אנקל לוק בהאבקות לא באמת אמור להכאיב כמו רוב התרגילים בהאבקות
וגם :
04/02/2008 | 15:46
7
סנטה קלאוס לא אמיתי !!!
לפחות תשים סימן של ספויילר, עוד לא עברה חצי
04/02/2008 | 15:52
5
שנה מאז הקריסמס האחרון (בחגים ספויילרים נחשבים ליותר זמן)
*כריסמס, יצאתי עילג
זה שאתה גילית רק עכשיו
04/02/2008 | 15:53
3
לא אומר שכולנו לא ידענו....
ואני מנהל,אז מותר לי...SUCK IT !!!
אתה סתם
04/02/2008 | 16:11
2
שמנסה לרכוש את האמון שלנו ואז משום מקום תציף את הפורום בספויילרים בנושא חגים ומנהגים של יהודים,נוצרים ובודהיסטים
וגם אין
04/02/2008 | 19:02
1
EASTER BUNNY !!!
SO THERE !!!
תנו לו כבר באן!!!
04/02/2008 | 20:52
לאאאאאאאא!!! GOD DAMN YOU!!! שקר ^
DUDE...
04/02/2008 | 21:34
זה כי WWE זה אמיתי וUFC מבויים!!!
וכמה כסף לסנר עשה מהקרב?
04/02/2008 | 15:59
14
לסנר קיבל 250 אלף דולר בעוד שמיר קיבל 140 אלף דולר ועוד 60 אלף דולר בעקבות הניצחון.
הייתי אומר שזה ספורט די רווחי
04/02/2008 | 16:14
עכשיו זה אחלה הכנסה בשביל פחות מ5 דקות עבודה.
04/02/2008 | 17:42
7
עכשיו זה הטעות של מי שלא מבין בספורט הזה
04/02/2008 | 21:29
6
זה ממש, אבל ממש לא 5 דקות עבודה... אין ענף שמתאמנים כ"כ קשה כיום בעולם כמו בMMA
צריך להתאמן בהאבקות, בקיק בוקסינג, ג'וגיטסו, כושר ETC. ETC.
והפסד יכול להגמר גם בפציעה שמשביתה את הלוחמים, בנוקאואט שעושה גם את העבודה, זה עסק רציני והלוחמים נלחמים לא הרבה בשנה, 250,000$ זה לא כזה סכום גדול, יחסית לאגרוף ששם השמות הגדולים מגלגלים מליוני דולרים בכל קרב.
עכשיו(3) זאת תגובה של אדם חסר הומור.
04/02/2008 | 22:21
4
רציתי לענות לך בדיוק כמו שהוא ענה
05/02/2008 | 11:57
1
אז אולי גם אני אעבוד על ההומור שלי.
05/02/2008 | 17:34
טוב, פעם הבאה אני לא יסביר לך את הטעיות שלך
05/02/2008 | 17:31
1
אם אתה לא מעוניין לשמוע הסבר מנומק, אז חבל על המאמץ
מה הקשר הסבר מנומנק? כל מה שאמרת היה ידוע
05/02/2008 | 17:36
התגובה שלי להכנסה של לסנר מהקרב הייתה בנימה הומריסטית.
לא לשכוח
05/02/2008 | 04:20
שזה אולי 250,000$
אבל אנשים מפרנסים עם זה משפחה , הם קונים לעצמם דברים
ואין להם קרב כל יום או כל חודש יש להם מקסימום 4 קרבות בשנה וזה במקרים מיוחדים 4.
הם לא מקבלים הכנסה אחרת ככה ש250,000 זה יפה אבל אף אחד לא ילך ויבזבז את זה על שטיות
אולי מי שמרוויח מליון או שניים לקרב זה כבר משהו אחר
אבל ארה''ב 250,000$ זה לא הרבה
מי שעבד שם יודע שאפשר לחסוך שם הרבה כסף ולבוא לישראל ולהיות מליונר
טוב אז לסנר יכול להמשיך
04/02/2008 | 17:46
לאף אחד לא יפריע להמשיך לכסח אותו, הוא יחשוב שאיכשהו דפקו אותו, ועדיין יעשה כסף יותר מהיריב.
ככה זה... בUFC76 צ'אק לידל עשה 500,000$
04/02/2008 | 20:27
בזמן היריב שלו... קית' ג'רדין שניצח אותו באותו קרב לא עבר את ב40 אלף דולר אם אני לא טועה
לסנר הכניס פי 7 ל-UFC מהקרב הזה
05/02/2008 | 01:12
2
*פי 10
05/02/2008 | 23:06
1
מה נסגר?
06/02/2008 | 15:51

או שתהיה מצחיק או שתהיה רציני.
מתוך ה-2 וחצי מיליון איש שכביכול שצפו באירוע הייתי מעריך שבין 300 אלף ל-500 אלף זה רק בגלל לסנר.
דעה על קרב הבכורה.
04/02/2008 | 18:54
ברוק עשה מה שציפיתי שיעשה. אני מסכים עם רשף ולסנר בהחלט לא יצא אפס. גם זה שהוא הפסיד עכשיו לפרנק מיר לא אומר שהוא צריך מיד לעזוב את הUFC וMMA ואין לו מקום שם והוא צריך לחזור לE ובלה בלה בלה.
ועוד דבר צודק מפי רשף, לסנר עשה לא יותר מטעות של רוקי - הייתה לי הרגשה שהוא מאוד ימהר בקרב וינסה להתמש בכוחו ואגרופיו מבלי לחשוב שהמתמודד שלו מסוגל למשהו, והנה הוא טעה, כמו כל לוחם שבנוי מפלצתית, מישהו אחר כמו לסנר. במקום להשחיל אגרופים טובים בהזדמנות הנכונה, לשמור על מרחק מאשף הכנעה כמו מיר, להאזר בסבלנות ויחד עם כל זה להשתמש במהירות היחסית - אדירה שיש לו, כי אז הוא כן היה מנצח כאן. אני מקווה שכשהוא "יחזור ללוח השרטוטים", הוא יחשוב על כל הטעויות האלה. שיגיד תודה שזה פרנק מיר ולא אפילו מישהו טוב יותר - גונזאגה למשל היה פותח לו את הקרקפת.
דעה קטנה גם מהמיינאיבנט
04/02/2008 | 20:25
9
בסך הכל לסנר הראה שיש לו GNP אכזרי, והוא גם השיג טייקדאון מהיר שזה היה מרשים אבל מצד שני מיר רצה שהקרב ילך לריצפה, אפילו שלסנר השיג את הטייקדאון והזדמנות להכניס כמה מכות טובות, אבל המסקנה בסופו של דבר היא שלסנר צריך לחזור הביתה ולעבוד ה-מ-ו-ן על הBJJ שלו, אולי עם קאמפ אחר שיותר מתמחה לזה, אני לא יודע... אבל הוא צריך לעבוד על זה, ובקרב הבא שלו אני חושב שהוא צריך לקבל יריב קל יותר, כי ברוק לסנר או לא ברוק לסנר, הוא כולה מתחיל בכל הנושא הזה של הMMA וכדי לצבור ניסיון בענף צריך להתחיל בקטן ולעלות במדרגות כמו כל לוחם, לסטאר פואר מהWWE לא צריך להיות שום השפעה.

פרנק מיר... הרשים. ואני מצפה שהקרב הבא שלו יהיה רימאצ' עם טים סילביה, אלא עם כן יתנו ללסנר להלחם הבא בתור מול סילביה אחרי כל הTRASH TALK וכל הדברים שלסנר אמר על סילביה.

אגב טים סילביה למי שצפה בכל האירוע, או לפחות ראה את המיינאיבנט, היה שם מלחמה אמתית, קרב שווה מאוד לצפייה ששוב מוכיח שBJJ טוב מכריע קרבות מול סטרייקרים מפלצתיים, וטים סילביה נלחם ונתן את הנשמה והכניס לנוייגרה בעמידה ללא רחמים, אבל נוייגרה לא נכנע והראה כמה לב יש לו. כל הכבוד.

ושוב כמו שאמרתי... לסנר צריך לעבוד עכשיו הרבה מאוד על הBJJ שלו לקראת הקרב הבא, ולקוות לטוב, בכל אופן כל הכבוד ללסנר ולמיר על קרב טוב מאוד
אני מקווה ש....
04/02/2008 | 21:37
3
לא יתנו ללסנר את סילביה....כי MANIAC פשוט יפרק אותו...לטים יש ניסיון מול אנשים בגדול של ברוק (טרה טלגמן למשל) והוא יוכל להישאר מחוץ ל REACH של ברוק ולהכניס לו ג'אבים עד אור הבוקר....

מעבר לזה,וזה משהו שלדעתי מתעלמים ממנו,יחסית לגודל שלו,ולמבנה הגוף,לטים יש TAKEDOWN DEFNSE מצויין... ולברוק ממש לא יהיה קל להוריד אותו...ככה שטים סילביה,לפחות בשלב הזה,זה מצ'-אפ גרוע לברוק...

עכשיו שאמרתי את זה,מי מצ'אפ טוב?

צ'יק קונגו?
הית' הרינג יכול להיות מעניין...
קודם כל
04/02/2008 | 21:50
2
קונגו והרינג נלחמים אחד מול השני באירוע הבא בתור UFC82 כמו שבטח ראית שהוכרז, אז אפשרי לעשות קרב כזה...
אבל שהתכוונתי לזה שלסנר צריך יריב יותר חלש כדי לצבור נסיון קודם התכוונתי למישהו כמו היריב הקודם שהיה לפרנק מיר, אנטוני הרנדוק הזה, לא ג'ובר ( ) אבל מישהו נחמד, לא סילביה, קונגו, הרינג, קרו קאפ וכל שאר הטופ של הHW

ומסכים איתך שטים סילביה זה מצא'אפ רע מאוד ללסנר, למרות שלפחות מול סילביה הוא לא צריך לדאוג יותר מידי לגבי הג'וגיטסו שלו, אבל הוא צריך לדאוג לCHIN שלו... עד כמה הוא יכול לספוג
ידוע
04/02/2008 | 22:05
1
אבל בגלל שזה רק חודש הפרש,בתיאוריה,אין בעיה לעשות לו מצ'-אפ מול אחד מהם....
בסביבות יולי-אוגוסט...

ואגב...אני לחלוטין לא מסכים עם הקביעה שקונגו בטופ של ה HW... אז הוא ניצח את קרו-קופ, SO FUCKING WHAT? גם הקרב הזה,כמו שאר הקרבות שלו היו כמו גירסא איטית ומשעממת הרבה יותר של אנדרסון סילבה,רק בלי יכולות ה BJJ המצויינות של SPIDER....

קונגו,בשני הקרבות הראשונים שלו נראה כאילו הוא זז בהילוך איטי,הוא לוחם מגעיל,לפחות בעיני,הרבה יותר מסילביה (שהרבה אנשים שונאים בגלל איך שהוא נלחם...)

לגבי הרינג,זה קצת יותר קשה,אבל אני חושב שתסכים איתי,שעד שיוכיח אחרת, CRAZY HORSE נראה כאילו הוא כבר מזמן לא אותו מחסל שהיה בסביבות 2004... שני הקרבות האחרונים שלו,מול נוגיירה ונגד (הכנס שם ששכחתי ואין לי כוח כרגע לעשות גוגל) הוא ממש לא הרשים...ולכן,לדעתי,הרינג יכול להיות מצ'-אפ לא רע לברוק...
אתה בטח מתכוון ל
04/02/2008 | 22:14
ברד איימס, שהרינג ניצח אותו בהחלטה משעממת בUFC 69
כן... הוא לא אותו הרינג שהוא היה בימיו הגדולים והמוקדמים בפרייד, אבל הוא לוחם מעולה, ואני לא חושב שזה פשוט חומר הלוחמים שברוק לסנר צריך לקבל, זה לא שעושים לו הנחות או משהו כזה, פשוט כל לוחם כדי להוכיח את עצמו צריך להתחיל קודם כל עם לוחמים פחות ידועים וטובים... ומיר הסתבר היה מאצ'אפ גרוע ללסנר, ועכשיו הUFC לא יכולים להרשות לעצמם שלסנר יפסיד שוב, כי הם יפסידו הרבה כסף...והפופלאריות של לסנר תצנח במהירות

אז כמו שאמרתי, שיתחיל מקטן לא לזרוק מולו שמות גדולים, טים סילביה לא צריך להלחם עם לסנר כי לסנר לא הוכיח עדיין שהוא ברמה הזאת, לעומת זאת לקרב חוזר של סילביה-מיר יש כרגע המון הגיון, ועם מיר מנצח את זה בפעם השנייה, ועוד אחרי הניצחון על ברוק, לדעתי יש לנו N1C לגיטמי
מה לסנר אמר כבר על סליביה?:O
04/02/2008 | 21:39
2
הרבה הרבה
04/02/2008 | 21:51
1
שהוא לוחם מגעיל ואנדרייטד, לא היה ראוי להיות אלוף, ושהוא לא הופתע ממה שרנדי קוטור עשה לו, ועוד כמה דברים שאני לא זוכר...
שאלה
04/02/2008 | 22:14
מישהו יודע איפה יש קישור ישיר לצפייה בקרב בין סילביה לקוטר מ-UFC68?
בתור צופה UFC מתחיל
04/02/2008 | 22:36
1
מה הקטע עם BJJ? טוחנים בשכל בשידורים על זה... אין דרך טובה להתמודד עם זה אני לא מבין?! יש דוגמאות ללוחמים שלא משתמשים ב-BJJ ומצליחים בUFC? או שזה דבר חובה לכל לוחם?
קשה להתמודד נגד לוחם שיודע BJJ טוב ממך
04/02/2008 | 23:12
על הקרקע.
לא מניסיון כמובן, אבל לרוב הסטרייקרים אין הרבה תשובה לBJJ כשזה מגיע לקרקע.
שאלה...
04/02/2008 | 22:30
3
יכול להיות שהיום בלילה משדרים באגו טוטאל  את האירוע עם הקרב של לסנר?
פשוט ראיתי ב-info שמדובר באירוע הזה....

אם כן, אז לכל מי שיש הוט או יס, אמור להיות את הערוץ הזה עכשיו (ב-YES הוא נפתח ביום, ומשדר בחינם למשך חודש, ובהוט כל הערוצים פתוחים).
תיקון:
04/02/2008 | 22:33
יכול להיות שמשודר עכשיו*

האירוע התחיל לפני חצי שעה.
הערוצים כבר לא פתוחים בהוט
04/02/2008 | 22:40
1
תסתכל על האירוע אם יש לך יס,תנסה לתפוס שמות של 2 מקרב,כנס לויקיפדיה ותראה אם היה ת'קרב.

ואגב זה נשמע דיי הגיוני כי הפער בין UFC באמריקה לUFC באגו טוטאל באמת דיי קטן,את UFC 79 שידרו בשידור חי!
כן, זה השידור של UFC 81.
04/02/2008 | 22:43
די מפתיע...

השידור בעברית מאוד מפריע, בכל אופן.
דעה לא בכותרת
05/02/2008 | 01:21
הקרב עשה את שלו
לסנר הוכיח שהכוח שטענו שיש לו אכן יש לו
הוא התאמן שנתיים לקרב ובהחלט מוסיף המון
לדעתי הוא בהחלט הדבר הגדול הבא רק צריך לעבוד יותר על הכנעות
לדעת איך הוא בעצמו בורח מהם ולא נכנס ישר אליהם
הכוח שלו יפיל לדעתי את כל הדוויזיה של משקל כבד כל עוד הלוחמים שיהיו נגדו
לא יהיו טובים בBJJ
אם לסנר נכנס לאוקטגון ובדקה פיצץ לפרנק מיר את הצורה
אז הוא יכול לעשות את זה גם לטים סילביה שידוע כאחד שאוהב קרבות בעמידה
לסנר בהחלט הדבר הגדול הבא ועד אז שיתאמן על בריחה מהכנעות
טעות של טריון וטעות נפוצה גרמה לו להפסיד
אבל שוב זה כמו בקרב של נוגירה נגד טים סילביה על אליפות משקל כבד
סילביה פיצץ את נוגירה כל הקרב בעמידה ולבסוף נוגירה הצליח להפיל אותו ולהכניע אותו
שאלה
05/02/2008 | 01:25
2
מי קובע אילו קרבות יהיה בכל אירוע?
איך מתבצע התהליך הזה בארגונים של היאבקות אמיתית?
ג'ו סילבה
05/02/2008 | 06:40
1
זה בחור ב UFC שכל התפקיד שלו הוא לדבר עם לוחמים שונים ולהחליט אילו קרבות יהיו טובים ומעניינים...כמובן שיש שיקולים נוספים,אבל בעיקרון,זה התפקיד שלו...הוא MATCH MAKER...ככה זה עובד ברוב העולם
תודה
05/02/2008 | 09:27
נקבע לו קרב בעתיד? אך ומתי קובעים
05/02/2008 | 01:59
3
בUFC 85 יהיה לו. עוד לא יודעים מי היריב יהיה
05/02/2008 | 15:01
2
מה?? זה 4 ארועים זה יכול להגיע לחצי שנה לא?
06/02/2008 | 00:43
1
ככה זה
06/02/2008 | 21:05
השרשור הזה מוכיח
05/02/2008 | 18:05
1
עד כמה הרסלינג הוא יבש היום - הדיון הכי ארוך בחודשים האחרונים כאן סובב סביב קרב MMA
^^
05/02/2008 | 18:14
דעות... (פעם ראשונה שאני רואה UFC)
06/02/2008 | 00:15
כרגע ראיתי את הקרב של לסנר עם מיר באגו טוטאל ובכלל שוב כל האירוע זה פעם ראשונה שאני רואה UFC בפרט וזה ארוע - MMA בכללי הראשון שאני רואה (רק שמעתי על זה פה ושם). בסך הכל אני די נהניתי מכל הארוע אבל ציפיתי בעיקר לקרב הזה.
למען האמת רציתי שלסנר יפסיד (בתור מתאבק מקצועני הוא מצוין אבל אני שונא אותו הוא אגואיסט) הוא התחיל את הקרב די בפראות והכה את מיר ממש חזק וכבר הייתי בטוח שהוא משיג נוק אאוט מהיר ודי הפתיע אותי שהוא נכנע די מהר הנעילה שמיר נעל אותו הייתה הדבר היחידי שהוא עשה כל הקרב. אבל כנראה שיש לו מה ללמוד שם (שוב אני ממש לא מומחה גדול ב - MMA). היה מוזר לראות שם את אנגל, אוסטין, סייבל וטייקר.
בסך הכל אני חושב שאני אתחיל לראות קצת יותר UFC בתקופה הקרובה מאוד נהניתי מכל האירוע.
הודעות אחרונות
18:45 | 03.09.15 Nurd4Life
08:19 | 03.09.15 king of the mountain
09:48 | 02.09.15 king of the mountain
08:12 | 01.09.15 Turkisher
19:55 | 31.08.15 king of the mountain
07:46 | 31.08.15 king of the mountain
15:56 | 29.08.15 שי מילר
09:04 | 27.08.15 king of the mountain
17:10 | 26.08.15 king of the mountain
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז